سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی سلام

مدرسه سلام یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده دزاشیب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تجریش ، میدان قدس، روبروی آموزش و پرورش منطقه 1، پلاک 219 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22720011 - 22740355-6 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مصطفی خاكبازان فرد و موسس آن مهدی حجاریان كاشانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.salamtajrish.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,821 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 230)

مدرسه سلام، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : تجریش ، میدان قدس، روبروی آموزش و پرورش منطقه 1، پلاک 219

دبیرستان سلام تجریش در سال 1380 با مدیریت جناب آقای مهندس قنبری تاسیس گردید. این دبیرستان از ابتدای تاسیس تا کنون تلاش کرده است با برنامه ریزی دقیق و آموزش کار آمد و با تاکید بر دغدغه های تربیتی فرهنگی به همراه تلاش و دلسوزی دبیران و اساتید مجرب و همت و پشتکار دانش آموزان فرهیخته و ممتاز خود و با توکل بر خداوند متعال در راستای تربیت انسان توسعه یافته و اخلاق مدار گام بردارد.
و اکنون بعد از سال ها شاهد به بار نشستن همه ساله ی تلاش ها هستیم . ورود عزیزانمان به برترین دانشگاه های ایران و کسب مدال های رنگارنگ المپیاد و سایر موفقیت های پژوهشی و فرهنگی ما را به ادامه ی استوار تر مسیر امیدوارتر می نماید.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه عترت
» مدرسه دانشجو
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مبینا
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه محسن
» مدرسه فرید
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1396/06/23)
مسئول پایه دوازدهم(پیش دانشگاهی)یکی از سرآمدترین، متخصص ترین و دلسوز و قوی ترین مشاوران و مسئولان پایه در سطح استان است که در این مجموعه آموزشی فعالیت میکند که از جمله سوابق ایشان میتوان به نتیجه های درخشان در رتبه های کنکور و خروجی درخشان تر در زمینه اخلاق فارغ التحصیلان نام برد.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند