سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه درخشان


مدرسه درخشان


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


تجربه‌ای متفاوت در مدرسه با روش‌های نوین آموزشی
دانش‌آموزان در فضایی مشابه فضای کلاس درس با حضور معلم و همکلاسی‌های خود و پشتیبان آموزشی یادگیری متفاوت را تجربه خواهند کرد.
در کلاس‌های آنلاین معلم و دانش‌آموزان به صورت تصویری و صوتی با هم در ارتباط بوده و همانند کلاس درس مدرسه به فراگیری دروس می‌پردازند.
برنامه‌ی کلاس‌های مجازی کاملا منطبق با برنامه‌هفتگی دانش‌آموزان اجرا می‌شود. در کلاس‌های آنلاین در حین تدریس، معلم می‌تواند از فیلم‌های ضبط شده و یا پاورپوینت نیز برای تفهیم بیشتر مطالب بهره‌گیرد.
و اما مهم‌ترین مزیت کلاس‌های آنلاین ضبط مطالب تدریس شده در طول روز می‌باشد، چنانچه دانش‌آموزی به هر دلیل امکان حضور در تایم مشخص کلاسی را نداشت می‌تواند از فیلم‌های ضبط شده استفاده نماید.
همچنین از دیگر امکانات کلاس‌های آنلاین، حضور و غیاب دانش‌آموزان، برگزاری آزمون‌های آنلاین، ارسال تکالیف، نظرسنجی و ... می‌باشد.

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی درخشان

مدرسه درخشان یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده فرشته) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فرشته، خیابان آقابزرگی، رو به روی بن بست شیرین، پلاک 82 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22683946 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم ساناز فرجی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://derakhshan.sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,843 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5909)

مدرسه درخشان، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : فرشته، خیابان آقابزرگی، رو به روی بن بست شیرین، پلاک 82

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
کلاس های افتر اسکول مدارس درخشان

کلاس های افتر اسکول مدارس درخشان

با خدمات آموزشی نوین در مجتمع آموزشی دخترانه درخشان بیشتر آشنا شوید.

فعالیت های اجرایی دبستان و پیش دبستان درخشان

فعالیت های اجرایی دبستان و پیش دبستان درخشان

دبستان و پیش دبستان درخشان خدمات آموزشی ویژه ای را به دانش آموزان ارائه میدهد.بیشتر بخوانید.

پیش دبستان دخترانه درخشان

پیش دبستان دخترانه درخشان

با خدمات و فعالیت های آنلاین پیش دبستان دخترانه درخشان بیشتر آشنا شوید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه نيايش
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ناشناس
(1400/01/08)
به نظرم مدرسه خوبی نیست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.