سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره پیش دبستان دخترانه غیر دولتی شمسای دانش

مدرسه شمسای دانش یک مدرسه دخترانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی ابتدای کاشانک، خیابان اکبر صبوری، بعد از میدان دوم، کوچه کامیار، پلاک ۲ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 26124305 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محبوبه سوهانی و موسس آن محبوبه سوهانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://shamsaschool.ir/SSchool/#/Frontpage

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,145 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 250)

مدرسه شمسای دانش، پیش دبستان غیر دولتی دخترانه : ابتدای کاشانک، خیابان اکبر صبوری، بعد از میدان دوم، کوچه کامیار، پلاک ۲

ما بر اين باوريم كه فرايند تعليم و تربيت ،طلوع و تابش آن در سالهاي اول يادگيري ،در دبستان مي باشد. در جهت حركت در مسير دستيابي به اهداف علمي ،فرهنگي و معنوي خود ، به قوه الهي ،پيش دبستان مونته سوري و دبستان غير دولتي هوشمند شمسا در سال تحصیلی 1390- 1389 فعالیت های آموزشی و پرورشی خود را با همت سرکار خانم ناهید بهرامی مدیریت محترم مهدکودک و پیش دبستان شرویلا به مدیریت و حکم تأسیس سرکار خانم جاریانی آغاز به کرد و از سال تحصیلی 1391 - 1390 فعالیت های آموزشی و پرورشی خود را با مدیریت سرکار خانم سوهانی در محیطی شاد و با دیدی آموزشی و پرورشی تا کنون ادامه داده است .

در پيش دبستان و دبستان شمسا با تلاش همكاران و كادر آموزشي،‌ با بهره گيري از تمامي تجربه ها، خلاقيت ها و ارائه طرحهاي جديد آموزشي، با ياري خداوند منان و تأييد مستمر كارشناسان آموزشي، تربيتي و متخصص در رسيدن به اهداف خود مدرسه اي توانا و موفق گرديده است. روش هاي آموزش اين دبستان بر ارائه هرچه بهتر آموزش هاي علمي ،تربيتي و مذهبي با استفاده از تكنولوژي روز خواهد بود و با اعتماد به اين امر كه شخصيت دانش آموز در دبستان شكل خواهد گرفت ،مسائل مذهبي نيز مي تواند بسيار موثر باشد. تلاش ما اين است كه با ايجاد محيطي امن و آرام ،لازم جهت فراگيري مسائل آموزشي - تربيتي و مذهبي را فراهم آوريم.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانشجو
» مدرسه آفرینش
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه تزکیه
» مدرسه عترت
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه موعود
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه امام خمینی (ره)

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه مشکوه

» مدرسه ندا

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه مشکوه

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه مشکوه

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!