سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.
مجتمع اموزشی دخترانه مصباح نور در سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ برنامه های اموزشی خود را برای دو حالت اموزش حضوری و اموزش مجازی طراحی نموده است و مشاوران و دبیران محترم این مجتمع طرح درس های خود را برای هر دو نوع اموزش اماده نموده اند .
اموزش حضوری که سال های طولانی برقرار بوده و اولیاء و دانش اموزان با ان اشنایی کامل دارند ، اما اموزش مجازی این مجتمع که از زمان شیوع بیماری کرونا طراحی و اجرا شده است در فضای پلتفرم بیگ بلو باتن اجرا می شود و مشاوران و دبیران محترم این مجتمع ضمن ارتباط صوتی و تصویری با دانش اموزان به ارائه محتوای اموزشی مورد نظر خود می پردازند . سعی می شود کلیه اهداف اموزش حضوری با استفاده از امکانات موجود در پلتفرم مزبور در اموزش مجازی هم تحقق یابد .
اموزش مجازی در این مجتمع طی پنج روز در هفته و روزی شش جلسه اموزشی ۶۰ دقیقه در دوره اول متوسطه و پنج جلسه اموزشی ۷۰ دقیقه در دوره دوم متوسطه ، در رشته های علوم تجربی و ریاضی و ادبیات و علوم انسانی ارائه می شود .
در طی سال تحصیلی ازمون های مستمر و نیز ازمون های پایانی با نظارت مشاوران محترم مجتمع در مقابل دوربین روشن اجرا می شود.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی مصباح نور

مدرسه مصباح نور یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده قیطریه-اندرزگو) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی ضلع غربی پارک قیطریه، میدان کتابی، خیابان کتابی، انتهای کوچه شهید قاسمی، پلاک 30 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22242711 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سوسن جم و موسس آن فاطمه ملک مدنی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://mesbah1.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,178 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 433)

مدرسه مصباح نور، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : ضلع غربی پارک قیطریه، میدان کتابی، خیابان کتابی، انتهای کوچه شهید قاسمی، پلاک 30

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سما 1
» مدرسه رهپویان عطیه (س)
» مدرسه کارآفرین
» مدرسه امید آینده
» مدرسه پیام امام
» مدرسه صبا
» مدرسه شهاب دانش
» مدرسه امام هادی
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه سینا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه دانشجو
» مدرسه فرزانه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه حضرت رقیه(س)

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سما 4» مدرسه ندا

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه دانش

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه درخشان

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه آفرینشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!