سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سلام فرمانیه


مدرسه سلام فرمانیه


درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی سلام فرمانیه

مدرسه سلام فرمانیه یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده فرمانیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان فرمانیه (شهید لواسانی)، روبروی سفارت ایتالیا، خیابان شهید عسگریان، خیابان شهید حسینی، پلاک 57 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22280784 - 22830520 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مهین السادات ناظری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://farmaniyeh.salamsch.com/hschool/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,573 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 231)

مدرسه سلام فرمانیه، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : خیابان فرمانیه (شهید لواسانی)، روبروی سفارت ایتالیا، خیابان شهید عسگریان، خیابان شهید حسینی، پلاک 57

اهداف:
ارتقاء سطح علمی دانش آموزان به همراه تزکیه، تعلیم و تربیت و ترغیب تحصیلات عالیه با شناخت کاربردی علوم و تعمیق نگرش پژوهشی در روند آموزش و دستیابی به مکارم اخلاق.
ايجاد انگيزه در دانش آموزان
بروز توانايي ها و نوآوري و خلاقيت در دانش آموزان
تمركز
اعتماد به سخت كوشي
شوق به يادگيري
بالا بردن ظرفيتهاي وقت گذاري
ايجاد حس اصل رقابت سالم براي دستيابي به هدفي كه در نظر گرفته اند ، زيرا با اين حس مي توان سختيها را خوب تحمل كرد
سهل نمودن مسير رسيدن به دانشگاه
شناخت دانش آموز مستعد در زمينه هاي المپياد و مراحل پژوهشهاي خوارزمي و ارائه برنامه هاي متناسب نيازهاي مرتبط
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه مشکوه
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه شادآموز
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه آفرینش
» مدرسه مبینا
» مدرسه دانشجو

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه حضرت رقیه(س)» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه آفرینش

» مدرسه نیکا

» مدرسه علامه طباطبایی واحد امیرآباد شمالی

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1398/03/18)
با سلام، دختر من در پایه دهم سال تحصیلی 97-98 دانش آموز این مدرسه هست. هزینه پژوهش به نظرم زیاد بود که اعلام نشده بود از هزینه ثبت نام جدا است، به نظرم اکثر دبیرا با شخصیت، مهربان ومحترم هستند اما از روش تدریس برخی از آنها راضی نبودم..
در کل پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/02/16)
به نظرم نسبت به تبلیغاتی که داشتم خوب نبود...از نحوه برخوردشان راضی نبودم و به نظرم نسبت به هزینه ای که دریافت کردند امکانات خوبی نداشتن...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا
(1398/02/15)
بنظر شما سلام فرمانیه بهتره یا سلام ونک برای دبیرستان دوره دوم
بازدیدکننده سایت
(1397/03/30)
سلام
من میخواستم بدونم از لحاظ علمی برای پایه یازدهم سلام فرمانیه بهتره یا مهدوی زعفرانیه؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/16)
اگه قصد دارین تو سلامای دخترانه ثبت نام کنین، تو سلامی ثبت نام کنین که موسس و مدیرش یه نفر باشه، چون اینجوری بیشتر دل میسوزونن و بهتر کار میکنن. تنها سلام دخترانه ای هم که این طوریه، سلام دخترانه ی ونکه که شعبه ی اول و اصلی دخترانه هاست و مدیر و موسسش خانم عالیه شفیعی، مدیر درجه 1 ماست که انصافا واسه مدرسه و ما بچه ها کم نذاشته و هر سال نتایج کنکور بهتر از سال قبله. امسال کنکوریای زیر هزار 38 تا بودن که 10 نفر از سال قبلش بیشتر شد.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!