سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه خاتم


مدرسه خاتم


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


کلاس‌های دبیرستان خاتم به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می‌شود. دانش‌آموز و خانواده در یک چتر حمایتی ابری قرار دارند یادگیری ترکیبی (blended Learning) + LMS مودل + مشاوره و تسهلیگری(on call) در ساختار آموزش معکوس و کارگاهی از آنها پشتیبانی می‌کند.
در ساختار یادگیری معکوس در دبیرستان خاتم بچه‌ها قبل از کلاس محتوا را دریافت کرده و با آمادگی سر کلاس حاضر می‌شوند.کلاس‌های مدرسه 15 نفره است و به راحتی فرصت تعامل و یادگیری را برای دانش‌آموزان فراهم آورده است.
پس از کلاس؛ بچه‌ها به LMS هدایت شده، تکالیف و خود ارزیابی‌ها را با نظارت دبیر انجام می‌دهند. معلم تا ساعت 6 عصر مانند یک مشاور و تسهیلگر کنار آنهاست و بچه‌ها به راحتی می‌توانند با دبیر خود از طریق LMS ارتباط برقرار کنند. در LMS همه چیز ثبت شده و والدین به راحتی می‌توانند گزارش فعالیت و پیشرفت فرزندشان را در هر درس به صورت تفکیکی مشاهده کنند.
کرونا به ما درس‌های زیادی را آموخت و توانستیم از استانداردهای فضای مجازی به خوبی بهره‌برداری کرده و این تهدید را به یک فرصت و سکویی برای پیشرفت بچه‌ها تبدیل کنیم؛ به خوبی می‌دانیم که آموزش مجازی و حضور بچه‌ها در خانه چه فشاری را به والدین وارد ساخته و آنها نیازمند کمک و یاری مدرسه هستند. در این راه دانش‌آموزان برای رفع اشکال و ملاقات با دبیران به صورت فردی به مدرسه دعوت می‌شوند.
حضور بچه‌ها در مدرسه به صورت فردی فرصت کم‌نظیری است که حمایت‌های ورزشی، روانشناسی و آموزشی را در یک زمان کوتاه دریافت کرده و با انگیزه و بودن فشار دوره‌ی آموزش مجازی را طی کنند.
هر دانش‌آموز ویژگی و شرایط خاص خود را دارد و در این راه به کمک داده‌های ارزشمندی که در lms جمع‌آوری و تحلیل می‌شود به آنها کمک می‌کنیم مهارت‌های خود را افزایش داده و راهشان را پیدا کنند.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی خاتم

مدرسه خاتم یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده ولنجک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان چمران، خیابان ولنجک، نبش خیابان 19، پلاک 47 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22417841 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمدرضا کوپ و موسس آن دکتر محسن خلیجی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22417841 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22409000 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://khatamsch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,416 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 149)

مدرسه خاتم، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : اتوبان چمران، خیابان ولنجک، نبش خیابان 19، پلاک 47

مجتمع آموزشی خاتم، با 29 سال سابقه موثر آموزشی، یکی از اولین مدارس غیرانتفاعی در شهر تهران در منطقه ولنجک است که دارای بالاترین امکانات سخت‌افزاری آموزشی درفضایی بیش از 4000 هزار متر است. خاتم در هر پایه 4 کلاس 15 نفره دارد تا در یک فضای کارگاهی امکان تجربه‌های متفاوت را برای دانش‌آموزان فراهم سازد.
خاتم یکی از پیشروترین مدارس ایران در زمینه‌ی آموزش مهارت‌های زندگی و سنّت روانشناسی شناختی است و تنها مجموعه‌ای است که به جای ناظم از روانشناس و تسهیلگر در کادر آموزشی خود استفاده می‌کند و توانسته تعادل خوبی بین سختگیری و مهارت‌آموزی دانش‌آموزان برقرار کند.در این مدرسه دانش‌آموزان با هم مقایسه نمی‌شوند و هر کس باید رکود خود را شکسته و با خود رقابت کند. این شیوه سالهاست که موفقیت‌های آموزشی زیادی را در کنکور و مسابقات علمی برای دانش‌آموزان فراهم آورده و به آنها کمک کرده که آرزوی خود را شناخته و برای آن تلاش کنند. سیستم آموزشی این مدرسه دپارتمانی است و دانش‌آموزان یک کلاس و صندلی ثابت ندارند بلکه در هر زنگ مانند دانشگاه وارد فضای اختصاصی هر درس شده و در یک فضای کارگاهی مفاهم درسی را تجربه می‌کنند.این مدرسه با 29 سال سابقه در نزدیکی تله کابین توچال با بهرمندی از هوای پاک کوهستان توجه ویژه‌ای به برنامه‌های ورزشی دارد و بازیکنان ملی زیادی را به خصوص در رشته‌های بسکتبال و شنا پرورش و معرفی کرده است.
فرآیند پذیرش دبیرستان خاتم مجموعه‌ای از آزمون‌های مهارتی، شناختی و آموزشی است، پس از انجام این مراحل تمامی اطلاعات با والدین به اشتراک گذاشته می‌شود و شما با آرامش می‌توانید در مورد آینده‌ی فرزندتان تصمیم‌گیری نمایید.
برای پیش‌ثبت‌نام می‌توانید به سایت دبیرستان به نشانی WWW.KHATAMSCH.IR مراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22417841 داخلی 3 تماس بگیرید.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرزانه
» مدرسه مبینا
» مدرسه سوده
» مدرسه محسن
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه علم و تکنیک
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه سوده
» مدرسه روشنگران
» مدرسه فروغ بهمن

ثبت نام در مجمتع آموزشی خاتم ولنجک

ثبت نام در مجمتع آموزشی خاتم ولنجک

ثبت نام در مجموعه دبیرستان دوره اول و دوم خاتم ولنجک، کلیک کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه علوم نو
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه آل طه
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.