سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه هیات امنایی شهدای مدافع حرم

مدرسه شهدای مدافع حرم یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 10 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان هاشمی نرسیده به خیابان جیحون کوچه بشیری پلاک 4 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66379787 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم قاسم جان بزرگی و موسس آن نوسازی است.
این مدرسه از نوع مدارس هیات امنایی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,421 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5685)

مدرسه شهدای مدافع حرم، متوسطه دوره اول هیات امنایی پسرانه : خیابان هاشمی نرسیده به خیابان جیحون کوچه بشیری پلاک 4

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه راه رشد
» مدرسه سلام
» مدرسه موحد
» مدرسه شهید شامران
» مدرسه تلاش
» مدرسه یادگار امام
» مدرسه معلم
» مدرسه امام حسن مجتبی
» مدرسه توحید
» مدرسه سیمای نور

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه شادآموز
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه دانشجو
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه فرید
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه محسن

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران» مدرسه هورمند

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه ندا

» مدرسه مشکوه

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه مشکوه

» مدرسه اتحاد نوین

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مهدی
(1398/11/10)
من 2سال هست که توی این مدرسه هستم خیلی این مدرسه خوب است و معلم های عالی و کادر بسیار قوی دارد و یکی از بهترین مدارس منطقه 10 است معلم ریاضی خیلی خوبی دارد آقای مطهری که یکی از برترین معلمین تهران و آقای معینی یکی از بهترین معلم های علوم هستن هر کسی که دانش آموز کلاس ششم ابتدایی دارد به این مدرسه بیاورد
علی
(1398/08/11)
بنده سه سال است که در این مدرسه تحصیل میکنم و از این مدرسه خیلی راضیم .
بعضی ها از این مدرسه تعریف بد می کنند و میگویند خیلی سخت گیرن اما این مدرسه برای پیشرفت بچه ها معلم هایی از نمونه دولتی و تیزهوشان آورده. این مدرسه تحمل داشتن دانش آموزان ضعیف را ندارد بخاطر همین بقیه میگویند این مدرسه سخت گیر است.
جناب آقای جان بزرگی مدیریت محترم مدرسه کادر فوق العاده قوی در این مدرسه جمع کرده تا بچه ها در این مدرسه با آسودگی هر چه تمام تر درس بخوانند.
عرفان رحمانی
(1398/07/13)
من خودم سه ساله دراین مدرسه هستم و شما اگر فرزند ششمی دارید میتوانید با خیال راحت فرزند خود را ثبت نام کنید
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مریم آفرین
(1398/02/22)
سلام خسته نباشید . خوشبختانه پسر من شاگرد اول دبستان قبلیش است. کلاس ششم را به پایان میرسونه. میخواستم از دست اندرکاران این سایت بپرسم اطلاعی از نحوه ثبت نام و یا شرایط ثبت نام در کلاس هفتم در این مدرسه شهید مدافع حرم دارید یا خیر؟ ممنونم پیشاپیش از اطلاعات کامل و جامعی که در سایت خود قراردادید.
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
عسگری
(1398/02/11)
سلام پسرم ششم هست میخواستم بدونم مدرسه خوبیه یا نه؟اگر تجربه ای دارید لطفا بگید ممنون
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!