سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره بازرگانی و حرفه ای دخترانه وابسته هنرهای زیبای دختران

مدرسه هنرهای زیبای دختران یک مدرسه دخترانه در مقطع بازرگانی و حرفه ای است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 12 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان انقلاب ،پیچ شمیران، خیابان شهید نورمحمدی (تنکابن سابق)،کوچه بصیرالملک ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77533164 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس وابسته است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://artsschool.farhang.gov.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,233 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1117)

مدرسه هنرهای زیبای دختران، بازرگانی و حرفه ای وابسته دخترانه : خیابان انقلاب ،پیچ شمیران، خیابان شهید نورمحمدی (تنکابن سابق)،کوچه بصیرالملک

تأسیس` هنرستان هنرهای زیبای پسران و دختران` در سال ١٣٣٢ از مهمترین تحولات فرهنگی ایران در این برهه است
به گزارش ابراهیم صفائی (( این هنرستان در آغاز با یک کلاس و بطور مختلط در کنار اداره کل هنر های زیبا از اول سال تحصیلی ١٣٣٢ شمسی شروع به کار کرد و کفالت آن را شمس الدین بهبهانی عهده دار گردید .
در سال ١٣٣٣هنرستان تفکیک گردید و هنرستان هنرهای زیبای دختران و پسران هر یک در ساختمان جداگانه مستقر شد .
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نخبگان علامه طباطبائی (نخبگان علامه طباطبایی)
» مدرسه پیام هدایت
» مدرسه تقوا
» مدرسه رازی
» مدرسه تزکیه 1
» مدرسه نوبری آشتیانی 1
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه شهید رجائی 1
» مدرسه شهرزاد
» مدرسه هاجر

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه عترت
» مدرسه دانشجو
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه فرید
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه موعود
» مدرسه پژوهندگان علم ایران

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه حضرت رقیه(س)» مدرسه فرزانگان پویا

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه هورمند

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه شایستگان رازی

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
معصومه پرورشی
(1398/03/31)
دخترم علاقه شدیدی به رشته تاتر دارد و الان با معدل 17 و ریاضی 16 میباشد میشه کمک کنید تا بتواند در این رشته ثبت نام کند چون در رشته تاتر منطقه رتبه دوم و چندین تاتر در پردیس تاتر تهران انجام داده خواهشمندم کمک کنید تا در این رشته ادامه تحصیل دهد
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!