سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی طلوع مهر

مدرسه طلوع مهر یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده خیابان باهنر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان باهنر، (نیاوران)سه راه یاسر، روبه روی گل سنگ، پلاک 248 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22733660 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای عباس خاتمی عقدا و موسس آن زهرا شفیعی سروستانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://toloumehr.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 17,626 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 346)

مدرسه طلوع مهر، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : خیابان باهنر، (نیاوران)سه راه یاسر، روبه روی گل سنگ، پلاک 248

یک دبستان کیفی است که هدف اصلی آن تفکر و ایجاد علاقه و انگیزه در دانش‌آموزان به یادگیری است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فضه
» مدرسه بنت الهدی صدر
» مدرسه پانزده خرداد(15 خرداد)
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه دی
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه دانشمند
» مدرسه ماندگار البرز
» مدرسه میثاق اندیشه
» مدرسه کوثر

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه امام صادق
» مدرسه تلاش
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه درخشان
» مدرسه میعاد نور

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد

» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه پویش

» مدرسه نیکا

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه آیندگان دانش

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه مهر
» مدرسه مبینا
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه موعود
» مدرسه علوم نولیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1401/06/07)
من دختر بزرگم 2ساله توی این مدرسه هست خیلی خوبه امسال 3ساله میشه توی این مدرسه هست بی نهایت تشکر میکنم از کادر زحمت کش این مدرسه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
احمدی
(1401/04/08)
به نظر من مسئولین مدرسه خودشون برای مدرسه نظر میزارن.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهمان
(1400/11/27)
سلام
من یک سوال از دوستان دارم با توجه به اینکه بچه ها از صبح تا عصر مدرسه هستن آیا تکلیف منزل هم دارن ؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
میهمان
(1399/12/10)
من از معلم های کلاس دوم و سوم این مدرسه بسیار راضی هستم خیلی حرفه ای در فضای مجازی آموزش میدهند و من خودم کنار پسرم در خیلی کلاسها شرکت میکنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسن کیهانی
(1399/12/02)
به نظر من این مدرسه یکی از بهترین مدارس منطقه 1 است. من توصیف این مدرسه را به دو قسمت ظاهری و باطنی تقسیم میکنم. از نظر ظاهری این مدرسه تمام امکانات یک مدرسه ایده آل را داراست. دو حیاط در مدرسه وجود دارد یک حیاط کوچک که برای آموزش ورزشهایی مثل بدمینتون و بسکتبال برای مقطع پیش دبستان و اول مناسب است و یک حیاط بزرگ چمن که برای مسابقات و زنگ های تفریح و زنگ های ورزش استفاده میشود. تمام کلاسهای این مدرسه بسیار نورگیر و فضای بسیار خوبی دارد. نهار خوری این مدرسه بسیار مجهز است و دارای آشپز خانه نیز میباشد. که غذا در مدرسه با رعایت همه ی موارد بهداشتی آماده میشود. اکثر کلاسها مجهز به سیستم تخته هوشمند هستند. و تمام امکانات ظاهری را داراست. و اما در مورد قسمت باطنی مدرسه از خانم شفیعی به عنوان مدیر و موسس این مدرسه شروع میکنم ایشان در ابتدا باید بگویم بسیار دغدغه آموزش صحیح به دانش آموزان دارد و بسیار در این مورد جدی و در عین حال دلسوز است. برای همین همیشه سعی کرده بهترین کادر آموزشی را در مدرسه قرار دهد همه درسها به طور تخصصی تدریس میشود. یعنی هر معلمی درسی را میدهد که رشته دانشگاهی و تخصص او بوده است و کلا با معلم پایه مخالف است چون یک معلم نمی تواند در تمام درسها به خصوص با کتابهای درسی حاضر تخصص داشته باشد. کلاسهای زبان مدرسه همیشه در بالاترین سطح قرار داشته در مدرسه دو زبان انگلیسی و فرانسه تدریس میشود. و به صورت ترمیک است و در ابتدای سال بچه ها با توجه به توانایی سطح بندی میشوند و در زنگ زبان پخش میشوند. کلاسهای ورزش مدرسه همیشه زبانزد بوده و همیشه در مسابقات مختلف بهترین مقام ها را کسب کرده است در مورد شطرنج قهرمان کشور در سطح نوجوانان از این مدرسه بوده و در مورد کلاسهای فوق برنامه مثل رباتیک همیشه بهترین مقامها را کسب کرده است.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسن کیهانی
(1399/12/01)
با سلام من ویژگیهای این مدرسه رو به دو قسمت ظاهری و باطنی تقسیم میکنم. در مورد ظاهر مدرسه باید بگویم این مدرسه موقعیت بسیار خوبی دارد برِ خیابان اصلی نیاوران روبه روی مدرسه سوپر مارکت و نانوایی قرار دارد که در طولانی مدت متوجه اهمیت این موضوع خواهید شد و اما در مورد خود مدرسه، مدرسه تمام امکانات لازم برای آموزش را داراست کلاسهای بسیار نورگیر در دو سمت مدرسه قرار دارد دو حیاط یکی کوچک برای آموزش های ورزشی مقطع پیش دبستانی و یک حیاط بزرگ که برای زنگهای ورزش و مسابقات از آن استفاده میشود. سالن غذاخوری مجهز و آشپزخانه، بیشتر کلاسها مجهز به تخته هوشمند است. سالن اجتماعات بزرگی دارد که بعضا برای کتابخوانی دانش آموزان استفاده میشود.
و اما در مورد مشخصات باطنی مدرسه: مهم ترین ویژگی این مدرسه نیست به مدارس دیگر منطقه 1 کادر بسیار قوی این مدرسه است. در این مدرسه هر معلمی درسی را میدهد که در آن تخصص دارد و رشته دانشگاهی او بوده است. کادر زبان مدرسه بسیار تخصصی است و دو زبان انگلیسی و فرانسه در این مدرسه تدریس میشود در قسمت زبان دانش آموزان اول سال سطح بندی میشوند و با توجه به سطح در زنگ زبان در کلاسها پخش میشوند. مدیریت این مدرسه بسیار دلسوز است و برای بهترین فرآیند آموزشی از هیچ کاری کوتاهی نمی کند و همیشه سعی دارد بهترین کادر آموزشی را در اختیار داشته باشد. به سایت مدرسه برای آشنایی با کادر آموزشی مدرسه مراجعه کنید. در قسمت ورزشی مدرسه همیشه جزو بهترین مدارس منطقه 1 بوده و در رشته های مختلف همیشه قهرمانی داشته است. در مورد آموزش مجازی این مدرسه مجهز به سیستم ال ام اس مودل است، این سیستم یک پوشه دانش آموزی بسیار قوی است که امکانات بسیار خوبی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. این مدرسه برای آموزش آنلاین از بیگ بلو باتن و اسکای روم هر دو استفاده میکند و درصورت مشکل داشتن هر یک به روی دیگری سویچ میکند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.