سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی رشد

مدرسه رشد یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده قیطریه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی قیطریه، خیابان برادران شهید سلیمانی ( حکمت شرقی )، نرسیده به میدان چیذر، پلاک 51 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22209435 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای محمدمهدی جعفرپور و موسس آن آقای سید شهاب‌الدین جلالی گنابادی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://roshdedu.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 13,039 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 188)

مدرسه رشد، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : قیطریه، خیابان برادران شهید سلیمانی ( حکمت شرقی )، نرسیده به میدان چیذر، پلاک 51

مجموعه مدارس رشد در اواخر دهه شصت و با رویکرد آموزشی در راستای پرورش فعالیت خود را آغاز کرد.
بر این اساس در بین خانواده های اصیل منطقه کمتر کسی وجود دارد که نام مدارس رشد را نشنیده باشد و یکی از فرزندانش در این مدارس تحصیل نکرده باشد.
دغدغه ی مجموعه رشد برای به ثمر نشستن بذر موفقیت و انسان سازی بر کسی پوشیده نیست و بر مبنای این هدف کوشیده است شرایطی را برای مخاطبانش فراهم کند که همواره خود را جزیی از خانواده بزرگ رشـد می‌دانند.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلهای زهرا (س)
» مدرسه شعبانیه
» مدرسه کوک طلایی
» مدرسه موحد
» مدرسه ارس
» مدرسه هورمند
» مدرسه مشاهیر آینده
» مدرسه صالحین
» مدرسه خاتم النبین
» مدرسه کوشش

هم مسیر (هدایت تحصیلی شغلی) دبیرستان رشد

هم مسیر (هدایت تحصیلی شغلی) دبیرستان رشد

دبیرستان رشد در پروژه هم مسیر با بهره‌گیری از توانمندی اولیای دبیرستان کوشیده است تا دانش آموزان با آشنایی هرچه بیشتر و بهتر با رشته‌ها و مشاغل به انتخابی هوشمندانه‌تر برسند.

باشگاه حال خوب (دپارتمان مشاوره) دبیرستان رشد

باشگاه حال خوب (دپارتمان مشاوره) دبیرستان رشد

دبیرستان رشد با بهره‌گیری از اساتید مجرب حوزه روان شناسی و با تأسیس باشگاه حال خوب در تمام طول مسیر فرآیند آموزش در کنار خانواده‌ها و بچه‌ها می‌کوشد که یادمان نرود برای چه زندگی می‌کنیم.

باشگاه گیم در دبیرستان رشد

باشگاه گیم در دبیرستان رشد

راه اندازی باشگاه گیم (بازی) و استفاده از اساتید مجرب و مختصص در دبیرستان رشد

باشگاه کنکوری ها دبیرستان رشد

باشگاه کنکوری ها دبیرستان رشد

دبیرستان رشد با قبولی حداکثری دانش‌آموزان در کنکور اقدام به تاسیس باشگاه کنکوری ها و تمرکز ویژه بر فرآیند شناسایی رشته‌ها، کشف استعدادها و بهره‌گیری از برترین اساتید در حوزه انتخاب رشته‌های تحصیلی نموده است.

فعالیت های باشگاه پژوهشگران سپهر رشد

فعالیت های باشگاه پژوهشگران سپهر رشد

دبیرستان رشد (دوره اول) با راه اندازی باشگاه پژوهشگران سپهر رشد و با تشکیل کلاس‌های مهارتی در حوزه‌های مختلف علوم تجربی ، ریاضی و انسانی پنجره‌ای گشوده است به دنیایی که بچه‌ها پیش رو دارند. با همراه باشید.

رویکرد راهبردی مدارس رشد

رویکرد راهبردی مدارس رشد

برای آشنایی با رشدهای هشتگانه دبیرستان رشد کلیک کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه طراوت
» مدرسه مبینا
» مدرسه سوده
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه سرای دانش واحد مرزداران
» مدرسه عطارد علم
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه موفق
» مدرسه فرزانگان پویالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدید کننده سایت
(1396/08/18)
لطفن در پایه ی پیش دانشگاهی ریاضی ؛بچه های قویتر را جدا کرده تا دبیر بیشتر در کلاس کار کند.وقتی مخلوط هستند راندمان درسی و نتیجه افت میکند
سپاسگزارم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.