سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه هیات امنایی پانزده خرداد(15 خرداد)

مدرسه پانزده خرداد(15 خرداد) یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده اوین-درکه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اوین، میدان بهشتی، خیابان هشترودی، بن بست سوم، پلاک 18 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22402470-22411055 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مهدی ولیانی است.
این مدرسه از نوع مدارس هیات امنایی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.d15khordad.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 14,019 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 92)

مدرسه پانزده خرداد(15 خرداد)، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) هیات امنایی پسرانه : اوین، میدان بهشتی، خیابان هشترودی، بن بست سوم، پلاک 18

امكانات دبستان 15 خرداد براي دانش آموزان عزيز :
زمين چمن فوتبال
چمن مهمترين جزء زمين فوتبال است. بطوريكه يكي از عوامل مهم در پيشرفت فوتبال هر كشور وجود زمين‌هاي چمن مناسب مي ‌باشد، با توجه به علاقه دانش آموزان به ورزش فوتبال، بر آن شديم تا بستر اين نياز را براي فرزندان عزيزمان در محيطي سالم و كم نظير فراهم كنيم.
سالن تنيس روي ميز
در انتهاي حياط مدرسه سالني جهت ورزش بنا شده كه در آن 5 ميز تنيس روي ميز با استاندارد هاي روز قرار داده شده كه علاقمندان به اين رشته مي توانند از آن بهره گيرند.
فوتبال دستي
در انتهاي حياط مدرسه سالني جهت ورزش بنا شده كه در آن يك دستگاه فوتبال دستي قرار داده شده كه علاقمندان مي توانند از آن بهره گيرند.
كتابخانه
كتابخانه دبستان 15 خرداد در طبقه زير همكف قرار دارد و دانش آموزان عزيز مي توانند از كتاب هاي كمك آموزشي، داستان و . . . موجود در آن بهره گيرند.
نمازخانه
نمازخانه دبستان 15 خرداد در طبقه زير همكف قرار دارد.
آزمايشگاه
آزمايشگاه دبستان 15 خرداد در طبقه زير همكف قرار دارد و دانش آموزان مي توانند در ساعات مندرج در برنامه هفتگي خود از آن بهره گيرند.
سايت رايانه
سايت رايانه دبستان 15 خرداد در طبقه اول قرار دارد و به سيستم هاي رايانه اي جديد و تخته هوشمند مجهز گرديده است.
اتاق بهداشت
اتاق بهداشت دبستان 15 خرداد در طبقه اول قرار دارد و دانش آموزان توسط پزشكان دلسوز و مجرب معاينه شده و به سلامتي اين عزيزان رسيدگي مي شود.

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانشجو
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه ندا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه مبینا
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه میعاد نور

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/02/24)
سلام پسر من در این مدرسه درس میخونه و الان کلاس ششم هست از مدرسه مدیر محترم و دیگر مسئولان بسیار راضی هستم ولی از برخی از کادر آموزشی راضی نیستم لطفا رسیدگی بشه ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/16)
دو پسر من در این مدرسه درس خوانده اند.بسیار راضیم.به این دلایل:مدرسه بسیار تمیز و مرتب است.مدیریت آن قوی و پاسخگوست.معلم ها باتجربه و قوی هستند.امکانات سخت افزاری بسیار خوبی دارد.عموم خانواده ها تحصیلکرده و مرفه هستند.کارکنان مدرسه خوش برخوردند.
آرین سامع ملکی
(1396/11/19)
این مدرسه که هست من توی سال 93 درس خواندم تا الان معلم من خانوم صدقی بود الان هم هست بهترین معلم توی مدرست
والا
(1396/10/17)
سلام
دوران شیرین تحصیل من در ایران ازکلاس اول ابتدایی در دبستان زیبای 15خرداد در سال 1370 آغاز شد. مدیر مدبر وقت آقای ترابی دوستداشتنی و معلم کلاس اول خانم غالبی عزیزم بودند که آنچنان برای من ماندگار هستند که سالهاست آرزوی دیدار دوباره این گلهای همیشه بهار را دارم.
خاطرات کلاس شنا در استخر ان زمان مدرسه، بازی و شیطنت در زنگ تفریح و ورزش، انجام ندادن تکالیف منزل، به زیر میز رفتن نفر وسط در زنگ دیکته، گوله برف زدن به قندیلهای شیروونی همسایه ها و درخت توت سر کوچه که خرداد هر سال از ان بالا می رفتیم و خاطرات شیرین سرود خوانی در گروه سرود دبستان 15 خرداد که همیشه مدال اور در مسابقات سرود شهر تهران بود و بسیاری لحظات زیبای دیگر که به صورت تصویر در ذهن من باقیمانده و خواهد ماند.
از تمام معلمان و مدیران و همکلاسیهای خوبم که در ان 5 سال رویایی به من راه علم و خواندن و نوشتن و فکر کردند را اموزش دادند و آغازگر راه زندگی امروز من بودند سپاسگزارم دستشان را به گرمی میفشارم آرزوی دیدار دوباره این عزیزان را دارم. با آرزوی سلامتی و شادمانی برای این فرشتگان.
محراب اعلایی از آلمان
بازدیدکننده سایت
(1396/10/16)
به نظرم مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/16)
به نظرم مدرسه خوبی نیست با بچه ها برخورد فیزیکی میکنن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر یه دانش اموز موفق
(1396/09/28)
مدرسه عالى اى است این مدرسه حرف ندارد
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1396/09/26)
سلام
من سال 1369در دبستان پانزده خرداد اوین درکه درس خوندم. یادش بخیر اون زمان مدیر اونجا اقای ترابی بود. معلم من سرکار خانم فانی دوست داشتنی که دلم براش خیلی تنگ شده و اگر کسی اطلاعاتی داره خواهش میکنم حتما به من ایمیل بزنه و بهم بگه.
چقدر خوب بود روزهایی که از دستمون اینقدر راحت رفت
راه مدرسه ای که با مادر عزیزم میرفتم
مادر عزیزترین چیزیه که خدا بهمون میده
چقدر دلم تنگه برای اون روزا که خانم فانی وقتی دیکته 20میگرفتیم یه ستاره خوشگل میچسبوند به زیر ورق دفتر و یه مهر شیک میزد روش
مادرم و پدرم و خانم فانی و اقای ترابی رو حفظ کن هرجا که هستن سلامت نگهشون دار
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شروین پاکسیرت هستم
(1396/09/26)
سلام من شروین پاک سیرت هستم من می خواستم یک روز به مدرسه ی شما ییایم که یه مشکلی برای من پیشامد و من نتوانستم بیایم و سلام من را به بچه ی های کلاس چهارم برسانید
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند