سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی امام هادی

مدرسه امام هادی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده مینی سیتی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی مینی سیتی، شهرک شهید محلاتی، فاز 2، خیابان جهاد، جنب مؤسسه فرهنگی آموزشی شهید محلاتی (ره) ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22480771 - 22480773 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای مسعود سیفی و موسس آن موسسه آموزشی شهید محلاتی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://ehadisch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,539 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 42)

مدرسه امام هادی، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : مینی سیتی، شهرک شهید محلاتی، فاز 2، خیابان جهاد، جنب مؤسسه فرهنگی آموزشی شهید محلاتی (ره)

مجتمع آموزشی امام هادی (ع) با تجربه ای 22 ساله با همکاری تعدادی از معلمان و مربیان مجرب کشور، به مطالعه گسترده روش‌های نوین تدریس در جهان پرداخته و سعی دارد مدرسه امام هادی را تبدیل به مدرسه‌ای متفاوت بنماید. از این رو برنامه متفاوتی برای مدرسه طراحی شده است
دانش‌آموزان در دبیرستان امام هادی با بهره‌گیری از دانش و مهارت شخصی، آگاهی و استعداد فطری، تعامل با همسالان و کارگروهی ( یادگیری مشارکتی ) بهره‌گیری از نقش تسهیل‌گرانه‌ معلم و ولی، به کشف حقایق هستی و کسب علم ( یادگیری اکتشافی ) می‌پردازند
در دبیرستان امام هادی کتابخانه، کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها، امکانات سمعی و بصری، امکانات فرهنگی و تبلیغی، امکانات ورزشی، به طور ۲۴ ساعته برای استفاده شخصی و گروهی در اختیار بچه ها است.
همچنین برنامه‌ریزی و اجرایِ صبحگاه، نمازجماعت، اردوها، مراسم‌ها، مسابقات، کارهای جهادی و کلیه فعالیت‌های تربیتی و حتی جلسات اولیا بر عهده بچه‌ها است تا ان‌شاءالله مدیرانی شایسته برای کشور و بلکه برای حکومت جهانی مهدی موعود (عج) تربیت شوند
دبیرستان امام هادی در واقع یک جامعه واقعی کوچک برای بچه‌هاست تا به کسب معرفت و مهارت از طریق تجربه و تعامل بپردازند و آماده‌ی ورود به جامعه بزرگ جهانی بشوند
هادی آباد ، مدرسه‌ی کار و تلاش است
مدرسه‌ای برای خودیابی و خودآگاهی
برای ایجاد خوداتکایی و خودباوری
برای ایجاد خودکاوی و خودکنترلی
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بین الملل سوده
» مدرسه عترت
» مدرسه هاتف
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه مشکوه
» مدرسه آتیه‌سازان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه مبتکر نوین

» مدرسه نشانه رستا

» مدرسه ندا

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه بهاران معرفت

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه روشنگران

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه فجر صادق
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه مهر
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه امید ایرانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مادر دانش آموز
(1398/11/29)
من از این مدرسه رضایت نداشتم. موقع ورود به مدرسه فقط به نظر مدرسه خوبی می‌آمد ولی بعدا از نظرهای دیگر مثل مدیریت مورد رضایت ما نبود. نظافت مدرسه هم در حدی از آن انتظار می‌رود نیست و متناسب با هزینه‌ای که می‌شود توجه کافی نمی‌شود.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.