سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی رافعه

مدرسه رافعه یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 12 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان شهدا، خیابان شهید ناطقی، پلاک 77 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 7768599-77625298-77625297 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم زهرا سادات صدرالحفاظی و موسس آن زهرا سادات صدرالحفاظی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,304 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 8 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 8 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 949)

مدرسه رافعه، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : میدان شهدا، خیابان شهید ناطقی، پلاک 77

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهید بی طرف
» مدرسه ریحانه الرسول (س)
» مدرسه هدی
» مدرسه صاحب کوثر
» مدرسه نور فرهنگ
» مدرسه صالح المهدی
» مدرسه آلا
» مدرسه نور نرگس
» مدرسه دانش وحید
» مدرسه زهره بنیانیان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه امام صادق
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه فرید

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام شهید زین الدین» مدرسه مشکوه

» مدرسه هورمند

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه مشکوه

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه حضرت رقیه(س)

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/12/10)
به نظر من هم که مدرسه ی خوبی هست و مدیر عالی هم داره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/11/05)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و از اینکه کادر جوان نیستن راضی نیستم و پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه محمدی
(1398/06/27)
شهریه چقدره؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/10)
واقعا عالیه کادر اموزشی و مخصوصا مدیرمون خانم صدر عالین مثل مادر دلسوزن معلمای دوره دوم خیلی عالیه ولی به نظرم محیط درسی نیست و بچه ها خیلی تو حاشیه ان
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
م.ن
(1397/04/05)
به نظرم از لحاظ درسی ضعیف است، مذهبی خوب و جدی ،اخلاقی (رفتار بچه ها و کادر اموزشی) خوب است، به نظرم معلمان متوسط هستند و هیچ گونه فشار و پیگیری های جدی ای در موضوعات درسی نیست.
اخلاق مهمترین هدف مدرسه است .
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
مهشید
(1397/02/21)
خانوم صدر مدیر مدرسه ان....یکی از بهترین انسان هایی که توی عمرم باهاشون مواجه شدم...خانوم صدر از اون دسته آدم هان که پیششون میشینی، چایی ات سرد میشه و دلت گرم....
خانم صدر واقعا عشقن...صحبت کردن باهاشون انقدر وجود آدمو سرشار از آرامش میکنه که دوست نداری هیچ وقت ازشون دل بکنی...
واقعا نمیدونم اگه به این مدرسه نمیومدم و با ایشون آشنا نمیشدم، چه الماسی رو توی زندگیم از دست میدادم....
واقعا خدا رو شاکرم که خانم صدر رو بخشی از زندگیم قرار داد...
ایشون کسی هستن که وقتی ببینن ناراحتی و دلت گرفته، انقدر با صحبت از خدا بهت آرامش میدن، که غم و غصه هات یادت میره... خانم صدر اصلا نمیتونن ببینن کسی ناراحته. فورا میرن با طرف صحبت میکنن که آروم کنن طرفو....چندبار هم شده که خودم از یه مسائلی خیلی ناراحت بودم، ایشون اومدن کلی باهام صحبت کردن چون اصلا نمیتونن ناراحتی شاگرداشون رو ببینن....
منکه افتخار میکنم شاگرد همچین استادی ام... خدا ان شاءالله بهشون سلامتی و طول عمر زیاد بده چون اصلا نمیتونم نبودنشونو باور و تحمل کنم...
از طرف شاگرد خ صدر....م.خ
بازدید کننده سایت
(1396/02/17)
اینجا مدرسه فوق العاده خوبیه،فشار درسی اصلا وجود نداره و محیط گرم و دوستانه ای داره.امکانات خوبی نداره ولی این حسن که محیط فوق العاده خوبی داره باعث میشه این ضعف پنهان شه.در این مدرسه بچه ها باید از فضای مجازی دور باشن و این مدرسه از مدارس مذهبی تهران محسوب میشه.
بازدید کننده سایت
(1396/01/22)
خانوم صدر عشقن.........♥این مدرسه هست و مدیریت و بقیه چیزها به دلم ننشسته به دلیل اینکه به نظرم جو درسی مقداری پایین بود در کلاس ما ولی کلاسای دیگه خوب بود
ادرسشم عوض شده خیابان ناطقی رفتن
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
برای اطمینان از نشانی جدید مدرسه، با مدرسه تماس گرفتیم اما پاسخ داده نشد.
ممنون میشویم در صورت داشتن شماره تماس مدرسه، آن را برای ما بنویسید تا پس از اطمینان از تغییر آدرس، اطلاعات صحیح مدرسه درج شود.
متشکریم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!