سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.
مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس پیش دبستان که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره پیش دبستان پسرانه غیر دولتی دی

مدرسه دی یک مدرسه پسرانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده الهیه-فرشته) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی (فرشته)، شماره ١٣٦ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22011815 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.dayschool.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,808 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 170)

مدرسه دی، پیش دبستان غیر دولتی پسرانه : خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی (فرشته)، شماره ١٣٦

پيش دبستاني و دبستان پسرانه دي با توجه به نيازهاي آموزشي و تربيتي فرزندانمان در محيطي شاد و ايمن در قالب خانه كودك مونته سوري با بهره گيري از كادري مجرب كار خود را در مقطع پيش دبستاني آغاز نمود كه پس از آن مقطع دبستان نيز در فضايي جداگانه به آن اضافه شد.
پژوهش ها نشان داده اند كه كودكان در سنين پيش از دبستان توانايي خاصي در يادگيري زبان دوم دارند. در نتيجه اين مركز در كنار آموزش مونته سوري به زبان فارسي آموزش هاي پيش دبستاني را با يك برنامه درسي كامل زبان انگليسي همراه كرده است. بدين ترتيب كودكان در نيمي از ساعات درسي به يادگيري اين زبان پرداخته و اولين قدم هايشان را به سوي ارتباط بين فرهنگي بر مي دارند. اين رويكرد با آموزش هاي تكميلي ديگري از جمله آموزش هاي هنري، ورزشي، زبان فرانسه، كامپيوتر و .... كامل تر مي گردد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه فرزانه
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه محسن
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه موعود

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمی

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه مشکوه

» مدرسه علامه طباطبایی واحد امیرآباد شمالی

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه آفرینش

» مدرسه آیندگان دانشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدید کننده سایت
(1395/12/13)
به نظرم از دور مدرسه ی خوبی به نظر میرسه اما وقتی واردش میشی میفهمی چقدر قانونا راحت زیر پا گذاشته میشه فقط خوراکی و حاشیه به راه باشه دیگه سطح درسی مهم نیست .طرف 3 سال هست تو کلاس فرقی با دیوار نداره واسه خاطر پول مونده
به نظرم فقط پول مهمه برای این مدرسه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!