سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه خاتم


مدرسه خاتم


درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی خاتم

مدرسه خاتم یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده ولنجک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان چمران، خیابان ولنجک، نبش خیابان 19، پلاک 47 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22417841 - 22409000 - 22415511 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس خاتم است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای محمدرضا کوپ و موسس آن آقای دکتر محسن خلیجی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22417841 - 22409000 - 22415511 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22409000 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://khatamsch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,929 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 149)

مدرسه خاتم، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : اتوبان چمران، خیابان ولنجک، نبش خیابان 19، پلاک 47

مجتمع آموزشی خاتم، با 29 سال سابقه موثر آموزشی، یکی از اولین مدارس غیرانتفاعی در شهر تهران در منطقه ولنجک است که دارای بالاترین امکانات سخت‌افزاری آموزشی درفضایی بیش از 4000 هزار متر است. خاتم در هر پایه 4 کلاس 15 نفره دارد تا در یک فضای کارگاهی امکان تجربه‌های متفاوت را برای دانش‌آموزان فراهم سازد.
خاتم یکی از پیشروترین مدارس ایران در زمینه‌ی آموزش مهارت‌های زندگی و سنّت روانشناسی شناختی است و تنها مجموعه‌ای است که به جای ناظم از روانشناس و تسهیلگر در کادر آموزشی خود استفاده می‌کند و توانسته تعادل خوبی بین سختگیری و مهارت‌آموزی دانش‌آموزان برقرار کند.در این مدرسه دانش‌آموزان با هم مقایسه نمی‌شوند و هر کس باید رکود خود را شکسته و با خود رقابت کند. این شیوه سالهاست که موفقیت‌های آموزشی زیادی را در کنکور و مسابقات علمی برای دانش‌آموزان فراهم آورده و به آنها کمک کرده که آرزوی خود را شناخته و برای آن تلاش کنند. سیستم آموزشی این مدرسه دپارتمانی است و دانش‌آموزان یک کلاس و صندلی ثابت ندارند بلکه در هر زنگ مانند دانشگاه وارد فضای اختصاصی هر درس شده و در یک فضای کارگاهی مفاهم درسی را تجربه می‌کنند.این مدرسه با 29 سال سابقه در نزدیکی تله کابین توچال با بهرمندی از هوای پاک کوهستان توجه ویژه‌ای به برنامه‌های ورزشی دارد و بازیکنان ملی زیادی را به خصوص در رشته‌های بسکتبال و شنا پرورش و معرفی کرده است.
فرآیند پذیرش دبیرستان خاتم مجموعه‌ای از آزمون‌های مهارتی، شناختی و آموزشی است، پس از انجام این مراحل تمامی اطلاعات با والدین به اشتراک گذاشته می‌شود و شما با آرامش می‌توانید در مورد آینده‌ی فرزندتان تصمیم‌گیری نمایید.
برای پیش‌ثبت‌نام می‌توانید به سایت دبیرستان به نشانی WWW.KHATAMSCH.IR مراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22417841 داخلی 3 تماس بگیرید.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شادآموز
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه سرای علم
» مدرسه تلاش
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه فرهنگ جوان

چرا دبیرستان خاتم کارگاه‌های تخصصی هنر برگزار می‌کند؟

چرا دبیرستان خاتم کارگاه‌های تخصصی هنر برگزار می‌کند؟

گفت‌وگو با دکتر داود آجرلو، رئیس دپارتمان هنر دبیرستان خاتم

چه مامان خفنی هستی!

چه مامان خفنی هستی!

گفت‌وگو با دو مادر از مادران دانش‌آموزان دبیرستان خاتم درباره‌ی آموزش بچه‌ها در دوران کرونا و تسهیل‌گری دبیرستان خاتم

آغاز فرآیند ثبت نام دبیرستان پسرانه‌ خاتم برای سال تحصیلی 1402-1401

آغاز فرآیند ثبت نام دبیرستان پسرانه‌ خاتم برای سال تحصیلی 1402-1401

اگر تصمیم گرفته‌اید برای ادامه‌ تحصیل فرزندتان در دوره‌ دبیرستان اول، مدرسه‌ خاتم را انتخاب کنید یا اگر خاتم یکی از انتخاب‌های شماست و می‌خواهید با آن بیش‌تر آشنا شوید، همین حالا می‌توانید اقدام کنید.

ثبت نام در مجمتع آموزشی خاتم ولنجک

ثبت نام در مجمتع آموزشی خاتم ولنجک

ثبت نام در مجموعه دبیرستان دوره اول و دوم خاتم ولنجک، کلیک کنید.
ویدیو آشنایی با مدرسه خاتم 1
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.