سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان 4

مدرسه فرزانگان 4 یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 13 (محدوده دماوند) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان دماوند، بزرگراه شهید عباس دوران، شهرک زینبیه ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77171122 - 77171312 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم پشمینه است.
این مدرسه از نوع مدارس تیزهوشان است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 55,912 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 181 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 181 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1233)

مدرسه فرزانگان 4، متوسطه دوره اول تیزهوشان دخترانه : خیابان دماوند، بزرگراه شهید عباس دوران، شهرک زینبیه

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آئین روشن
» مدرسه آزادی
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه علوی شعبه فلکه اطلاعات
» مدرسه فخامی 2
» مدرسه شهید احمدی روشن
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه بشری
» مدرسه سما
» مدرسه شهید مفتح

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هورمند
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه شادآموز
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه دارالفنون
» مدرسه روشنگران
» مدرسه مشکوه
» مدرسه علوم نو
» مدرسه درخشان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه سما 4

» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه نوآور

» مدرسه نوآور

» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمی

» مدرسه آفرینش

» مدرسه مشکوه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه طراوت
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه دانش وحید
» مدرسه بوستان‌ امید
» مدرسه علوم نو
» مدرسه کوشش
» مدرسه سرای دانش واحد مرزداران
» مدرسه فرزانگان پویالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1402/11/03)
سلام دوستان من دخترم میخواد بره چهارم کدوم مدرسه خوب هست بره که برا کلاس ششم معلمهاش خوب باشند؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز فرزانگان4
(1402/05/20)
سلام من پایه8این مدرسه هستم.
مدرسه‌ی ما همونطور که گفته شد امکانات زیادی دارد ولی چون آموزش مهم هست راجع‌به اون بهتون میگم. الان ورودی‌های جدید در حال ثبت‌نام هستید باید بهتون بگم که درس بخونید درس خوندن اینجا در الویته .درس رو سر کلاس به خوبی گوش بدید و مرور و تمرین داشته باشید و توجه داشته باشید که در ترم تابستان هم آزمون دروس اصلی را داریم.
اگر هم کسی میخواهد ورود به این مدرسه بکند به خوب بودنش شکی نداشته باشد ولی تحمل حجم درسی بالا را هم باید داشته باشید.
موفق باشید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان 4
(1401/11/19)
سلام به همه ششمی ها که امسال میخوان برای ورودی تلاش کنند من خودم قبول شدم فرزانگان 4 و چند تا توصیه براتون دارم : 1- حتما کلاس برین بدون کلاس قبول نمیشین چون یسری نکات داره 2- کتاب حسین فتحی ( ریاضی هفتم ) ، هوش کلامی ، سمپادیوم ( برای بعد از عید ، حدودا یک ماه قبل از ازمون ) ، هوش کمپلکس ( آنقدر توصیه نمیکنم خودم هم اونقدر زیاد نزدم چون فقط سطح سوال رو بالا میبره خلاقیت نیاز نداره ولی قسمت هوش کلامی و استعداد تحلیلی رو خیلی بزنید ) توصیه من این هس هوش آبی و قرمز حسین فتحی را حتما 2 باز بزنید خودم هم زدم خیلی کمک کزد 3- دست کم نگیرید آزمون رو - سعی کنید هر روز 100 تست را حداقل بزنید مخصوصا بعد از عید حداقل به 300 به بالا برسونید من خودم قبل از عید روزی 400 و بعد از عید 500 میزدم
4-انگیزه داشته باشید خب برم سراغ مدرسه که پژوهش امسال تقسیم میشه به : شیمی - زیست - فیزیک - رباتیک - معماری - طراحی سایت و هنر امسال تقسیم شده به : طراحی ( دو قسمت بی جان و با جان داره - که خودت انتخاب میکنی کدوم بری) - تایپوگرافی - عکاسی ( دو دبیر داره خانم کمار و خانم اصلانی) - خلاقیت در هنر - و اما دبیران امسال که بی نظیرنننننن : خانم نوده : بی نظیرن به ما امسالریاضی درس میدن مهربونن خانم کیلانی دبیر فیزیک : بی نظیر خیلی با ارامش درس میدن سوالات امتحاناتشون بسیار ساده هست خانم صادق مرند دبیر زیست : بی نظیر خیلی خوش اقلانن ولی سختگیر هستند و بیشتر سوالات مفهومی از درس ها میدن خانم یدنگی دبیر قرآن : عالی خانم صلح جو : مشاور پایه هفتم و دبیر تفکر و سبک زندگی خانم خدابنده : معاون پایه هفتم بی نظیر مهربون خانم فرزام : معاون پایه نهم بی نظیرن مهربون خانم فتاحی : مسئول دوره اول : عالیین خیلی مهربونن و..... اما درباره خود مدرسه : اینجا کلی مسابقات داریم ( لیگ فوتبال دستی ، مار و پله ، هنر، داستان نویسی و.....) من توصیه میکنم حتماااااا بیاین و تلاش کنین موفق میشین مطمئن باشید و به خودتون استرس الکی ندید به امید قبولیتون .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1401/06/01)
آیا این مدرسه نوبت اوله؟ چرا همه از نوبت دوم گفتند. و اینکه شهریه مدرسه چقدر هست؟ آیا به مترو نزدیک هست؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1401/05/12)
من امسال قبول شدم به من هنگام ثبت نام گفتند دوقلو ها کلاس هایشون جدا هست و باهم توی یک کلاس نیستند البته ناراحت نشدم فقط گفتم که بدونید . کلاس های تابستانه دارند از 23 مرداد تا 3شهریور . حیاط بزرگی دارند حوض داره و فضای زیادی دارند داخل شهرک هست که باعث امن بودن منطقه شده فعلا هنوز مدرسه شروع نشده ولی هیجان زده ام و دوست دارم زودتر برم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/04/02)
دوست عزیزی که گفتی یه تیزهوش واقعی بدون کتاب و ... قبول میشه
شاید حق با تو باشه ولی من با نظرت مخالفم من خودم سوم رو جهشی خوندم یعنی هوشم بالای 120 هس ولی دلیل نمیشه بخاطر این موضوع هیچ تستی به جز امتحان رو نزنم
یه سری اشکال نکته دارن که باید یاد بگیری چجوری نکته شون رو پیدا کنی نباید که بدون آموزش باشی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1400/07/30)
تیزلند عزیز. نام مدیر اینجا هست : خانم پشمینه. که خانمی بسیار دانا و عالی هستن تو اطلاعاتت ثبتش کن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگانی
(1400/07/30)
خانم EA ,,, اتفاقا بر عکس گفتی... تمام به هوش بستگی داره. بذار یه چیزی رو صادقانه بگم. بچه هایی مثل تو تیز هوش نیستند. بلکه گروهی به شدت خر خونید که با کلییییییی کتاب و کلاس و.. قبول شده، سر خودتون رو گول نزنید. شما ها تیزهوش نیستید و تیزهوش واقعی کسیه که بدون اینا قبول شده باشه. کاملا بر عکس گفتی. اسم انجا ها مدرسه تیزهوشان یعنی باید بچه هایی که هوش بالا دارن برن حالا چه درسخون چه غیر درسخون..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
E.A
(1400/07/27)
سلام بچه ها چطورین؟ ششمی ها پنجمی ها حالتون خوبه؟ رو به راهین؟ خب من از قبولیای امسال این مدرسه هستم و اومدم یه سری اطلاعات درمورد مدرسه و اینکه طوری قبول شدم بهتون بدم:) اول از همه لازم نیست خودتونو بکشین:\ من خودم خیلی به خودم سخت نگرفتم. به جای اینکه بشینی 100 تا تست الکی بزنی بشین 50 تا تست درست و حسابی و مفید بزن. همین خیلی کمکت میکنه:)
کتابایی که من خوندم اینا هستن: کتاب هوش کمپلکس، ریاضی نیترو(البته خیلی ازش سوال طرح نشد ولی کتاب خوبیه ریاضیتونو خیلی قوی میکنه)، ادبیات، هوش، ریاضی و علوم اندیشمند( به همراه کلاس های هوش و ریاضیش، همین کلاس خیلی کمکتون میکنه چون یک معلم هست که به سوالاتون جواب میده و هواتونو داره)، ادبیات مبتکران(ششم)، کتاب هوش غیرکلامی مهر و ماه و خلاصه همین. لازم نیست خیلی به خودتون فشار بیارین من خودم همه این کتابارو تو یه سال و نیم خوندم و همشونم تموم نشد.
خب سر جلسه امتحان، ببینید اینجوری بهتون بگم، دو حالت داره یا قبول میشی یا قبول نمیشی. خیلیا هستن که بهتر و بیشتر از من درس خوندن ولی به خاطر استرس قبول نشدن. پس اصلا نگران نباشین:) تلاشتون رو بکنین. خود من موقع امتحان با خودم اهنگ میخوندم و خیلی بهم آرامش میداد:)
بعدم که یه برنامه منظم داشته باشین. مثلا اینطوری نباشه که بیاین یه روز 5 ساعت بخونین یه روز 2 ساعت... یه برنامه منظم که باهاتون سازگار باشه و اذییتتون نکنه. برای این که مغزتون قاطی نکنه. بعدم اینکه موقع درس خوندن اینجوری نباشین که 1ساعت ریاضی بخونین بعد دو ساعت هوش... چون خستتون میکنه. زمان های درس خوندنتون رو کم تر کنید در حد 45 دقیقه رای شروع خوندن خوبه و بعد مثلا ر ماه یه ربع زیادش کنین که یهو نرید تو جو درس و جا بزنین. بعدم درس های متونع بخونین. یعنی مثلا از 45 دقیقه درس 20 دقیقشو هوش و چند دقیقه بعد رو فارسی که مغزتون خسته نشه و روال درس خوندنتون کسل کننده نباشه:)
و اما مدرسه، اولویت اول من فرزانگان 4 بود و همینجا هم قبول شدم:) مدرسه خیلی بزرگه واقعا. یعنی امکان داره توش گم بشین. تازه. اگه رفتین مدرسه از طرف من پشت مدرسه رو یه دید بزنین خیلی مشکوک میزنه. و اما دبیر ها.
خلاصه بگم هرکدوم ویژگی های خودشون رو دارن مثلا دبیر حساب خانم نوده عزیز خیلی باحوصله هست و یک سوا رو 100 بارم بپرسی جواب میده یا دبیر فیزیکمون خانم کیلانی گل خیلی آرام و صبور هست. وقتی برای ثبت نام میگیرید ازتون آزمون تعیین سطح میگیرن A , B , C که A , B به دو بخش A1 , A2 یا B1 , B2 کسایی م که سطحشون خیلی بالا باشه میرن المانی و دیگه لازم نیست انگلیسی بخونن. در تابستان برای رشته های پژوهشی معارفه گذاشتن. رشته های پژوهشی هم این ها هستن:
زیست شناسی
شیمی و نانو
فیزیک
دانش مغز
تولید محتوا
رباتیک
معماری و شهرسازی
نجوم که انتخابشون هم با خودتونه رشته پژوهشی من نجوم هست.
و رشته های هنر:
طراحی صنعتی
طراحی یا همون نقاشی
تایپوگرافی
خلاقیت در هنر
کاسی که من خودم طراحی صنعتی زدم.
در اخر همه چی به تلاشتون بستگی داره. نه هوشتون. تمام تلاشتون رو بکنید و مطمئن باشید موفق میشید:)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک فرزانگانی
(1400/07/23)
سلام. من دانش اموز اینجا هستم و خواستم اطلاعاتم رو در اختیار تون بگذارم.
این مدرسه فوق العادس. بهترینه. زیباست. خیلی بزرگ و با صفاست. حیاطی خیلیییییییی بزرگ داره و در اون انواع در درخت ها وجود داره مثل درخت انار. حتی یک حوض زیبا هم در وسطش قرار داره.
تازه یک حیاط پشتی هم داره که توش هیئت فاطمیه و وسایل ورزشی که در پارک هست ، در ان قرار دارد. 3 تا ازمایشگاه داره. زیست ، شیمی و فیزیک. سالن اجتماعات ، سالن امفی تئاتر ، کتابخانه ، کلاس المپیاد ، نماز خانه ، سالن غذا خوری ، چند تا سایت و .... دارد. خیلیییییییییییییییییییی بزرگه عین پارک، حتی از پارک هم قشنگ تر . معلم هاش فوق العادن. بی نظیر ، خیلی مهربونن ، یعنی حتی تصورش رو هم نمیکردم که انقدر دبیر هایش مهربون و عالی باشند. خیلی با حوصله و عالی اند.
دبیر های هفتم به این شرح هستن :
خانم نوده دبیر ریاضی: عالی اند خیلی خوبن. به ما سوال های هوش میدن.
خانم صادق مرند دبیر زیست : ایشون با اینکه جوان هستند اما فوق العاده درس میدن وخیلی هم مهربون و خوش اخلاق هستن.
خانم محمدی دبیر شیمی: جدی اما عالی اند خیلی خوب درس میدن.
خانم دانایی دبیر هندسه و دینی : ایشون امسال هم دبیر هندسه و هم دبیر دینی هستند. خیلی خوب درس میدن. درس قسمت دینی ایشان گفتند که همیشه نمره تون 20 هست به شرطی که حضور حقیقی داشته باشید. و هندسه رو هم خیلی با دلیل و زیبا توضیح میدن. خود ایشون فارغ التحصیل فرزانگان 1 بودند و همکلاس مریم میرزاخانی بودند.
خانم کیلانی دبیر فیزیک : ایشون خیلی با آرامش و مهربونن و خیلی به بچه ها قشنگ درس میدن.
خانم حجازی فر دبیر مطالعات اجتماعی : ایشون فوق العادن. خیلی قشنگ درس میدن. و برای بچه ها فیلم های زیبا و مربوط به درس میگذارند.
خانم طهرانی دبیر قرآن : خیلیییییییییییییییییییی مهربونن.
خانم طاهر زاده و یحیوی دبیران محترم کامپیوتر : کارشون محشره و با یک برنامه ایی که بسیار شیرین و خوب است ، برنامه نویسی و انیمیشن سازی آموزش میدن. و حتی word و پاور پوینت رو هم یاد میدن. شما توی این مدرسه کامل کار با کامپیوتر رو یاد میگیرد.
خانم احمدیان دبیر املا و انشا: ایشون بی نظیرن هر چی بگم که.
خانم پرورش دبیر عربی : بهترین دبیر عربی در دنیا هستن ایشون.
خانم کاظمی دبیر ادبیات فارسی : با اینکه جوان هستند اما محشرن و فوق العاده درس میدن من که عاشق ایشون هستم.
خانم نداف دبیر کار و فناوری : ایشون با اینکه جوان هستند اما عالی درس میدن خیلی هم مهربونن و کیوتن.
خانم اقبالی دبیر ورزش : ایشون جدی اما فوق العادن به نظرم ورزش با ایشون محشره.
خانم صلح جو مشاور پایه هفتم و دبیر تفکر و سبک زندگی : بسیار عالی اند، خود ایشون هم در اینجا درس خونده بودند. خیلی عالین.
خانم فرزام نیا ناظم پایه 7 و 8 : ایشون که دیگر عشقن. عشققققققققق.
پژوهش تقسیم بندی میشه و بچه ها تا پایه دهم پژوهش دارند که عالیه.
رشته های پژوهش به شرح زیر میباشد:
زیست
شیمی
فیزیک
Brain bee یا دانش مغز
تولید محتوا
رباتیک
معماری و شهر سازی
نجوم
که شما هر کدوم رو که دوست داشتید انتخاب میکنید و هر سال هم یا میتوانید تغییر بدی یا ثابت بمونید توش.
هنر هم تقسیم بندی میشه:
عکاسی
نقاشی
تایپوگرافی
طراحی صنعتی
خلاقیت در هنر
که باز هم مثل پژوهش هر سال میتوانید تغییر بدید یا ثابت توش بمونید و خودتون انتخاب میکنید.
نام مدیر اینجا هم خانم پشمینه است بسیار دانا و عالی هستند و مدیریت شون فوق العادس.
دوستان فقط یک چیزی بهتون بگم به عنوان یک دوست. من خودم بدون اینکه هیچ چیزی بخونم ، قبول شدم و آزمون رو همینطور برای اینکه خودم رو امتحان کنم دادم و اصلا قصد نداشتم که بیام اینجا. ولی الان که میبینم ، میبینم بیشتر بچه ها با کلییییییی کلاس و کتاب قبول شدن. ببینید شما نباید خودت رو بکشی تا قبول بشی اگر با کلی کلاس و کتاب و ... قبول شدی بدون تیز هوش نیستی و تیز هوش واقعی کسی است که بدون این چیز ها قبول شده باشه. سر خودتون رو گول نزنید.
امیدوارم مطلبم براتون مفید واقع شده باشه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگانی
(1400/07/08)
سلااام سلااام
چطورید دوستانی که تازه اومدید هفتم ؟
خییییلی خیلییییی خوش اومدید به مدرسه ما ؟ نه نهههه چرای بگم مدرسه به خانواده گرم و صمیمییی ما خوش اومدید
راستش من که سال هشتمم بیشتر از شما ذوق دارم
من اینجام تا شما هر سوالی که داشتید بپرسید هفتمی های گل منو ( تینا ) صدا کنید و سوالتون رو بپرسید قطعاا جواب میدم
هر سوال از دبیر ها گرفته تا مراسم های فرهنگی و هنری
مدرسمون از لحاظ علمی خیلی بالاست هااا پس شما دخترای باهوش خیلی خوش شانس و البته تلاشگر بودید که قبول شدید
شک نکنید قبول شدنتون شانسی نبوده و تلاش شما دوستای گلمه
امیدوارم مدارس حضوری بشه و تک تک شمارو ببینم :)
امیدوارم سالییی پر از نشاااط ، خوشحالی و البته نمره های خوب و درخشاننننن
اصلانم استرس نداشته باشید شما موفق میشید 😍😍😍😍😍😍😍
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
:)
(1400/07/04)
بهترین مدرسه جهان. برخورد معلم ها فوق العادهست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهترین مدرسه جهان
(1400/07/02)
این مدرسه عالیه اگر قبول شدید بدون هیچ اتلاف وقتی اینجا بیایید و ثبت نام کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگانی
(1400/07/01)
سلام من تازه امسال وارد پایه هفتم میشوم ولی اطلاعاتی پیدا کردم که میخواهم باهاتون در میان بگذارم.
این مدرسه امکانات عالی دارد. حیاط بسیاربسیار بزرگ. آزمایشگاه فیزیک و شیمی و زیست هر کدام به صورت مجزا. نماز خانه ، هیئت فاطمیه ، سالن اجتماعات، کتابخانه ، چند تا سایت ،ناهار خوری و.... که فوق العاده هستن. دیگه اینکه روز اول که برای ثبت نام میایید ، از شما تعیین سطح زبان به صورت کتبی میگیرند. بعد از یک مدت برای شما کلاس معارفه میگذارند که به خاطر کرونا به صورت آنلاین بود . کلاس معارفه یک هفته طول کشید. که روز اول ،اولین روز فرزانگانی من بود که مدیر، ناظم ، معاون اجرایی ، معاون های فناوری ، معاون آموزشی و .... برای ما صحبت کردند و ما با آن ها آشنا شدیم. روز های بعد معلم ها آمدند و برای ما نحوه کلاس رو توضیح دادند البته چند معلم نبودند. یک روز از روز های معارفه ، انتخاب رشته پژوهش بود که شما پژوهشی تان را بر حسب علاقه ی تان انتخاب میکنید.که رشته پژوهشی به شرح ذیل میباشد: زیست شناسی ، شیمی و نانو ، فیزیک ، تولید محتوا ، brainbee (دانش مغز) ،رباتیک ، نجوم و معماری و شهرسازی است. که مدرسه به صورت تخصصی کار میکند. که من خودم brainbee رو انتخاب کردم. و یک روز دیگر از معارفه هم انتخاب رشته هنر بود. که شامل: عکاسی ، نقاشی ، تایپوگرافی ، طراحی صنعتی و خلاقیت در هنر است که من عکاسی را انتخاب کردم. و روز آخر معارفه هم بازی بود به صورت آنلاین که خیلی بهمون خوش گذشت. برخورد معلم ها عالیه. خیلی مهربون هستند.
اسامی معاونین و مدیر به این شرح است:
خانم پشمینه مدیریت.
خانم فرزام ناظم پایه 7 و 8
خانم حسینی ناظم همه پایه ها
خانم حاتمی و زارع معاون پژوهشی
خانم بهزادفر و رضوانی فر معاون فناوری
خانم فرخی و پریزاد معاون فرهنگی
خانم فتاحی معاون آموزشی
خانم زاهدی معاون اجرایی
خانم صلح جو مشاور پایه 7
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
امیدوارم مطالب براتون مفید واقع شده باشه.
من که خودم خیلییییی خوشم اومده و اگر قبول شدید بدون هیچ اتلاف وقتی بیایید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان 4
(1400/06/31)
عالیه عالی فوق العاده هر چی بگم بازم کمه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
✨♥️
(1400/06/07)
سلام در رابطه با اون خانمی که ورودی امسال هستن گلم منم ورودی امسالم یکم صبر کن هنوز تازه کلاسهای تابستونی شروع شده😂😂😂😂😨😀تجربه چیه آخه؟ 😂
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Ni
(1400/05/31)
من ورودی امسال هستم و می خواهم یکسری اطلاعات مختصر از این مدرسه براتون بگم .
در حین ثبت نام یک آزمون تعیین سطح گرفته می شه که به سه بخش :A B C تقسیم می شه که C بالاترین سطحش هست و به دانش آموز هایی که در سطح C هستن زبان آلمانی هم تدریس می شه اما در صورت بودن توی سطح Aیا B بعدا از دانش آموز امتحانی گرفته می شه که ببینن دانش آموز آماده یاد گیری زبان آلمانی هست یا نه.
مدرسه بسیارررر زیبا و بزرگ هستش و من خیلی خوشم اومد.
امسال هم مدارس غیر حضوری خواهند بود و در این مدرسه تدریس آنلاین با برنامه Adobe Connect
(ادوبی کانکت) برگزار می شه
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
و حالا میخوام از کتابایی که خودم خوندمبرای دوستانی که می خوان توی آزمون سمپاد شرکت کنن بگم من کتاب
هوش کمپلکس و بسته سمپادیوم رو مطالعه کردم
اما نکته اش اینه که کتاب هوش کمپلکس رو چند بار خوندم و تست زدم
و برای سمپادیوم پیشنهاد میکنم در یک یا دو ماه مونده به آزمون تهیه بشه و از همون موقع آزمون هاش رو حل کنین و سعی کنین امتحان رو شبیه سازی کنید
و یادتون باشه که بعداز یک یا دوبار نگرفتن نتیجه مورد نظرتون تسلیم نشین و باز هم ادامه بدین
امیدوارم براتون مفید واقع شده باشم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تینا
(1400/05/30)
فرزانه خانم فکر کنم اشتباه نظر من رو خوندیااا
من گفتم زیر 60000
63000 زیر 60000 آیا ؟
خواهشا اول نظر رو بخونید بعد شروع کنید به نظر دادن...
بچه ها هر سوالی که داشتید بپرسید
جواب میدم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز فرزانگان4
(1400/05/26)
سلام من امسال در فرزانگان 4 قبول شدم
مدرسه خوب وبزرگی هست ، معلمان عالی هستند ، تعداد دانش آموزان در هر کلاس تعداد مناسبی هست، ساعت برگزاری کلاس ها هم خیلی خوب و عالی هست و همچنین مشاور های خیلی خوبی هم داردو...
من از مدرسه فرزانگان 4 خیلی راضی هستم و خیلی مدرسه خوبی هست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ب.م
(1400/05/23)
سلام من یکی از قبول شدگان این مدرسه هستم برای سال هفتم. اطلاعاتی که تا به حال دارم رو با شما به اشتراک می گذارم. این مدرسه زمان ثبت نامش داره تموم میشه و من خودم چون مسافرت بودم آخرین زمانی که برای ثبت نام اجازه دادند تا تاسوعا عاشورا بود که اگر از تاریخ الان حساب کنیم یعنی دقیقا تا یک هفته دیگه به ما مهلت دادند. هزینه مدرسه حدودا 8 میلیون هست یک سری کلاس های فوق برنامه هست که میتونید انتخاب کنید و بحثشون جداست ... که هزینه دارند. اما شنیدم این مدرسه با هزینه برای افرادی که امکان پرداخت ندارند کنار میاد. در این مورد باید از خود مدرسه پرسش بشه. مدرسه فوق العاده بزرگ و زیباست و اگر داخل مدرسه بشید از دیدنش به وجد میاید. یک تعیین سطح زبان در اولش که وارد می شید داره که مدارس عادی از اول شروع به تدریس می کنند اما این مدرسه دانش آموزان رو سطح بندی میکنه برای زبان که موضوع خاصی نیست. مشاوره هم که در حد مصاحبه و اصلا چیزی برای نگرانی وجود نداره. من برای قبولی کتاب هایی که استفاده کردم : هوش کمپلکس از انتشارات مهر و ماه - کتاب 4 در 10 آزمون استاد فتحی - کتاب هوش مالتیپل از انتشارات خیلی سبز - پکیج سمپادیوم از انتشارات مهر و ماه رو استفاده کردم. البته کتاب ریاضی مبتکران رشادت و کتاب ادبیات ششم مبتکران رو هم کار کردم اما این ها در حوزه هوش نیستند. آزمون سال من فقط هوش بود اما هر سال ممکنه متفاوت باشه پس آماده باشید که تا قبل از زمان های اومدن دفترچه بیشتر هوش رو تموم کرده باشید. وقتی دفترچه اومد اون مدت رو اگر دروسی غیر هوش بود اون ها رو بخونید اگر نه همون هوش ها رو مرور کنید. اما بگم باید فعال باشید. باید دنبال سوال بگردید. من غیر از این کتاب ها توی شبکه های اجتماعی مختلف کتاب ها و تست های مختلف پیدا کردم و زدم. نکته اینجاست هر سال آزمون متفاوت از چیز هایی که قبلا یاد گرفتید میاد. برای همین تمرکز شما باید روی یادگیری تاکتیک حل هر `نوع` سوال باشه تا مغزتون رو آماده کنید برای انواع روش حل. سعی کنید اگر چند معلم دارید از بین روش ها روشی که واقعا فکر میکنید بهتره ، باهاش راحت ترید و وقتی حل کردید امتحانش رو پس داده رو برای یک نوع سوال انتخاب کنید. حواستون باشه با انواع سوالات آشنا بشید همه نوع سوال طرح شده رو یاد بگیرید. چون طراحان آزمون متفاوت هستن. ممکنه وقتی آزمون استاد فتحی رو میدید یک قلق داشته باشه ، وقتی آزمون مهر و ماه رو میدید یک قلق دیگه ، نباید قلق ها رو حفظ کنید باید برای هر قلق جدیدی آماده باشید. ببخشید طولانی شد. من توی مدرسه یاس فاطمی در منطقه 14 درس خوندم. از مدرسه ما دو نفر غیر از من هم در اینجا قبول شدند. مدیریت این مدرسه خانم یارمحمدی هستند. و من کلاس پنجم و ششم رو با تدریس فوق العاده خانم شیما مستوفی عزیز که معلم همین مدرسه بودند گذراندم که انشالله سال های بعد هم در همین مدرسه تدریس کنند. من در موسسه آموزشی نخبه پروران پیروزی ( خط علم ) ثبت نام کرده بودم. آقای نقدی توی این مجموعه به ما و والدین کلی مشاوره مفید دادند. جو کادر این موسسه خیلی فعال هستن و به ما خیلی انرژی دادند. معلم های من در این مجموعه استاد محمد نبی زاده ، استاد حسام خلج طهرانی ، استاد حمید طالب تبار و استاد سعید هادیان به من تدریس کردند. البته استاد حمید طالب تبار در حوزه ادبیات به من تدریس کردند. و استاد حمید طالب تبار و استاد سعید هادیان به ترتیب مولفان کتاب های ادبیات مبتکران ششم و هوش مالتیپل بودند. کلاس های ما در مدرسه فرزانگان هنوز شروع نشده و انشالله وقتی که با مدرسه بیشتر آشنا شدم به شما اطلاع می دهم.
یادم رفت بگم تیزلند عزیز من در نظرم از تمام استادان و مجموعه هایی که داشتم گفتم. امیدوارم نظر من را به عنوان تبلیغ حذف نکنید چون تنها هدف من کمک به داوطلبان این آزمون بود با تشکر از مجموعه عزیز تیزلند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ششم ی
(1400/05/21)
سلام من امسال تیزهوشان فرزانگان 4 قبول شدم انگار در اول ورود تست زبان و مشاوره داره می دونی چیه اند و سخت هستند؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر سایت
(1400/05/15)
سلام من یه سوال داشتم فرزانگان 4 تهران بهتره یا 5؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک فرزانگانی
(1400/05/15)
خب امسال وارد سال دهم میشم
و میخوام چیزایی رو بگم که شاید لازم باشه همه بدونن درمورد این مدرسه
امسال و سال گذشته که آموزش مجازی بود
ولی خب بازم تجربه حضور در مدرسه رو داشتیم به هرحال
اوایل جو درسی بود و یکم حس سمپادی بودن
به مرور زمان این از بین رفت
مدرسه به بچه ها سخت می گیره
چهارشنبه ها تا ساعت 4 تو مدرسه بودیم و با اوضاع مجازی هم این ساعات برقرار بود
جا داره پس از اتمام این دوره از دبیرهایی که صادقانه و دلسوزانه تدریس کردند تشکر کنم : سرکار خانم لونی ، خانم میرزایی و خانم تسویه چی ، سرکار خانم طهرانی و حجازی ( هرچند این دو دبیر در پایه نهم کنار ما نبودند و کادر مدرسه توجهی به اعتراضات نکرد )
گلایه های زیادی دارم از معلمین
مسئولینی که حتی یکبار مارو اردو نبردند و لذت خاصی از کل دوران مدرسه نبردیم
خب درمورد شرایط درسی باید بدونید ک انقدر ازتون امتحان میگیرن ک پدرتون در بیاد
ولی بین بچه ها هیچ جو درسی حاکم نیست
خیلی بچه هستن و درک خاصی ندارن اکثرا
درمورد المپیاد هم بچه ها پرسیدن باید بگم مدارس فرزانگان المپیادشون زیر نظر باشگاه فرزانگانه
تو این مدرسه به چیزای الکی اهمیت زیادی داده میشه و ممکنه اذیتتون کنن ( تریز و هنر و پژوهش و ... )
درمورد انتقالی هم باید عرض کنم به بچه ها که از پایه نهم به دهم نیاز دارید ازمون بدید
در بقیه پایه ها با توجه به مدرسه مقصد ممکنه درخواستتون رد یا تایید بشه و در کل خ روش حساب باز نکنید
مدرسه به روحیه دانش آموز ها هیچ توجهی نمیکنه فقط مثل یک ربات با شما برخورد میشه و یه سری انتظارات دارن و تهش میگن چون شما سمپادی هستید
مشاورین دوره اول که سالی ک من بودم در پایه هشتم خانم نظری مشاور هستند که قطع به یقین از فوق العاده ترین انسان هایی هستن که میتونید در طول عمر باهاشون برخورد کنید
بقیه مشاور ها عملکرد ضعیفی دارن
خانم رهبری مشاور تحصیلی هستند و کمک کننده هستند
مدرسه از لحاظ حضوری هم شرایط خوبی داره درکل ....
باز تصمیم با خودتونه
موفق باشید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
....
(1400/05/13)
سلام من در این مدرسه قبول شدم میشه بگید برای ثبت نام کی باید برم؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
✨♥️
(1400/05/09)
سلام.
ببخشید من با تراز 7500 میتونم قبول بشم؟تصحیح کردم چنین ترازی زدم با حالت بدبینانه هم 71 زدم💓بنظرتون تراز خوبیه؟ و اینکه ما میخوایم نقل مکان کنیم به کرج اگر بخوام انتقالی بگیرم شرایطش چیه و اینکه بنظرتون مدارس کرج مثل فرزانگان 4 هست؟ممنون از همه ی دوستانی که پاسخ دادند🌹💓
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فارغ التحصیل فرز4
(1400/04/15)
من 5 سال دانش آموز فرزانگان 4 بودم... باید بگم به دوستانی که میخوان وارد مدرسه بشن، اینکه شما واقعا باید برای اینکه توی تیزهوشان دووم بیارید ، یک جنگجو باشید چون با درس نخوندن و در حد پاس کردن، نمیشه پس اگر با خودتون فکر کردین من باهوشم و اگر برم فرزانگان میتونم فقط با شرکت توی کلاسا بشم شاگرد اول سخت در اشتباهید. اونجا با دانش آموزانی مثل خودتون و برتر از خودتون طرفید و باید خودتونو هم سطح بقیه یا بالاتر از بقیه برسونید. و خیلی مهمه بدونید فرزانگان 4 خصوصا دوره اول، به شما چیزهایی میده که توی مدارس کمی میتونید تجربه ش کنید... جو خوب بین بچه ها و معلما و کادر خوب، همگی یه محیط صمیمی و دوست داشتنی به شما میده... توی فرزانگان 4 به نظر دانش آموز بهای زیادی داده میشه در حالی که تو مدارس عادی چنین چیزی وجود نداره توی این مدرسه به تک تک دانش آموزا توجه میشه و جدای وضع درسی، وضع روحی روانی بچه ها هم تحت مراقبت کادر و معلماست هرچند خود دانش آموز متوجه نشه... من این رو به عینه چندیدن بار دیدم. خلاصه باید بگم که توی دبیرستان دوره اول، تاکید میکنم که دوره اول انسانیت موج میزنه که این رو مدیون اعضای خوب و محترم کادر، دبیران خوب و خود دانش آموزان هستیم.
درباره متوسطه دو...به لحاظ درسی واقعا خوب با بچه ها کار میکنن و بهترین معلمان به بچه ها تدریس میکنن ولی به لحاظ رفتاری...امیدوارم متوسطه دو هم بزودی جای بهتری بشه چون متاسفانه مثل روبات درس خون با دانش آموز رفتار میشه بعنوان دانش آموز یا خودت باید مثل روبات باشی یا خیلی روحیه ت قوی باشه و عاشق درس خوندن باشی چون برای کادر اینجا اصلا مهم نیست که روحیه ت چطوره :/
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آهوی زیبا...
(1400/04/06)
به نظرتون میتونم با تراز 69000 اینجا قبول بشم؟؟ الویت اولم هست...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانه عضو فرزانگان 4
(1400/03/21)
تینا خانم هوشت پایینه اشتباه جواب نده مدرسا دوره قبل 63000 رو هم برداشت .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
💎
(1400/01/28)
سلام وقت بخیر
ببخشید می شود در مورد مدرسه بیشتر توضیح دهید؟از نظر علمی خوب میباشد؟و...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کلاس پنجمی
(1400/01/01)
سلام🌹
لطفاً چند کتاب معرفی کنید البته به غیر از کتاب های معرفی شده🌈مرسی♥️
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا
(1399/09/24)
سلام🖐️
💙💜لطفاً و خواهشمندم که بیشتر از مدرستون بگین و عکسای بیشتری بذارین و بگویید که اینجا چه کار هوایی انجام میدهید و.....لطفاً توضیح دهید ممنونم 💙💜
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نوسمپادی
(1399/09/12)
سلام 👋
من کتاب های 9در9 📔 هوش کمپلکس رو پیشنهاد می کنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
راحیل
(1399/08/30)
سلام لطفا به سوالات ما جواب دهید ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش
(1399/08/15)
سلام.
چه کتابهایی را پیشنهاد میکنید؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/08/14)
سلام.
لطف میکنید بگویید وقتی خودتون تصحیح کردید چند درصد زدین؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
r86
(1399/08/01)
در پاسخ دوستانی که گفته بودن که ما توی سایت فعالیت نمی کنیم به ما انقدر درس و مشق میدن که وقتی برای این کار پیدا نمی کنیم اصلا برین سایت تیزلند فرزانگان1 رو ببینین چقدر کم فعالیت میکنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ساره
(1399/07/19)
سلام به خانم تینا. اول اینکه من اسمم ساره است نه ساده بعد اینکه خانه ی ما خیلی به مدرسه نزدیک بود برای همین رفتم.بله برای بازدید میروم. تا با محیط و جو مدرسه آشنا بشم و ....بله من سال دیگه امتحان میدهم . ممنون از دوستانی که گفتند چه روز هایی مدرسه باز هست. ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تینا فرزانگان 4 (عضو سمپاد)
(1399/07/18)
سلام خانم ساده
ممنون شما لطف دارید
برای دیدن مدرسه تشریف می برید؟
تماس بگیرید چون ممکنه ساعات فرق داشته باشه، من در این باره اطلاعات نمیدم چون ممکنه صحیح نباشه، پس تماس بگیرید
شما سال دیگه آزمون دارید؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ریحانه
(1399/07/17)
سلام سارا جان، آره واقعا بزرگه☺ من فکر کنم شنبه تا پنج شنبه تا ساعت 3 حدودا باز باشه اما زنگ بزنی بهتره، امیدوارم موفق باشی😘
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ریحانه
(1399/07/17)
سلام میخواستم جواب اون دوستمون رو بدم که پرسیده بود اگه بیایم اینجا افسرده میشیم؟ ببین مدرسه ما از لحاظ علمی و پژوهشی عالیه و شما رو تک بعدی بار نمیاره، اما اگه میخوای بیای اینجا باید کسی باشی که از تفریحات یه کم برای درست بزنی، و تینا جان اینجا اولویت سوم من بود اما قبول شدم.
اون دوست عزیزی که گفته بود اینجا از لحاظ علمی ضعیفه، معلمای سمپاد در گردشن مثلا اگه اشتباه نکنم معلمای فرز2 از 1 هستن مطمئن نیستم اما همون جوری که تینا جان گفت از لحاظ علمی خیالت راحت.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ساره
(1399/07/15)
سلام. سلام. من اومدم حضوری مدرستونو دیدم البته تعطیل بود واقعا بزرگه رفتم از بیرون شهرک دیدم داخل مدرستونو واقعا خیلی زیباست 😅 و اینکه عالیه ولی من نتوانستم تمام اونو ببینم 🙁لطف کنید بگید مدرسه چه روزایی بازه برم. لطفا لطفا بگید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سیمین قادری
(1399/07/10)
سلام. من فکر کنم جز اون ده درصد که سمپاد میخواد بگیره باشم من از این مدرسه شنیدم بیشتر در کار های غیر درسی هست نمیدونم کدام بیام بنظرتان فرزانگان4 بهتره یا 7؟؟ اینجا آدم افسرده میشه ؟ ممنون میشم جوابم رو بدین.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
راحیل
(1399/07/09)
شما اطلاع ندارید ؟آخه اونجا تحصیل میکنید گفتم شاید بدونید. ممنون از پاسخگوییتون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تینا ( فرزانگان 4 عضو سمپاد)
(1399/07/08)
فکر کنم باشه
تماس بگیرید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
راحیل
(1399/07/07)
سلام خانم تینا همه روزه بازه؟مثلا شنبه ،یکشنبه،دوشنبه.....ممنون که پاسخ دادید 🏵
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تینا ( فرزانگان 4 عضو سمپاد)
(1399/07/06)
سلام به ( راحیل) که سوال پرسیده بودن
ما به صورت حضوری مدرسه نمی رویم
از نظر علمی هم عالیه ، کسی که اینجا درس خوانده خودش میدونه اینجا عالیه ، و قبولی در اینجا رتبه بالایی می خواد در ضمن مدرسه ما یکی از بزرگترین و بهترین فرزانگان هاست
پس از نظر علمی خیالتون راحت باشه
مدرسه بازه روزها ساعت 7 تا حدودا 1
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
راحیل
(1399/07/06)
سلام. میشه بفرمایید که شما ها حضوری هم میرید مدرسه؟؟شنیدم از نظر علمی کمی ضعیفه درسته ؟؟
و( اینکه چه روزهایی مدرسه باز هست؟؟)مثلا چه روزی مدرسه باز هست که ی وقت کار داشتین برین. ممنون میشم به سوالات من جواب دهید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تینا ( فرزانگان 4 عضو سمپاد)
(1399/07/04)
سلام مجدد
اومدم اطلاعات کامل تری رو در اختیار بذارم
دوستای گلی که می خوان قبول بشن
باید در صد شون زیاد باشه نمیگم 90 درصد ولی
زیر یک درصدی واقعا قبول نمیشه
و اگر پذیرفته بشید فقط و فقط اولویت 1 رو می تونید برید
درباره مدرسه که خودمم گفتم عالیه حرف نداره
امیدوارم شما هم به جمع گرم و صمیمی ما اضافه بشید
حیاط مدرسه خیلی خیلی زیباست و پر گیاه و حوض داره یعنی اصلا مثل فضای خشک حیاط های دیگر نیست ، کاملا فضای حیاط مثل پارک می مونه و صندلی زیادی داره قشنگ انگار آدم اومده پارک🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺❤
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تینا ( فرزانگان 4 عضو سمپاد)
(1399/07/02)
خواهش میکنم
امید وارم که در این مدرسه قبول بشید
من حدودا 75 درصد داشتم ولی رتبم رو اعلام نکردن
و من بر اساس تخمین تراز قبولی متوجه شدم
اگر در نت سرچ کنید تخمین تراز قبولی تیزهوشان واستون میاد⚘
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1399/07/01)
واقعا ممنونم که به سوالم جواب دادید. خوشبختانه اینجا اولویت اولمه راستی شما چند درصد زدین قبول شدین؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تینا ( فرزانگان 4 عضو سمپاد)
(1399/06/31)
من اینجا به عنوان تحصیل کننده در فرزانگان 4
اومدم به شما پاسخ بدم : خانم ( مریم ) که سوال پرسیده بودند
ما که فعلا با اوضاع کرونا وارد مدرسه به صورت حضوری نشدیم
ولی احتمالا 6 پایه با همن 🌹
نظر کلی من درباره مدرسه
دبیران بسیار خوبی داره
از ساعت 7 تا 2 و نیم
یک روز تا ساعت 4
ما پژوهش داریم که رشتمونو خودمون انتخاب می کنیم
و هنر که من عکاسی رو انتخاب کردم
کلاس های مجازی فوق العاده خوبه و ما دبیر رو می بینم به صورت آنلاین تا ساعت نزدیک 3
صبحگاه داریم
و حتی به صورت آنلاین ورزش می کنیم
امیدواریم که مفید واقع شده باشم
آزمون تیزهوشان خیلی خیلی سخت
ولی امید به قبولی داشته باشید همیشه
چون تراز این مدرسه هم بالا هست به هوش خودتون بستگی داره
من قبول شدم ولی رتبم رو اعلام نکردم
ولی اینو می دونم که زیر 60000 اصلا قبول نمیشه
باز هم بستگی به شما داره
آزمون امسال هم باوجود کرونا برای ما سخت بود و با ماسک ....
ولی مجازی این مدرسه حرف نداره
هر روز پرسش داریم
اسم دبیر ها رو تک تک نمی برم همشون خوب و عالین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1399/06/29)
سلام. دوستانی که در ایجا تحصیل میکنید. واقعا چرا به هیچ گونه به سوالات جواب نمیدهید و تازه اصلا مطلب درباره مدرسه قرار نمیدهید؟؟؟؟فرزانگان8 که ترازش کمتر از شماست فعال تر از شما هاست اینطوری باعث میشود که ترازتون بیاد پایین چون هیچ دانش آموزی تا مطالب کافی درباره مدرسه کسب نکن که مدرسه رو تو اولوتش قرار نمیده و تازه اگر تراران کم کم، کم شه مدرسه تونو منحل میکنن مثال هم براتون میزنم همین مدرسه فرزانگان3 الان منحل شده چون تراز پایینی داشت و الان هیچ کس تو سایتش نمیره .پس لطفا به سوالات جواب دهید ممنون سوال من:این مدرسه شگفت ظهر با صبح؟؟)یعنی مدرسه ظهریه با صبحها باید برویم مدرسه چه ساعتی؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Ebala
(1399/06/12)
سلام ببخشید
این مدرسه آزمون میان پایه داره؟؟
ممنون میشم جواب بدید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تازه ورود
(1399/06/09)
سلام میخاستم از کادر و دانش آموزایی ک تو این مدرسه درس خوندن بپرسم ک این مدرسه خوبیه بنظرتون یا نه؟
چون من اولین سالیه ک میخام تو این مدرسه درس بخونم و پایه دهم تجربی قبول شدم
میخاستم ببینم خیلی ب بچه ها سخت میگیرن یا اینکه کارهای غیر درسی مثل هنر و تولید محتوا رو ب بچه ها تحمیل میکنن یا نه؟
درکل ممنون میشم راهنمایی کنید درباره ویژگی های مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
🦄
(1399/06/08)
سلام ببخشید از نظر امکانات فرزانگان 4 بهتره یا فرزانگان 2 ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/05/15)
سلام
چرابرخی از بچه ها به سوالات ما جواب نمیدن؟لطفا به سوالاتمون پاسخ دهید دوستان.
دانش آموز
(1399/05/06)
سلام ممنون میشم خیلی زود جواب بنده رو بدهید این مدرسه دوره اولش شیفت ظهره؟ دوره دومش چطور ؟؟ خواهش میکنم ازتون زودتر جواب دهید ممنون🌺🌹🌷
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ژاله
(1399/04/24)
میشه بگید که رفتار کادر مدرسه با بچه ها چه جوریه؟؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1399/04/15)
سلام یکی از دوستان فرمودنند که تراز این مدرسه 95•\° و 98 درصد است خیر این طور نیست.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/03/24)
سلام به دوستان تیزهوش برخی از دوستان فرمودنند که هزینه مدارس سمپاد بالاست:مدارس سمپاد با خانواده های که این هزینه خیلی بالا براشون مقدور نیست واقعا کنار میان اصلا شاید 1 دهم اونو ازتون بگیرن مدارس سمپاد برای تیزهوش هاست و کسانی که نمی توانند این هزینه رو پرداخت کنند گناهی ندارند پس با شما کنار میان و نگران نباشید .پس منتظر چی هستید بیایید اینجا .
سلام بر دوستان تیزهوش.
تراز این مدرسه در دوره اول 95 درصد به بالا و در دوره دوم 98 درصد به بالا است .باتشکر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا
(1399/03/23)
سلام چرا من هر نظری که مینویسم اصلا منتشر نمیشه آیا سایت شما مشکلی دارد؟ممنون
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سلام تیزلند
(1399/03/22)
سلام تیزلند اگه امکان داره خودت به سوالاتم جواب بده ممنون
تراز این مدرسه چقدره؟
و این مدرسه وبسایت داره؟و وب سایتش چیه؟
و ظرفیت این مدرسه چقدره؟
و آیا مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم امسال تموم شده ؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
هستی عزیزی نایی
(1399/03/18)
سلام
خواستم ازتون بپرسم این مدرسه چقدر قبولی هفتمی می پذیرد ؟؟و اینکه شماها روزی چقدر تست میزنید ؟ من کلاس پنجم هستم و الان روزی حداقل 100 تا تست میزنم از نظرتون با این روند قبول میشوم؟چون برادرم در علامه حلی 4 درس میخونه ممنون میشم پاسخ دهید.
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
فرزانه
(1399/03/17)
سلام بر دوستان تیزهوش⁩.
در یک کلام ما اینجا یک خانواده بزرگیم.که دعا های خیلیا پشت سرمونه.⁦
از مدرسه: عالیهههههههههههههه هم تحصیل و هم تفریح⁦⁩ ما اینجا خیلییی امکانات داریم خیلییی کلاس های اضافه مانند ⁦⁩عکاسی...و دوستان محترمی که فکر میکنن ما اینجا جون میکنیم سخت در اشتباهید.
ما اینجا حال میکنیم البته این حال برای تیزهوشیه که درس بخونه⁦.
فقط امیدوارم که در مورد این مدرسه بیشتر فکر کنید البته به نظر ها هم توجه کنید تا انشالله شما ها هم بین جمع ما بیاین.
آرمینا
(1399/03/17)
سلام آیا این مدرسه محیط سالم و پر نشاطی داره؟ و جو بچه ها چطوره ؟
میشه بفرمایید آیا اینجا سالن غذا خوری هم دارد یا نه ؟
میشه بگید حداقل تراز این مدرسه چقدره؟ و تراز فرزانگان 7 بالا تره یا فرزانگان 4؟
من در فرزانگان 7 درس میخونم میخوام بدونم اینجا کادر سختگیری داره؟
ممنون از لطفتون
رویا
(1399/03/16)
سلام لطفا به سوالات جواب بدید.
1.این مدرسه چقدر مساحت داره ؟
2.شما قبول شدگان به ما داوطلبان مدارس سمپاد چه کتابی رو (بجز هوش کمپلکس) معرفی میکنید؟
3.لطفا اگر کسی هم در مدرسه فرزانگان 7 و همینطور 4 تحصیل کرده بگوید کدام یک بهتره؟
و آیا اینجا مثل فرزانگان هفت انقدر کادر مدرسه سختگیر هستند ؟
و اگر لطف کنید بیشتر از معلمای محترم توضیح دهید ممنون.
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
ششمی
(1399/03/16)
میشه بفرمایید که این مدرسه در حال حاضر چند المپادی‌های ریاضی رو به ثبت رسونده؟؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
کلاس پنجمی
(1399/03/01)
میشه بفرمایید که این مدرسه چند متر مکعب است؟
و یک سوال از هفتمی‌ها میشه چند کتاب معرفی کنید مثلا کمپلکس خوبه؟
میشه بیشتر از معلما و بچه‌ها و امکانات مدرسه بگید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
دانش آموز
(1399/01/23)
من چند ساله که توی این مدرسه دارم درس میخونم و میتونم بگم که اصلا توی آموزش کم نگذاشته معلمای خیلی عالی و باسوادی داره با تحصیلات بالا و با طرز برخورد درست
و از طرفی پژوهش این مدرسه واقعا بهترینه خیلی از بچه ها مقام های بین المللی زیادی اوردن و از طرف دانشگاهای معتبر دنیا بورسیه شدن و توی جشنواره های ملی و داخلی هم اکثرا مقام میارن و اکثرا هم بخاطر معلم های خوب آزمایشگاهای مجهز و تلاش خود بچه هاس و اینکه بعضی افراد میگن ثبت اختراع و.. اجباره کاملا غلطه ولی اینجا نحوه ی مقاله نوشتن ، ثبت اختراع و گرفتن گواهی های بین المللی رو یاد میگیرین اما اصلا اجبار نیست
کارگاه علوم هاش و نمایشگاه چکاد هم همیشه با بهترین نحو ممکن برگزار میشه
کادر آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی هم همیشه هوای بچه ها رو دارن و تا جایی که از دستشون برمیاد حمایتشون میکنن
و از لحاظ امکانات هم میشه گفت میتونه کامل حساب بشه اکثر کلاسا تخته هوشمند داره و چندین سایت بزرگ با کامپیوتر های مجهز ،سه تا آزمایشگاه زیست و فیزیک و شیمی ،کتابخونه ی بزرگ ، سالن اجتماعات خیلی بزرگ و حیاط خیلی خیلی بزرگ که احتمالا اگه برای اولین بارتون باشه که میاین تو مدرسه احتمالا گم میشین
یکی از بهترین مدارس تهران یا حتی ایرانه و امسال توی المپیاد هم بهتر شده
و برای برگزاری کلاس ها و امتحانات انلاین هم زیرساخت خیلی خوبی داره
به نظر من پژوهش و هنر بهترین بخش این مدرسس که نسبت به مدارس دیگه خیلی بهش توجه میشه کلاسای مختلف هنری (مثل تایپوگرافی ، عکاسی ، تاریخ هنر ، قالی بافی ، طراهی صنعتی ، خلاقیت در هنر و... داره) و پژوهش های مختلف مثل(معماری ، رباتیک ، نجوم ، زیست ، شیمی ، فیزیک ، کامپیوتر ، اندروید ، تواید محتوا ، سیمولیشن و موشن گرافی و...رو داره)
و همیشه بهترین و خلاقانه ترین کارسوقا رو برگزار میکنه
من که خیلی راضیم جو مدرسه هم خیلی خوبه و بچه هاش هوای همدیگه رو دارن
و اینجا لازم نیست خیلی درس بخونی و همیشه تحت فشار باشی یه برنامه ریزی مستمر و خوب گوش دادن توی کلاس میتونه خیلی کمک کنه کادر آموزشی هم خیلی توی این راه کمک میکنن
از نظر من فقط اردوهاشه که نسبت به مدارس دیگه خیلی کمتره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1399/01/11)
سلام کسایی که هفتم قبول شدین میشه بگین چند تا غلط ونزده ودرست داشتین؟ممنون میشم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/12/01)
شهریه این مدرسه در کل چنده؟
اوا
(1398/11/27)
ببخشید برای ورود باید چی کار کنیم,؟؟؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
نخبه 702
(1398/11/13)
عشق یعنی خانم فرزام
خانم ورشابیان
خانم صادق مرند
خانم فتاحی
خانم خدابنده
خانم نوده
خانم طهرانی
وخانم....
تیرهوشانی
(1398/11/05)
دوستی که گفته بودی وضعیت ثبت نام چجوریه.
اولا مغرور نباش که حتما قبول میشی.....کسانی بودند که خیلی تلاش کردند ولی قبول نشدند.
دوما خودت مدارسی که میروی را در فرم ثبت نام انتخاب میکنی.وقتی میخواهی برای آزمون ثبت نام کنی 3تا اولویت داری.اگر امتیاز بالا بگیری الویت اول ،و همینجوری اولویت دوم و سوم.شاید کسانی زودتر از شما الویت داشته باشند و ظرفیت اینجا پر شود.
و بعد از اعلام نتیجه کارهای مربوط به ثبت نام و ......را انجام میدهی.
(1398/11/01)
سلام
من یک کلاس ششمی هستم ولی از الان برای دبیرستانم استرس دارم. میدونم که امتحان تیزهوشانو قبول می شم چون هوش بالایی دارم و تمرین زیادی در این باره می کنم. میخواستم بپرسم که اگر در امتحان تیزهوشان قبول بشم، انتخاب مدرسه دست خودمه یا خودشون تعیین می کنن که فرزانگان چند می تونم برم؟ آخه اگه انتخاب مدرسه دست خودم باشه، این مدرسه میام چون به خونمون نزدیک تر از بقیه جاهاست.
میشه لطفا راهنمایی کنید که از دادن امتحان تا ثبت نام مدرسه چه جوری طی میشه؟ مخصوصا انتخاب مدرسه):
مهدیس
(1398/10/15)
عشق یعنی خانم فرزام و تمام بچه ها
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/09/06)
این مدرسه عالیه و با احترام با آدم برخورد میشه و کمال تشکررو دارم از خانوم فرزام معاون گل پایه هفتم که برخورد خوبی دارن و از برنامه های خوب این مدرسه خیلی راضیم فقط ای کاش توی اردو ها بچه ها رو گروه بندی نکنن و هر کس با کلاس و همکلاسی های خودش باشه که جو اتوبوس یک بهتر بشه
جا داره از خانوم صلح جو عزیز هم مشاور پایه هفتم تشکر کنم ازشون بخوام که یکم بیشتر توی مدرسه باشن
در کل مدرسه عالیه
الهام حسن زاده
(1398/09/05)
تازه اومدم مدرسه ی خوبیه جو خوبی داره
فرزانگانی
(1398/09/02)
من در این مدرسه درس میخوانم و مدرسه ای عالی است. مدرسه ای بزرگ و با امکانات خیلی زیاد.برای زیست،شیمی و فیزیک سه آزمایشگاه جدا دارد و حیاط خیلی بزرگ. بوفه خیلی بزرگ هم دارد که همه چیز آنجا پیدا می شود.
معلمان هفتم به این شرح هستند.
خانم حجازی:دبیر مطالعات که خیلی خوب هستند. ایشون خیلی مطالب اضافه تری از کتاب میگن..
خانم صادق مرند: دبیر زیست. با این که سن کمی دارند و لی خیلی خوب درس می دهند.
خانم نوده:دبیر حساب که فوق العاده هستن و تا تمام دانش آموزان موضوعی را متوجه نشوند از آن نمی گذرند.
خانم اسماعیلی:دبیر هوش و خلاقیت یا علم TRIZکه در این کلاس اختراع میکنیم و آن را به ثبت می رسانیم.
خانم طاهرزاده و خانم یحیوی:دبیران محترم کامپیوتر که خیلی خوب هستن.
خانم حاجی:دبیر درس هندسه.خیلی خوب هستن و مهربون
خانم کاظمی:دبیر درس ادبیات که سن کمی دارند ولی عالی هستن.
خانم مقیمی:دبیر درس نگارش که عالی هستن و هر ماه یک لیست کتاب به ما می دهند که یک کتاب را از بین آنها انتخاب کنیم و بخونیم.
خانم پرورش:دبیر عربی.که عربی را بسیار شیرین می کنند.تمام قواعد را با شعر به ما آموزش می دهند.
خانم طهرانی:دبیر قرآن که عالی و بسیار مهربون هستن.
خانم کیلانی:دبیر درس فیزیک که خیلی مهربان هستن و خیلی خوب درس می دهند.
خانم محمدی:دبیر شیمی که خیلی شوخ طبع هستن و عالی هستن.
خانم حاتمی:دبیر حرفه که خیلی مهربان هستن و برای بازارچه خیلی بهمون کمک می کنند.
خانم امیدی :دبیر زبان سطح c که از همه بالاتر است.
خانم کیخاهی:دبیر زبان سطح b سطح متوسط، دبیر زبان آلمانی که خیلی خوب هستن.
خانم اقبالی:دبیر ورزش که سختگیر و عالی هستن.
خانم ورشاویان:دبیر دینی که خیلی مهربان هستند
خانم صلح جو:مشاور هستن که عالی هستن.
خانم فرزام:معاون هفتم که خیلی مهربان هستن
این مدرسه مناسب برای کسانی است که خیلی درس می خوانند.
در روز های چهارشنبه یک زنگ پژوهش داریم که خیلی خوب هست و روز های دوشنبه هم هنری که دوست داریم را انتخاب می کنیم.
بازدید کننده سایت
(1398/07/28)
آیا در صورت نارضایتی میتوان در سال‌های تحصیلی مدرسه را ترک کرد؟ مثلا هفتم را در این مدرسه درس میخوانم و در صورت نارضایتی میتونم به مدرسه قبلی خود برگردم؟
ممنون میشم پاسخ بدید. باتشکر از توضیحات شما
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه در ارتباط باشید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
فرزانگان چهاری
(1398/07/24)
من با نظر کسانی که میگن مدرسه خوب نیست مخالفم، این مدرسه آزمایشگاه فیزیک و شیمی و زیست داره با دو تا اتاق سایت برای دوره اول و سالن غذا خوری و حیاط خیلی بزرگ و درجه یک و کلی امکانات باحال دیگه، درس خوندن اینجا اصلا سخت نیست معلمام عالین. خانم حجازی و خانم کیلانی عالین خانوم فرزان ناظم مدرسه هم واقعا عالی و درجه یک هستن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک تیزهوشانی
(1398/07/22)
در جواب به اون دوستمون که گفتن میشه گوشی بیاریم باید بگم که اجازه نمیدن مگر اینکه شاید اگر مادرتون حضوری برای آنها توضیح بدن به احتمال کم قبول میکنند
بازدید کننده سایت
(1398/07/06)
با سلام و عرض ادب به مدیران محترم و همچنین کاربران سایت، من اولین سال هستش که در این مدرسه هستم. یه سوال داشتم میتونیم بعضی وقت‌ها موبایل بیاریم و وقتی وارد مدرسه میشیم به یکی از مسئولان و معاونین محترم مدرسه تحویل بدیم و زنگ آخر تحویل بگیریم؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
سمپادی تازه وارد
(1398/07/06)
خانم میرزایی دبیر حساب چطور درس میدن؟
(1398/07/01)
میشه آدرس سایت رو به ما بدید تا ما برنامه هفتگی رو ببینیم؟ ما الان نمیدونیم روز اول مدرسه چه کتابایی باید بیاریم
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
ملینا
(1398/06/31)
سلام . ببخشید می شه لطفا آدرس سایت این مدرسه رو بدین؟ ممنون❣️
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
دانش آموز
(1398/06/25)
واقعا فرزانگان 4 عالیه من 2 سال اینجا درس خوندم بچه های مدرسه واقعا باحال و خاکین خانوم تسویه چی و خانوم دانایی معلمای هندسه و ریاضیمون فوق العادن، خانوم مرادی معلم زیستمونم که محشرن معلمای گل فیزیکمون خانوم لونی و خانوم گیلانی با تدریس خوبشون حرفی برای دانش آموزا باقی نمیذارن معلم کامپوترمون خانوم طاهرزاده هم خیلی گلن معلمای درسای عمومی هم یه سریاشون خیلی ماهن مث خانوم تهرانی دبیر قرآن
یک فرزانگانی
(1398/06/08)
این مدرسه بر عکس بیشتر مدرسه ها رو دست بچه ها میچرخه و مسئولان بیشتر نقش رهبر رو دارن. سعی میکنند با کارهای عملی اطلاعات رو تو ذهن بچه ها حک کنند برعکس بیشتر جا ها برای بچه ها احترام خاصی قائلن و واقعا نظر بچه ها براشون از همه چی مهم تره و واقعا دست کم نمیگیرنشون و این باعث میشه اعتماد به نفست حسابی بره بالا آزمایشگاه های جدا داره با کلی تجهیزات کتابخونه داره کتاباش خیلی زیاد و معمولا همه چی توش پیدا میشه و با مجوز ورود میتونی بری اونجا درس بخونی. .. یه ناهار خوری بزرگ داره و یه بوفه ی خوب.... یه حیاط خیلی بزرگ......باشگاه رباتیک داره.... هر هفته به بار کارسوق پژوهشی برای همه ی پایه های هفتم تا دهم برای پایه های 11 و 12 برای حجم درسیشون کارگاه ندارن و باید از بین پنج رشته ی پژوهشی که شامل : کامپیوتر، شیمی و نانو، فیزیک، زیست، معماری یکی رو انتخاب کنند تا آخر سال تحصیلی اون رشته رو ادامه بدن که خیلی برای بهتر شدت تصمیم گیری کمک میکنه
هر سال تحصیلی جدید یه رشته اضافه میشه مثلا برای هشتم فتوشاپ هم اضافه میشه و میتونی رشتتو عوض کنی بعد هر سال..... اصلا از این جوهای فقط درس خوندن نداره جو درسی داره ولی در کنارش جو شاد و قشنگی داره با سه ناظم گل وقتی وارد مدرسه شدم اولین بازی بود که به یه ناظم صفت فرشته رو میدم همسو با حوصله هستند مخصوصا خانم صلح جو مشاور مدرسه خیلی راز نگهدار و با حوصله و پر انرژی هر کس مشکل داره و میخواد درد و دل کنه میره باهاش حرف میزنه واقعا تا فردا صبح حرف بزنم نمیتونم با کلمات میزان خوب بودنش رو بیان کنم
سلنا
(1398/06/08)
سلام، من 4ساله توی این مدرسه درس میخونم، به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند و از نتایج کنکور راضی نبودم..
در کل پیشنهاد نمیکنم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگانی
(1398/06/07)
سلام من سه ساله دارم در این مدرسه درس میخونم
نمیشه گفت فوق العاده اس یا بعیده یه نفر از اون خوشش نیاد، نه نمیشه
اینم باید درنظر بگیریم ممکنه یکی در بهترین شرایطم بدترین نتیجه رو بگیره پس اصلا اینجوری قضاوت نکنید
اگه واقعا اهل درس هستید و تلاش میکنید بدون هیچ استرسی بیاید و مطمئن باشید بهترینه
این مدرسه به شما رتبه یک کنکور نمیده تضمینی فقط به کسایی که هدف بزرگی دارن راهو نشون میده
اصلا هم ترس نداره من خودم سال اول خیلی استرس داشتم که اونم از پسش بر بیام ولی الان خیلی موافقم و خیلی هم راضی، واقعا همچی به خواسته من هست
ولی یادتون باشه مهمتر اینه که خودتون اون مدرسه رو بسازید وگرنه همینجوری الکی رتبه های برتر کنکورو نداره که...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هلیا
(1398/05/22)
سلام من خیلی دوست دارم توی این مدرسه قبول بشم ظرفیت مدرسه چند نفر هست و اگر توی این مدرسه قبول بشم از سال 7 تا 12 یعنی هم دوره اول و هم دوره دوم را دارد؟
ممنون میشم اگر زودتر پاسخ گو بشید
بازدید کننده سایت
(1398/05/22)
من میخوام به اون دوستی که پرسیده بود (این مدرسه خوبه؟) جواب بدم
این مدرسه از هر نظری درجه یکه شاید امکاناتش از بعضی از فرزانگان ها کمتر باشه اما از نظر من عالیه اما خوب بودن این مدرسه به شما بستگی داره که شما چه مدرسه ای رو دوست دارید. و ضمنا مدارس فرزانگان برای افراد استرسی کسایی که زیاد به درس توجهی ندارند و بلعکس مناسب نیست چون درس های مدارس فرزانگان از مدارس عادی بیشتره و باید ببینید میتونید حجم درس ها رو بخونید. در هر صورت من که راضیم و امیدوارم با حرف های من تردیدی در رفتن شما به مدارس فرزانگان ایجاد نشده باشه. دوستون دارم
(1398/05/22)
اگر کسی در این مدرسه قبول شده باشد ولی به خاطره هزینه بالا مشکل داشته باشد آیا مدرسه اقدامی انجام میدهد?
یک فرزانگانی 4
(1398/05/19)
از دوره اول راضی نبودم، ملینا جان برای دوره ی دوم آزمون بده عزیزم.
فقط امکانات بیشتری دارند و از لحاظ معلم با معلم های نمونه دولتی برابر می کند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/16)
سلام به همگی میخوام در مورد این مدرسه اطلاعات کافی رو بهتون بدم اردو های این مدرسه خوب است و بهترین امکانات رو داره، واقعا ارزششو داره بچه ها به جز کتاب های تمام مدارس چند کتاب اضافی دارند که به آن کتاب تکمیلی میگویند دارند این مدرسه از ساعت 7 تا 4 داخل مدرسه هستیم به جز یک روز که ساعت 7 تا ساعت 2 این هم اطلاعات کامل در مورد این مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ملینا الهی پور
(1398/05/15)
من امسال اینجا قبول شدم. آیا مدرسه خوبیه؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
م . ا
(1398/05/15)
خیلی خوب است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1398/03/16)
به نظرم این مدرسه از هر جهت عالیه
من خودم دوره دوم فقط اینجا بودم از همه نظر چه اموزشی و چه پرورشی و پژوهشی واقعا حرف نداره و از بهترین فرزانگان هاست
ناشناس
(1398/03/14)
من فقط میخواستم جواب اون دوستی رو بدم که میگه اگه میخواید خوش بگذرونید ، اردو برید :| ، با دوستاتون زنگ تفریح دور هم بشینید و حرف بزنید رو بدم ، اولین سوالم اینه که ، شما واقعا تو فرزانگان 4 درس خوندید ؟ ، من 6 ساله تو این مدرسه درس میخونم ، الان 12 امم ، رشته ی ریاضی ، و راستش اصلا این چیزایی که شما میگید رو نمیبینم ، همه بچه ها نتیجه براشون مهمه ، همشون دارن تلاششون رو میکنن ، توی هر مدرسه ای با هر مدل بچه هایی کسایی هستن که به درس اهمیت ندن ، اینو نمیشه پای همه ی بچه ها گذاشت ، درسته ، قبولیای کنکور خیلی خفنی نداره ، اینو کاملا قبول دارم ، اما حرف شما که میگید هر کی دنبال خوش گذروندنه و نتیجه براش مهم نیست بره این مدرسه باعث میشه اتیش بگیرم ، چون امسال خودم و تمام بچه هاس 12 ام رو جلو چشمام میبینم ، در ضمن این مدرسه برای کسایی که میخوان با کمترین درس خوندن نتایج ناممکن یا غیر ممکن بگیرن هم نیست ، هر کس تلاش بکنه ، همه متوجه تلاشش میشن و سعی میکنن که کمکش کنن ، اما کسی که خودشو زده به خواب رو چند بار میشه اگاه کرد ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/03/14)
امکانات مدرسه چطوره ؟
کنکوری فرزانگان 4
(1398/03/05)
من دوازدهم تجربی هستم و از هفتم در این مدرسه درس خوندم
جدای از مسائلی که بقیه دوستان گفتن این مدرسه را برای کنکور پیشنها نمیکنم..
از برنامه ریزی و کادر آموزشی راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1398/02/24)
تو رو خدا جواب بدید من کلاس ششم هستم و برای آزمون تیزهوشان ثبت نام کردم و میخوام بدونم شهریش چقدره ؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/25)
من شاید در این مدرسه ثبت نام کنم واقعا مدرسه ی خوبی هست بچه های خوبی داره؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/16)
من سه سال تو این مدرسه درس خوندم امسال هم دوازدهم هستم و واقعا راضی هستم، از برخی از معلم ها راضی نیستم اما سال اخر میترکونه معلماش همه بهترین و گرونترین معلمای کشورن همون معلمایی که تو غیرانتفتاعی هایی درس میدن و واقعا معلمای خوبی هستن یه سری حرفایی زدن ک به نظر من یه نفر که خودش کم کاری کرده و نتیجه نگرفته داره میگه کی گفته مدرسه قبولی نداره یا مخ هاشون نهایت ٣ رقمی میشن همه ی سال ها کسایی بودن که کل مدرسه میگفتن فلانی دو رقمی میشه و واقعا هم شده رتبشون ٣٠ یا ٥٠ مثلا شده و کسایی که میگن کادر بد هست من نمیدونم از کجا دراوردن.
من مدرسه دیدم که اگه کفش رنگی بپوشی بهت گیر میدن اینجا تو وقتی درست خوب باشه و واقعا تلاش کنی هیچ کاری باهات ندارن و با نهایت احترام باهات برخورد میکنن اما وای از روزی که کم کاری کنی بیچاره میکنن و درست هم هست چون بالاخره تیزهوشانه و جای هر کسی نیست خلاصه این که اگه واقعا اینجا قبول شدید برید چون نسبت به شهریه که میگیره واقعا عالیه
بازدیدکننده سایت
(1397/08/09)
باسلام .ببخشید من هفتمم متاسفانه روز آزمون تیزهوشان مشکل پیش اومد نتونستم آزمون بدم . الان دارم تو مدرسه ی نمونه دولتی درس میخونم ولی امسال هیات امنایی شده و از کادر راضی نیستم.
من خودم خیلی درسم خوبه و هدف های بزرگی دارم، می خواستم بدونم مدرسه واسه پایه هشتم خودش آزمونی برگزار می کنه که من امتحان بدم و بیام توش؟
باتشکر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
م . ت
(1397/08/08)
امکانات مدرسه عالی است . آزمایشگاه خوب ، حیاط بزرگ ، سالن غذا خوری تمیز با غذا های عالی
معلمین مدرسه از هر جهت عالی هستن، معلم ها خوب هستن، همونقدر که خوب درس میدن ، در امتحانات هم سوال سخت میدن.
در مورد پروژه ها و زمانی که براشون صرف می کنی باید بگم پروژه هایی مثل حرفه و فن اصلا نباید تو تایم جدا از مدرسه کار بشن و تمام کارها تو زنگ حرفه انجام میشه . درس هوش و خلاقیت که برای ثبت اختراع بود ، فقط به هدف باز شدن ذهن بچه ها و آشنا شدنشون با `تریز` بود .
در ضمن ثبت کردن پروژه ات دلبخواهیه . تو فقط لازمه یه مشکل پیدا کنی ، براش یه وسیله ابداع کنی ، از لحاظ علمی با تحقیق ثابت کنی وسیله ات درست کار میکنه ، بعد هم یا خودش رو بسازی یا ماکتش رو این درس برای خیلی از بچه ها که قابلیت ش رو داشتن فرصت ایجاد کرد که بتونن برای خودشون اختراع ثبت شده داشته باشن .
پروژه ی پژوهش هم یه چیزی تو همین مایه هاست ... یه ایده می دی ، تحقیق می کنی و اثباتش می کنی ، در موردش مقاله مینویسی و تو مسابقاتی مثل تبیان شرکت می کنی .(پژوهش کامپیوتر یه کم متفاوته) پارسال بچه های این مدرسه رتبه ی اول تبیان کشور رو گرفتن .
تفکر اصلا پروژه نداره ... تو یه موضوع رو انتخاب می کنی ، بعد درموردش تحقیق می کنی و با پاور پوینت برای بچه ها ارائه می دی
هنر و پژوهش چند رشته ای هستن . یعنی شما در طول سال به طور تخصصی روی یه هنر خاص یا یه رشته ی خاص کار میکنین . پژوهش و هنر من به ترتیب کامپیوتر و قالیبافی هست .
درمورد ورزش هم سعی می کنن باهاتون تخصصی کار کنن . یه سری رشته بهتون می دن تا یکی رو انتخاب کنین و باهاش تمرین کنین . ورزش هفتم پارسال فوتسال و بدمینتون بود و هشتم امسال والیبال و بدمینتون و فوتسال .
مدیریت مدرسه عالی هست . برنامه هایی که برای مناسبات خاص در نظر می گیرن ، هم مبتکرانه س و هم جذاب .

پ.ن : این که بتونی کل سال هم خوش بگذرونی هم درسات رو خوب بخونی هم رو پروژه هات کار کنی ، لازمه ش اینه که برنامه ریزی داشته باشی . لازم نیست خیلی درس بخونی . چیزی که لازمه مستمر درس خوندنه . من امسال تازه به این روش رو کردم و باید بگم واقعا عالیه . چون هم نمره هات عالی میشه ، هم وقت میکنی هر تفریحی که دلت خواست بکنی.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/28)
من دوره یک اولم . پایه یک هشتم . و با توجه به تجربه یک خودم دارم نظر می دم .
برای پایه خوب کار می کنه ، ولی به نظرم بعضی برنامه هاش بی دلیل و اضافی هست و فقط باعث استرس بچه ها می شه . مثلا چه لزومی داره اختراع کردن و ثبتش به کار اجباری باشه ؟ یا اینکه جدا از درس مدام نگران پروژه های مختلف باشی، پروژه هنر ، پروژه پژوهش ، پروژه کامپیوتر ، پروژه یک حرفه و فن ،پروژه یک هوش و خلاقیت ، پروژه تفکر و پژوهش و ... . اگه می تونید تو طول سال تحصیلی به همه پروژه هاتون برسید بیاین اینجا . چون من خودم پارسال برای یه سری پروژه هام وقت کم آوردم .
دیانا ص
(1397/06/22)
من امسال در آزمون این مدرسه قبول شدم می خوام ببینم مدرسه خوبیه یا نه به اندازه ی کافی فشار هست چون من
واقعا درس و دوست دارم وبه خاطر المپیاد اومدم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پورحشمتی
(1397/06/16)
سلام من امسال در ازمون شرکت کردم قبل از اینکه نظراتتون رو بخونم یکی از اولویت هایم را این مدرسه زدم من فقط می خواهم بدانم ایا واقعا در این مدرسه میتوان به جایی رسید من تمام هدفم کنکور است یا فقط برای تفریح است و ایا معلمانش خوب درس میدهند این نظراتتون کمی من را مردد کرد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک دانش آموز
(1397/06/15)
من دبیرستان رو همین مدرسه درس خوندم و سال قبل کنکور دادم به نظرم اگه میخواید یه مدرسه خوب برای تیزهوشان انتخاب کنید، به این مدرسه فکر نکنید چون کلی درس میخونید و زحمت میکشید آخرش هم تو سال اخر به نظرم کادر ضعیفی دارن
و از نحوه برخورد کادر مدرسه راضی نیستم.
انتظار داریم به بچه های سال آخر توجه بیشتری داشته باشند...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/29)
اگه واقعا میخواین تو کنکور موفق بشین و تجربی هم هستین، واقعا بی شوخی برید یه مدرسه ی دیگه، به نظرم فرزانگانا کلا تو ریاضی خیلی بهترن تا تو تجربی شون... کلا مدارس فرزانگان بیش تر برای اون تیپ از ادماییه که با کمترین مقدار درس خوندن، بهترین نتیجه ممکن و غیرممکن رو میگیرن و دوست دارن وقتاشونو صرف کارا دیگه مثل پژوهش و المپیاد و اینا بکنن...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/25)
سلام .میخواستم مبلغ شهریه هر سال را بدانم ممنون .
(1397/03/22)
سلام میخواستم امسال تو این مدرسه ثبت نام کنم و میخواستم درباره معلم ها کادر مدرسه و امکاناتش سوال کنم.من درسم خوبه (از خودم تعریف نمیکنم) و واقعا میخوام به جاهای خوبی برسم .دارم میرم هفتم ولی واقعا دلشوره کنکور رو دارم و میخوستم یه مدرسه ای برم که برای کنکور همه وقتش رو بذاره و عالی کار کنه . میخواستم اگه سایت تیزلند اطلاعی داره بهم بده ممنون
مصاحبه ای که از ما میگیرند چه جوریه؟ یه نفر به طور کلی توضیح بده با تشکر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/20)
سلام اگه میشه اطلاعات زیاد تری بگذارین مثلا تاچه ترازی را قبول میکنه؟
یا
از نظر امکانات خوب هست؟
یا
به منطقه ی4 نزدیکه؟
معلما خوبن
؟
وکلی سوالات دیگه

ممنون میشم که اگه همه ی اینها رو برای ماتوضیح بدین

پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یگانه پاوه
(1397/03/20)
سلام ببخشید من برای ورود به پایه ی هفتم هستم خواستم درباره این مدرسه بیشتر بدانم مثلا اگه میشه سایت این مدرسه رو در اختیارمون بگذارید و اینکه چجور مدرسه ای هستش خوبه یا نه؟
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
س ب و
(1397/02/30)
مدرسه خوبیه فقط به نظرم بعضی معلما خوب نیستن، اما واقعا از لحاظ پژوهش عالیه ما امسال رتبه اول ابن سینا شدیم (معماری)و به همه پیشنهاد میکنم جزو اولویت هاتون باشه شیشمیای کوچولو اینجا خیلی خوبه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز فرزانگان4
(1397/01/29)
سلام . من تمام سال های دبیرستانم رو توی این مدرسه درس خوندم که البته بابتش راضی نیستم .
به نظرم مدرسه در سال های دوره اول متوسطه خوب کار میکنه و بچه ها رو جذب میکنه سال هایی که به نظرم در اینده بچه ها هیچ نقشی نداره. و میگذره تا این که شما وارد دوره دوم میشوید...
در دوره دوم از نحوه تدریس و برخورد کادر آموزشی راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/01/19)
من دانش آموز کنکوری پارسال این مدرسه بودم و در وصف این مدرسه همین بس که نتایج کنکورشون به خصوص رشته تجربی به نظرم خوب نیست...
ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/18)
این مدرسه خوب نیست عالیه من نهمم و سه سال در این مدرسه درس خوندم معلم ها عالی هستن
جو بچه ها هم خوبه و بسیار مدرسه بزرگ و خوبیه یه کاربر گفته بود متوسطه اول ازمایشگاه نداره چرا خیلی خوبشم داره 3 تا ازماشگاه داریم مدیر مدرسه ام که خانم پشمینه هستن بسیار خانم خوبیه و اگه از عملکرد یک معلم خوب نباشه برخورد جدی میکنه
قبولیای کنکورمون دو سال متوالی هست که از .... هم بهتر بود :
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/12/09)
سلام
ببخشید یک سوالی داشتم. این مدرسه کانال تلگرام داره؟
اگه داره لطفا لینکش رو بفرستید تا بیش تر دربارش بخونیم.
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
شیما
(1396/10/19)
خانم... خوب درس نمیده حالا بقیشو نمیدونم اما اگه برگردم عقب میرم یه مدرسه دیگه..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شیما
(1396/10/13)
مدرسه ی خوبیه( سال هفتمم) از لحاظ ریاضی به نظرم با بچه ها ضعیف کار می کنند اما از لحاظ دیگر دروس تا حالا که عالی بودند از پایه همه چی خوبه اما خیلیا از پیش دانشگاهیش راضی نیستن یعنی قبولیاشم قابل توجه نیست و در حد مدرسه فرزانگان نیست اگرم می آید سعی کنید پیش دانشگاهیتونو یه فرزانگان دیگه برید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/12)
سلام.
مدرسه نسبتا خوب هست .من میخواهم هر چیزی که در مدرسه هست بی طرفانه بیان کنم.
اول اینکه مدرسه امکانات خوبی داره ولی بعضی از امکاناتش ( مثل تخته هوشمند )خیلی زود به زود خراب میشه.
معلم ها از سطح علمی و فرهنگی بالایی بر خوردار هستند بجز یکی دو تا آنها
این مدرسه به دو بخش تقسیم شده بخشی برای دوره اول و بخشی برای دوره دوم
دوره اول آزمایشگاه نداره ولی دوره دوم هم برای زیست هم برای شیمی و هم برای فیزیک آزمایشگاه داره
درسهای علوم و ریاضی رو دبیر های مختلف درس میدهند.یعنی بخشی از کتاب علوم که به زیست مربوط است یک معلم و بخش دیگر که به فیزیک مربوط است معلمی دیگر درس میدهد
کتابها همون کتابهای درسی هستن که همه جا درس میدهند ولی دروس علوم و فیزیک و ریاضی کتابی علاوه بر کتاب وزارتی نیز دارند که به آن کتاب تکمیلی میگویند.
بچه های پایه ها ی دیگر را نمیدانم ولی ما هفتمی ها را برای ورزش به سالن میبرند.
ورود به بخش هایی از مدرسه ممنوع است...
مدرسه اتاق هایی دارد که پر از کامپیوتر هستند و میتوان هرزمان به کامپیوتر و اینترنت دسترسی داشت
بعضی از دروس که اینجا درس داده میشوند در مدارس دیگر تدریس نمی شوند مثل هوش و خلاقیت یا پژوهش
هنر و پژوهش اینجا رشته های مختلفی دارد که هر دانش آموز میتواند هر کدام آنها را که خواست انتخاب کند . هنر مثل عکاسی و خطاطی وفیلمبرداری و طراحی صنعتی و پژوهش مثل رباتیک و شیمی و معماری
هر ماه امتحاناتی در مدرسه برگذار شده و کارنامه آن روی سایت مدرسه قرار میگیرد.
بچه های اینجا همانند جاهای دیگر بسیار متفاوتند ولی بر خلاف افکار دیگران فضای گفت و گویی بین دانش آموزان درسی نیست
اینجا مشاوران بسیار خوبی دارد که مشاوره های بسیار خوبی میدهند و رشته اغلب آنان روانشناسی است.
فضای مدرسه هم تا حدی رقابتی است.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صبا گل
(1396/10/08)
برای سال کنکور قطعا مدرسه ی دیگری انتخاب می کردم اما انصافا برای پایه عالی کار می کنند
شراره
(1396/09/28)
سلام من پایه هفتمم از لحاظ امکانات سطح خوبی داره رشته های پژوهشی متنوعی داره به نظرم از لحاظ آموزشی مخصوصاً در پایه ما در ریاضی سطح متوسطی داره
از لحاظ بچه ها میشه گفت همه مدل هستن
قبولی کنکور هم نسبتا خوبه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/09/19)
لطفا نمره کف قبولی کمتر بشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1396/09/17)
از نحوه تدریس یکی از معلم ها راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/09/15)
به نظر من این مدرسه خیلی خوبه فقط از لحاظ هوشمند سازی(لب تاب و تخته و بلند گو)مقداری ضعیفه
در رابطه با معلم ها هم باید بگم که که خانم خدایی،اسماعیلی،فلاح زاده ،لونی، حاتمی و همچنین اقای هاشمی معلم های خیلی خوبی هستند اما من زیاد از معلم های هندسه و شیمی راضی نیستم چون به نظرم ریشه ای درس نمیدن
اما امکانات کتابخونه و ازمایشگاه ها خیلی خوب و کامل هستند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1396/09/14)
مدرسه خوبیه از لحاظ امکانات چیزی کم نداره ولی به نظرم سطح آموزشی بر خی از معلما خوب نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/09/13)
از کادر آموزشی راضی هستم مثل خانم صلح جو ، خانم حجازی، خانم زبرجدان. ولی بعضی معلم ها بین بچه ها تبعیض قایل میشن، مثل معلم زیست، با این که سطح علمی بالایی دارندراستی،کی خانم پرورش رو میشناسه؟

من الان سال اولمه که توی این مدرسه درس می خونم و واقعا درسا سختند.اگفته شده که بچه هایی که معدل زیر هفده و نیم دارن رو سال بعد ثبت نام نمیکنند.لطفا اگه میشه یه برنامه ی ویژه برای تیزهوشانی ها بذارید چون خود من هم از برنامه های تیزلند استفاده میکنم.
پاسخ : با سلام
دوست عزیز، برنامه مطالعاتی پایه هفتم را میتوانید در لینک زیر مشاهده فرمایید:
http://tizland.ir/show/?id=4652
دوست عزیز، برنامه مطالعاتی پایه هشتم را میتوانید در لینک زیر مشاهده فرمایید:
http://tizland.ir/show/?id=4653
دوست عزیز، برنامه مطالعاتی پایه نهم را میتوانید در لینک زیر مشاهده فرمایید:
http://tizland.ir/show/?id=4655
همچنین لینک نمونه سوالات :
http://tizland.ir/qbank/?
(1396/08/13)
سلام،یه سوال داشتم این مدرسه میان پایه هم برمیداره؟من الان یازدهمم اما اون سالی که آزمون داشتم آزمون مدارس تیزهوشان برای تهران نبود.ممنون میشم پاسخ بدید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/30)
به نظر من کادر آموزشی در سطح پایینی در مدارس سمپاد قرار داره لطفا قبل از انتخاب مدرسه تیزهوشان خودتون سطح علمی اون راهم در نظر بگیرید یااصلا به اون مدرسه نروید و یا تا آخر باید همون مدرسه بروید و چون دانش آموزانی که در مدارس سمپاد قبول میشن معمولا از هوش بالایی برخوردار هستن رتبه ای که در کنکور میاورند بستگی به خوندن درس و تدریس کتاب و فراتر از کتاب از نظر معلم داره و اگر میبینید معلمتون بد تدریس میکند شک نداشته باشید مشکل از کادر اداری و پرورشی هست نه آموزشی .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/06/20)
سلام
مدرسش بی نظیره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/06/13)
خیلی ببخشید من امسال در همین دبیرستان قبول شده ام و این اولین سالی است که در دبیرستان درس میخوانم. هنوز مدرسه ها باز نشده اند و حرف های شما من را بسیار ترساند . لطفا جواب سوالم را با یک کلمه بگویید . آیا این مدرسه مناسبه؟
لطفا دوستانی که در مقطع 12 ام هستند و امسال از این مدرسه میروند نظر خودشان در مورد این دبیرستان را بیشتر بیان کنند . من دچار دو دلی شدم لطفا زود تر جواب بدهید .ممنون
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/23)
به نظرم امسال وضعیت این مدرسه در کنکور خوب نبود وچند تا از کسانی که به اصطلاح مخ مدرسه بودند رتبه های 3 رقمی (در منطقه ) و 4 رقمی () در کشور اوردند. اینهایی که میگم دانش آموز معمولی نبودند و معدل های 20 و درصدهای بالای در آزمون های داخل مدرسه داشتند و امیدهای معلم ها ومدرسه بودند متاسفانه این مدرسه در کنکور خیلی خوب عمل نمی کنه و امسال ضعیف تر هم عمل کرد پارسال نتایج بهتر بود . به نظر من قبل از انتخاب مدرسه خوب تحقیق کنید و سوابق و مزیت ها و معایبش رو خوب بررسی کنید .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/20)
بگذارید یک توضیح خلاصه و کوتاه و مفید از این مدرسه به همه بگم : این مدرسه رتبه های خیلی عالی و خفن که شماها آرزوش رو دارین فعلا و تاحالا نداشته ( نهایتا رتبه 33 تجربی نه امسال بلکه پارسال رو داشته )
مدرسه متاسفانه ثبات نداره و هرسال تعدادی از معلم هارو عوض میکنه که آیا این معلم خوب هست یا نه هزینه ی این مدرسه هم زیاده و پیش دانشگاهی بیشتر هم میشه و چون مجبورید سرویس بگیرید کلی هم باید پول سرویس بدید اگر به خاطر کنکور و آیندتون میخواهید مدرسه انتخاب کنید به نظرم گزینه های خیلی بهتری از این مدرسه هم وجود داره اما اگر به خاطر خوش بودن و فضای سرسبز و تفریح و معلم ها و معاونین و کار کنان و به خاطر اینکه با دوستاتون تو مدرسه بگین و بخندین سر کلاس و معلم ها هم خوش اخلاق و شوخ طبع باشند و زنگ تفریح ها تو حیاط سرسبز مدرسه دورهمی با دوستاتون ناهار بخورینو از بوفه ی مدرسه غذاهای خوشمزه بخورین وکیف کنیدو یک مدرسه خیلی بزرگ با حیاط بزرگ داشته باشین و اردو برین و خلاصه فقط شاد باشین و بهتون خوش بگذره و نتیجه هم براتون مهم نباشه و یه جشن فارغ التحصیلی براتون بگیرن و کلی عکس بندازین و شادی از خودتون در کنید و خوش باشید و دورهمی تون تکمیل بشه این مدرسه بهترین گزینه ی ممکن برای شماست و کاملا درست انتخاب کردید و از انتخابتون مطمئن باشید میتونید در این مدرسه شاد باشین و حسابی بهتون خوش بگذره . انتخاب با خودتونه خوشی یا موفقیت در کنکور
توی این مدرسه مدام مقایسه میشید از طرف معلم ها معاونها و تا وقتی نمرتون خوب باشه حسابی تحویلتون میگیرن اما اگه نمرتون بد شد رفتار تحقیر آمیزی ممکنه باهاتون بکنند. خلاصه اینکه مدام سنجیده میشید و شما رو با دیگران مقایسه میکنند از جو بین دانش آموزان هم راضی نیستم.
راستی یکی از نظرات گفت هر سال که میخواسته بره به زور نگهش میداشتن این مورد برای من هم اتفاق افتاده هرسال به والدین کسی که میخواد بره میگن دختر شما خیلی با استعداده و عالیه و خوبه و باید تو این مدرسه بمونه اگه بره استعدادش هدر میره و به خاطر خودتون میگیم و نمیخواهیم آیتده اش خراب بشه واز این جور حرفا
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1396/05/17)
سلام
من امسال هفتمم واقعا واقعا این مدرسه خیلی عالیه
من فکرشم نمیکردم قبول شم و تنها هدفم نمونه بود
کسایی که میرن کلاس ششم و درسشونو دوست دارن و پشتکار دارن خیلی خیلی اسون میتونن قبول شن
سارا
(1396/05/14)
با وجود اینکه ترازم به فرزانگان 1 میخورد الان 4 ساله تو این مدرسه درس خوندم و هر سال که خواستم انتقالی بگیرم نگهم داشتن نه فقط من هرکی سعی میکرد انتقالی بگیره نگهش میداشتت فک میکردم این مدرسه تو هرچی خوب نباشه تو کنکور خوبه رتبه های مدارس دیگرو دیدم شاخ دراوردم مدرسه ما رتبه هاش به گردپای مدارس دیگه هم نمیرسه. اگه ترازتون بالاس خوب تحقیق کنید بعد مدرستون رو انتخاب کنید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1396/05/13)
به نظر من مدرسه ی متوسطیه من خودم پنجمین سالیه که دارم تو این مدرسه درس میخونم به نظرم سطح علمیش خیلی خوب نیس به هرحال موفقیت تو کنکور یا هر آزمون دیگه ای نیازمند تلاش خود دانش آموزه این مدرسه هم کار فوق العاده ای نمیتونه بکنه ...
فاطمه
(1396/05/04)
سلام من امسال میرم هفتم و این مدرسه قبول شدم و میخام بیام اون مدرسه
میشه نظرات شما رو بیشتر در باره این مدرسه بدونم
سارا
(1396/04/10)
این نوع مدرسه ها خوابگاه هم دارن؟
بازدید کننده سایت
(1396/03/28)
به نظر من این مدرسه خوب نیست نتایجی هم که گرفته به خاطر خود دانش آموزانش است چون خیلی درس خونند و خیلی خوندند .
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
حرف حق
(1396/03/27)
حتما باید از مدرسه ها تعریف کنیم تا نظرمون تایید بشه اگه بدی هاش رو با ذکر دلیل بگیم نظرمون تایید نمیشه . چرا نظر قبلی منو تتیید نکردین؟ به این میگن آزادی بیان . فقط میتونیم از این مدرسه تعریف کنیم اگه واقعیت های تلخ رو بگیم نظرمون رو تایید نمی کنند .
پاسخ : دوست عزیز تیزلندی، تمامی نظرات در سرزمین تیزهوش ها ثبت خواهند شد. مگر اینکه با قوانین سایت به عنوان یک رسانه مغایرت داشته باشد.
با این وجود اکثر نظرات منفی هم با مقداری تعدیل و ویرایش در سایت قرار می گیرند، به صورتی که حق مطلب به دور از غرض ورزی ادا شود. بنایراین تعداد نظراتی که حذف می شوند بسیار کم است.
(1396/03/27)
من چند سال تو این مدرسه درس خوندم در نظرات خوندم که گفتند خیلی مهربونند و از این حرفا . ولی همه ی این ها ظاهری است و کمکی به موفقیت تحصیلی دانش آموزان نمی کند .معدود افرادی که پزشکی و رشته های خوب در این مدرسه قبول شدند فقط به خاطر زحمات زیاد خودشون و کتب کمک درسی و تست زدن زیاد و کلاس های خارج ازمدرسه بوده است به نظرم فقط بعصی از دبیران این مدرسه خوب هستند اکثرشون اینگونه نیستند .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/03/26)
من 4 ساله دارم تو این مدرسه به اصطلاح تیزهوشان درس میخونم اوایلش منم مثل خیلیا ذوق داشتم که بیام تیزهوشان و فکر میکردم اینجا خیلی خوبه. سال آخر که دیگه تمام پول ها رو گرفتند و تو قراره بری دیگه نظراتت مهم نیست مهم نیست که از معلم ها ناراضی هستی دیگه اصلا مهم نیستی.
اصلا مهم نیست که چقدر معلم معلومات داره، وقتی نتونه به زبانی ساده برای عموم بیانش کنه و معلوماتش رو انتقال بده این معلومات فقط به درد خودش میخوره . یا معلمی که میاد مطالب غیر ضروری خارج از کتاب میگه یا خاطرات علمی خارج از کتاب درسی تعریف میکنه یا مطالبی میگه که احتمال طرح در کنکور خیلی کمه به جای اینکارا بیشتر درس بده و تست کار کنه. من اگه به 4 سال پیش برگردم در این مدرسه ثبت نام نمیکردم و 20 میلیون پول نمیدادم
مدرسه ای که معلماش مهربون و کارکناش خوش اخلاق باشن چه فایده ای داره براتون وقتی کنکورتون رو بد بدهید.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
م.چ
(1396/03/19)
این مدرسه که الان دارم توش درس میخونم، خیلی عالیه. حیاطش خییییلیییی بزرگه. جون میده برای دویدن.
معلماش خیییلییی عالی اند. مثل خانم خدایی که معلم ادبیاتمون هستند و واقعا از جون و دل مایه میذارند. معلم ریاضیمونم که خانم اسماعیلی اند، معلمی هستن که تمام توانشون رو صرف تدریس میکنن. معلم ورزشمون خانم اقبالی فوق العاده اند و برای هر مسابقه منطقه ای یا استانی تمام سعی و تلاششان را میکنند که بچه ها مقام
بیارند. معلم مطالعات، خانم حجازی فر یا تفکر ، خانم نظری یا قرآن، خانم تهرانی هم حرف ندارند. عالی اند. اصلا هر چی بگم کم گفتم.
در کل این مدرسه چند تا ایراد کوچک مثل نداشتن سالن ورزشی دارد ولی در عوض چند تا نقطه قوت مثل داشتن بهترین معلم ها، برنامه پژوهشی و پرورشی منظم، حیاط بزرگ، کلاس های هوشمند و معاونین خیییلییی مهربان دارد.
اگه بعد از اعلام نتایج آزمون استعدادهای درخشان اینجا قبول شده اید، وقت را تلف نکنید و هیچ شکی به دلتان راه ندهید و همین جا ثبت نام کنید چون در بهترین مدرسه دنیا قبول شده اید.
عطیه
(1396/02/22)
من کلاس ششم هستم و این مدرسه رو در یکی از اولویت هام قرار دادم. خواستم بپرسم مدرسه خوبی یا نه؟ معلماش سختگیر نیستن؟ با چه ترازی قبول شدین؟ ممنون میشم جواب بدین
.........
(1396/02/20)
سلام من توی امتحان شرکت کردم و ایشالله هم قبول میشم . خواستم بدونم فضای مدرسه خیلی درسیه یا در مدرسه تفریحات هم وجود داره ؟ در ضمن هزینه ی مدرسه چقدره ؟
(1396/02/07)
باسلام برای ثبت نام آزمون تیزهوشان آیا دیر شده؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان به پایان رسیده.
موفق باشید.
بی نام
(1395/12/26)
من اولین سالیه که توی این مدرسه درس میخونم .عالیه.حرف نداره هم از لحاظ فضا و محوطه که توی زنگ های تفریح به آدم انرژی میده هم کادر مدرسه به خصوص معاونین خوب و فداکارمون که تمام سعی شون رو برای تربیت ما میزارن .اکثر معلم هاهم که از دانش بالایی برخوردارن به خصوص معلم فیزیکمون
هستی دارابی
(1395/12/06)
یکی از چیزهای این مدرسه که منو جذب کرد فضای بزرگش بود . حیاط خیلی قشنگی داره . از نظر اموزشی هم تو سطح بالایی قرار داره. و اینکه امکانات خیلیییی خوبی رو در اختیار دانش اموزا قرار میده . در کل مدرسه ی خیلییی خوبیه . من خودم امسال اومدم به این مدرسه و خیلی راضیم.
م.ع
(1395/11/01)
هرچی از خوبیای این مدرسه بگم کم گفتم فضای مدرسه حرف نداره معلم ها و کادر آموزشی بسیار عالیه سطح علمی بچه ها بالاهست و ... من سومین سالیه که فرزانگان 4 تحصیل میکنم و خودم و خانوادم کاملا راضی هستیم و اگه قسمت شه متوسطه دو هم هینجا تحصیل میکنم
یگانه
(1395/10/18)
عالیه ازهمه جهت.
هانا
(1395/10/11)
اینجا بهتره یا فرزانگان 5 ؟
بازدیدکننده سایت
(1395/09/24)
جاش دقیقا کجاست؟
بازدید کننده سایت
(1395/07/23)
وای خیلی عالیه دیگه چی بگم؟؟؟؟ خود مدرسه عالی دبیرا یکی ازاون یکی بهتر معاونتو دیگه نگم که چقد عالین
بازدید کننده سایت
(1395/07/09)
سلام نتایج کنکور دو سال اخیر مربوط به شناسایی نقاط ضعف مدرسه توسط دانش اموزان و رفع مشکل در خارج از مدرسه با شرکت در کلاسهای کنکورو معلم خصوصی و... بوده است نه برنامه ریزی مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
ناشناخته
(1395/05/26)
با سلام کارکنان این مدرسه بسیار مهربانند اما از نظر آموزشی فکر می کنم اندکی خام و کم تجربه هستن
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
ن-الف
(1395/05/26)
به نظر من با وجود این که خروجی های 95 این مدرسه از بهترین ها بودند به علت عدم تعهد و دلسوزی برخی از دبیران شیمی -زیست و ناهماهنگی مسئولان با بعضی دبیران، و شاید دلسرد شدن آنان ،اغلب دانش آموزان نتوانستند نتیجه دلخواهی در کنکور به دست آورند موفقیت برخی دانش آموزان خود ساخته نتیجه زحمات خودشان بود
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
دانش آموز صبا فرزانگان4
(1395/05/12)
سلام
من سه ساله تو این مدرسه درس می خونم و حتما بهتون پیشنهاد می کنم . مدیر مجموعه خانم پشمینه جاشون روی سر ماست .
خییلی پیگیر و واقعا دلسوز و مهربان
کادر معلم ها کلا حرف نداره مخصوصا پژوهش
مدرسه بسیاااااااار بزرگه در حدی که زمین واقعا وسیعه و...
کادر بسیاررررررررررر عالی و مهربان
کلا این مدرسه تو تهران و حتی ایران نمونه نداره
من بازم اینو انتخاب می کنم
ستایش
(1395/04/26)
سلام به همه
من واسه ثبت نام اقدام کردم و اینجوری که متوجه شدم که مدرسه ی عالی هستش فقط لطفا بگین که کادر مدرسه چجوری هستند و استاد ها خانم هستند و یا اقا
ستایش
(1395/04/23)
سلام من فرزانگان 2 و 4 قبول شدم میخواستم بیینم کدوم مدرسه ی بهتریه و اینکه واسه ی ثبت نام چه مدارکی لازمه
فاطمه
(1395/04/12)
من امسال در دوره اول پذیرفته شدم , نمونه دولتی غفاف هم پذیرفته شدم لطفا بگویید کدام یک بهتره
فاطمه
(1395/04/12)
من امسال پذیرفته شدم , می خواستم وضعیت مدرسه را بدانم (نمونه دولتی هم قبول شدم (عفاف) کدوم بهتره )
بازدید کننده سایت
(1395/03/22)
نسبت به فرزانگان 7 خیلییییییییییییییییییییییی بهتره من تو هر دو شو ن درس خوندم :)
(1395/02/19)
میشه یکی بگه سال پیش با چه درصدایی تو فرزانگان قبول شده؟
بازدید کننده سایت
(1395/01/20)
سلام
فرزند من دو ساله تو این مدرسه است ،واقعا از لحاظ امکانات فوق العاده است،از نظر کادر آموزشی نیز همینطور،مدیریت و کادر اداری مدرسه نیز هم از لحاظ برخورد با دانش آموزشان و اولیا و هم از لحاظ احساس مسئولیت و انجام امور واقعا نمره یک هستند،یکی دیگه از مزیت های این مدرسه فضای سر سبز و زیبای اونه که زنگ تفریح ها باعث ایجاد آرامش در بچه ها میشه
بازدید کننده سایت
(1395/01/19)
فرزانگان 7 بهتره یا 4
میبناکرمی نژاد
(1395/01/17)
من دراین مدرسه درس میخوانم ومهدیس بخشی هم باهم هستیم خدایی خیلی خوب امکاناتی داره که باورت نمیشه مثلا سایت داره وهر موقع که دلت بخواد حتی تو زنگ تفریح هم از اینترنت استفاده کنی از اون بهتر معلم های بسیار خوبی که داره اولویت اول تون بزارید
مهدیس بخشی
(1395/01/14)
مدرسه فوق العاده ایه بهتون پیشنهاد میکنم جزو اولویت هاتون باشه چون کادر آموزشی و اداری و همچنین مدیریت بسیار توانمندی داره.
بازدید کننده سایت
(1395/01/14)
این مدرسه خیلی خوبه بهترین مدرسه فرزانگان تو کل تهران یا حتی ایرانه
در جواب کسی که گفت امکاناتش کمه باید بگم خیلی اشتباه میکنی فرزانگانی که با مدرسه خودمون قیاسش میکنی باید بدونی اصلا به درد نمی خوره و اصلا خرابه ست
بازدید کننده سایت
(1394/12/27)
من برای آزمون تیزهوشان ثبت نام کردم ولی نمیدونم مدارس منطقه 12 بهتره یا 13
لطفا در زود ترین زمان جواب من را بدهید
از همه شما متشکرم
بازدید کننده سایت
(1394/12/14)
به کلاس ششمی ها که می خواهند اولویت هاشون رو انتخاب کنن این مدرسه رو حتما انتخاب کنن چون جامع و دوره دوم هم داره عاشق مدرسمونم
بازدید کننده سایت
(1394/12/14)
مدرسه ای خیلی خوب از نظر پژوهشی و آموزشی
(1394/12/10)
واقعا خوبه؟؟؟ میشه بگید
بازدید کننده سایت
(1394/11/03)
من در علامه حلی 4 درس می خوانم می خواستم بدانم چه مدارسی برای دوره دوم خوب است
برای کنکور
مهسا
(1394/10/26)
مدرسمون عااااااااااااااااالییییییییییییییییییههههههههههههههه^_____^♥♥♥
بازدید کننده سایت
(1394/09/23)
نسبت به فرزانگان 1 خیلی امکاناتش کمتره ......خیلی کمتر .....
کلاس ما اصن تخته هوشمند نداره.....
ش شیما حمیدی
(1394/09/15)
من سال ششم هستم 0میخواستم بدانم درچه سایتی برآی آزمون ورودی سال 96-95ثبت نام کنیم؟
پاسخ : ثبت نام آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و فرزانگان از طریق سایت سرزمین تیزهوش ها اعلام خواهد شد. همچنین شما می توانید در بخص اعضای سایت عضو شوید. به این ترتیب، خبر های مهم مانند آغاز ثبت نام آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و مدارس برتر از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.
(1394/08/30)
واقعا این مدرسه فوق العاده است . من دومین سال است که در این مدرسه درس می خوانم . دبیران مدرسه بسیار عالی هستند
این یک انتخاب خوب بود
مدیریت عالی این مدرسه هم دلیل دیگر رضایت من است
بازدید کننده سایت
(1394/08/23)
این مدرسه بسیار عالی است