سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه هیات امنایی زهره هادی خان تهرانی

مدرسه زهره هادی خان تهرانی یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده شریعتی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، خیابان میرزاپور (سهیل)، نبش کوچه سرتیپی، پلاک۳۴ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22232505 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم ملیحه انارکی و موسس آن خانم دولتی است.
این مدرسه از نوع مدارس هیات امنایی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 29,368 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 57 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 57 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 203)

مدرسه زهره هادی خان تهرانی، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) هیات امنایی دخترانه : خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، خیابان میرزاپور (سهیل)، نبش کوچه سرتیپی، پلاک۳۴

دبیرستان هیات امنایی فرهنگ زهره هادی‌خان تهرانی، تنها دبیرستان فرهنگ دخترانه دولتی در منطقه یک است که از سال ۱۴۰۰ تنها در رشته ادبیات و علوم انسانی، از طریق برگزاری آزمون ورودی، دانش‌آموز می‌پذیرد. مدیریت این دبیرستان به عهده خانم ملیحه انارکی می‌باشد. همچنین دبیرستان فرهنگ زهره هادی‌خان تهرانی توسط هیات امنا اداره می‌شود.
دبیرانی که در این دبیرستان تدریس می‌کنند، همگی از مجرب‌ترین دبیران منطقه یک و با درجه تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد می‌باشند. این مدرسه دارای امکاناتی نظیر اتاق ورزش، سالن غذاخوری، کتابخانه و قرائت‌خانه، سایت کامپیوتر، اتاق مشاوره، اتاق بهداشت، سالن اجتماعات و... است. تلفن مدرسه: ۲۲۲۳۲۵۰۵
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه سخت کوشان
» مدرسه گلهای زهرا (س)
» مدرسه ندای آزادی
» مدرسه برهان
» مدرسه ندا
» مدرسه امام جواد
» مدرسه آذین علم
» مدرسه خدیجه کبری(س)
» مدرسه شهید بهشتی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانشجو
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه هدی
» مدرسه تلاش
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه عترت
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه مبینا
» مدرسه سلام پیروز

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آیندگان دانش» مدرسه روشنگران

» مدرسه دارالعلم

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه آفرینش

» مدرسه موفق

» مدرسه کوشش

» مدرسه خاتم

» مدرسه درخشان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه طراوت
» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه شوق پرواز
» مدرسه سوده
» مدرسه صبالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
نازنین سادات میری
(1403/02/06)
سلام. امکانات این مدرسه بهتره یا شهید دکتر بهشتی؟ تدریس معلم های کدوم بهتره؟ لطفا کمکم کنین شدید کمک لازمم جفتش توی یک خیابونه و امکانات غیرانتفاعی دارن و من غیرانتفاعی نمیرم ولی امکانات خوب با شهریه کم میخوام و گویا نظرات بد زهره هادی خان تهرانی بیشتر از نظرات بد شهید دکتر بهشتی بوده و بدبین شدم آیا نظرات بد این مدرسه حقیقت داره؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1403/01/31)
مدرسه ی خوبیه، من از غیرانتفاعی اومدم اینجا و آزمون ورودی دادم اولش میترسیدم برنامه های مدرسه خوب نباشه اما الان خیلی راضی هستم. با اینکه توی مدرسه قبلی فقط 7نفرتوی کلاس بودیم اما کارها و برنامه های اینجا باعث پیشرفت درسی من شده. از کادر مدرسه ممنونم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ملینا
(1402/08/26)
مدیر ما جوانترین مدیریه که تا حالا داشتم به همین خاطر مدرسه مون خیلی خوبه چون مدیرهای مسن دیگه حوصله ی تغییرات و برنامه های جذاب رو ندارن.
ساختمان مدرسه مون رو خیلی دوست دارم بیشتر شبیه دانشکده ست تا مدرسه باید ببینین و از آقای هادی خان ممنونم که این مدرسه رو برامون ساختن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1402/08/03)
مدرسه از هر نظر عالی ست، مدیر و کادر و دبیرا همه خوبن. البته بگم که سختگیرن روی حجاب و لاک و ناخن و حسابی گیر میدن. ولی کیفیت آموزشی عالی ه . فقط حیف که بوفه ی درستی نداره و ما معمولا گرسنه می مونیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش آموز
(1402/07/15)
از سال 1400 که مدیر جوان به مدرسه اومده و مدرسه تخصصی علوم انسانی شده، واقعا به طور قابل ملاحظه ای رشد کرده و من خیلی راضی هستم که دخترم آزمون ورودی رو قبول شده.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ملیکا
(1402/06/05)
من از دبیران مدرسه خیلی راضی هستم. کادر مدرسه منظم و دقیق هست و درسته که این مدرسه دولتی است اما کیفیت آموزش در آن مثل مدارس غیرانتفاعی ست. دبیران ما همه فوق لیسانس و دکترا دادند و مدیر ما همه ی ما رو می شناسه و به اسم صدا میزنه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/06/05)
من از کادر مدرسه خیلی راضی هستم چون بسیار جدی و منظم هستند و همین باعث پیشرفت من در درس شد. وجود پشتیبان تحصیلی که داریم تمام کمبودهای درسی ما مدام پیگیری می شود. من واقعا از مدرسه راضی هستم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/04/10)
دخترمان در این مدرسه درس خوانده .من از برخورد مسئولین مدرسه راضی نیستم . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آنجل
(1401/01/24)
من امسال پایه دهم هستم. تدریس دبیرا که خدایی خوبه و خودم هم تا جایی که بتونم و حوصله ام بکشه و ازم کار بخوان انجام میدم. آزمونا و کارنامه ها و شرایط کلاسا اون موقع که مجازی بود، خوبه. منظمه. ادمو حرص نمیدن و محترم رفتار میکنن. اما میخواستم در باره کلاسای فوق برنامه مثل داستان نویسی بگم. امثال یه سری دوره داستان نویسی تو مدرسه مون برگزار شد که ما حتی وسط عید هم شرکت کردیم. خداییش من تا حالا همچین کلاسی رو تجربه نکرده بودم. دمتون گرم. من دوستام غیرانتفاعی رفتن ولی به نظرم اینجا خیلی بهتر کار کردن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1400/03/27)
من سال دهم در این مدرسه بودم اما این مدرسه رو پیشنهاد نمیکنم
برخورد معلما و کادر مدرسه خوب نیست
روش های تدریس مناسب نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
راد
(1399/02/24)
در زمان حاضر که دچار تعطیلی مدرسه بدلیل ویروس کرونا هستیم این مدرسه با استفاده از اپلیکیشن ویدئو کنفرانس و صرف هزینه های زیاد فضای مناسبی برای ادامه آموزش دانش آموزان ایجاد کرده که در سطح بهترین مدارس غیرانتفاعی منطقه و حتی بالاتر از آنها است و جا دارد به عنوان یکی از اولیاء دانش آموزان از زحمت مدیر و کادر مدرسه تشکر کنم و به دانش آموزان این مدرسه برای آموزش در این مدرسه تبریک بگویم و امیدوارم قدر این زحمات را بدانند چون همین خدمات در مدارس غیرانتفاعی با هزینه های هنگفت برای خانواده ها در دسترس است که شاید این حجم و کیفیت مناسبی را هم نداشته باشند و با کمی تحقیق این موضوع برای شما ثابت خواهد شد .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز سابق
(1399/02/03)
وظیفه ی خودم میدانم این حرف هارو بزنم؛
معلم های دلسوزی دارد.
بنظر من به طور کلی سطح دروس عمومی مدرسه قوی تر بود.
کنکور وجه های زیادی پیدا کرده و هیچ چیز قطعی نیست
شما باید دروس پایه تون رو تقویت کنید و بعد به فکر پیش باشین
اگر هدف خیلی خاصی برای کنکور دارید ، خیلی بیشتر برای این چند سال تحقیق کنید
بعد از کنکور چیز خاصی جز یک عنوان که به مرور محو میشود به دست نمی آورید
پس خوشحال باشید و درکنارش برای رویاهاتون تلاش کنید
امیدوارم مفید بوده باشه
موفق باشین
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/11/02)
مدرسه ی خوبی هستش یعنی حداقل در منطقه یک اسمش خوب در رفته
من دانش آموز کلاس دهم امسالم که خیلی راجع به این مدرسه شنیدم و رفتم در آخر اما به نظرم خوب نبود چون هرچقدر درس بخونه دانش آموز اما نمره مطلوبی نمیگیره ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مس
(1398/10/21)
راضی نیستم از هیج چیز این مدرسه
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/09/13)
من این مدرسه رو زیاد پیشنهاد نمیدم, معلم های خوبی دارد اما بعضی از آن‌ها به نظرم خوب نیستند, از نحوه برخورد برخی از کادر مدرسه راضی نیستم..
سطح آموزش هم به نظرم قوی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شهناز
(1398/09/10)
سلام من یکی از دانش آموزان مدرسه هستم که دو سال در این مدرسه بوده‌ام فقط از دبیران دروس تخصصی راضی بوده ام،د اما از نحوه کار کادر مدرسه رضایت ندارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/09/07)
با عرض سلام
دختر عموی من در این مدرسه درس خوند و دانشگاه دولتی تهران رشته مهندسی کشاورزی قبول شد و واقعا راضی بود از این مدرسه
فاطمه
(1398/08/02)
دبیرستان زهره هادی خان تهرانی که به همت یک خیر ساخته شده و نام این دبیرستان هم به نام دختر ایشان خانم زهره هادی خان تهرانی نام گزاری شده. در این دبیرستان دبیرهای مجرب و خیلی خوبی تدریس می کنند که دانش آموزی که برای درس خوندن آمده باشه کاملا استقبال خواهد کرد و سطح امتحانات بالا بوده اگر در کل منطقه یک یه دبیرستان باشه که در دولتی ها حرفی برای گفتن داشته باشه اون این آموزشگاه هست و این رو از قبولی در امتحانات نهایی و امتیازی که در کل منطقه داره میشه فهمید .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آتنا
(1398/06/23)
معلمای خیلی خوبی داره به خصوص تو درسای اختصاصی و کتاب رو به خوبی تدریس میکنن، اگر دانش آموز درس خون باشه میتونه نهایت پیشرفت رو تو درس بکنه، کادر مدرسه همیشه رفتارشون مناسبه به جز وقتایی که دانش‌آموز بی انظباطی کنه که اونم طبیعیه، امتحانات چه دروس عمومی و چه اختصاصی سطح بالا گرفته میشه (نسبت به تدریس) و کاملا دانش‌آموز خود واقعیش رو میتونه بسنجه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سمیه معصومی
(1398/04/01)
اگر از این مدرسه راضی نیستید چه مدرسه ای پیشنهاد میکنید؟
بازدیدکننده سایت
(1398/03/17)
با سلام من دانش آموز پایه دهم این مدرسه هستم این مدرسه اما برای پیشرفت توصیه نمیکنم...
به نظرم سطح امتحانات بالاتراز سطح کتاب هست و از نحوه برخوردشان با دانش آموزان راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/03/16)
زهره تهرانی یک مدرسه ی دولتیه که معلماش معمولی درس میدن .موقع ثبت نام فقط افراد 19 به بالارو جذب میکنن ولی همه اونها طی سال افت تحصیلی میکنن.به عنوان کسی که قبلا توی این مدرسه درس خونده باید بگم که هیچ فرقی با مدارس عادی دیگه نداره .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/04)
می خواستم بپرسم واقعا دبیرستان زهره هادی خان قراره با دبیرستان شهید بهشتی ادغام بشه یا این خبر اشتباه است؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
پ ب
(1398/01/02)
اسم این مدرسه از کجا گرفته شده است و زهره هادی خان تهرانی چه کسی است؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تارا
(1397/12/25)
من خودم سه سال دانش آموز این مدرسه ام و به نظرم سطح آموزش متوسط هست و از نحوه برخورد برخی از مسئولین و کادر مدرسه راضی نیستم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/12/25)
این مدرسه دارای کادر متوسط رو به بالا است و اکثر اساتید آن از تجربه خوبی برخوردارند و در درس هایی مثل ریاضی زیست ادبیات و... بسیار قوی کار میشود. اما به نظرم در بعضی از نقاط ضعف هایی هم وجود دارد.
شاد زی
(1397/12/20)
این دبیرستان فقط کادر آموزشی خوبی داره در بعضی از درس ها و به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند..
انتطار داریم بیشتر مسئولین مدرسه رو ببینیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/11/23)
من خودخواه نیستم که بقیه افرادی که دوست دارند از این مدرسه اطلاع داشته باشند رو فریب بدم ..
از نظر آموزشی به نظرم خوب نیست و نیاز به کلاس های بیرون است ..
این بود نظر من قابل توجه کسانیکه دوست دارند از این مدرسه اطلاع داشته باشند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1397/11/06)
بنده یکی از اولیاء مدرسه زهره هادیخان تهرانی هستم و مدت 3 سال است که با این مدرسه و کادر آن ارتباط دارم برخی از نظرها را خواندم و به نظرم باید چند نکته را یاداوری کنم تا عزیزان بدانند که این مدرسه یک مدرسه ی دولتی است ولی امکاناتی را که در اختیار دارد و میتواند در اختیار دانش آموزان قرار دهد در حد امکانات یک مدرسه ی غیر انتفاعی است و مدارس غیر انتفاعی چیز بیشتری از این امکانات ندارند و حتی کادر مدارس غیر انتفاعی معمولاً از لیسانس و فوق لیسانس هایی است که به نظرم تجربه کافی رو ندارن ..
همچنین انتقادهایی که به کادر مدرسه وارد میشود بعضاً بدلیل برخوردهای نامناسب و توقعات زیاد برخی اولیاء و دانش آموزان است که خودم شاهد برخی از آنان بوده ام و باید بدانید که از هیچ کجا کمکی به مدرسه نمیشه..
به نظر من انتقادهای دانش آموزان به کادر مدرسه در بسیاری از موارد بی انصافی بوده و بعضاً بخاطر موارد انضباطی بوده که داشته اند و با آنها برخورد شده و در اینجا یکطرفه به قاضی رفته اند تعداد قبولی های کنکور در رشته های پزشکی و مهندسی در سال 96 در بنری که در جلوی دبیرستان نصب شده مشخص است که از بسیاری از مدارس مطرح و غیر انتفاعی بهتر بوده است و اکثریت کسانی که در کلاس های کنکور این مدرسه شرکت کرده اند در یک یا دو رشته ی دانشگاهی هم دولتی و هم ازاد قبول شده اند و من در اینجا از مدیریت زحمت کش و پرتوان این مدرسه و معاونان ایشان کمال تشکر را دارم و از کسانی که قصد دارند با کیفیت یک مدرسه ی غیر انتفاعی ولی با هزینه ی یک مدرسه دولتی ادامه ی تحصیل بدهند این مدرسه را پیشنهاد میکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نفس عزیزی
(1397/10/18)
میخوام بدونم که چطوریه شنیدم خیلی خوبه میخوام سال دیگه اونجا بیام میشه لطفا جواب بدین
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یگانه
(1397/10/11)
سلام من یه سوال از دانش آموز ها و اولیاشون دارم
برای ثبت نام در این مدرسه معدل چند قابل قبول است؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه بازدید کننده
(1397/10/04)
به عنوان کسی که سه سال تو این مدرسه درس خوندم، از نحوه برخورد کادر مدرسه با دانش آموزان و اولیا راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رومینا.س
(1397/07/26)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و از نحوه برخورد کادر راضی نیستم
از قبولی های کنکور راضی نیستم و این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/19)
سلام
بدون هیچ کلمه اضافی ای
من و دوستانم از مدرسه خوب تهران و با معدل های ٢٠ وارد این مدرسه شدیم اما از سطح آموزش اساتید راضی نبودیم و به نظرم در سطح کتاب تدریس میکنند
و برای سال آخر از مدرسه بیرون اومدم.
تنها مدرسه دولتی ای که اون اطراف هست، اما جدیدا فوق العاده شده
واسه همین متقاضی زیادی داره
موفق باشید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1397/06/20)
به نظر من این مدرسه قابلیت زیادی برای پیشرفت دارد و اگر دانش آموز خودش کمی درس خوان باشد می تواند به سرعت پیشرفت کند .من از این مدرسه کاملا راضی بودم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/30)
ببخشید میخواستم بدونم مدرسه زهره تهرانی در چه سطحی است و در کل ثبت نام در رشته تجربی این مدرسه را پیشنهاد میکنید؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عسل
(1397/03/29)
سلام من یکسال در این مدرسه بودم و باید بگم راضی نیستم زیرا به وعده ها عمل نشد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/23)
من دانش آموز سال یازدهم تجربی این مدرسه هستم و معدلم هم بالای 19 هست
به نظرم برخی از کادر مدرسه رفتار مناسبی ندارن.
از کادر آموزشی هم رضایتن دارم
این مدرسه دانش آموزان خوب را جذب میکند اما به نظرم بعدش افت میکن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/29)
سلام من این دبیرستان رو پیشنهاد نمیکنم در این یکسالی که در این مدرسه گذروندم به نظرم افت داشتم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/02/16)
به طور کلی به نظرم مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1397/01/14)
سلام از نظر درسی به نظرم مدرسه ضعیف هستش و کادر مدرسه هم راضی نیستم و پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آدریانا
(1397/01/04)
به نظرم مدرسه ی خوبی نیست و من ثبت نام در این مدرسه رو خصوصا ب دانش اموزای رشته ریاصی پیشنهاد نمیکنم
از نحوه تدریس برخی از معلم ها راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
همراهی کنید
(1396/12/18)
به نظرم مدرسه خوبی نیست از سطح آموزش مدرسه راضی نیستم..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/13)
به نظرم مدرسه فقط تو مخ دانش اموزا میکنه که باید درس بخونی
از نحوه برخورد برخی از معلم ها راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا
(1396/12/12)
سلام ،من دانش آموز سال یازدهم هستم و دو سال هست که در این مدرسه ام،کادر آموزشی این مدرسه راضی نیستم ثبت نام در این مدرسه رو پیشنهاد نمیکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/11/25)
سلام
من در سال دهم در مدرسه ی زهره تهرانی درس می خوندم اما راضی نبودم و ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/16)
سلام من تازه به این مدرسه آمدم اما رضایت بخش نبود. سیاستی که این مدرسه دارد این است دانش آموزان باهوش رو جذب میکند اما به نظرم کادر آموزشی خوب کار نمیکند..
از مدرسه راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/09/29)
سلام من از دانش آموزان دهم هستم
از برخورد کادر مدرسه راضی نیستم. انتظار داریم توجه به دروس مهم و تخصصی بیشتر باشد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/09/10)
سلام من یکی از دانش آموزان دهم این مدرسه هستم و تازه به این مدرسه آمدم اما از مسئولین و کادر آموزشی رضایت ندارم و همینطور انتظار برخورد بهتری را داریم، یکی از مسئولین سر صف میگوید شما هیچ چیزی نمی شوید و ناامید میکنند...
پاسخ : مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/29)
از نحوه برخورد کادر مدرسه اصلا راضی نیستم، مدیر مدرسه رو که کلا نمیبینیم معلما بعضیا خوبن
از برنامه ریزی مدرسه هم اصلا راضی نیستم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/20)
به نظر من کادر که خیلی تعریفی ندارن از نحوه برخوردشون راضی نیستم انگار دارن با زندانی ها برخورد میکنن ولی از نظر درسی خوبه خانم مشایخی هم که دیگه حرف نداره عالیه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/10)
من 4 ماه می رفتم مدرسه برای ثبت نام دخترم اما متاسفانه نتونستم با مدیر یا معاون این مدرسه صحبت کنم. اما خداییش برخورد سرایدار مدرسه عالی بود. از کادر مدرسه راضی نبودم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/04/13)
بعضی از معلمین واقعا عالی درس میدن و به نظر من تنها مشکل مدرسه تو برخورد پرسنل اونجاست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1395/10/15)
سلام به نظر من مدرسه خوبی نیست ضعیف عمل می کنند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1395/09/30)
امکاناتی که مدرسه می دهد کافی نیست و پرسنل هم به نظر من احترام کافی به نظرات دانش آموزان نمی گذارند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/09/20)
با عرض سلام و خسته نباشید.من یکی از دانش اموزان پایه ی دهم این مدرسه هستم باید به اطلاع برسانم که به نظر من، بیشتر به خاطر سوابق آ دانش آموزان جذب می شوند.
در این سه ماهی که از سال تحصیلی گذشته افت شدید درسی داشتم و برخورد پرسنل هم رضایتبخش نبود.
وقت گذاری معلمین اکثرا برای دروس عمومی است نه اختصاصی اکثر هم مدرسه ای ها متاسفانه ضعف شدیدی دارند از عوامل موثر در این قضیه عدم نظم و هماهنگی نیز هست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/04/27)
میشه رتبه های برترر این مدرسه روی سایت بگذارید. ممنون