سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی سخت کوشان

مدرسه سخت کوشان یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده زعفرانیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی زعفرانیه،پسیان شمالی،پرزین بغدادی،نبش کوچه وشاق ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22429078 - 22429079 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم غلامرضا امیری و موسس آن غلامرضا امیری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 14,213 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 15 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 15 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 221)

مدرسه سخت کوشان، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : زعفرانیه،پسیان شمالی،پرزین بغدادی،نبش کوچه وشاق

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه طلوع
» مدرسه نخبگان علم و ادب
» مدرسه دانشجو
» مدرسه نخبگان علم و ادب
» مدرسه موعود
» مدرسه فرشتگان
» مدرسه درخشان
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه آرمان
» مدرسه بهاران پایتخت

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه رشد
» مدرسه فرید
» مدرسه آذین علم
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه فرزانه
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه سروش
» مدرسه منتظران قائم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام گلبانگ» مدرسه علوم

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه نشانه رستا

» مدرسه آفاق ویستا

» مدرسه خاتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مهر
» مدرسه سرای دانش واحد انقلاب
» مدرسه امید ایران
» مدرسه خجستگان زهرا
» مدرسه صبا
» مدرسه نشانه رستا
» مدرسه طراوت
» مدرسه صدا و سیما
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مونا
(1399/12/11)
می شه ادرس جدید رو بگین مدرسه از اینجا رفته و هیچ شمارهای پیدا نمیشه ازش
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسن زاده
(1398/05/14)
از آموزش زبان این مدرسه راضی هستید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
(1398/03/02)
سلام به همگی، پارسال فرزندم را به این مدرسه آوردم کاش زودتر این کار را کرده بودم چون تازه فهمیدم آموزش در دبستان یعنی چه، بچه من قبل از اینکه به این مدرسه بیاد خیلی استرس داشت و اصلا مدرسه رو دوست نداشت ولی الان که در سخت کوشان هستش خودش صبح بیدار میشه و خیلی ذوق داره که بره مدرسه و این برای من خیلی ارزشمنده، سخت کوشان با کادر خوبی که داره تونسته آرامش رو به بچه ها هم منتقل کنه، مدرسه شادی هست و مدیر پر انرژی داره به همین خاطر کادر هم بسیار شاد و پر انرژی هستن و برای ما خیلی وقت میذارن، واقعا دستشون درد نکنه که به بچه های ما انقد خالصانه خدمت می کنند.
هاشمی
(1398/02/09)
خانم ظفری مدیریت دبستان واقعا نمونه هستن، ایشون یکی از مدیران جوان منطقه یک هستن که واقعا کارشون عالیه و کاملا در زمینه کودک تخصص دارن،
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1397/12/12)
با سلام خدمت همه، چند روز پیش به این مدرسه مراجعه کردم و خواستم یک اطلاعاتی برای سال بعد بدست بیارم،مدرسه جمع و جور و محیط گرمی داشت،از همه مهم تر برخورد پرسنل فوق العاده صمیمی بود،چیزی که تو مدرسه الان فرزندم کمه، نکته خوبش این بود که با اینکه سر زده رفتم اما سرویس بهداشتی های مدرسه رو تونستم بازدید کنم،چون نظافت مدرسه برای من خیلی مهمه، مدرسه مجهز به دوربین مداربسته بود،حیاط چمن مصنوعی بود.
(1397/10/20)
سلام،دو ساله پسرمو تو این مدرسه گذاشتم.به نظرم نظارت روی بچه ها واقعا عالیه،تعداد بچه ها در کلاس معقوله و کاملا معلم وقت داره به همه بچه ها رسیدگی کنه، از پایه چهارم برای ورزش باشگاه میبرن، جو صمیمی داره و کادر ثابتی داره، شاید امکانات بعضی مدرسه های منطقه یک بیشتر باشه اما سخت کوشان یک مدرسه مناسب از هر لحاظ برای بچه هاست.
(1397/07/14)
پسر من سال پیش در این مدرسه بود.
یک روانشناس خوب یعنی خانم دکتر ملکی ثروت این مدرسه بود که نمی دونم چرا جاشون امسال خالیه، به نظرم در مدرسه باید یک روانشناس خوب باشد..
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/07/14)
سلام. من پسرم رو چند ساله در این مدرسه ثبت نام کردم. یکی فقط به خاطر شخص مدیر خانم ظفری و یکی هم فقط به خاطر ناظم بسیار خوب و مهربانش که اخلاق بسیار خوب و صمیمی با بچه ها داره
(1397/04/03)
سلام خدمت اولیای عزیز،با توجه به اینکه در منطقه ١ خیلی مدارس غیردولتی هست آدم واقعا گیج میشه که بچه اش رو کجا ثبت نام کنه،من پارسال بچه ام رو تو کلاس اول این مدرسه ثبت نام کردم،معلم کلاسشون خیلی خوب بود و ما راضی بودیم،کادر آموزشیشون خیلی به بچه ها رسیدگی می کنن و خوبیش اینه بچه ها خیلی مدرسه رو دوست دارن، ساعت مدرسه از ٧:٣٠ تا ٣ هستش،از تغذیه ای که به بچه ها میدادن واقعا راضی بودم چون پسر من تو خونه خیلی اهل غذا نیست ولی تو مدرسه ناهارشو خوب می خوررد.
دکتر سعادتمند
(1397/02/13)
با توجه به اینکه دو سال هست مدیریت مدرسه توسط سرکارخانم ظفری فرزند ارشد جناب ظفری موسس مدارس نخبگان علامه طباطبایی صورت میگیره روند بسیار خوب و رو به رشدی دارد که از هر لحاظ علمی و تفریحی برای بچه ها کم گذاشته نمی شود
رامتین
(1397/02/09)
با سلام خدمت خوانندگان گرامی سایت تیزلند
فرزند من سال تحصیلی 96 -97 به این مدرسه اومد. از لحاظ تغذیه و رسیدگی به بچه ها عالی بود. برای ورزش به سالن ورزشی میبرن. من چند بار از مدیر مدرسه درخواست جلسه داشتم که موافقت شد و نظراتم را گفتم. معلم های دلسوز و مهربانی داره و مربی بهداشت بسیار توانایی داره که باعث شده محیط مدرسه و پوشش دانش آموزان بسیار تمیز باشه. کلا جو مدرسه خیلی شاد هست. من احساس میکنم نظرات قبلی دوستان مربوط به سال های قبل بوده و خیلی رشد چشمگیری داشته.
(1397/02/09)
با سلام.این مدرسه از مکان قبلی جابه جا شده و به آدرس پرزین بغدادی منتقل شده؛ حیاط خوبی داره و چمن مصنوعی هستش، اتفاقا دسترسی به کادر و مدیریت اصلا سخت نیست و خیلی برای بچه ها وقت میذارن،خوبیش اینه که محیط گرم و صمیمی داره و نظارت روی بچه ها زیاد هستش
(1395/05/12)
ساعت کاری 7.20 تا 15
مدرسه های بهتری در این منطقه هست
سال 94-95 فقط کلاس سوم با ریزش 12 دانش اموز مواجه شد
معلم کلاس سوم خوب نبود
فارسی و قرآن اصلا کار نشد، ریاضی 3 فصل درس نداد ،
مدیر مدرسه به اعتراض ها پاسخی نداد
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/04/20)
سلام. ساعت کاری مدرسه به چه صورت است؟
(1394/09/13)
برای والدینی که برای فرزندانشان در این خصوص تحقیق می کنند ، پسرم سال چهارم هست که در این مدرسه درس می خواند نقاط ضعف این مدرسه را بیان می کنم (دلیل اینکه فرزندم را به مدرسه ای دیگر نبردم این است که به این محیط، مسئولین و بچه ها عادت کرده است و مخالف تعویض مدرسه وگرنه حتما عوض می کردم)
1- حیاط مدرسه بسیار کوچک می باشد
2- دسترسی به کادر آموزش و مسئولین مدرسه بسیار سخت است و خیلی بد وقت ملاقات می دهند
3- وعده غذایی متنوع ندارند و اطلاعات در مورد رستوران و یا منبع تهیه غذا به والدین داده نمی شود
4- کلاس موسیقی دارند ولی هیچ اموزشی داده نمی شود و فقط برای بچه ها ساز زده می شود
5- حیاط مدرسه به حدی کوچک هست که اجازه بازی حتی فوتبال برای بچه ها میسر نیست
6- مشاور مدرسه فقط یک روز در هفته در مدرسه هست و اون هم انقدر سرش با چیز های دیگر گرم است که اصلا نمی تواند به بچه ها سر بزند و شایان ذکر است که مشاور خانم هست
7- در حال حاضر دو مدیر دارد که هیچ کدام پاسخ گو نیستند جالبه دو مدیر
8- حتی از دادن لوازم التحریر دریغ می کنند و الان که نزدیک دو ماه و نیم است از سال گذشته فقط یک مداد و یک دفتر به بچه ها داده شده و حتی مداد رنگی از ابتدای سال به بچه ها ندادن
اگر سوال دیگری دارید می توانم پاسخ بدم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد در صورتی که مسئولان مدرسه مایل به پاسخگویی هستند با ما تماس بگیرند