سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه طلوع مهر


مدرسه طلوع مهر


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


این دبستان مجهز به پوشه دانش آموزی ال ام اس مودل (moodle) است. و همچنین در آموزش آنلاین مجهز به سیستم اسکای روم و بیگ بلو باتن است.

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی طلوع مهر

مدرسه طلوع مهر یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده سه راه یاسر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان باهنر،(نیاوران)سه راه یاسر، روبه روی گل سنگ، دبستان طلوع مهر ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22738101 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم زهرا شفیعی سروستانی و موسس آن زهرا شفیعی سروستانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://toloumehr.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 12,676 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 346)

مدرسه طلوع مهر، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : خیابان باهنر،(نیاوران)سه راه یاسر، روبه روی گل سنگ، دبستان طلوع مهر

یک دبستان کیفی است که هدف اصلی آن تفکر و ایجاد علاقه و انگیزه در دانش‌آموزان به یادگیری است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کوشش
» مدرسه محراب 2
» مدرسه گل نرگس
» مدرسه یحیی زاده 2
» مدرسه مجتمع آموزشی هما
» مدرسه درخشان
» مدرسه نبی اکرم
» مدرسه امیدان امام
» مدرسه تربیت
» مدرسه خضرا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه خاتم
» مدرسه مبینا
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه سوده
» مدرسه محسن
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه امام خمینی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ جوان» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه شایستگان رازی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نيايش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه علوم نو
» مدرسه شکوه شفقلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
میهمان
(1399/12/10)
من از معلم های کلاس دوم و سوم این مدرسه بسیار راضی هستم خیلی حرفه ای در فضای مجازی آموزش میدهند و من خودم کنار پسرم در خیلی کلاسها شرکت میکنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسن کیهانی
(1399/12/02)
به نظر من این مدرسه یکی از بهترین مدارس منطقه 1 است. من توصیف این مدرسه را به دو قسمت ظاهری و باطنی تقسیم میکنم. از نظر ظاهری این مدرسه تمام امکانات یک مدرسه ایده آل را داراست. دو حیاط در مدرسه وجود دارد یک حیاط کوچک که برای آموزش ورزشهایی مثل بدمینتون و بسکتبال برای مقطع پیش دبستان و اول مناسب است و یک حیاط بزرگ چمن که برای مسابقات و زنگ های تفریح و زنگ های ورزش استفاده میشود. تمام کلاسهای این مدرسه بسیار نورگیر و فضای بسیار خوبی دارد. نهار خوری این مدرسه بسیار مجهز است و دارای آشپز خانه نیز میباشد. که غذا در مدرسه با رعایت همه ی موارد بهداشتی آماده میشود. اکثر کلاسها مجهز به سیستم تخته هوشمند هستند. و تمام امکانات ظاهری را داراست. و اما در مورد قسمت باطنی مدرسه از خانم شفیعی به عنوان مدیر و موسس این مدرسه شروع میکنم ایشان در ابتدا باید بگویم بسیار دغدغه آموزش صحیح به دانش آموزان دارد و بسیار در این مورد جدی و در عین حال دلسوز است. برای همین همیشه سعی کرده بهترین کادر آموزشی را در مدرسه قرار دهد همه درسها به طور تخصصی تدریس میشود. یعنی هر معلمی درسی را میدهد که رشته دانشگاهی و تخصص او بوده است و کلا با معلم پایه مخالف است چون یک معلم نمی تواند در تمام درسها به خصوص با کتابهای درسی حاضر تخصص داشته باشد. کلاسهای زبان مدرسه همیشه در بالاترین سطح قرار داشته در مدرسه دو زبان انگلیسی و فرانسه تدریس میشود. و به صورت ترمیک است و در ابتدای سال بچه ها با توجه به توانایی سطح بندی میشوند و در زنگ زبان پخش میشوند. کلاسهای ورزش مدرسه همیشه زبانزد بوده و همیشه در مسابقات مختلف بهترین مقام ها را کسب کرده است در مورد شطرنج قهرمان کشور در سطح نوجوانان از این مدرسه بوده و در مورد کلاسهای فوق برنامه مثل رباتیک همیشه بهترین مقامها را کسب کرده است.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسن کیهانی
(1399/12/01)
با سلام من ویژگیهای این مدرسه رو به دو قسمت ظاهری و باطنی تقسیم میکنم. در مورد ظاهر مدرسه باید بگویم این مدرسه موقعیت بسیار خوبی دارد برِ خیابان اصلی نیاوران روبه روی مدرسه سوپر مارکت و نانوایی قرار دارد که در طولانی مدت متوجه اهمیت این موضوع خواهید شد و اما در مورد خود مدرسه، مدرسه تمام امکانات لازم برای آموزش را داراست کلاسهای بسیار نورگیر در دو سمت مدرسه قرار دارد دو حیاط یکی کوچک برای آموزش های ورزشی مقطع پیش دبستانی و یک حیاط بزرگ که برای زنگهای ورزش و مسابقات از آن استفاده میشود. سالن غذاخوری مجهز و آشپزخانه، بیشتر کلاسها مجهز به تخته هوشمند است. سالن اجتماعات بزرگی دارد که بعضا برای کتابخوانی دانش آموزان استفاده میشود.
و اما در مورد مشخصات باطنی مدرسه: مهم ترین ویژگی این مدرسه نیست به مدارس دیگر منطقه 1 کادر بسیار قوی این مدرسه است. در این مدرسه هر معلمی درسی را میدهد که در آن تخصص دارد و رشته دانشگاهی او بوده است. کادر زبان مدرسه بسیار تخصصی است و دو زبان انگلیسی و فرانسه در این مدرسه تدریس میشود در قسمت زبان دانش آموزان اول سال سطح بندی میشوند و با توجه به سطح در زنگ زبان در کلاسها پخش میشوند. مدیریت این مدرسه بسیار دلسوز است و برای بهترین فرآیند آموزشی از هیچ کاری کوتاهی نمی کند و همیشه سعی دارد بهترین کادر آموزشی را در اختیار داشته باشد. به سایت مدرسه برای آشنایی با کادر آموزشی مدرسه مراجعه کنید. در قسمت ورزشی مدرسه همیشه جزو بهترین مدارس منطقه 1 بوده و در رشته های مختلف همیشه قهرمانی داشته است. در مورد آموزش مجازی این مدرسه مجهز به سیستم ال ام اس مودل است، این سیستم یک پوشه دانش آموزی بسیار قوی است که امکانات بسیار خوبی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. این مدرسه برای آموزش آنلاین از بیگ بلو باتن و اسکای روم هر دو استفاده میکند و درصورت مشکل داشتن هر یک به روی دیگری سویچ میکند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.