سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی رافعه

مدرسه رافعه یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 12 (محدوده میدان شهدا) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان شهدا، خیابان شهید ناطقی، پلاک 77 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77625299 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم زهرا سادات صدرالحفاظی و موسس آن خانم زهرا سادات صدرالحفاظی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,177 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 18 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 18 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 949)

مدرسه رافعه، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : میدان شهدا، خیابان شهید ناطقی، پلاک 77

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نغمه ارشاد
» مدرسه گل یاس
» مدرسه ماری مانوکیان
» مدرسه سوده
» مدرسه رازی 1
» مدرسه مروی
» مدرسه نور
» مدرسه علوی نوین شعبه جلال آل احمد
» مدرسه میثاق
» مدرسه میثاق اندیشه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه شکوفا(نگرش آرمانی)
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه رشد
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)
» مدرسه امام صادق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران

» مدرسه نوآور

» مدرسه سوره

» مدرسه موعود

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه آفرینش نو

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه مشکوه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سید الشهداء(ع)
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه صبا
» مدرسه سرای دانش واحد سعادت آباد
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه سرای دانش مرزداران
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه نشانه رستا
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه بین الملل سودهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1402/06/09)
خیلی به دخترم انرژی مثبت دادن تا تونست خودشو تو درس پیدا کنه چندتا مدرسه عوض کرده هیچ جا مثل اینجا آرامش و تشویق نداشت. امیدوارم همه موفق باشن
از مدیر و مادر کلاس ممنونم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/06/05)
مدرسه خوبیه و از لحاظ مذهبی خوب وعالی- برخورد مدیر خانم صدر خیلی عالیه و بعضی از کادرهم همینطور . درسی بهتر از قبل شده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Zb
(1402/05/31)
سلام برخلاف صحبت خانم شاکری // من فارغ التحصیل این مدرسه هستم // تا مقطع دکتری تحصیل کردم و از والدینم بشدت سپاسگزارم که زحمت کشیدن و من رو در این مدرسه ثبت نام کرده بودند // جالب توجه اولیا // برطبق نظر یک فرد که در سنین کم این نظر رو میده و به راحتی در ملا عام از والدین شکایت میکنه میشه خیلی راحت گفت از لحاظ روحی دچار دوگانگی شده و علاوه براینکه استقلال رای نداره بلکه در زندگی دچار یک نقطه شکستی خورده که گذشته رو عامل شکست شخصیه خودش میدونه // بنظر من کسی که از والدین بالاخص از مادرش ناسپاس باشه دیگه ازش چیز دیگه ای رو نباید توقع کرد... // و هرکسی تا مدرکی گرفت و ادعای فهم کرد در واقع باید بگیم چیزی بارش نشده // چون وقتی هرچی علم انسان بیشتر میشه تازه میفهمه که علوم چه اقیانوسی هست که هرچی بیشتر غرق درش میشه به درجه ای میرسه که می بینه در مقابل پرچم علم ناچیزهست... // والسلام

پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زینب شاکری
(1402/05/08)
سلام ، اتفاقی سایت رو دیدم ترجیح دادم برای نجات روح فرزند شما نظرم رو بزارم ،من فارق‌التحصیل سال 94 از این مدرسه هستم من 11 سال تو این مدرسه زندگی کردم بیشترین تایمم رو اینجا بودم و امروز که وارد حیطه روانشناسی شدم و وارد اجتماع و زندگی مشترک متوجه شدم چقدر مدرسه نامناسبی درس خوندم و هیچی از زندگی نمیدونم اونجا از نظر درسی قوی نیست و توجهی به درس نمیشه، اونجا رسما تهمت میزنن به دانش‌آموز خلاصه من الان میفهمم اونجا جائیه که فرزند شما آسیب میزنه، من اسم کامل خودم رو گذاشتم و از والدینم ناراضی هستم که تمام دوره تحصیلم اونجا بودم، اگرم الان هم شاغل شدم هم دارم ارشد میگیرم فقط به خاطر اینه که خودم رو با کلی سمینار و غیره آگاه کردم وگرنه نابود میشدم بچه توی سنین مدرسه دوره‌ی حساسی داره اونجا نابود میشه از من به شما نصیحت مدارس رافعه و صالحه رو فراموش کنید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش اموز
(1402/04/07)
من دخترم دوسال اونجا درس خوندن بسیار مدرسه خوبی نیستش از لحاظ مذهبی وهم درسی معلم ها اصلا سواد مناسبی ندارن و سختگیر، فضای بسته هم زیاد داره مدیر این مدرسه خانم سختگیر و خودخواهی هستن، خواهشا اگر سلامت روان بچتون براتون مهمه اینجا ثبت‌نام نکنید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1402/02/26)
باسلام خیلی کوتاه و مختصر عرض میکنم اینجا جز مدارس حجتیه هستش و مناسب نیست، مسائل دین و مذهب سختگیری میشه و از لحاظ درسی هم معلم‌ها عملکرد خوبی ندارند و به درس بچه‌ها توجه نمی‌کنن و بچه‌ها هم رفتار مناسبی ندارند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/02/06)
از نظر درس ،سطح متوسطی دارد ، خیلی به چیز های ریز و و بی دلیل اشکال گرفته می شود(مثل اشکال گیری از رنگ جوراب یا گل سر . یا آوردن لوازم تحریر رنگی. باید کفش حتما سیاه باشد .)و به بعضی درس ها اهمیت نمی دهند و یا اصلا در طول سال کتاب را حتی باز نمی کنند. به غیر از همه این چیز ها برای تموم شدن دفاتر درسی به شدت اشکال گیری انجام می شود،محیط مدرسه کم و بسته است . در بیشتر مواقع حرف مسئولین مدرسه با هم فرق می کن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/09/24)
با سلام و عرض ادب
من با افتخار میگم که جز فارغ التحصیلان این مدرسه هستم.بسیار مدرسه عالی هست، با مدیریت دلسوز مهربان و کاملا مانند مادر دلسوز و حساب شده سرکار خانم صدر که خداوند قرین رحمت و عمر باعزت بهشون بده و از نظر درسی هم بسیار خوب و از همه مهم تر از نظر دینی بسیار عالی و رتبه یک هستند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ریاحی
(1400/06/22)
سلام من از کلاس ششم ب این مدرسه اومدم ب نظرم این مدرسه با کادر عالی و مخصوصا خانم مدیر بسیار بسیار بااخلاق و کاردانی ک داره جزو اولین و بهترین مدرسه ایران هست دست سرکار خانم صدر رو میبوسم و از تمام خدمات بی دریغشون سپاسگزارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ریحانه
(1399/04/27)
من سال ها قبل فقط یک سال تحصیلی در این مدرسه درس خوندم و میتونم بگم اون یک سال بدترین دوران زندگیم بوده تا حالا . فضای مدرسه به شدت بسته است و از لحاظ مذهبی واقعا افراطی هستن . من خودم در خانواده ای مذهبی بزرگ شدم ولی رفتارهایی در این مدرسه دیدم که اصلا قابل هضم نبود.من این مدرسه رو بهتون پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/12/10)
به نظر من هم که مدرسه ی خوبی هست و مدیر عالی هم داره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/11/05)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و از اینکه کادر جوان نیستن راضی نیستم و پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه محمدی
(1398/06/27)
شهریه چقدره؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/10)
واقعا عالیه کادر اموزشی و مخصوصا مدیرمون خانم صدر عالین مثل مادر دلسوزن معلمای دوره دوم خیلی عالیه ولی به نظرم محیط درسی نیست و بچه ها خیلی تو حاشیه ان
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
م.ن
(1397/04/05)
به نظرم از لحاظ درسی ضعیف است، مذهبی خوب و جدی ،اخلاقی (رفتار بچه ها و کادر اموزشی) خوب است، به نظرم معلمان متوسط هستند و هیچ گونه فشار و پیگیری های جدی ای در موضوعات درسی نیست.
اخلاق مهمترین هدف مدرسه است .
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
مهشید
(1397/02/21)
خانوم صدر مدیر مدرسه ان....یکی از بهترین انسان هایی که توی عمرم باهاشون مواجه شدم...خانوم صدر از اون دسته آدم هان که پیششون میشینی، چایی ات سرد میشه و دلت گرم....
خانم صدر واقعا عشقن...صحبت کردن باهاشون انقدر وجود آدمو سرشار از آرامش میکنه که دوست نداری هیچ وقت ازشون دل بکنی...
واقعا نمیدونم اگه به این مدرسه نمیومدم و با ایشون آشنا نمیشدم، چه الماسی رو توی زندگیم از دست میدادم....
واقعا خدا رو شاکرم که خانم صدر رو بخشی از زندگیم قرار داد...
ایشون کسی هستن که وقتی ببینن ناراحتی و دلت گرفته، انقدر با صحبت از خدا بهت آرامش میدن، که غم و غصه هات یادت میره... خانم صدر اصلا نمیتونن ببینن کسی ناراحته. فورا میرن با طرف صحبت میکنن که آروم کنن طرفو....چندبار هم شده که خودم از یه مسائلی خیلی ناراحت بودم، ایشون اومدن کلی باهام صحبت کردن چون اصلا نمیتونن ناراحتی شاگرداشون رو ببینن....
منکه افتخار میکنم شاگرد همچین استادی ام... خدا ان شاءالله بهشون سلامتی و طول عمر زیاد بده چون اصلا نمیتونم نبودنشونو باور و تحمل کنم...
از طرف شاگرد خ صدر....م.خ
بازدید کننده سایت
(1396/02/17)
اینجا مدرسه فوق العاده خوبیه،فشار درسی اصلا وجود نداره و محیط گرم و دوستانه ای داره.امکانات خوبی نداره ولی این حسن که محیط فوق العاده خوبی داره باعث میشه این ضعف پنهان شه.در این مدرسه بچه ها باید از فضای مجازی دور باشن و این مدرسه از مدارس مذهبی تهران محسوب میشه.
بازدید کننده سایت
(1396/01/22)
خانوم صدر عشقن.........♥این مدرسه هست و مدیریت و بقیه چیزها به دلم ننشسته به دلیل اینکه به نظرم جو درسی مقداری پایین بود در کلاس ما ولی کلاسای دیگه خوب بود
ادرسشم عوض شده خیابان ناطقی رفتن
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
برای اطمینان از نشانی جدید مدرسه، با مدرسه تماس گرفتیم اما پاسخ داده نشد.
ممنون میشویم در صورت داشتن شماره تماس مدرسه، آن را برای ما بنویسید تا پس از اطمینان از تغییر آدرس، اطلاعات صحیح مدرسه درج شود.
متشکریم.