سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه خجستگان زهرا


مدرسه خجستگان زهرا


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


استفاده حرفه‌ای از اسکای روم و ادوب کانکت، استفاده از ویدئو در آموزش که توسط معلمان تهیه میشود.
وب سایت: http://www.khojastesch.ir/

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی خجستگان زهرا

مدرسه خجستگان زهرا یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده هفت تیر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی دروازه دولت ، سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، خیابان نادری، پلاک 21 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77627555 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم ناهید دبیری و موسس آن ناهید دبیری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 77627555 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 77627555 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://khojastesch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,725 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 16 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 16 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 6010)

مدرسه خجستگان زهرا، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : دروازه دولت ، سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، خیابان نادری، پلاک 21

دبستان خجستگان از دبستان‌های قدیمی و شناخته شده در مرکز شهر تهران و دارای ۱۲۰۰ متر فضای آموزشی است.
مناطق پوشش‌دهی و سرویس‌دهی این مدرسه مناطق ۶،۷،۱۲،۱۱ (محدوده میدان هفت تیر،میدان فردوسی و میدان بهارستان و میدان سپاه) و محله‌های اطراف این مناطق می‌باشد.
زندگی در جهان آینده نیازمند توانایی‎‌های خاصی از جمله آشنایی با کامپیوتر و اینترنت، زبان‌های بین‌المللی و از همه مهمتر توانایی کار گروهی و ایجاد اعتماد به نفس در روابط اجتماعی است. به همین خاطر مجموعه آموزشی خجستگان سطح اموزشی بالاتری نسبت به سطح رسمی و معمول را در نظر دارد. و برای آماده سازی کودکان شما از روش‎‌ها و متدهای آموزشی روز دنیا(روش منت سوری، روش رجیو امیلیا و روش‎‌های شناختی و ...) در همه این روش ها آموزش و پرورش با مشارکت کادر آموزشی و دانش‌آموز و والدین به عنوان ۳ضلع آموزشی انجام می‌شود.
مدیریت این مجموعه به عهده خانم دبیری از معلم‌های شناخته شده و برتر منطقه دارای ۳۰سال تجربه تدریس دبستان و ۱۰سال سابقه مدیریت آموزشی است و همچنین دارای نشان معلم برتر منطقه و جوایز علمی و پژوهشی متعدد از وزارت آموزش و پروش می‌باشد .
همچنین کادر آموزشی ترکیبی از جوانان تحصیلکرده و با تجربه محیطی شاد و علمی برای دانش‌آموزان فراهم آورده.
در نهایت این مجموعه دارای مشاورین تغذیه، روانشانس و مشاور تربیتی برای والدین و دانش‌آموزان میباشد.
دبستان خجستگان برای سال تحصیلی جدید امادگی برگزاری کلاس هم به صورت حضوری و هم آنلاین را دارد و در صورت برگزاری آنلاین کلاس‌ها با نظارت معلم‌ها و والدین برگزار و کلاس‌های رفع اشکال حضوری برگزار می‌شود معلم‌ها و مدیریت همیشه در دسترس والدین هستند و پاسخگوی آنها می‌باشند.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام خمینی
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شادآموز
» مدرسه هاتف
» مدرسه صدرا نوین

آشنایی با  دبستان و پیش دبستان غیردولتی خجستگان زهرا (س)

آشنایی با دبستان و پیش دبستان غیردولتی خجستگان زهرا (س)

برای آشنایی با د بستان و پیش دبستان غیردولتی خجستگان زهرا (س) اینجا کلیک کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
علی سروش پور
(1400/04/09)
سلام من امروز کارنامه دخترم از دبستان گرفتم واقعا برخورد خیلی خیلی خوبی داشتن مدیریت و میخوام بگم هر سال کیفیت مدرسه بهترم شده چون همه خانواده ها و کادر اموزشی با هم مشارکت میکنن توو اموزش بچه ها...درب وروودی مدرسه هم که نگم براتون پر از گل و درخته و یه سقاخونه هم داره مدرسه که من هر هفته میرم شمع روشن میکنم
...خلاصه من چند ساله دخترم از پیش دبستان تا الان این مدرسه درس میخونه علاوه بر آموزش های رایج مدارس دیگه از سال اول تا الان هم نقاشی هم ورزشش و هم زبان انگلیسیش و مهارت های فردیش خیلی پیشرفت کرده امسال هم داریم روی خط دخترم کار میکنیم و در نهایت جو مدرسه و معلما خیلی شاده و مثبت و همچنین از نظر علمی هم آموزشها خیلی عالی پیش میره حتی کلاسهای انلاین برای ما راضی کننده بود چون واقعا معلمها و مدیریت برای خانواده ها زمان گذاشتن ما برای تابستان هم کلاسهای انلاین زبان شرکت کردیم و با مدیریت صحبت کردم گفتن حتما کلاسها سال جدید حضوری برگزار میشه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
منتهائی
(1400/03/17)
با سلام و احترام و خسته نباشید خدمت شما و اولیا عزیز مدرسه . شاید وقتی وارد مدرسه میشوید چون سخت گیری های بی مورد مدارس منطقه 12 را نمیبینید فکر کنید این مدرسه کارایی لازم راندارد اما با توجه به اینکه من خودم به مسائل مذهبی و در کنار اون روانشناسی رفتاری کودک اهمیت میدم این مدرسه رو از هر نظر توصیه میکنم و فرزندم دوسال هست در این مدرسه زیر نظر کادر خوب و قوی و کارآمد مدرسه با مدیریت بی نظیر خانم دبیری اموزش میبینه و من هم از نظر سطح تدریس هم مذهبی هم بهداشت و روانشناسی این مدرسه رو عالی میدونم با تشکر از دبستان که در ایام تدریس مجازی بهترین و قویترین تدریس رو داشتن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاتبی
(1400/03/02)
دختر من در مقطع پیش دبستان در این مدرسه تحصیل کرده. از خانم دبیری مدیر محترم مدرسه ممنونیم.
آرامش و شادابی مهمترین ویژگی این مدرسه بود.
امیدوارم بعد از گشایش مدارس هم بچه ها در محیط پرنشاط این مدرسه به خوبی سال تحصیلی رو بگذرونن.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
قشقایی
(1400/02/30)
عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم مدرسه خجستگان زهرا(س) و مربیان و معلمان زحمت کش مدرسه.
این مدرسه دارای مدیریت قوی و با سابقه بالای خدمت و دلسوز و معلمان و مربیان با تجربه و کار بلد میباشد .
وبا رضایت کامل این مدرسه را به والدین گرامی معرفی می نمایم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسنی
(1400/02/29)
با سلام بسیار ممنون و سپاسگذارم سال گذشته مدیریت مدرسه به خوبی پروتکل های بهداشتی را رعایت کردند و همچنین به خوبی کلاس های انلاین برگزار کردند ... امسال هم اگر خدا بخواهد امیدوارم کلاسها حضوری برگزار شود و برای خانم دبیری و کادر اموزشی دبستان خجستگان ارزوی سلامتی و موفقیت دارم پیشنهاد میکنم به اولیا که حتما حضوری برای بازدید از مدرسه بروند و از مدیریت هم تقاضا دارم کیفیت خدمات اموزشی را مثل سال قبل انلاین و یا حضوری با کیفیت برگزار کنند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
قشقایی
(1400/02/29)
با عرض سلام و خسته نباشید به مدیریت محترم و معلمان زحمت کش مدرسه خجستگان زهرا(س).
بنده به عنوان ولی دانش آموز در مدت چهار سالی که فرزندم در این مدرسه حضور داشت کاملا راضی هستم .
این مدرسه دارای مدیریت قوی و با سابقه مدیریتی بالا.
دارای مشاوران قوی واگاه به تمامی امور دانش اموزان و مربیان و معلمان دلسوز و کار بلد در محیطی آرام با فرهنگ و امکانات مناسب آموزش میباشد .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سلنا امیری
(1400/02/29)
این مدرسه عالی هست 😍 من دنیای استرس و نگرانی بودم برای دخترم ، اما حالا نه 😁 معلم های خوب ، کادر خوب 🥰 دقیقا مثل خونه خودت می مونه ، در بحث آموزش هم از معلمهای خوب و توانا و متد روز استفاده می کنن ...، به هر مادری که مثل من نگران هست این مدرسه رو پیشنهاد می کنم 😍😍😍🌹🌹🌹
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سلنا امیری
(1400/02/29)
این مدرسه عالی هست 😍 من دنیای استرس و نگرانی بودم برای دخترم ، اما حالا نه 😁 معلم های خوب ، کادر خوب 🥰 دقیقا مثل خونه خودت می مونه ، در بحث آموزش هم از معلمهای خوب و توانا و متد روز استفاده می کنن ...، به هر مادری که مثل من نگران هست این مدرسه فرزندش هست این
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شریفی پور
(1400/02/29)
پرسنل بسیار همراه، مهربان و دوست داشتنی و پیگیر هستند. محیط مدرسه شاد و مفرح هست، معلم ها در عین مهربانی،در قبال بچه ها مسئولیت پذیری زیادی دارند. دخترم خیلی راضیه.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1400/02/29)
سلام من از خانم دبیری وتمام معلم هایی که توی این سالها داشتم ممنونم که برای ما زحمت کشیدن، مخصوصا خانم هژبرخواه که امسال معلممون بودن. این بهترین مدرسه ای بود که داشتم با معلمهای مهربون ولی چون ششم هستم امسال باید از اینجا برم. و دلم خیلی براشون تنگ میشه.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الیاسی
(1400/02/29)
دخترمو تو این مدرسه ثبت نام کردم، معلمشون جوون و با سواد بود و مشاور روانشناسشون هم خیلی خوب بود، من شاغلم گاه و گداری که دیر می شد که برم سراغ دخترم صبر می کردن تا بیام، از خانم دبیری مدیر مدرسه هم ممنونم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا میرزایی
(1400/02/29)
مدرسه بسیار عالی با محیطی آرام و شاد
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرمند هستم
(1400/02/29)
سلام .مدرسه خوبی هست هم کادر مدرسه هم معلمان بسیار خوش برخورد هستند وبا بچه ها خیلی خوب ارتباط برقرار می کنند دخترمن کلاس چهارم هست بسیار از معلمشان و نحوه تدریسشان راضی هستم خیلی خوب تدریس می کنند وهر زمان در رابطه با درس یا غیره سوالی داشتیم بسیار عالی برخورد کردند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
غیبی
(1400/02/29)
سلام .مدرسه خوبی هست هم کادر مدرسه و هم معلمان بسیار عالی هستند وخوش برخورد .دختر من کلاس چهارم هست نحوه تدریس بسیار عالی هست من از مدرسه راضی هستم .شیوه آموزشی مدرسه خیلی می پسندم با بچه ها خیلی خوب ارتباط می گیرند ودر طول این یکسال هرزمان با معلمشان در زمینه درسی وغیره در تماس بودیم بسیار عالی برخورد کردند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نسترن هاشمی
(1400/02/29)
پارسال دخترم کلاس اول بود، معلمش خیلی با حوصله باهاش صحبت می کرد و درس می داد و واقعا با انگیزه بود، وقتایی هم که لازم بود مدرسه می اومدن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضا ستوده
(1400/02/28)
توی سال گذشته بیشتر زمان کلاس ها غیرحضوری بود ولی معلمای مدرسه همیشه در دسترس بودن و هر وقت لازم بود توی خود مدرسه کلاسا برگزار می شد، کلا معلماشون وقت برای دانش اموزا زیاد میذارن، ظهرها غذای خوبی آشپزشون میپزه، حیاط مدرسه هم بزرگه و بچه خیلی خوب توش بازی و ورزش می کنن، در کل دخترم این مدرسه رو دوست داره
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.