سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی مهرآیین

مدرسه مهرآیین یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده زعفرانیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تجریش، ولیعصر، نرسیده به سه راه زعفرانیه، نبش بن‌بست حریر، ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 26854973 - 26853632 - 26853136 - 26854116 - 268532 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم معصومه جهانبانی اردکانی و موسس آن خانم معصومه جهانبانی اردکانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://gm.mehraein.sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 22,276 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 441)

مدرسه مهرآیین، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : تجریش، ولیعصر، نرسیده به سه راه زعفرانیه، نبش بن‌بست حریر،

آموختن، دانستن، توانستن و عمل کردن
دیدگاه کلان «مجتمع فرهنگی، آموزشی مهرآیین» در بخش آموزش تاکید بر «دانش ورزی» به جای «دانش اندوزی» است. این دیدگاه در مقطع ابتدایی تا پیش‌دانشگاهی بر فعالیت‌های آموزشی مجتمع حاکم است. سیاست مجتمع «مهرآیین» در موضوع آموزش، فرآیندی تدریجی، مستمر و هدفمند است که با رویکرد آموزش پلکانی در ابعاد گوناگون، چندوجهی و کاربردی صورت می‌گیرد.
شاخص‌های «آموزش در مهرآیین» عبارتند از:
تنوع در تدریس توسط معلمین مجرب
برگزاری آموزش‌های جامع با اجرای برنامه‌های مطالعاتی ویژه و اجرای آزمون‌های شبیه‌سازی شده
ارزیابی، تحلیل و بررسی دقیق توسط مشاورین پایه در جهت رفع نقاط ضعف
آموزش مدیریت زمان و استفاده بهینه از وقت در راستای بالا بردن کیفیت مطالعه
ایجاد رقابت سالم با انگیزه پیشرفت در بین دانش‌آموزان
ایجاد علاقه به یادگیری و بالا بردن سطح آگاهی در زمینه‌های علمی و پژوهشی جهت به‌کارگیری دانش در ساخت دست‌سازه‌های پژوهشی
یکی دیگر از اهداف «مجتمع فرهنگی، آموزشی مهرآیین» برگزاری کلاس‌های فرهنگی و هنری، کشف استعدادهای دانش‌آموزان و تلاش برای شکوفایی و پرورش استعدادهای آنان است. ایجاد فضای رقابتی سالم و تک‌بعدی نبودن دانش‌آموزان از دیگر اولویت‌های ماست. در این راستا طی سال تحصیلی، کلاس‌هایی تحت عنوان «کلاس‌های فرهنگی» برگزار می‌شود تا علاوه بر پرورش توانمندی‌ها، به دیده شدن دانش‌آموزان در سطوح مختلف کمک کند. این کلاس‌ها در ساعاتی جدا از ساعات کلاس‌های درسی در شاخه‌های مختلف شامل سرود، تئاتر، زیست فناوری، برنامه‌نویسی، عکاسی، داستان نویسی و آشپزی و … برگزار می‌شود.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه مبینا
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه عترت
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه سلام سلیمه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان» مدرسه روحی شاد

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه خاتم

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه حضرت رقیه(س)

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه مهر
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه نیکا
» مدرسه نیک باوران
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه علم مبین
» مدرسه شوق پرواز
» مدرسه خجستگان زهرا
» مدرسه فرهنگلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
کامران
(1401/07/22)
آقا من خواهرم این مدرسه می رفت، از لحاظ سطح درسی خوب بود اما به نظر من امکانات مدرسه مناسب نبود. به نظر من برخورد مسئولین مدرسه با دانشآموزان مناسب نبود .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/07/22)
من در این مدرسه تحصیل کردم . به نظر من برخورد مسئولین مدرسه با دانش آموزان مناسب نیست . به نظر من امکانات مدرسه مناسب نیست . سالن غذاخوری داره . زبان فرانسه نداره . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محبوبه
(1397/12/20)
به نظرم فشار روی درس بازدهی را پایین می آورد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1397/02/22)
من دخترم سال دهم میرفت و حدودا نزدیک ٢٠تومن با همه هزینه ها من پول دادم و راضی نبودم..
به نظرم رفتار مناسبی ندارن
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/11/25)
به نظر من محیط مدرسه خشکه که همه ی بجه هارو افسرده و عصبی میکنه
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
(1396/03/23)
شهریه اش چقدره سطح علمی اش چجوریه؟
پاسخ : دوست عزیز تیزلندی، شهریه ی این مدرسه برای مقطع دوره دوم متوسطه مبلغ 62,860,000 ریال و برای مقطع پیش دانشگاهی مبلغ 78,580,000 ریال می باشد. این مبلغ شهریه ی مصوب است و با شهریه ی کل متفاوت است.
درباره تعداد ساعاتی که دانش آموز در مدرسه می ماند و شهریه بابت آن اخذ می شود، تا آنجا که اطلاع داریم، برای مدارس غیر دولتی سقف 40 یا 48 ساعت موظفی تعیین شده که می توانید از اداره آموزش و پرورش منطقه دقیق آن را سوال کنید. اگر ساعات بیشتر شوند، مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه می تواند مبالغ دیگری نیز برای ساعات غیر موظف دریافت کند که میزان آن توسط مدرسه تعیین می شود و از مواردی است که اولیای محترم قبل از ثبت نام دانش آموز باید از مسئولین مدرسه سوال کنند و از حدود آن آگاه باشند.
نکته مهم درباره شهریه این است که شهریه را همان موقع ثبت نام اعلام می کنند و شما می توانید قبل از ثبت نام از شهریه کاملی که با عنوان شهریه مصوب و شهریه مشارکت (که توسط انجمن اولیا و مربیان در طول سال تصویب می شود) مطلع شوید.
بازدید کننده سایت
(1395/12/18)
از نظر مذهبی و سطح علمی چجور مدرسه ای هست و شهریه اش بالاست آیا؟؟؟
بازدید کننده سایت
(1395/11/15)
خوبه مدرسه خوبیه درسته سخت گیرى هایى هم هست ولى کاملاً بجا ست البته این سخت گیرى ها درسیه و روى تلاش و بالا رفتن معدل تاثیر داره
سپیده
(1395/06/22)
با سلام,شما نیاز به نیروی دفتری ویا معلم هنری ندارید؟؟