سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی مکتب کوثرالنبی (س)

مدرسه مکتب کوثرالنبی (س) یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 10 (محدوده رودکی جنوبی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان رودکی، بین کمیل و مرتضوی، کوچه درخشان راد ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66836006 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم منظر امیرک و موسس آن منظر امیرک است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.kowsarnabi.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,651 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5920)

مدرسه مکتب کوثرالنبی (س)، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : خیابان رودکی، بین کمیل و مرتضوی، کوچه درخشان راد

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهید بسمی
» مدرسه صاحب کوثر
» مدرسه امام صادق
» مدرسه قلم
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه نونا
» مدرسه راه هدی
» مدرسه هاجر
» مدرسه رفاه
» مدرسه صدرا نوین

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه مبینا
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه شکوفا(نگرش آرمانی)
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه رشد

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام فرمانیه» مدرسه پویش

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه مشکوه

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه مشکوه
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه درخشان
» مدرسه سرای دانش مرزداران
» مدرسه سرای دانش واحد سعادت آباد
» مدرسه امید ایران
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فاطمه
(1402/08/18)
به نظر من مدرسه قدیمی و کوچک و بدون امکانات و بدون برنامه ریزی هست. مسئولین عملکرد ضعیفی دارند.حتما قبل از ثبت نام تحقیق کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه کیانفر
(1399/04/18)
مدرسه بسیار خوبی است مدیر بسیار مهربان و دلسوزی هستند و بسیار با احترام با ارباب رجوع و دانش آموزان برخورد میکنند سعی دارند از بهترین نیروها برای آموزش و اجرا استفاده می کنند معاونین بسیار مهربان و صمیمی هستند و نحوه برخوردشون با اولیا و دانش آموزان بسیار عالی است.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هدفمندی
(1399/04/18)
کلیه فعالیتهای این مدرسه با برنامه ریزی قبلی و هدفمند می باشد و موفقیت و رضایت دانش آموزان از اولویت های مدرسه است.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.