سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی ابرار نو

مدرسه ابرار نو یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 12 (محدوده بهارستان) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بالاتراز میدان بهارستان، خیابان ابن سینا، خیابان قائن، پلاک47، مجتمع آموزشی ابرار نو ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77687974-77683632-77683622 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم شبنم کامیار و موسس آن معصومه نورمحمدی حاجی- شبنم کامیار است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,364 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 11 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 11 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5567)

مدرسه ابرار نو، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : بالاتراز میدان بهارستان، خیابان ابن سینا، خیابان قائن، پلاک47، مجتمع آموزشی ابرار نو

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه شهریار
» مدرسه واله
» مدرسه دکتر هشترودی
» مدرسه المهدی
» مدرسه دانشمند
» مدرسه بنت الهدی صدر
» مدرسه مهر ماندگار
» مدرسه اسلام
» مدرسه مصباح

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مشکوه
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه آتیه سازان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه سازان» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه خاتم

» مدرسه سوده

» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد

» مدرسه روشنگران

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه سوده

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نيايش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
جعفریه
(1399/04/03)
حالا که به پایان راه امسال رسیدیم به همه دبیران و معاونین و مدیر بالیاقت مدرسه تبریک میگویم و از همه تشکر دارم.از اینکه ما را در پرداخت شهریه همراهی کردید ممنونم مطمئنم که برکتش به شما می رسد.
لطفا در مورد برگزاری کلاسهای حضوری عجله نکنید تا کمی ویروس کرونا مهار بشه ..
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر سارا بشیر
(1399/02/24)
سلام هنوز سال تمام نشده ولی خواستم از زحمات همه کارکنان ، دبیران مشاورین و برنامه ریزان مدرسه در این ایام تعطیلی بخاطر کرونا بسیار بسیار تشکر کنم. خدایی رسیدگی فوق العاده ای با تدریس در فضای مجازی و گرفتن آزمون ، رفع اشکال و کنترل و پی گیری زیادشان کردند واقعا دخترم بیشتر از حضور در مدرسه به درساش رسید.. خانم کامیار، خانم نظری و همه دبیران زحمتکش ابرار ممنونم..
لطفا امتحانات رو در مدرسه برگزار نکنید و باز هم بصورت مجازی باشه ..متشکرم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
هستی مجیدلو
(1398/08/16)
بهترین مدرسه ای که رفتم مدرسه ابرارنو است، بسیار مدرسه خوبی است من که خیلی راضی هستم.از معلمان بگید تا معاونان، مشاوران و مدیر مدرسه.بسیارمحیط خوب و پاکی دارد و بسیار حیاط دل باز و از همه مهم تر اهل عمل هستند.و حرفی که میزنن به آن عمل می کنن، اگر دنبال مدرسه خوب می گردین و فورا اینجا ثبت نام کنید.من خودم یکی از دانش آموزان همین مدرسه هستم.
آرزو
(1398/06/25)
امسال اولین سالی بودکه این مدرسه فقط 13دانش آموز دوازدهم داشت و جالبه تو رشته تجربی که در تهران تقریبا دو رقمی انگشت شمار بود این مدرسه رتبه دو رقمی داد و اولین پزشکی در اولین سال کار مدرسه رقم خورد.به کادر و مشاور و مدیر مدرسه ابرار تبریک و خسته نباشید میگیم
مجید
(1398/06/13)
سلام این مدرسه تو همه چیز متعادله و واقعا ازشون راضیم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/05)
مدرسه ای عالی و بی ادعا، بدون هیچ تبلیغات
امسال هم که رتبه 25کنکور تجربی داشتن .
که نشان برنامه ریزی دقیق کارکنان مدرسه هست
از نظر اسلامی هم واقعا راضی ام
بازدیدکننده سایت
(1398/05/06)
توصیه من به اولیا اینه که بدون هیچ تحقیقی چشم بسته دخترانتان را به این مدرسه بسپارید.درسی عالی و معلم ها و مشاورین دلسوز و مدیری مومن و متعهد. واقعا من راضیم. در ضمن کمترین شهریه را در منطقه 12داره
زینب
(1398/04/04)
این مدرسه دارای سیستم است مشاوره و برنامه ریزی قوی و نظارت کامل مدیر و معلم های دلسوز و قوی ویژگی خاص این مدرسه است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
محمدی
(1397/04/13)
به نام خدا
از زحمات همه نیروهای اداری و آموزشی ابرار تشکر میکنم .بخصوص از رفتار محترمانه خانم نظری که دخترم را عاشق مدرسه کرده امیدوارم خداوندبه ایشان اجردهد که همه بچه هارو مثل فرزند خودش می بینه .
ازخانم تربیتی مدرسه هم سپاسگذارم.
محمدی
(1397/02/09)
دخترم از مقطع راهنمایی در این مدرسه بود و چون خیلی نگران دبیرستانش بودم خیلی پیگیر مدارس شدم تا اینکه خوشبختانه موسسین دبیرستان دوره دوم را تاسیس کردند و با خیال راحت ادامه درس را در رشته تجربی ادامه داد . واقعا پی گیری ها و جدیت مدرسه خیلی عالیه و در این 1/5 سال از فعالیتهاون راضیم خصوصا که به تربیت بجه ها توجه ویژه ای دارند. از خانم های پشتیبان تحصیلی که برخورد خیلی خوبی دارند و بسیار پیگیر امورند سپاسگذارم.
بازدید کننده سایت
(1397/01/28)
صراطی هستم مادر مونا ،
از اینکه فرصتی شد تا در مورد این مدرسه بگویم و دینم را ادا کنم از سایت شما ممنونم
من دخترم را از کلاس ششم به این مجتمع آوردم و شاهد توفیقات روز به روز آنها بودم بخصوص در دوره راهنمایی ودبیرستان(البته 2سال است که دبیرستان فعال شده) الاندخترم دبیرستانی است.
اول از همه از محیط بسیار پاک و بی آلایش ، حضور دانش آموزانی گزینش شده و از خانواده های اصیل که جدای از سطح علمی بسیار بالا و فضای زیبای مدرسه برای من ارزش داشته است ، از کادر دبیران قوی و متخصص ، معاونین مهربان ، نیروهای خدماتی و مدیر اهل عمل دبیرستان سپاسگزارم . انشالله از اجرتان را از خدا بگیرید.