سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


استفاده از سامانه شاد و سامانه اختصاصی هواپیمائی مراکز آموزش خلبانی

درباره هنرستان فنی پسرانه غیر دولتی نوین پرواز

مدرسه نوین پرواز یک مدرسه پسرانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 2 (محدوده سعادت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی سعادت آباد، میدان بهرود، بلوار شهید عابدی، کوچه سی سوم، جنب هتل اسپیناس پالاس، هنرستان هوانوردی نوین پرواز تهران ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22367527 - 22062704 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
هنرستان هوانوردی، خاص خلبانی، هوانوردی با مجوز رسمی از سازمان هواپیمائی
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمدحسین ابراهیمی پور و موسس آن محمدحسین ابراهیمی پور، منصور مجاوری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://nptcollege.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 883 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7056)

مدرسه نوین پرواز، هنرستان فنی غیر دولتی پسرانه : سعادت آباد، میدان بهرود، بلوار شهید عابدی، کوچه سی سوم، جنب هتل اسپیناس پالاس، هنرستان هوانوردی نوین پرواز تهران

تنها هنرستان هوانوردی ایران با تائید رسمی از سازمان هواپیمائی ایران، مخصوص هنرجویان مقطع متوسطه دوم، دارای سیمولاتور، فضای استاندارد آموزشی، دارا بودنATO، کافه کتاب، تدریس کامل دروس تخصصی با زبان انگلیسی، کتاب مرجع نوین پرواز تهران و....
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه میثاق
» مدرسه شوق پرواز
» مدرسه صالحین
» مدرسه مسلم 1
» مدرسه یاس نبی
» مدرسه شکوفا
» مدرسه شهید مطهری 1
» مدرسه شهدا
» مدرسه اندیشه و خرد
» مدرسه ضحی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه فرزانه
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه موعود
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه مهر

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کودکان آفتاب» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه نیکا

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه سلام اسلام

» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر
» مدرسه شهدا
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه موعود
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه مهر
» مدرسه هما
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه صدرا نوینلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
سلام، هر بزرگواری که بتواند راهنمایی نماید، یا کاربردهای آموزشی و عملیاتی را برای بنده تبیین نماید. سپاسگزارم
(1400/08/01)
بر خادمان تعلیم و تربیت، والدین و آینده سازان تمدن واقعیت مجازی سلام؛
در اندیشه فضای تندرستی، دیو ناسازگار با سلامتی پنجه در پنجه هم، نگرش ها را درگیر خود نموده است. سفیر مرگ به نام Covid-19 ، سلامتی و تندرستی اندیشه ها و نگرش ها را به چالش انداخته است، دو مزیت بسیار مهم و اثر بخش در برنامه های مدرسه رویت و مطالعه نمودم. یک ظرفیت پایین کلاس ها دو آموزش مجازی؛ اگر این دو عامل را در کنار همدیگر قرار دهیم، نیازمند عامل سوم آموزشی هستیم، عامل سوم آشنایی و شناخت معبر های گره خورده است، این گره ها باز نمی شود ؛ مگر به کمک اساتید صبور و عالم آموزشی، تقویت این سه عامل راهکارهای عدیده ای در پی خواهد داشت که باعث حسن شهرت و علمی بودن مدرسه خواهد بود. موفق باشید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.