سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


متوسطه اول پسرانه علوی شعبه انقلاب، آمادگی خود را برای آموزش حضوری و مجازی اعلام کرده است. در شروع سال تحصیلی دانش‌آموزان گروه‌بندی شدند و در روزهای مختلف، آموزش حضوری در کلاس‌ها با تعداد محدودی از دانش‌آموزان برگزار شد؛ همچنین مدرسه به دستگاه‌های تب‌سنج و ضدعفونی کننده تجهیز شده است. مؤسسه‌ی علوی در شروع سال تحصیلی از سامانه‌ی آموزش مجازی انحصاری، برای مدارس خود در سراسر کشور رونمایی کرد. این سامانه امکان پخش صدا و تصویر هم‌زمان دانش‌آموزان و معلمان را دارد و دبیران می‌توانند از تخته‌ی مجازی، اشتراک‌گذاری تصویر و بارگذاری ارائه‌ی خود برای آموزش استفاده کنند.
امکان ضبط جلسه‌ی برگزار شده، پخش ویدیوهای آموزشی، گروه‌بندی کردن دانش‌آموزان و انجام فعالیت‌های مجازی گروهی تحت نظارت دبیران در این سامانه فراهم شده است. در حال حاضر تمامی کلاس‌های درسی، فوق برنامه و مشاوره‌ی فردی و گروهی مدرسه‌های مؤسسه‌ی علوی در این سامانه برگزار می‌شوند. علاوه بر آموزش مجازی، امکان آزمون برخط چهارگزینه‌ای و تشریحی، سنجش برخط دانش‌آموزان و مشاهده‌ی ویدیوهای آموزشی در این سامانه فراهم شده است.
هیئت مدیریه‌ی مؤسسه و مدیران مدرسه در تلاشند تا دانش‌‌آموزان و دبیران با بهترین کیفیت آموزش، سال تحصیلی را به اتمام برسانند و دغدغه‌های والدین را در شرایط کنونی کاهش دهند؛ به همین موجب تمام مدارس مؤسسه‌ی علوی با نصب دکل‌های مخابراتی یا اتصال فیبر نوری به اینترنت پرسرعت تجهیز شده‌اند. نصب سرورهای اختصاصی در بزرگترین مرکز داده‌ای کشور واقع در برج میلاد، اینترنت اختصاصی پرسرعت سمت سرور و تجهیز دبیران به لپ‌تاپ شخصی و قلم‌نوری، آموزش مجازی باکیفیتی را برای دانش‌آموزان این مدارس محیا کرده است.

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی علوی شعبه انقلاب

مدرسه علوی شعبه انقلاب یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 11 (محدوده جمهوری) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان کارگر جنوبی،تقاطع جمهوری و کارگر،جنب ساختمان فناوری اطلاعات ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66592367 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس علوی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم ابولفضل نعیمی و موسس آن امیر عرب پور است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://alavi.ir/متوسطه-اول-پسرانه-جمهوری

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,150 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5905)

مدرسه علوی شعبه انقلاب، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : خیابان کارگر جنوبی،تقاطع جمهوری و کارگر،جنب ساختمان فناوری اطلاعات

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه دانش
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بهار پروانه ها» مدرسه سوده

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه خاتم

» مدرسه روشنگران

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه آل طه
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نيايشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1400/09/07)
این مدرسه بهترین متوسطه اول پسرانه در مرکز تهرانه، سطح بالای علمی و برنامه ریزی این واحد اموزشی، قطعا میتونه اینده روشنی رو پیش روی فرزندم قرار بده.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.