سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی طلوع مهر

مدرسه طلوع مهر یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده نیاوران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی نیاوران، خیابان باهنر، پایین تر از سه راه یاسر ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22743660-22738101 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم زهرا شفیعی سروستانی و موسس آن زهرا شفیعی سروستانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22743660-22738101 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22733660 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://toloumehr.ir/SSchool/#/Frontpage
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,122 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 346)

مدرسه طلوع مهر، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : نیاوران، خیابان باهنر، پایین تر از سه راه یاسر

شماره تلفن قبلی مدرسه: 22733660
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه تزکیه
» مدرسه امید آینده
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه برهان
» مدرسه مبتکر اندیشمند
» مدرسه اندیشه مبتکران
» مدرسه صبا
» مدرسه خضرا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه موعود
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه دانشجو
» مدرسه ندا
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه عبدصالح

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1397/02/01)
من بچه یکی از همکارام 6 سال ابتدایی رو این مدرسه بوده و راضیه حالابه نظر شما مدرسه ای با شهریه مصوب آموزش پرورش میشناسید که معرفی کنید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/01/28)
کلاس دومش خوبه؟ اگر کسی تجربه داره ممنون میشم تکالیفشونو تو مدرسه انجام میدن؟ و شهریش مصوب آموزش پرورشه؟
پاسخ : درباره تعداد ساعاتی که دانش آموز در مدرسه می ماند و شهریه بابت آن اخذ می شود، تا آنجا که اطلاع داریم، برای مدارس غیر دولتی سقف 40 یا 48 ساعت موظفی تعیین شده که می توانید از اداره آموزش و پرورش منطقه دقیق آن را سوال کنید. اگر ساعات بیشتر شوند، مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه می تواند مبالغ دیگری نیز برای ساعات غیر موظف دریافت کند که میزان آن توسط مدرسه تعیین می شود و از مواردی است که اولیای محترم قبل از ثبت نام دانش آموز باید از مسئولین مدرسه سوال کنند و از حدود آن آگاه باشند.
نکته مهم درباره شهریه این است که شهریه را همان موقع ثبت نام اعلام می کنند و شما می توانید قبل از ثبت نام از شهریه کاملی که با عنوان شهریه مصوب و شهریه مشارکت (که توسط انجمن اولیا و مربیان در طول سال تصویب می شود) مطلع شوید.
(1397/01/27)
سلام پسر من در این مدرسه درس می خواند امکانات زیاد است ولی از نحوه برخورد با دانش آموزان رضایت ندارم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/12/08)
با توجه به اینکه بنده به مدت 15 سال دبیر ریاضی در مدارس خوب تهران در مقطع دوره ی اول و دوره ی دوم دبیرستان بودم این مدرسه به نظر بنده یکی از بهترین مدارس منطقه 1 است دلیل اصلی این موضوع هم دلسوزی بسیار زیاد مدیر و موسس این مدرسه است که بدون چشم داشت مالی تمام وقت و هزینه ی خود را برای بهتر کردن مدرسه صرف می کند آنچه به نظر بنده خیلی در فضای این مدرسه مهم است که در فضای مدرسه های دیگر کمتر دیدم محیط بسیار شاد مدرسه است.
در مورد نظری که نوشته شده بنده نمی دونم که مثلا یک مدرسه رقیب یا یک اولیای این مدرسه را این سایت چطور از هم تشخیص می دهد ولی باید عرض کنم اگر این شخص از اولیای این مدرسه هم باشد باید عرض کنم هیچ محیط آموزشی وجود ندارد که صد در صد باشد و هیچ معلم یا کادر آموزشی وجود ندارد که همه ی اولیاء را راضی کند حتما در هر محیط آموزشی نارضایتی هایی برای بعضی وجود دارد ولی باید دید در هر محیطی چه چیزهایی حاصل می شود و چه بهایی دارد و چه چیزهایی از دست می رود بعد تصمیم گیری کرد متشکرم
بازدیدکننده سایت
(1396/05/20)
از کادر مدرسه از نظر آموزشی و اخلاقی راضی نیستم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/07/17)
درست جوابگو نیستین
پاسخ : نظر این کاربر عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند