سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی سهیل

مدرسه سهیل یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده فرمانیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فرمانیه، دیباجی شمالی، دژم جو، پلاک 12 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22823916 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمدعلی عاشوری فرد و موسس آن داریوش شفیعی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22823916 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 26127971 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,724 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 240)

مدرسه سهیل، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : فرمانیه، دیباجی شمالی، دژم جو، پلاک 12

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پانزده خرداد(15 خرداد)
» مدرسه ولی عصر
» مدرسه معلم شماره 2
» مدرسه گلهای زهرا
» مدرسه ملائک
» مدرسه سخن
» مدرسه روزبه
» مدرسه صالحین
» مدرسه سید الشهدا
» مدرسه حافظ

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندا
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه امام صادق
» مدرسه عترت
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه قلم مهر(شعبه2)» مدرسه ندا

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه شایستگان رازی

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1396/03/26)
با سلام امسال من از نزدیک خدمات این مدرسه رو دیدم هم از نظر آموزشی هم از نظر تفریحی و امکانات . مثلا کف حیاط مدرسه کاملا کف پوش فوم هست که بچه ها راحت بازی کنند . مدرسه اتاق کامپیوتر مجزا و اتاق تلویزیون و نماز خونه و نهار خوری داره . زنگ های ورزش در باشگاه برگزار میشه و مدرسه در مسابقات رشته فوتبال مقام اورده . مربی ورزش این مدرسه مربی بین المللی تکواندو ست و آکادمی تکواندو سهیل آموزش تخصصی داره زیر نظر این مربی ( توی خود مدرسه ) . سیاست مدرسه و کلاس بندی به نحوی است که تعداد دانش آموزان به حدی باشد که معلم وقت کافی برای تک تک دانش آموزان داشته باشد . به صورت دوره ای بچه ها آزمون های مبتکران و ... شرکت میکنند و ارزیابی میشوند و توی مسابقات ریاضی کانگرو و جابر ابن حیان مقام اوردند . از نظر روانشناسی و مهارتهای زندگی مدرس این مدرسه بسیار با تجربه اند و روشی را پیاده سازی کردند که در اصل تشویق محور است و دانش اموزان به صورت خودکار وظایف خود را انجام میدند و از نظر اخلاقی افراد موثری در اینده خواهند شد .
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند