سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سلام اسلام


مدرسه سلام اسلام


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


با توجه به اینکه از اسفند ماه سال تحصیلی 99-1398 با شیوع بیماری کرونا مدارس کشور تعطیل شدند ، این مجموعه به وسیله کلاس های مجازی به تدریس و فعالیت خود ادامه داد و هم چنین در این دوره با ایجاد سایت virtualsalameslam.com و قرار دادن ویدئوهای آموزشی ضبط شده توسط دبیران به فرایند آموزش کمک شایانی کرد . در سال تحصیلی جاری با توجه به ادامه تعطیلی مدارس ، کلاس ها کاملا به صورت غیرحضوری برگزار می شود و هم چنین آزمونهای روزانه و آزمون های هماهنگ به صورت قبل با تفاوت غیرحضوری بودن برگزار می شوند.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی سلام اسلام

مدرسه سلام اسلام یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده آجودانیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان سباری (آجودانیه)، خیابان پورابتهاج، خیابان افتخاری، خیابان رجبی،خیابان صومعه زاده، روبروی پارک محلی، پلاک ۵ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 26107607 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمد انصاری و موسس آن شهروز شهبازی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://eslam.salamsch.com/hschool/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,068 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5854)

مدرسه سلام اسلام، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : خیابان سباری (آجودانیه)، خیابان پورابتهاج، خیابان افتخاری، خیابان رجبی،خیابان صومعه زاده، روبروی پارک محلی، پلاک ۵

این دبیرستان در سال تحصیلی 98-1397 تاسیس شده است
شعار این دبیرستان : جسورانه به ندای قلبتان گوش دهید - مسئولانه انتخاب کنید - متعهدانه رفتار کنید - رویای شما محقق می شود
فعالیت های فرهنگی دبیرستان سلام اسلام

فعالیت های فرهنگی دبیرستان سلام اسلام

با فعالیت های فرهنگی دبیرستان پسرانه سلام اسلام بیشتر آشنا شوید.

افتخارات دبیرستان سلام اسلام

افتخارات دبیرستان سلام اسلام

افتخارات دبیرستان پسرانه سلام اسلام در مدت 3 سال تاسیس این مجموعه. بیشتر مطالعه کنید.


لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.