سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی علم و ادب

مدرسه علم و ادب یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده میدان قدس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان قدس، خیابان شریعتی، خیابان شهید واعظی، پلاک 108 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22213412 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای مهدی آينه چی و موسس آن آقای علی نقی مشرف است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://elmvaadab.org
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 13,261 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 362)

مدرسه علم و ادب، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : میدان قدس، خیابان شریعتی، خیابان شهید واعظی، پلاک 108

دبيرستان و پيش دانشگاهی علم و ادب سعي كرده است با فراهم آوردن بهترين و گسترده‌ترين امكانات و تجهيزات آموزشی و فرهنگی در فضاهای مختلف خويش، محيطی مناسب و كيفی برای پيگيری برنامه و فعاليت‌های آموزشی و فرهنگی، در اختيار دانش‌آموزان عزيز قرار دهد.
امكانات و تجهيزات دبيرستان علم و ادب
دبيرستان و پيش دانشگاهی علم و ادب سعی كرده است با فراهم آوردن بهترين و گسترده ترين امكانات و تجهيزات آموزشی و فرهنگی در فضاهای مختلف خويش، محيطی مناسب و كيفی برای پيگيری برنامه و فعاليت‌های آموزشی و فرهنگی، در اختيار دانش‌آموزان عزيز قرار دهد.
برخی از مهمترين اين تجهيزات و امكانات به شرح زيرند:
كلاس‌های بزرگ
با فضای مناسب از نظر تناسب وسعت با تعداد دانش‌آموزان
سايت‌های بزرگ كامپيوتر
یک سايت مجزا و بزرگ با حدود 21 كامپيوتر برای استفاده دانش‌آموزان، و نيز استفاده‌های آموزشی، كنترلی و شبكه‌ای.
آزمايشگاه مجهز و بزرگ فيزيك
كه دانش‌آموزان در آن علاوه بر انجام آزمايش‌های كتاب درسی، به انجام آزمايش‌ها و فعاليت‌های پژوهشی، تحقيقاتی فراوانِ ديگری نيز در موضوعات مختلف فيزيك متناسب با علاقه و نياز و استعدادهای خويش مبادرت می‌ورزند.
آزمايشگاه مجهز و بزرگ شيمی
كه دانش‌آموزان در‌ آن علاوه بر انجام آزمايش‌های كتاب درسی، به انجام آزمايش‌ها و فعاليت‌های پژوهشی، تحقيقاتی فراوانِ ديگری نيز در موضوعات مختلف شيمی متناسب با علاقه و نياز و استعدادهای خويش مبادرت می‌ورزند.
مركز سمعی و بصری
با حدود 500 عنوان CD، 110 عنوان فيلم VHS، در زمينه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، سرگرمی و ... برای استفاده دانش‌آموزان و همكاران
كتابخانه بزرگ
با حدود 2000 عنوان كتاب در زمنيه‌های مختلف آموزشی، كمك آموزشی، كنكور، المپياد، ادبيات، موضوعات فرهنگی، اجتماعی، سرگرمی و... و نيز اشتراك مجلات و نشريات مختلف با موضوعات گوناگون و متنوع
مركز مشاوره و روانشناسی
با در اختيار داشتن امكانات مختلف مربوط به يك فضای آرامش بخش و ايمن برای پيگيری فعاليت‌های مشاوره و روانشناسی، از قبيل انواع وسايل و امكانات برای مشاهده و تشخيص، انواع تست‌های رفتاری و روانشناسی، انواع امكانات مختلف برای بايگانی حفاظت شده از اطلاعات مشاوره‌ای افراد و ...
سالن بزرگ نمازخانه
با ظرفيت حدود 100 نفر كه برای برگزاری و آموزش نماز جماعت، برگزاری جشن‌های مختلف دانش‌آموزی، برگزاری جلسات عمومی اولياء، برگزاری جلسات آموزش خانواده و... قرار می‌گيرد.
تالار بزرگ اجتماعات
با حدود 300 متر مربع و ظرفيت 200 نفر با امكانات مختلف صوتی، تصويری، نورپردازی و... برای برگزاری جلسات مختلف اولياء و مراسم مختلف دانش‌آموزی، جلسات و مراسم برون سازمانِی
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نسیم محبت
» مدرسه مشکوه
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه درخشان
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه هاتف
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه شایستگان نور

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نیکا» مدرسه فرهنگ ایران

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه نشانه رستا

» مدرسه علوم(بزرگسالان)

» مدرسه سهراب سپهری

» مدرسه ندا

» مدرسه آفرینش

» مدرسه آفرینش

» مدرسه کودکان آفتاب

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه راه معصومه
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه امید ایران
» مدرسه مشکوهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مظفریان
(1398/04/05)
سلام
این دبیرستان قدیمی و از اولین مدارس غیرانتفاعی منطقه یک است من سالهای ٧٣ و ٧٤ و ٧٥ در این دبیرستان درس خواندم و بهترین خاطرات طول تحصیلم را در این مدرسه با مدیریت خوب و انسان دوستانه بهترین و مودب ترین مدیر دنیا آقای مشرف تجربه کردم
حسن قاسمی
(1396/08/22)
سلام. دبیرستان علم و ادب از مدارس به نام شمال تهران با دبیران باتجربه است.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.