سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی سهیل

مدرسه سهیل یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده فرمانیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فرمانیه، دیباجی شمالی، خیابان دژم جو، پلاک 12 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22294228 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای کاظم میرکاظمی و موسس آن داریوش شفیعی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22294228 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22294228 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 12,285 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 13 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 13 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 242)

مدرسه سهیل، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : فرمانیه، دیباجی شمالی، خیابان دژم جو، پلاک 12

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانشمند
» مدرسه ولی عصر
» مدرسه پیوند
» مدرسه دنیای حنانه
» مدرسه فجردانش
» مدرسه رضوان تهران
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه جهان آرا
» مدرسه بامداد پارسی
» مدرسه ارشاد

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه محسن
» مدرسه نگرش
» مدرسه امام صادق
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه رشد
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه موعود
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه سروش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه سوده

» مدرسه موعود

» مدرسه بوستان‌ امید

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه درخشان

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه گلستان آل طه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نيايش
» مدرسه سوده
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه صدا و سیما
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه علوم
» مدرسه درخشان
» مدرسه مشکوهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
پورمحمد
(1399/10/02)
من پسرم دو سال است در این مدرسه است به نظرم بسیار خوب است از رسیدگی سطح تدریس و اردوهای بچه ها تا موارد دیگر حتی در دوران کرونا کلیه مراسم و جشن ها تا الان برگزار شده کمال تشکر را از موسسین مدرسه سهیل را دارم موفق باشید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/04/21)
از لحاظ ایمنی شرایط خیلی خوبی را برای بچه ها فراهم شده کف پوش فوم دارد حتی دور درختای داخل حیاط کاور دارد. سرویس بهداشتی تمیزی داره.
سالن عذا خوری مجزادارد که اصول بهداشتی رعایت شده و کیفیت غذا خوب و متنوعی دارد.
برخورد عوامل مدرسه با دانش آموزان دلسوزانه و با اولیا توام با احترام است.
در بخش آموزش راضی هستم از روش ها جذاب و متنوعی استفاده می کنن.
در کل من بسیار راضی هستم امیدوارم به همین صورت پیش بره
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/06)
سلام دوستان میشه لطفا درمورد دبیرستان دوره دومشم نظراتتونو بگید؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/22)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و از سطح علمی پایینی دارد.باور نمی کنید ؟ می تونید امتحان کنید دانش آموزتون رو ثبت نام کنید در طول سال خودتون به این مهم خواهید رسید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
جدایی
(1396/09/10)
به نظرم هر کسی از این مدرسه خوبی هستش چون واقعا عالی آموزش میدن مخصوصا ریاضی و خوشنویسی رو...خدا خیرشون بده که انقدر سنگ تموم میزارن برای بچه ها...من که خیالم راحته پسرم تو این مدرسه میره...مدرسه قبلیش استرس داشتم اتفاقی براش نیفته ولی الان خیلی آرامش داریم....ممنون از کادر دلسوز و مهربون و حرفه ای این مدرسه
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضایی
(1396/09/08)
این مدرسه واقعا عالیه.از نظر آموزش.رفتار.تربیت.آرامش.تغذیه.اردو.پرسنل.فوق العاده بی نظیره ...من تمام مدرسه های منطقه یک و رفتم و تحقیق کردم ...پسر من تو یکی از مدارس معروف منطقه یک بوده ولی به گرد پای این مدرسه نمیرسه..شهریه واقعا منصفانه اس و در عوض خدمات عالیه......آرزوی سلامتی برای کادر مهربون این مدرسه رو دارم
بازدیدکننده سایت
(1396/07/15)
من یکسال پسرم در این مدرسه تحصیل کرد و تجربیاتم رو در اختیارتون قرار میدم . درسته به نظر بعضی از کسانی که نظر دادند مدرسه کفپوش فوم داره ولی به نظر من کفپوش فوم داشتن دلیل خوبی برای مدرسه خوب بودن نیست به نظر من آموزش در مدرسه حرف اول رو میزنه که اصلا رضایتم رو جلب نکرد با اینکه پسرم همیشه بسیار خوب هم میشد اما خود مادر و پدر بیشتر متوجه میشن که سواد فرزندشون در چه حدی هست و من هیچ پیشرفتی در پسرم نمیدیدم حتی پسرفت هم میدیدم ولی نمره ها همچنان بسیار خوب مانده بود از کیفیت غذای مدرسه اصلا راضی نبودم. کلاسها غیر استاندارد بود . به نظر می رسید مدرسه فیلتری برای ثبت نام نداره و در کلاس دانش آموز بیمار هم وجود داشت و معلم باید بیشتر برای اون دانش آموزان وقت میذاشت و کمتر به دانش آموزان دیگه میرسید که البته معلم هم مقصر نیست البته این مدرسه یک حسن هم داشت و آن برخورد کادر مدرسه بود که خوب بود . در هر صورت من به دلایلی که گفتم پسرم رو از این مدرسه بردم و به عنوان کسی که یکسال تجربه کرده بودم این مدرسه رو و فرزند دیگران هم مثل فرزند خودم میمونه خواستم نظرم رو در اختیارتون بذارم .موفق و پیروز باشید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/07/03)
نظر من خطاب به آقا یا خانم حسینی است. به نظرم رعایت انصاف درباره مدرسه نکردند. مدیریت سابق مدرسه جناب آقای عسگریان حدودا سه ماهه عوض شدند که اون هم زمان تابستان بوده. ایشون تا قبل از تغییر مدیریت که از مدرسه رضایت کامل داشتن. بعد از تغییرات هم که مدرسه فرزندشون رو عوض کردن. پس چطور متوجه این همه نقص اون هم در زمان تابستان که مدرسه دایر نبوده شدند؟ متهم کردن بقیه نظر دهنده ها به این که از کادر مدرسه هستند نهایت بی انصافی است. فرزند من در همین مدرسه تحصیل میکنه و معلم پایه اش هم نسبت به سال پیش عوض نشده. هنوز برای اظهار نظر درباره کادر مدیریت جدید مدرسه زوده اما براشون و برای همه بچه ها آرزوی موفقیت دارم
شیرین
(1396/06/25)
واسه من رضایت بخش نبود
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسینی
(1396/06/24)
به نظرم کسانی که از این مدرسه خوب می نویسن یا اعتقادی به آموزش ندارن یا شاید از کادر مدرسه هستن که امیدوارم که اشتباه کرده باشم من پسرم رو از سال اول که این مدرسه افتتاح شد به خاطر مدیریت این مدرسه جناب عسگریان که ٣٠ سال سابقه مدیریت رو داشتن و حتی برادر من هم شاگرد ایشون بودن از دبستان حکیم انتقال دادم به این مدرسه از سال اول بینهایت راضی بودم تا همین امسال ولی مدیریت این مدرسه به دلیل دید تجاری موسسین از این مدرسه رفتن و من هم فرزندم رو از این مدرسه بردم مدرسه دانا. خلاصه کنم صحبتامو اگر میخواین پسرتونو ناز کنن ولی علم نداشته باشه توی این مدرسه موفقین
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/06/01)
پسر من حدود ٣سال میشه که در این مدرسه هست.
هر دو پسر من تو این مدرسه درس می خونن
پایه دوم و نهم
نسبتا راضی بودیم.
کادر بسیار مجرب و حرفه ای، مهربان و دلسوز دارن
چه در مقطع ابتدایی و چه دبیرستان
از نظر بچه ها خدا روشکر ما به مشکل خاصی نخوردیم
و این چندسال رو با آرامش گذروندیم
مدیریت کمی ضعیف بود، که امسال عوض شدن.
تیم بسیار حرفه ای از نظر رفتار با بچه ها دارن.
پسر من خیلی مدرسه رو دوس داره واین خیلی برای ما جالبه که مدرسه برای بچه ها انقدر دوست داشتنیه
امیدوارم مدیریت جدید بتونه اون ضعفهای کوچیکی هم که مدیریت قبلی داشتن رو اصلاح کنه
در ضمن پایگاه تابستونی و اردوهای تابستونی امسال خیلی خیلی خوب بود.
استخر تکواندو مجسمه سازی زبان موسیقی و ...
رفتار پرسنل با بچه ها بسیار حرفه ای است به ویژه مربی ورزش
حیاط فوق العاده زیبا و امنی داره با کف پوش فوم و محافظ دور درخت ها برای امنیت بچه ها از آسیب
محیط فوق العاده شاد و آرام
شهریه نسبت به خدمات منصفانه ست
اگه دارین برای ثبت نام تحقیق می کنین حتما این مدرسه رو هم ببینین
على
(1396/03/29)
به نظرم اصلا مدرسه خوبی نیست.
من ٢ساله اینجامو میخوام کلاس نهم را یه جای دیگه برم چون کلى پول میگیرن و خدماتشون خیلی ضعیفه
😐امسال ٢تا اردو بیشتر نبردن تازه اونم کلى اضافه پول گرفتن
حتما دقت کنید در انتخاب مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/03/26)
مدرسه سهیل امسال خیلی خوب بود از نظر امکانات مدرسه که کف حیاط مدرسه کف پوش فوم گذاشتند که بچه موقع زنگ تفریح بازی میکنه آسیب نبینه . چک آپ و تست غربالگری داره مدرسه (چشم پزشکی - دندانپزشکی و چک آپ قد و وزن و شنوایی ) - اتاق تلویزیون و اتاق کامپیوتر و نهار خوری داره و ورزش بچه ها در باشگاه برگزار میشه معلم ورزش این مدرسه مربی بین المللی تکواندو هست و آکادمی سهیل خیلی معروف شده . از نظر درسی تعداد دانش آموزان در کلاس به حدی است که معلم روی تک تک دانش اموزان میتونه وقت بزاره و با والدین در ارتباط باشه . در مسابقات ریاضی کانگرو و جابر ابن حیان هم چندتا از بچه ها مقام اوردند . کلاسهای فوق برنامه رباتیک و انیمیشن سازی و موسیقی و بلز و ارف و فوتبال و تکواندو و شنا زبان هم دارند . کلاس زبان این مدرسه بسیار معتبر است و دارای مدرک .