سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه تیزهوشان علامه حلی 10

مدرسه علامه حلی 10 یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 13 (محدوده دماوند) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان امام حسین، خیابان دماوند، خیابان منتظری، خیابان اسدی، کوچه گودرزی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33343723 - 33314848 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس علامه حلی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای عالی بیگی است.
این مدرسه از نوع مدارس تیزهوشان است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://allamehelli10.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 41,494 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 50 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 50 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1219)

مدرسه علامه حلی 10، متوسطه دوره اول تیزهوشان پسرانه : میدان امام حسین، خیابان دماوند، خیابان منتظری، خیابان اسدی، کوچه گودرزی

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اثنی عشری
» مدرسه یاس نبی
» مدرسه خاتم النبین
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه حضرت موسی بن عمران
» مدرسه فرهنگ سعادت
» مدرسه شهدای انقلاب اسلامی
» مدرسه علوم
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه آئین روشن نور

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سما 4
» مدرسه علوم
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه امام صادق
» مدرسه سرای علم
» مدرسه تزکیه
» مدرسه مشکوه
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه سوده

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفاق ویستا» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه سوره

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه درخشان

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه ستارگان زمین

» مدرسه خجستگان زهرا

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه درخشان
» مدرسه طراوت
» مدرسه امید ایران
» مدرسه سرای دانش واحد ملک
» مدرسه کوشش
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه نیکا
» مدرسه ستارگان هدفلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1402/10/12)
راضی نیستم از کادر آموزشی و پژوهشی و اداری
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهبد
(1402/03/29)
دانش آموزان دوره اول حلی 10 برای دوره دوم کدام مدرسه حلی می روند؟ لطفاً اگر کسی میدونه جواب بده.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش اموز
(1400/08/13)
با سلام پسرم در سال 99 به دلیل نزدیکی این مدرسه به محل سکونت ،این مدرسه را انتخاب کرد ،مدیر مدرسه آقای عالی بیگی بسیار باشخصیت وانتقاد پذیر هستند ،کادر اجرایی در طی تماسهای حضوری ویا تلفنی درنهایت ادب واحترام با والدین برخورد میکردند ،معلمهای این مدرسه بسیار دلسوز هستند وسطح علمی خوبی دارند 3 نفر از اساتید دکتر هستند ،بچه ها درسطح علمی خوبی هستند وپارسال یکی از دانش اموزان رتبه اول ارزشیابی مدارس سمپاد را از آن خود کرد ،همچنین در زمینه روباتیک،فناوری لیزر،المپیاد ادبی،...رتبه های برتر راکسب کردند وچندنفر از دانش اموزان به رتبه اول کشوری در زمینه قران ،قرائت واحکام دست یافتند وجمع بندی کل موارد ذکر شده باعث دسترسی به رتبه 3یا 4 رنکینگ مدارس سمپاد دوره اول شد برای اثبات حقانیت این مساله به مدرسه مراجعه کنید واز مدیر محترم بخواهید که اسامی بچه ها به همراه مقامهایی که کسب کردند را به صورت مستند نشان دهند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناظر
(1400/06/22)
به نظر من جالب نیست .حلی 10 در دسته ی حلی 9 و 7 هست.حلی 9و7 .اما به نظرم حلی 10 درصد از اون ها بهتره ولی باز هم جالب نیست.اگر حلی 10 ای هستین حتما سریع تر به 6 انتقالی بگیرین و بعد به 5 و بعد به 1
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
وحیدی
(1400/06/17)
با عرض سلام و احترام خدمت عوامل و دانش آموزان علامه حلی 10 باید در رابط این مدرسه بگم که از نظر متوسطه دوره اول پیشنهاد نمی کنم چون هم سطح دانش نسبتا ضعیفه و هم دانش آموزان زیاد قوی نیستن به نظرم و پیشنهاد می کنم اگر اینجایید حتما انتقالی بگیرین (دوره اول)اما برای دوره دوم باید بگم از لحاظ افتخارات در المپیاد و کنکور خوبه و سطحش خوبه اما باز هم در دوره دوم حلی 1 خیلی بهتره ولی اگه تو آزمون دوره دوم جانمایی دبیرستان حلی 1 قبول نشدین به نظرم بد نیست که همونجا بمونین.برای این که حرفم رو بیشتر متوجه بشین بهتره به سایت دوره دوم حلی 10 مراجعه کنید.از لحاظ دوره اول رتبه 7 و از لحاظ دوره دوم رتبه 3یا4 هست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
واقعا که
(1400/06/15)
آقای پورحسن که می فرمایید این مدرسه رنکینگ 3 را دارد...به نظرم کمی تند روی کردین.. بهتره بدونین اول حلی 1 بعد حلی 5 بعد حلی 6 بعد 3 بعد حلی 4 ...این مدرسه حتی جزو 5 تای برتر هم نیست بعد رنکینگ سه باشه.واقعا برای این آدم هایی که حق مدارسی مثل حلی 6 رو پایمال می کنن متاسفم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دکتر محمدرضا پورحسن
(1400/05/21)
درود
نظر به اینکه پسر بنده امسال پس از ازمون سراسری مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد )در این مدرسه قبول شده است جهت ثبت نام مراجعه نموده و ثبت نام ایشون رو انجام دادم از ابتدا برخورد خوب و صمیمانه پرسنل این دبیرستان و نیز مدیریت مجموعه جناب اقای علی بیگی قابل تقدیر است در حین فرایند ثبت نام هم با تعدادی از اولیاء سالهای بالاتر صحبت کردم همگی نظرشون بر رضایت خوب از پرسنل و بار علمی دانش اموزان این مدرسه قلمداد می کرد و ظاهرا در مدارس حلی از لحاظ رنکینگ علمی رتبه سوم را داراست و لذا ضمن تشکر از مدیریت و پرسنل و همچنین دبیران ان مجموعه این مدرسه را به اولیاء محترم قویا توصیه می نمایم .
موفق و پیروز باشید
دکتر پورحسن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آگاهی
(1400/03/22)
پسرم سال 99 در علامه حلی 10 قبول شد
سالی که بیماری کوید 19 چالشهای زیادی در همه زمینه ها و خصوصا امتحان سمپاد بوجود اورده بود. برای همه اولیایی که امروز1400/3/20 ازمون بچه هاشونو پشت سر گذاشتن و منتظر نتیجه هستن ارزوی موفقیت دارم
کادر اجرایی مدرسه دلسوز، با فهم و درک و بسیار کاردان
کادر اموزشی مدرسه که رتبه 20 رو باید بگیره
دبیر جوان و جدی درس زیست شناسی اقای سلیمانی بسیار عالی - اقای نظام الدین دبیر شیمی بسیار عالی- اقای کریم نژاد دبیر ادبیات فوق العاده-اقای محمدی دبیر عربی و دینی بسیار فهیم و خبره- اقای محمدی و عرب زاده دبیران هندسه و ریاضی عالی- اقای ایراندوست دبیر فیزیک عالی- دبیران فناوری و برنامه نویسی اقایان سلطانی و محمدی عالی بودن و در کل با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر کشور و اموزش آنلاین مدرسه بسیار قوی برنامه ریزی کرده و مدیرمدرسه اقای عالی بیگی با دقت کلیه کلاسها را نظارت کردن و در کل در سالی که نگرانی پایین بودن سواد علمی دانش اموزان مطرحه دبیران بسیار تلاش کردن و به جرات میتونم بگم سطح علمی دانش اموزان این مدرسه بسیار بالاست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز این مدرسه
(1399/03/17)
به نظر من مدرسه از لحاظ کلی در سطح متوسطی قرار داره ، به نظر من کادر اجرایی و امکانات این مدرسه و همینطور محله ای که مدرسه در آن واقع شده خوب نیست. ولی به نظر من بیشتر اهمیت یک مدرسه به معلمانش هست و دبیران این مدرسه بهترین عملکرد رو از لحاظ آموزشی دارند ، مثل جناب آقای سلطان احمدی دبیر ریاضی و هندسه که بسیار با اخلاق ، مسئولیت پذیر و درس را بسیار خوب تفهیم می کنند . یا جناب آقای سلیمانی دبیر زیست که در کارشون بسیار مصمم و جدی هستند و به بهترین نحو درس را ارائه می دن و همینطور افراد دیگری مثل جناب آقای نظام الدین ، جناب آقای بهرامی ، جناب آقای علیمحمدی . نکته دیگه ای که بهتره بررسی بشه تجهیز مدرسه است به عنوان مثال ما متاسفانه در کلاس ها از تخته ی شیشه ای استفاده می کنیم که بسیار سخت نوشته ها روی آن دیده می شه. من از عملکرد مدرسه از نظر فعالیت های فوق برنامه مانند المپیاد ها و کارسوق و آزمون های فوق برنامه رضایت ندارم . به نظر تفاوت این مدرسه با مدارس دولتی و عادی دیگر تنها در دبیران این مدرسه هست . این رو برای کسانی می گم که انتظار دارند مدارس تیزهوشان بسیار فوق العاده و متفاوت باشند ، به نظر من اکثر دانش آموزان به دلیل آزمون های ورودی غیر استاندارد وارد این مدارس شده اند .
از نظر من دبیرستان دوره اول نیاز به آموزش خوب و دوره دوم نیاز به فعالیت های فوق برنامه خوب داره . به طور کلی اگر برای شما دبیران و نحوه آموزش دروس در مدرسه است ، دبیرستان علامه حلی 10 دوره اول از لحاظ آموزش بسیار فوق العاده و عالی ست ، ولی اگر فعالیت های فوق برنامه و تجهیز بودن مدرسه برای شما در اولویت است ، این مدرسه را به شما پیشنهاد نمی کنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه کسی
(1399/03/04)
من کلاس هشتم در این مدرسه بودم و سال خوبی برام نبود.
مدرسه توی محله‌ی خیلیخوبی نیست.
معلمای دروس تخصصی خوب بودن اما دروس عمومی خوب نیستن و با مدرک لیسانس اومدن توی سمپاد تدریس میکنن...
مدرسه خیلی بی‌مسئولیت و ضعیف عمل می کند و کلاس‌های پژوهشی خیلی ضعیف برگزار شدن و کلا 6 تا رشته برای انتخاب بود..
آخه کجای دنیا رشته پژوهشی زیست و شیمی میزارن با همون معلما ؟؟؟
مدسه مسئولین خوبی ندارد.
پیشنهاد نمیکنماین مدرسه رو
معلم ورزش خیلی سالخورده و بده و بلد نیست درست نمره بده ..
امکانات بسیار ضعیف .. این مدرسه کلی سالن خالی داره و خیلیاشون بی استفاده موندن و انگار برای رشته‌های پژوهشی بوده که سال های قبل بودن..
اگه کلاس شیشم هستید و امسال آزمون میدین این مدرسه رو اولویت آخر خودتون قرار بدین تا یه سال از عمرتون رو هدر ندین
پشنهاد می کنم که درباره مدرسه تون تحقیق کنید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضااحمدی
(1399/02/03)
سلام لطفانظرات خودراجع به کیفیت تدریس اموزشی وهمچنین برنامه های فوق برنامه بگذارید واینکه درمجموع ازاین مدرسه چنددرصدراضی هستید؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1398/12/02)
همه چیز مدرسه خوبه به غیر از نظامت مدرسه که من مشکل دارم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر یکی از شاگردان
(1398/11/16)
به نظرم امسال مدرسه کلا متحول شده. مدیر جدید کارای زیادی کرده، هم برای تجهیز مدرسه و هم نظم و ترتیب و کلاسهای فوق برنامه. کارسوق ها خیلی خوب و مرتب برگزار میشن. کلاسهای فوق برنامه ی خوبی برگزار میشه مثل دوره تعمیر موبایل و تبلت و یا دوره ی هوش مصنوعی. کیفیت تدریس اکثر معلم ها هم خوبه و بعضی درسا مثل هندسه و فیزیک و یکی دو تا درس دیگه هم که واقعا فراتر از خوبه. کلا امسال از مدرسه خیلی راضی ام.
یه کسی
(1398/10/13)
با سلام با توجه به اینکه مدیر مدرسه امسال عوض شده امکانات مدرسه پیشرفت چشمگیری کرده و کادر آموزشی هم نسبت به دو سال قبل بهتر شده.
توی کادر آموزشی معلمان دروس اختصاصی واقعا خوبن. از آقای نظام الدینی(دبیر شیمی) تا آقای سلطان احمدی(دبیر ریاضی) همه معلمان خوبی هستن.
فقط کمی معلمان بعضی از دروس عمومی به نظرم خوب نیست که اونم خیلی اهمیت نداره.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/05)
به نظرم مدارس بهتری هم هست و پیشنهاد نمیکنم ...
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/27)
الان سال سوم هست که توی این مدرسه ام
سال اول واقعا خوب بود چون معلمای خیلی خوبی داشتیم ولی از امکانات راضی نبودم..
پیشنهاد نمیکنم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/05/26)
من سال 97 از این دبیرستان فارع التحصیل شدم.
و آخرین نسلی بودیم که حداقل یک سال اونهم سال هفتم ، رو اوج بودن مدرسه رو دیدیم.
این مدرسه مشاور ها و دبیرای جوانی داشت و همه فعالیت های بجا و به اندازه و با نشاط بود.
درس با کیفیت بالا، پژوهش و نشاط و ورزش
مدرسه مشکلاتی داشت از جمله بحث مالی و از کیفیت سطح آموزشی کادرآموزشی راضی نبود
در کل پیشنهاد نمیکنم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/20)
سلام، پسرم امسال این مدرسه قبول شده .توروبه خدا بگید کادر آموزشی خوبی داره؟؟معلماش خوبن؟؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
(1398/05/15)
سلام من امسال از این مدرسه فارغ التحصیل شدم و پشیمانم از اینکه به این مدرسه رفتم، به نظرم کادر آموزشی قوی نبود و از نظافت سرویس های بهداشتی راضی نبودم ...
پیشنهاد نمیکنم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضا مفتخری
(1398/05/11)
سلام من سه سال در این مدرسه درس خوندم اما پیشنهاد نمیکنم و به نظرم سطح آموزشی بالا نیست..
از کادر آموزشی راضی نبودم و پیشنهاد نمیکنم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/09)
تیزلند در نظرات تغییر میدهد
پاسخ : با سلام، دوست عزیز
ما در نظراتی که نام فرستنده ندارد و امکان تماس یا تایید نظر وجود ندارد مجبور هستیم که اصلاحاتی را انجام دهیم. مطمئن هستیم شما هم با ما موافقید که وقتی گوینده یک مطلب، آنقدر اطمینان به خود ندارد که اطلاعات واقعی و اطلاعات تماس خود را بگذارد تا بتوانیم محتوای پیام را با ایشان بررسی کنیم، این اجازه را داریم که برای جلوگیری از نشر اکاذیب یا غرض ورزی های احتمالی، پیام ها را با اصلاحاتی تایید کنیم یا آنها را کلا منتشر نکنیم
سپاس
بازدیدکننده سایت
(1398/05/01)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
حسین
(1398/04/23)
سلام به نظر من کادر اموزشی عملکرد خوبی نداره و از کادر اجرایی هم راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زان
(1398/04/02)
سلام
از اینکه در سال چندبار از کار آموزشی تغییر کرد راضی نبودم..
از کادر مدرسه راضی نبودم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/19)
با سلام دبیران بسیار خوب و با سواد و با نشاط و خیلی هاشون جوان هستن اما کادر مدرسه به نظرم جوان نیستن و کم حوصله ..
به نظرم مدرسه نباید در نزدیکی فضای سبز باشه ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مرگ بر تیزلند
(1398/03/10)
سلام
به نظرم کادر مدرسه جوان نیستن و کم حوصله، از نحوه آموزش هم راضی نیستم و پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضایی
(1398/03/08)
سلام
اولیای محترم توجه کنید برای آشنا شدن با مدرسه حتما با دانش آموزان گفتگو کنید، مدیر و معاونان به وعده هایشان عمل نمی کنند.
(1398/03/05)
پسر من تو این مدرسه درس میخونه، بچه ها خیلی بهتر از مدرسه های دیگه هستند، ولی از برخی از مسئولین راضی نیستم...
به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند..
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضایی
(1398/02/30)
سلام
از مدرسه از نظر علمی و درسی راضی نیستم
از کادر مدرسه هم انتظار بیشتری داریم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
موسیو
(1398/02/03)
سلام
به نظرم سایت خوب نیست، به ولی دانش آموزان توصیه میکنم برای ثبت نام یه روز بیان مدرسه و با دانش آموزان صحبت کنند
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
(1398/02/01)
سلام
به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند و راضی نیستم و پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/02/01)
سلام
به نظرم از لحاظ آموزشی سطح خوبی نداره و به نظرم تعداد دانش آموزان نسبت به کادر مدرسه زیاد است..
در کل پیشنهاد نمیکنم..
پاسخ : دوست خوب، سلام.
ما یک روبات شناسایی کننده ی پیام های تکراری داریم که در صورتی که تشخیص دهد که یک فرد تلاش می کند با گذاشتن پیام های تکراری (چه مثبت و چه منفی) نظر شخصی را به اسامی مختلف یا ناشناس منتشر کند، آنها را حذف می کند.
البته روبات ها اشتباه هم می کنند. در چنین شرایطی، فردی که مایل است نظرش درج شود، با ارسال اطلاعات تماس خود، نشان می دهد که پیام های ارسالی مغرضانه در جهت تخریب مدرسه یا تبلیغاتی در جهت افزایش ثبت نام های مدرسه نیست و نظر یک فرد است که برای راهنمایی دیگران تجربه خود را به اشتراک گذاشته است.
ولی دانش آموز
(1397/07/05)
با سلام...الان که امتحانات ورودی مدارس تیز هوشان رو برداشتند بچه ها با چه معیاری می تونند وارد این مدرسه بشوند.اگر لطف کنید و جواب سوال من رو بدید ممنون می شم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عرفان
(1397/06/23)
من در این مدرسه قبول شدم تا کی وقت دارم برم واسه ثبت نام
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
(1397/04/02)
سلام بچه ها از محیط این مدرسه راضی هستید ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/09/22)
سلام معلم های این مدرسه همه فوق لیسانس دکتری یا بالاتر دارند مثل معلم مطالعات البته درس دادنشون بی نظیر هست به نظرم امسال مدرسه بهترین معلمارو اورده نسبت به سالهای قبل...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آقای الف
(1396/08/13)
دبیرستان خوبی هست و من به شخصه از معلم های دروس مطالعات اجتماعی ٬ریاضی و...به علت تدریس عالی کمال تشکر رادارم.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
کورش
(1396/08/13)
مکان وآدرس مدرسه عوض شده.
آدرس جدید: خیابان دماوند خیابان منتظری بلواراسدی کوچه گودرزی است. موفق باشید.
پاسخ : سلام دوست عزیز، از اطلاع رسانی شما سپاسگزاریم
بررسی و اصلاح شد.
موفق باشید
(1396/07/16)
ببخشید یه سوال داشتم دفترچه های مربوط به علامه حلی که سوالاتش در مدارس تیزهوشان گرفته میشه تو اینترنت پاسخ اونا داده میشه؟
بازدیدکننده سایت
(1396/04/08)
خیلی مدرسه عالی است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
عماد اکبری
(1396/03/02)
مدرسه عالی است چون کادر مدرسه با بچه ها رفاقت خاصی دارند و محیط رقابتی بالای نیز دارد در هر صورت عالی است.
نفیسه براتی
(1395/10/20)
ایا علامه دبستان هم دارد
پاسخ : دوست عزیز، مدارس علامه ی حلی از پایه ی هفتم به بعد هستند.
(1395/10/10)
مدرسه ی ما رتبه ی سوم را در استان دارد بعد از حلی 1 و حلی 2
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/10/02)
من در اینجا درس می خوانم و می گویم که این مدرسه فوق العاده است خیلی تمیز است و کادر آموزشی بسیار خوبی دارد که رتبه ی کنکور همه ی آن ها زیر 500 است واکثر ان ها دکترا دارند. تازه زمین کنار مدرسه را هم خریدند و دارند به آن اضافه می کنند.
مهدی
(1395/10/01)
سلام خسته نباشی خیلی عالی است بالا معدل ١٧ وارد می شود
امیر حسین هادى میرزاحسنلو
(1395/08/11)
من قبول شدم عالی مى باشد
نیما سنگ سفیدی
(1395/08/01)
فوق العاده است بهترین و مجرب ترین کادر آموزشی را دارد منکه خودم در آنجا درس میخوانم😀😀😀😀😀
محمدی
(1395/07/03)
این مدرسه عالی است من خودم در این جا درس میخوانم قبول شدید حتما برید کادر اموزشش عالیه
ولی دانش آموز
(1395/04/29)
آیا دانش اموزانی که امسال در مدارس دوره اول علامه ها پذیرفته شدند برای دوره دوم در مقطع دبیرستان مجددا باید در ازمون ورودی تیزهوشان شرکت کنند با تشکر
پاسخ : هنوز مشخص نیست. هر سال بخش نامه صادر می شود. در سال جاری دانش آموزان با معدل بالای 17 مستقیما وارد دوره دوم شدند.
(1395/04/25)
این مدرسه جو خیلی دوستانه ای دارد و از نظر درسی هم خوب است.