سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه عادی دولتی شهید دکتر بهشتی

مدرسه شهید دکتر بهشتی یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده میدان قدس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان قدس، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، خیابان شهید میرزاپور (سهیل) ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22675757 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم هجرت است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://hs-beheshti.sch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 22,182 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 15 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 15 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 281)

مدرسه شهید دکتر بهشتی، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) عادی دولتی دخترانه : میدان قدس، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، خیابان شهید میرزاپور (سهیل)

دبیرستان شهید بهشتی در سال 1371 در زمینی به مساحت 5500 متر مربع تاسیس شد که مساحت کل زیربنا 2721 متر می باشد.
این محیط شامل 25 کلاس درس ، کتابخانه ، سالن اجتماعات ، سایت کامپیوتر ، اتاق مشاوره ،‌واحد سمعی – بصری ،‌ اتاق تاریخ ،‌سالن ورزشی و آزمایشگاه های فیزیک،‌ شیمی و زیست شناسی می باشد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه دانش
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه دانشجو
» مدرسه آفرینش
» مدرسه امام صادق
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فروغ بهمن

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرو اندیشان آفتاب» مدرسه آفرینش

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه نیکا

» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
کیمیا
(1399/05/01)
من برای ثبت نام به این مدرسه رفتم و از برخورد مسئولین مدرسه راضی نبودم با من و خانواده ام بد رفتاری کردنند و با حرف هایشان من را نسبت به آینده ام ناامید کردنند.
این مدرسه رو پیشنهاد نمیکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/09/29)
من دانش آموز این مدرسه هستم کلاس دهم تجربی، اولین سالی هست که به این مدرسه اومدم، مدرسه فوق العاده عالی هست و تمامی کارها با برنامه ریزی انجام میشه، همچنین به نظم خیلی توجه میشه، هم اینکه دبیرهای خیلی عالی به روش عالی تدریس میکنن به نظر من که مدرسه محشریه
رها
(1398/05/15)
سلام .یه سوال داشتم درباره این مدرسه میخواستم بدونم آیا واقعا مدرسه خوبی هست یا نه خوبه؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/29)
سلام با تشکر از سایت خوب شما ولی ای کاش به نظرات احترام میزاشتین و نظرات مردم که واقعیت هستن رو پاک نمیکردین
پاسخ : با سلام، دوست عزیز
ما در نظراتی که نام فرستنده ندارد و امکان تماس یا تایید نظر وجود ندارد مجبور هستیم که اصلاحاتی را انجام دهیم. مطمئن هستیم شما هم با ما موافقید که وقتی گوینده یک مطلب، آنقدر اطمینان به خود ندارد که اطلاعات واقعی و اطلاعات تماس خود را بگذارد تا بتوانیم محتوای پیام را با ایشان بررسی کنیم، این اجازه را داریم که برای جلوگیری از نشر اکاذیب یا غرض ورزی های احتمالی، پیام ها را با اصلاحاتی تایید کنیم یا آنها را کلا منتشر نکنیم
سپاس
بازدیدکننده سایت
(1397/09/28)
من یکی از دانش آموزان این دبیرستان هم اکنون هستم ولی به نظرم مدرسه خوبی نیست امکانات مدرسه کم هست و از نحوه تدریس دبیران هم راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/24)
سلام من دانش آموز پایه یازدهم تجربی هستم سال اول است که به این مدرسه اومدم دبیران مدرسه همه خوب هستند اما از نحوه تدریس یکی از معلم ها راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1397/08/01)
مدرسه از لحاظ درسی خیلی خوبه ،خیلی خوب کار میکنن ولی بچه هاش با هم خوب نیستن
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/25)
به نظرم فرق میزاشتن بین تجربی و ریاضی
پیش دانشگاهی 95 استادای تجربی زیادی عوض شدن به طوریکه زمان برد تا درسا تموم شد
از نحوه تدریس کادر آموزشی رضایت نداشتم
در کل از پیش دانشگاهیش راضی نبودم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
آتنا فکور
(1397/03/21)
به نظرم بچه های این مدرسه بیشتر به مسائل حاشیه ای که مناسب سن آنها نیست میپردازن ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1397/01/14)
سلام من یکی از دانش اموزان این مدرسه هستم
اولیای محترم اگر دنبال یک مدرسه خوب از لحاظ درسی و کادر مدرسه هستید این جا واقعا عالیه من الان 2 سال در این مدرسه درس خواندم و از لحاظ درسی نه تنها افت نداشتم بلکه پیشرفت هم کردم کلاس ها اصلا خسته کننده نیست و تمام معلم ها به معنای واقعی عالی هستند و کلاس ها خشک نیست
کادر مدرسه رو انضباط و درس تاکید زیادی دارند اما بسیار مهربان و با ادب هستند و برنامه های تشویقی برای پیشرفت تحصیلی هم دارند که باعث انگیزه می شود.
خیلی برنامه ای برای اردو نمی ریزند اما برای مناسبت های مذهبی و... مانند چهار شنبه سوری و خیلی از مراسم های دیگر دست و دلبازانه خرج می کنند و به نظرات بچه ها در تمام امور اهمیت داده می شود و اگر عاقلانه باشد اجرا می شود.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/04)
سلام یاد قدیم کردم مدرسه خوبی بود کلی خاطره
الان ٢٢ سالمه
کلاس اول تا پنجم گذروندم
ریحانه انصاری
(1396/11/08)
مدرسه ی خوبی است اگر می شود برنامه ی قرانی در مدرسه ایجاد شود و اردو تفریحی هم باشد چون بچه ها برای محیط درسی انگیزه داشته باشند ممنون از شما
(1396/07/28)
به نظرم مدرسه یک روند خطی رو طی میکنه اصلا نه تشویق، نه ایجاد رقابت و انگیزه فقط مسائل ساده و بی اهمیت خیلی بها داده میشه پیگیری غیبت و مسائل انظباطی البته از نوع ابتداییش
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/25)
به نظرم اصلا مدرسه خوبی نیست از کادر مدرسه راضی نیستم. به نظرم سطح ادب دانش اموزان خوب نیست و بیشتر حاشیه هست تا درس
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/04/01)
به نظرم خیلی سخت گیرن و برنامه ریزیشون خوب نیست، توی برنامه هایی مثل عذا و جشن هم که اصلا خوب نیستن، واسه روز عید مبعث یه آقایی اومد واسه تئاتر بازی کرد غمگین که اشک همه در اومد،کلا منکه راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!