سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه عادی دولتی شهید کاظمی

مدرسه شهید کاظمی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 10 (محدوده مرتضوی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان مرتضوی، کوچه سماوات ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66088824 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,664 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 647)

مدرسه شهید کاظمی، متوسطه دوره اول عادی دولتی پسرانه : خیابان مرتضوی، کوچه سماوات

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شناختی تکریم
» مدرسه علم و ادب
» مدرسه کوثر
» مدرسه خاتم
» مدرسه رازی
» مدرسه خدیجه کبری
» مدرسه شهید بسمی
» مدرسه زینبیه
» مدرسه تربیت
» مدرسه الهام

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه عترت
» مدرسه دانشجو
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه موعود
» مدرسه فرید
» مدرسه تزکیه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرو اندیشان آفتاب» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه فرزانگان پویا

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه مشکوه

» مدرسه روشنگران

» مدرسه حضرت رقیه(س)

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
غلامی 8/1
(1397/03/03)
خیلی عالیه مدیریتش خیلی خوبه اما حیف که امسال میخواد باز نشست بشه معلماش هم عالیه معلم معارف اقای میرویسی و معلم ریاضی اقای طاهری عالیه حیاط مدرسش بزرگ سالن تئاتر و نماز خانه و زمین چمن و الاچیق وخیلی چیزایه دیگه 👍👍
آلما/9/1
(1396/10/06)
مدرسه ی خوبیه من خودم توش الان درس میخونم همه چیش عالیه فقط معلم علومش خیلی خوبه مخصوصا مدیرش معلم دینیش که مرد خیلی خوبیه و معلم ریاضیش البته همه عالیه عالین ولی خوب این اشخاص خوب مدرسه بهترینن البته از نظر اخلاقی و علمی همه خیلی خوبن.درکل مدرسه ی عالیه مرسی
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/11/18)
به نظر من مدرسه ی خوبی نیست، از مدیریت و نظامت و سطح ادب بچه ها راضی نیستم. حیاطش هم که خیلی کوچیه. سطح علمی معلم ها هم به نظرم خوب نیست.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!