سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی سلام فرمانیه

مدرسه سلام فرمانیه یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده فرمانیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان فرمانیه (شهید لواسانی)، روبروی سفارت ایتالیا، خیابان شهید عسگریان، خیابان شهید حسینی، پلاک 57 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22280784 - 22830520 - 22830732 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم مهین السادات ناظری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 18,323 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 231)

مدرسه سلام فرمانیه، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : خیابان فرمانیه (شهید لواسانی)، روبروی سفارت ایتالیا، خیابان شهید عسگریان، خیابان شهید حسینی، پلاک 57

دبیرستان سلام فرمانیه مدرسه نشاط و خودباوری از مدارس دخترانه منطقه 1 شهر تهران می‌باشد.
مدرسه ما در رشته‌های ریاضی و تجربی در کنار فعالیت‌های فرهنگی و مهارتی و پژوهشی و همچنین کلاس‌های المپیاد، ریاضی، شیمی، زیست، فیزیک، کامپیوتر فعال می‌باشد.
ارتقا سطح علمی دانش‌آموزان به همراه تزکیه، تعلیم و تربیت و ترغیب تحصیلات عالیه با شناخت کاربردی علوم و تعمیق نگرش پژوهشی در روند آموزش و دستیابی به مکارم اخلاق
ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان
بروز توانایی‌ها و نوآوری و خلاقیت در دانش‌آموزان
تمرکز
اعتماد به سخت کوشی
شوق به یادگیری
بالا بردن ظرفیتهای وقت گذاری
ایجاد حس اصل رقابت سالم برای دستیابی به هدفی که در نظر گرفته‌اند
شناخت دانش‌آموز مستعد در زمینه‌های المپیاد و مراحل پژوهش‌های خوارزمی و ارائه برنامه‌های متناسب نیازهای مرتبط
فعالیت های ورزشی دبیرستان سلام فرمانیه

فعالیت های ورزشی دبیرستان سلام فرمانیه

با فعالیت های ورزشی سلام فرمانیه بیشتر آشنا شوید.

فعالیت های پژوهشی دبیرستان سلام فرمانیه

فعالیت های پژوهشی دبیرستان سلام فرمانیه

مسابقات پژوهشی سلام کاپ هر ساله در مدارس سلام برگزار می شود. بیشتر مطالعه کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه راه معصومه
» مدرسه ستارگان هدف
» مدرسه صبا
» مدرسه خاتم
» مدرسه مهر
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه بهار اوشان
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه شهید مقدادیانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
Yas
(1401/05/08)
دختر من سال ١٤٠٠ پایه یازدهم شاگرد این دبیرستان بود با توجه به پولی که بعنوان شهریه میگیرند امکانات و فضای مدرسه قدیمی و فرسوده است، دبیران خوب ولی به نظر من کادر اجرایی آنطور که باید پیگیر نیستند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Mana
(1401/04/02)
برای پایه دهم سلام ونک بهتره یا سلام فرمانیه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/06/21)
سلام من امسال به این دبیرستان اومدم واقعا عالی هفت هفته تابستان کلاس داشتیم دبیر ها عالی بودند تدریس ها بینظیر کیفیت کلاس های آنلاین بسیار عالی پشتیبانی سایت خیلی خوب آزمون ها همچنین فضا به گونه ای که شما خود به خود درس میخونید الان که مهر شروع می شود تمام ضعف های تحصیلی کنترل استرس روش درست خواندن و.... با آمادگی کامل داریم سپاس از کادر بینظیر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/03/17)
با سلام، دختر من در پایه دهم سال تحصیلی 97-98 دانش آموز این مدرسه هست. هزینه پژوهش به نظرم زیاد بود که اعلام نشده بود از هزینه ثبت نام جدا است، به نظرم اکثر دبیرا با شخصیت، مهربان ومحترم هستند اما از روش تدریس برخی از آنها راضی نبودم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا
(1398/02/14)
بنظر شما سلام فرمانیه بهتره یا سلام ونک برای دبیرستان دوره دوم
بازدیدکننده سایت
(1397/03/29)
سلام
من میخواستم بدونم از لحاظ علمی برای پایه یازدهم سلام فرمانیه بهتره یا مهدوی زعفرانیه؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.