سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی محبان الحسین(ع)

مدرسه محبان الحسین(ع) یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 12 (محدوده خیابان هفده شهریور) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان هفده شهریور، بلوار قیام، کوچه مهاجری، کوچه طباطبایی، پلاک 18 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33553800 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
غیر دولتی وابسته به جامعه تعلیمات اسلامی
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای سید محمد مهدی ابطحی و موسس آن جامعه تعلیمات اسلامی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.mohebanschool.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 8,433 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 19 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 19 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1077)

مدرسه محبان الحسین(ع)، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : خیابان هفده شهریور، بلوار قیام، کوچه مهاجری، کوچه طباطبایی، پلاک 18

نگاهی كوتاه به تاريخچه‌ی تاسيس راهنمایی و دبیرستان محبان‌الحسين (ع):
جامعه تعلیمات اسلامی در 1324شمسی در تهران به کوشش حجت‌الاسلام شیخ عباسعلی اسلامی از روحانیان و خطبای مبرِّز تهران (متوفی 1364 ش )، تاسیس شد. پس از شهریور 1320 و پدید آمدن آزادی نسبی سیاسی در ایران، طیف گستردة مذهبی جامعه به سبب کمبود نیروی انسانی ماهر و تحصیل کرده، که خود ناشی از عدم اقبال به آموزش و پرورش جدید بود، نمی‌توانستند در امور فرهنگی و اجتماعی فعالیت کنند. در آن سال‌ها حاج شیخ عباسعلی اسلامی تلاشی جدّی را برای ترویج تعلیم و تربیت دینی در قالب‌های جدید آموزشی آغاز کرد.
در 1320 ش، وی به کمک عده‌ای از نیکوکاران تشکلی فرهنگی به نام «جمعیت پیروان قرآن» را پایه‌گذاری کرد که هسته اصلی جامعه تعلیمات اسلامی بود. عباسعلی اسلامی ابتدا در منزل خود کلاس‌هایی شبانه (هفته‌ای دو شب) دایر کرد که شامل چهار کلاس بود: سوادآموزی، معالم و علوم دینی، احکام و اخلاق، و مقدّمات علوم عربی مردم چنان از این کلاس‌های دینی استقبال کردند که جمعیت پیروان قرآن عده‌ای از بازرگانان نیکوکار را به همکاری دعوت کرد. جمعیت با حضور این افراد، جدّی‌تر و منسجم‌تر به فعالیت پرداخت و در 1322 شمسی جمعیت پیروان قرآن به «جامعة تعلیمات اسلامی» تغییر نام داد. با حمایت و تأیید مراجع تقلید، آموزشگاه‌های متعددی در تهران تشکیل شد در سال‌های اخیر، پس از تشکیل واحد معاونت آموزشی و تربیتی، دو شاخة آموزشی و پرورشی ایجاد شد. از عمده‌ترین اهداف شاخة آموزشی این موارد بود: ارزشیابیِ روند تحصیلی واحدهای آموزشی (مدارس )، ارتقای سطح مهارت‌های علمی و تجربی، تشکیل بانک‌های اطلاعاتی، تشکیل همایش‌ها که همه ساله برگزار می‌شود، مطالعه تحلیلیِ روش‌های تدریس علوم دینی در سایر کشورها، انتقال دانش از سطح دانشگاه به سطح مدارس ارتقای سطح اطلاعات علمی و فرهنگی، معرفی الگوهای رفتاری، برگزاری مسابقة سراسری قرآن و حدیث، آموزش ضمن خدمت، برگزاری اردوهای تربیتی و تفریحی برای دانش‌آموزان و اعزام مدیران موفق به مراکز آموزش دینی کشورهایی نظیر مالزی. جامعة تعلیمات اسلامی در حال حاضر 83 واحد آموزشی در دو دوره ابتدایی، دبیرستان دارد که نزدیک به 17 هزار دانش‌آموز در آنها تحصیل می‌کنند. واحدهای آموزشی علاوه بر تهران، در اردبیل، بابل، تبریز، مهریز، همدان، کرمانشاه، دامغان، سمنان، شهر ری، یزد و دیگر شهرها نیز تشکیل شده است که مجتمع آموزشی سیدالشهدای یزد از بزرگ‌ترین مجتمع‌های آموزشی ایران و نیز بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی جامعه تعلیمات اسلامی است پيشينه تأسيس آنچه که امروز به نام مجتمع محبان الحسين(ع) می‌شناسیم به ساليان پيش از انقلاب (حدود سال 1330شمسي) برمی‌گردد كه عده‌اي از متديّنين خيّر به انگيزه ايجاد محيطي سالم از نظر اخلاقي با حاكميت تفكر دينی تصميم به خريداري ملک مدرسه و تأسيس آن نمودند؛ اين مدرسه از سوی خيّرين در تاريخ 1345/12/25 رسماً به نام جامعه تعليمات اسلامي ثبت گرديد و در سال 1346 با كمك افراد نيكوكار و مساعدت آيت‌الله سيد احمد خوانساري (ره) (اولين مرجعي كه به سفارش آيت الله بروجردي به تهران عزيمت نمودند) ساختمان قديمي تخريب و ساختمان فعلي بنا گرديد. بناي جديد توسط آيت الله خوانساري افتتاح گرديد و در مجلس افتتاح مدرسه خطيب توانا مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمين جناب آقاي محمد تقي فلسفي نيز سخنراني فرمودند.
در حال حاضر این مجتمع در مقطع متوسطه اول و دوم فعالیت می‌نماید.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اتحاد نوین
» مدرسه مجتمع تطبیقی دختران
» مدرسه آوای تبسم تابان
» مدرسه کیمیای علم
» مدرسه روشنگران
» مدرسه رستم آبادیان
» مدرسه سلام صادقیه
» مدرسه عماد
» مدرسه مهر ماندگار
» مدرسه سلیمه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علوم نو
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه امام صادق
» مدرسه حضرت سیدالشهدا(ع)
» مدرسه درخشان
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه تزکیه
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه موعود

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه ندا

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه هورمند

» مدرسه پویش

» مدرسه روشنگران

» مدرسه مشکوه

» مدرسه آتیه سازان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه مشکوه
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه امید ایران
» مدرسه شهید مقدادیان
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه درخشان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه پیمانه ثنالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1402/06/10)
مدرسه فوق العاده خوبی است مشاوره خیلی قوی دارد و رفتار مشاوره ها با بچه ها خوب است ،معلم های خوبی دارد و از لحاظ تفریحی خوب هستند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سعید
(1400/07/01)
دوره اول بسیار مدرسه خوبیه ولی دوره دومش خوب نبود
همش دنبال هیات هستند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسین فصیحی
(1398/11/15)
مدرسه از چند نظر حایز اهمیت هست.اول رسیدگی اخلاقی به وضعیت دانش اموزان که در مهم ترین وضعیت سنی یعنی دوران بلوغ قرار دارند که رضایت بخش هست.
دیگر این که وضعیت آموزشی مدرسه با همگرایی مشاور تحصیلی فوق العاده عمل میشود.اقای حیدری به عنوان مشاور تحصیلی تاثیر شگرفی در این امر دارند.
مدیریت مدرسه هم روی دو موضوع اشاره شده نظارت و پیگیری دارند
حامی صدری
(1398/10/09)
مدرسه ای بسیار عالی من از این مدرسه و معلمان به ویژه آقای علی مددی راضی هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
سید علی سید میری
(1398/08/22)
خیلی مدرسه خوبی هست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دانش اموزان این مدرسه
(1398/08/11)
مدرسه ای با کادر مجرب و معلمانی مانند اقای حیدری و کادر پرورشی عالی که برای بچه ها(مانند کلیپ در بین نماز و....) و پیگیری های بسیار زیاد برای دروس دانش اموزان و مدرسه ای بسیار قوی از لحاظ آموزشی و پرورشی است
(1398/03/21)
این مدرسه نسبت به مدارس دیگه خیلی عالیه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
پارسا
(1398/02/20)
به نظر من این مدرسه از نظر امکانات خوب است اما از نظر درسی راضی نیستم
و من این مدرسه را توصیه نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فردی درس خوانده در این مدرسه
(1397/07/04)
من سه سال در این مدرسه بودم. این مدرسه سه مشاور دارد که مشاور من اقای میرمعینی بود. ای مشاور بسیار عالی بود و به بچه ها اهمیت زیادی میداد.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
سید امیر حسین اقتداری
(1397/06/12)
مدرسه بسیار خوبیه....برای دانش آموزان مسابقه فوتبال.تیراندازی با کمان درحیاط مدرسه ترتیب می کند..واردو ها برون استانی برای دانش آموزان ترتیب میدهند
از هر لحاظ بسیار مدرسه خوبی میباشد
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مهیار اذرباد
(1397/03/08)
این مدرسه عالی است با معلمان عالی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
نشاطی
(1397/02/10)
مدرسه بسیار عالی
هادی جاویدجاه
(1397/02/08)
بسیار مدرسه عالی است و به بچه ها خیلی اهمیت داده می شود.
سنجرانی
(1396/09/25)
مدرسه خوب و عالی هست به دانش آموزان اهمیت میدهند کادر مجرب و کار بلدی در سه واحد پرورشی آموزش و نظامت دارد که این سه واحد در بیشتر کارها از بچه ها کمک میگیرند
محمد حسین اخوندی
(1396/06/27)
مدرس حرف نداره من٥سال است که در این مدرسه هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
سید عرفان حسینی
(1396/03/08)
این مدرسه فوق العاده هستش و به دانش آموزان اهمیت بسیار زیادی میده
علیرضا نیک پوش
(1396/01/19)
این مدرسه مسئولان نابی داره که واقعاًً برای بچه ها زمان میزارن و به همین خاطر کل زندگیشون مدرسه شده....
اما خالی از اشکال هم نیست و یه سری ناهماهنگی توی برنامه های مدرسه هست که به امید خدا رفع میشه...
(1395/07/08)
به نظر من مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
(1394/10/10)
مدرسه بسیار خوبی است