سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه خاتم


مدرسه خاتم


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


کلاس‌های دبیرستان خاتم به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می‌شود. دانش‌آموز و خانواده در یک چتر حمایتی ابری قرار دارند یادگیری ترکیبی (blended Learning) + LMS مودل + مشاوره و تسهلیگری(on call) در ساختار آموزش معکوس و کارگاهی از آنها پشتیبانی می‌کند.
در ساختار یادگیری معکوس در دبیرستان خاتم بچه‌ها قبل از کلاس محتوا را دریافت کرده و با آمادگی سر کلاس حاضر می‌شوند.کلاس‌های مدرسه 15 نفره است و به راحتی فرصت تعامل و یادگیری را برای دانش‌آموزان فراهم آورده است.
پس از کلاس؛ بچه‌ها به LMS هدایت شده، تکالیف و خود ارزیابی‌ها را با نظارت دبیر انجام می‌دهند. معلم تا ساعت 6 عصر مانند یک مشاور و تسهیلگر کنار آنهاست و بچه‌ها به راحتی می‌توانند با دبیر خود از طریق LMS ارتباط برقرار کنند. در LMS همه چیز ثبت شده و والدین به راحتی می‌توانند گزارش فعالیت و پیشرفت فرزندشان را در هر درس به صورت تفکیکی مشاهده کنند.
کرونا به ما درس‌های زیادی را آموخت و توانستیم از استانداردهای فضای مجازی به خوبی بهره‌برداری کرده و این تهدید را به یک فرصت و سکویی برای پیشرفت بچه‌ها تبدیل کنیم؛ به خوبی می‌دانیم که آموزش مجازی و حضور بچه‌ها در خانه چه فشاری را به والدین وارد ساخته و آنها نیازمند کمک و یاری مدرسه هستند. در این راه دانش‌آموزان برای رفع اشکال و ملاقات با دبیران به صورت فردی به مدرسه دعوت می‌شوند.
حضور بچه‌ها در مدرسه به صورت فردی فرصت کم‌نظیری است که حمایت‌های ورزشی، روانشناسی و آموزشی را در یک زمان کوتاه دریافت کرده و با انگیزه و بودن فشار دوره‌ی آموزش مجازی را طی کنند.
هر دانش‌آموز ویژگی و شرایط خاص خود را دارد و در این راه به کمک داده‌های ارزشمندی که در lms جمع‌آوری و تحلیل می‌شود به آنها کمک می‌کنیم مهارت‌های خود را افزایش داده و راهشان را پیدا کنند.

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی خاتم

مدرسه خاتم یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده ولنجک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان ولنجک، نبش خیابان 19، پلاک 47 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22409000 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم بهزاد اخضری و موسس آن دکتر محسن خلیجی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22409000 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22417841 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://khatamsch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,491 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 150)

مدرسه خاتم، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : خیابان ولنجک، نبش خیابان 19، پلاک 47

مجتمع آموزشی خاتم، با 29 سال سابقه موثر آموزشی، یکی از اولین مدارس غیرانتفاعی در شهر تهران در منطقه ولنجک است که دارای بالاترین امکانات سخت‌افزاری آموزشی درفضایی بیش از 4000 هزار متر است. خاتم در هر پایه 4 کلاس 15 نفره دارد تا در یک فضای کارگاهی امکان تجربه‌های متفاوت را برای دانش‌آموزان فراهم سازد.
خاتم یکی از پیشروترین مدارس ایران در زمینه‌ی آموزش مهارت‌های زندگی و سنّت روانشناسی شناختی است و تنها مجموعه‌ای است که به جای ناظم از روانشناس و تسهیلگر در کادر آموزشی خود استفاده می‌کند و توانسته تعادل خوبی بین سختگیری و مهارت‌آموزی دانش‌آموزان برقرار کند.در این مدرسه دانش‌آموزان با هم مقایسه نمی‌شوند و هر کس باید رکود خود را شکسته و با خود رقابت کند. این شیوه سالهاست که موفقیت‌های آموزشی زیادی را در کنکور و مسابقات علمی برای دانش‌آموزان فراهم آورده و به آنها کمک کرده که آرزوی خود را شناخته و برای آن تلاش کنند. سیستم آموزشی این مدرسه دپارتمانی است و دانش‌آموزان یک کلاس و صندلی ثابت ندارند بلکه در هر زنگ مانند دانشگاه وارد فضای اختصاصی هر درس شده و در یک فضای کارگاهی مفاهم درسی را تجربه می‌کنند.این مدرسه با 29 سال سابقه در نزدیکی تله کابین توچال با بهرمندی از هوای پاک کوهستان توجه ویژه‌ای به برنامه‌های ورزشی دارد و بازیکنان ملی زیادی را به خصوص در رشته‌های بسکتبال و شنا پرورش و معرفی کرده است.
فرآیند پذیرش دبیرستان خاتم مجموعه‌ای از آزمون‌های مهارتی، شناختی و آموزشی است، پس از انجام این مراحل تمامی اطلاعات با والدین به اشتراک گذاشته می‌شود و شما با آرامش می‌توانید در مورد آینده‌ی فرزندتان تصمیم‌گیری نمایید.
برای پیش‌ثبت‌نام می‌توانید به سایت دبیرستان به نشانی WWW.KHATAMSCH.IR مراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22417841 داخلی 3 تماس بگیرید.
ثبت نام در مجمتع آموزشی خاتم ولنجک

ثبت نام در مجمتع آموزشی خاتم ولنجک

ثبت نام در مجموعه دبیرستان دوره اول و دوم خاتم ولنجک، کلیک کنید.

فراخوان پذیرش دوره ریاضی در دبیرستان خاتم

فراخوان پذیرش دوره ریاضی در دبیرستان خاتم

فراخوان پذیرش دوره آمادگی برای ریاضیات آزمون ورودی کالج ها (SAT) در دبیرستان خاتم. کلیک کنید.

رویداد شهروند مافیا در دبیرستان خاتم

رویداد شهروند مافیا در دبیرستان خاتم

بازی شب مافیا در دبیرستان خاتم، کلیک کنید.

افتتاح رادیو مدرسه خاتم

افتتاح رادیو مدرسه خاتم

رادیو مدرسه با اجرای احمد کرباسیان در دبیرستان خاتم افتتاح شد.

 برگزاری کارگاه آموزش ترکیبی در فضای مجازی

برگزاری کارگاه آموزش ترکیبی در فضای مجازی

کارگاه آموزش ترکیبی در فضای مجازی با مشارکت دبیران منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران در دبیرستان خاتم برگزار گردید.

ابلاغ راهبرد آموزشی ،  دبیرستان خاتم در افق 1410

ابلاغ راهبرد آموزشی ، دبیرستان خاتم در افق 1410

راهبرد مجتمع آموزشی خاتم در افق 1410 توسط موسس مجتمع جناب آقای دکتر خلیجی ابلاغ گردید. کلیک کنید.

 تصویب و ابلاغ فلسفه آموزشی دبیرستان خاتم

تصویب و ابلاغ فلسفه آموزشی دبیرستان خاتم

ابلاغ فلسفه آموزشی دبیرستان خاتم توسط موسس و شورای راهبردی دبیرستان خاتم، کلیک کنید.

آموزش معکوس در فضای کارگاهی دبیرستان خاتم

آموزش معکوس در فضای کارگاهی دبیرستان خاتم

تجهیز زیر ساخت مجازی دبیرستان و طراحی مدل آموزش ترکیبی با توجه به همه گیری بیماری کرونا کلیک کنید.

انتخاب مجتمع آموزشی خاتم به عنوان محل تجمع ایمن در زمان بحران

انتخاب مجتمع آموزشی خاتم به عنوان محل تجمع ایمن در زمان بحران

انتخاب مجتمع آموزشی خاتم به عنوان محل تجمع ایمن در زمان بحران به انتخاب سازمان مدیریت بحران شهر تهران کلیک کنید.

پیام دکتر خلیجی موسس دبیرستان خاتم

پیام دکتر خلیجی موسس دبیرستان خاتم

یادداشت آقای دکتر خلیجی موسس مجتمع آموزشی" نسبت آموزش با توحید " کلیک کنید.

ساختار آموزشی مدرن و چابک دبیرستان خاتم

ساختار آموزشی مدرن و چابک دبیرستان خاتم

برای آشنایی با ساختار آموزشی مدرن و چابک دبیرستان متوسطه دوره اول خاتم کلیک کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه آل طه
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نيايش
» مدرسه علوم نولیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
محسن
(1400/02/19)
ممنون بابت معرفی مدارس و سایت خوب تیزلند
برای سهولت دسترسی دیگر عزیزان آدرس سایت مدرسه khatamonline.com می باشد که اطلاعات جامع در مورد مدرسه هم در آنجا در دسترس می باشد
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اسدی
(1400/02/15)
با سلام
کادر مدرسه خاتم بسیار خوب و بدون سنجش و قیاس بین دانش آموزان با پسرم برخورد شد.
نسبت به توان پسرم سنجش می شود این واقعا مهم و خیلی عالی هستش که بهش توجه میشه
توجه به ورزش هم نکته خوب این مدرسه است
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.