سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه عادی دولتی فردوسی

مدرسه فردوسی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 11 (محدوده انقلاب ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان فخر رازی بین جمهوری و انقلاب پلاک 41 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66402281 - 66954489 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای علی افشاری و موسس آن آموزش و پرورش منطقه 11 است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,031 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7178)

مدرسه فردوسی، متوسطه دوره اول عادی دولتی پسرانه : خیابان فخر رازی بین جمهوری و انقلاب پلاک 41

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه جاوید
» مدرسه سبحان 2
» مدرسه سما
» مدرسه هوردخت
» مدرسه حضرت رقیه
» مدرسه مهدی پور
» مدرسه دکتر جعفر شهیدی
» مدرسه درخشان
» مدرسه صبا
» مدرسه فرشتگان ایران

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه رواق نور
» مدرسه سرای علم
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه سوده
» مدرسه سوده
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه محسن
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه فرهنگ جوان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه بهار پروانه‌ها

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه هورمند

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه مشکوه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ
» مدرسه سرای دانش واحد انقلاب
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه جابر بن حیان
» مدرسه مهر
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه مفاخر علوم ایران
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه طراوتلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1402/04/13)
متاسفانه مدیریت خوب نیست بسیاری از معلمان خوبی که تو این مدرسه بودن از این مدرسه رفتن. توصیه می‌کنم تو این مدرسه ثبت‌نام نکنید. پسر من سه سال تو این مدرسه بود. مدرسه فضای کمی داره و کلاس‌های کوچک ولی مدیر مدرسه بدون در نظر گرفتن این محدودیت فقط تا می‌توانست شاگرد ثبت‌نام کرد بطوریکه کلاسی که سال هشتم 22 نفر بود و سال نهم به 34 نفر رسوند بدون اینکه کلاس بزرگتر در اختیار بچه‌ها قرار دهد. معلم‌ها هم فقط مرتب بچه‌ها را میبرن فوتبال چون نمی‌تونن کلاس‌ها را اداره کنن.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/02/17)
سلام
پسر من در این مدرسه تحصیل میکنه. مدیر مدرسه جناب آقای افشار و ناظم جناب آقای میر جوادی بسیار متعهد هستند و من با خیال راحت این مدرسه رو برای پسرم انتخاب کردم. معلمان، بسیار خوب هستند فقط کمی فضای مدرسه قدیمیه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مصطفی
(1401/04/10)
موقعیت مدرسه روی نقشه اشتباه است. موقعیت صحیح همان خیابان فخر رازی ولی رو به روی سازمان غذا و دارو می باشد. ممنونم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.