سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس متوسطه دوره اول که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره متوسطه دوره اول پسرانه هیات امنایی شهدای مدافع حرم

مدرسه شهدای مدافع حرم یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 10 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان هاشمی نرسیده به خیابان جیحون کوچه بشیری پلاک 4 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66379787 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم قاسم جان بزرگی و موسس آن نوسازی است.
این مدرسه از نوع مدارس هیات امنایی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,330 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5685)

مدرسه شهدای مدافع حرم، متوسطه دوره اول هیات امنایی پسرانه : خیابان هاشمی نرسیده به خیابان جیحون کوچه بشیری پلاک 4

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صالح المهدی
» مدرسه بنیان
» مدرسه اتحاد نوین
» مدرسه عماد
» مدرسه بهارمدرسی
» مدرسه خانه دوست
» مدرسه ایمان
» مدرسه بنت الهدی صدر
» مدرسه پیام علم
» مدرسه مبینا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه سوده
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سوده
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه فرید

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی» مدرسه سلام صدر

» مدرسه درخشان

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه سوده

» مدرسه آوای تبسم تابان

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه روحی شاد

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه هما
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه سوده
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه مبینا
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نيايشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مهدی
(1398/11/09)
من 2سال هست که توی این مدرسه هستم خیلی این مدرسه خوب است و معلم های عالی و کادر بسیار قوی دارد و یکی از بهترین مدارس منطقه 10 است معلم ریاضی خیلی خوبی دارد آقای مطهری که یکی از برترین معلمین تهران و آقای معینی یکی از بهترین معلم های علوم هستن هر کسی که دانش آموز کلاس ششم ابتدایی دارد به این مدرسه بیاورد
علی
(1398/08/10)
بنده سه سال است که در این مدرسه تحصیل میکنم و از این مدرسه خیلی راضیم .
بعضی ها از این مدرسه تعریف بد می کنند و میگویند خیلی سخت گیرن اما این مدرسه برای پیشرفت بچه ها معلم هایی از نمونه دولتی و تیزهوشان آورده. این مدرسه تحمل داشتن دانش آموزان ضعیف را ندارد بخاطر همین بقیه میگویند این مدرسه سخت گیر است.
جناب آقای جان بزرگی مدیریت محترم مدرسه کادر فوق العاده قوی در این مدرسه جمع کرده تا بچه ها در این مدرسه با آسودگی هر چه تمام تر درس بخوانند.
عرفان رحمانی
(1398/07/12)
من خودم سه ساله دراین مدرسه هستم و شما اگر فرزند ششمی دارید میتوانید با خیال راحت فرزند خود را ثبت نام کنید
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مریم آفرین
(1398/02/21)
سلام خسته نباشید . خوشبختانه پسر من شاگرد اول دبستان قبلیش است. کلاس ششم را به پایان میرسونه. میخواستم از دست اندرکاران این سایت بپرسم اطلاعی از نحوه ثبت نام و یا شرایط ثبت نام در کلاس هفتم در این مدرسه شهید مدافع حرم دارید یا خیر؟ ممنونم پیشاپیش از اطلاعات کامل و جامعی که در سایت خود قراردادید.
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
عسگری
(1398/02/10)
سلام پسرم ششم هست میخواستم بدونم مدرسه خوبیه یا نه؟اگر تجربه ای دارید لطفا بگید ممنون
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.