سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی شهید مهدوی

مدرسه شهید مهدوی یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده ولنجک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی ولیعصر، خیابان شهید فلاحی، خیابان شهید اعجازی، خیابان مهر، کوه دامن غربی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22435550 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. موسس این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم صدیقه مهدوی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22435550 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22435550 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,493 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 311)

مدرسه شهید مهدوی، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : ولیعصر، خیابان شهید فلاحی، خیابان شهید اعجازی، خیابان مهر، کوه دامن غربی

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فردوس
» مدرسه ایمان
» مدرسه شهید آبشناسان
» مدرسه شهید رامشه
» مدرسه یحیی زاده 1
» مدرسه دی
» مدرسه آئین روشن نور
» مدرسه ستاره نو
» مدرسه رازی
» مدرسه شهادت

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه محسن
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه دانشجو
» مدرسه موعود

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه مشکوه

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
پرتو مقیمی
(1398/09/11)
سلام من از پیش دبستان در این مدرسه بودم
به نظرم سطحی علمی خیلی بالاتری نسبت به خیلی از مدرسه های دیگه دارد
خیلی از رتبه آوران مسابقات مهم جهانی مانند کاریبو و ریاضی استرالیا و کانگرو از مدرسه مهدوی هستند
واقعا مدرسه ای است که به دانش آموزاش اهمیت میده و براش اول از همه نظر و دیدگاه بچه ها نسبت به مدرسه هستش
یه چیزه دیگه اینکه این مدرسه امکانات زیاد و مناسبی در اختیار میگذاره پرسنل مجرب و مشرف به سطوح علمی جهانی داره و مهمتر از همه اینکه اگه بچه ای بیاد توی این مدرسه دیگه بیرون نمیره چون تا پیش دانشگاهی داره
دانش آموز مهدوی
(1395/08/21)
اول : مدیر متوسطه یک خانم حسینی است .
دوم: این مدرسه از نظر علمی خیلی بالاست در حدی که از منظومه خرد بالا تر است خانم مهدوی برای این مدرسه خیلی تلاش کرده است اما خرد تبلیغات بهتری داشته است
سوم: این مدرسه با استقبال از ایده های دانش آموزان به ایده های آنها انگیزه می دهد. این مدرسه برای والدینی که فرزندانشان را دوست دارند مناسب است.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند