سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی علوی شعبه نیروی هوایی

مدرسه علوی شعبه نیروی هوایی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 13 (محدوده نیروی هوایی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان پیروزی، خیابان ششم نیروی هوایی، فرعی 6/37 (شهید نهاوندی)، پلاک 9 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77487944 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس علوی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای سیدمجتبی میری و موسس آن آقای امیر عرب پور است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://alavi.ir/متوسطه-اول-پسرانه-نیروی-هوایی
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,485 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7243)

مدرسه علوی شعبه نیروی هوایی، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : خیابان پیروزی، خیابان ششم نیروی هوایی، فرعی 6/37 (شهید نهاوندی)، پلاک 9

در میان لیست برترین مدارس پسرانه در شرق تهران، متوسطه اول نیروی هوایی برای ثبت نام دانش‌آموز شما بهترین گزینه است. متوسطه اول پسرانه منطقه 13 دارای پایه‌های تحصیلی هفتم، هشتم و نهم است و در این پایه‌ها خدمات ارائه می‌دهد. متوسطه اول پسرانه نیروی هوایی هر ساله میزبان دانش‌آموزان ممتاز و شایسته در پایه‌های هفتم، هشتم و نهم است.
این متوسطه اول در منطقه 13 آموزش و پرورش قرار دارد و سالانه خدمات آموزشی، فراآموزشی، مشاوره و سنجش به ساکنین منطقه 7 و 13 ارائه می‌دهد. اگر ساکن محله‌های نیروی هوایی، نارمک، تهران‌نو، امامت، امام حسین، آشتیانی، شورا، زینبیه، خیابان دماوند و شهید آیت هستید، می‌توانید به سهولت به متوسطه اول پسرانه نیروی هوایی دسترسی داشته باشید. همچنین این مدرسه می‌تواند میزبان دانش‌آموزان پسر در مناطق مناطق 7 و 14 در محله‌های تهران‌پارس، نیروی هوایی، هفت‌حوض، رسالت، وحیدیه، خاقانی، افسریه، مشیریه، پرستار، آهنگ، میدان شکوفه، میدان شهدا و ابوذر نیز باشد.

سنجش در متوسطه اول پسرانه نیروی هوایی
سنجش و ارزیابی (آزمون‌های هفتگی تشریحی و دوره‌ای تستی به صورت حضوری و برخط) و ارسال گزارش (کارنما) به صورت روزانه و لحظه‌ای به اولیای محترم با استفاده از امکانات و بسترهای متنوع اطلاع رسانی، فاصله ارتباط اولیا و مدرسه را به حداقل رسانده است. همچنین با کمک سنجش منظم در متوسطه اول پسرانه شرق تهران، ارزیابی کیفیت آموزش به سهولت قابل انجام شده است.

مشاوره در متوسطه اول پسرانه منطقه 13
در گام نخست تاکید بر حفظ سلامت جسم و روان دانش‌آموزان با رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و استفاده از امکانات و تجهیزات بهداشتی، همواره اولویت نخست مؤسسان و مدیریت مدرسه بوده است. همچنین ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ی تحصیلی و روانشناسی نوجوان، ارتباط دانش‌آموزان با محیط مدرسه و اولیا را تقویت کرده و موجب بالا رفتن سطح کیفی آموزش و یادگیری شده است. با توجه به دوره‌ی بلوغ در متوسطه‌ی اول، دانش‌آموزان باید تحت نظارت مشاوران فعالیت کنند.
امکانات و تسهیلات رفاهی متوسطه اول پسرانه شرق تهران
از امکانات، تجهیزات و ویژگی‌های این دبیرستان پسرانه شرق تهران می‌توان حیاط با پوشش چمن مصنوعی، سالن مطالعه و آزمایشگاه فیزیک، شیمی و زیست اشاره کرد. همچنین سالن غذاخوری مجهزی برای دانش‌آموزان در این مدرسه آماده شده است تا در ساعات ناهار با آسایش و راحتی غذا میل کنند. برنامه‌ی غذایی ناهار در متوسطه اول پسرانه شرق تهران توسط مشاوران تغذیه‌ی مؤسسه‌ی آموزشی فرهنگی علوی آماده می‌شود.

فراآموزش و فوق برنامه در بهترین متوسطه اول پسرانه منطقه 13
توجه و تمرکز بر آموزش‌های مهارت‌محور به دانش‌آموزان با ارائه‌ی کلاس‌های کارگاهی هنر، خلاقیت و پژوهش، رباتیک، برنامه‌نویسی، سواد مالی، سواد رسانه، مهارت‌های زندگی و ... باعث استعدادیابی و هدایت تحصیلی دانش‌آموزان متوسطه اول پسرانه منطقه 13 شده و نگرانی و تردید شاگرد و والدین از این مهم را برای ورود به سال دهم به راحتی مرتفع کرده است. برگزاری المپیادهای ورزشی و اجرای مناسبت‌های ملی‌مذهبی در قالب برگزاری جشن‌ها و اعیاد و نیز باعث تقویت و رشد فرهنگی شخصیتی دانش‌آموزان عزیز این مدرسه شده است. با آرزوی سلامتی و موفقیت در عرصه های گوناگون اجتماعی و فردی برای یکایک فرزندان ایران
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه توحید
» مدرسه شهاب دانش
» مدرسه کوثر نبی
» مدرسه هورمند
» مدرسه بعثت
» مدرسه تلاش
» مدرسه راه معصومه
» مدرسه نرگس 1
» مدرسه پیوند
» مدرسه قلم

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه هاتف
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه دانش
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه آتیه سازان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلستان آل طه» مدرسه کوشش

» مدرسه پویش

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه سما 4

» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه نشانه رستا

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صبا
» مدرسه امید ایران
» مدرسه نیکا
» مدرسه آل طه
» مدرسه عطارد علم
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه موعود
» مدرسه راه معصومهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
محسن شفیعی
(1401/09/05)
من دانش آموزان پایه هشتم مدرسه علوی هستم من از دبستان در مدرسه علوی درس خوندم واقعا از نظر کیفیت آموزشی و کلاس های فوق العاده و فراموشی بسیار جذاب داریم ممنون از تیم قوی مدارس علوی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زارع
(1401/08/24)
بهترین مدرسه از نظر کیفت آموزشی و خدمات آموزشی علوی جز مدارس برتر می باشد با تشکر از کادر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی رضوی نژاد
(1401/08/02)
با سلام مدارس هزار سوم علوی جز بهترین مدارس در منطقه 13می باشند و دوره متوسطه اول در مدرسه علوی بودم بسیار خوشحال هستم که در مدارس علوی درس خوندم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد حسین معماری
(1401/07/24)
سلام خواستم نظرم به عنوان عضوی از خانواده بزرگ علوی ثبت کنم واقعا مدارس علوی جز بهترین مدارس منطقه 13می باشد من بسیار خوشحال هستم که دانش آموزم در مدارس هزار سوم درس خونده. ممنون از کادر مجرب و باتجربه مدرسه علوی
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.