سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی هوشمند هدف برتر

مدرسه هوشمند هدف برتر یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 13 (محدوده پیروزی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان پیروزی، خیابان دوم نیروی هوایی، فرعی 2.37 ( شهید مسعودیان )، پلاک 44 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77161080 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سید یوسف احمدی و موسس آن سید یوسف احمدی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 77161080 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 77161090 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,360 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1274)

مدرسه هوشمند هدف برتر، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : خیابان پیروزی، خیابان دوم نیروی هوایی، فرعی 2.37 ( شهید مسعودیان )، پلاک 44

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نخبگان علامه طباطبائی (نخبگان علامه طباطبایی)
» مدرسه پیام انقلاب 1
» مدرسه ضحی
» مدرسه مصباح
» مدرسه شهید بی طرف
» مدرسه پیشاهنگ
» مدرسه ارس
» مدرسه خواجه عبداله انصاری
» مدرسه دانشمند
» مدرسه بهارمدرسی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه عترت
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه شایستگان رازی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه ندا

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه شایستگان رازی

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ص. ف ..... از اولیا
(1397/03/12)
گنج خواهی در طلب رنجی ببر ، خرمی می بایدت تخمی بکار ، با تشکر از مدیریت وکادر اجرایی وآموزشی وتربیتی ،
بازدیدکننده سایت
(1397/03/12)
به نظرم بهترین مدرسه تو مطقه13وعوامل اجرایی مدرسه بسیار خوش برخورد ومهربون هستند انشالله خدا حافظ همشون باشه
عرشیا
(1397/02/19)
مدرسه ی خوبی است
وبه نظر من معلم کلاس ششم یکی از بهترین
معلم جهان است☺
مهدی عباسیان
(1397/01/18)
سلام عرض میکنم خدمت تمام عزیزان ومسئولان من به مدت 6 سال یعنی از اول دبستان تا کلاس ششم در این مدرسه درس خواندم به نظر من بهترین لحظات عمر در کودکی اتفاق می افته من بهترین دوران زندگیم رو در دبستان گذروندم و بسیار از مسئولان مدیر معاونان دبیران و کارکنان این مدرسه تشکر میکنم من از وقتی که وارد این مدرسه شدم فهمیدم باید خوب درس بخوانم باهمه خوش رفتار باشم و کار هایم را مدیریت کنم در این مدرسه درس خواندن جدی است و معلمان با تجربه ای درس میدهند ولی بعضی از انان کمی عقاید خلاف بچه ها را دارند برای همین بچه ها با بعضی از انان روی دنده لج میروند وگرنه طرز اموزشی بدون ایراد است مخصوصا خانم قاسمی که در ورود بچه ها به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بسیار اهمیت میدهند وزحمات بسیاری برای من و افراد دیگر کشیده اند و من بسیار از ایشان سپاس گزارم به نظر من این مدرسه میتونه گزینه بسیار خوبی براتون باشه
امیر حسین سعادتمند
(1396/08/14)
من یکی از دانش آموزان این مدرسه هستم و به نظر من معلم ششم این مدرسه بهترین معلم ششم ایران است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ابراهیمی
(1396/08/07)
این عمر محدود نباید اجازه ی ناحق گویی رو به مابده..اگر پسر من توی این مدرسه است...فقط به خاطر وجود نازنین خانوم قاسمی هستش.خدا همیشه توفیق رو بدرقه ی راهشون کنه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1396/07/22)
با سلام دوباره
پیشنهاد بنده به مسئولان مدرسه هدف برتر این است که به نظرات بازدید کنندگان احترام گذاشته و پاسخ خود را نسبت به هر نظر اعلام فرمایند.
جمله نظر کاربر در سایت درج شد اماده درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم، دردی را دوا نمی کند.
با تشکر
پاسخ : سلام دوست عزیز
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است مشکلات خود را با مسئولین مدرسه در میان بگذارید.
موفق باشید.
(1396/07/22)
با سلام
پسر من از سال اول ابتدایی در این مدرسه بوده است. هم اکنون سال ششم را پشت سر می گذارد. من از روند پیشرفت علمی پسرم راضی هستم و از کادر زحمتکش مدرسه هم کمال رضایت را دارم.
به نظر من، اولا کلی گویی در مورد یک مدرسه که حتما تا رسیدن به این مرحله، زحمات بسیاری برای آن کشیده شده است، درست نیست و ثانیا اگر شخصی عیبی در این گروه علمی و مجرب دیده است بهتر است اول به دنبال منبع اصلی آن عیب در وجود خودش بگردد، چون نتیجه ای که در نهایت به دست می آید، پنجاه درصد وابسته به مدرسه و عوامل آن و پنجاه درصد دیگر مربوط به بهره بردار از این مجموعه می باشد.
با تشکر
م. کیائی
امیر عباس ابراهیمی
(1394/12/29)
سلام من یکی از دانش اموزان هستم این مدرسه عالی است....
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند