سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


دبیرستان ملاصدرا به معنای واقعی، مجری طرح آموزش معکوس (Flipped Learning) می باشد. در این سبک آموزش، همانند مدارس امریکا و کانادا، جای خانه و مدرسه جابجا شده، دبیران مدرسه، با ساخت پاورپوینت ها و محتواهای با کیفیت ، دروس خود را با استفاده از تخته های هوشمند مدرسه و نرم افزارهای ویژه فیلمبرداری کرده، پس از ادیت فیلم ها و نویز گیری و تیتراژ گذاری، فیلم ها را در سایت مدرسه بارگذاری و یا با رایت آن بر روی دی وی دی و تحویل آن به والدین، معلم را به خانه خود می برند و در هر ساعتی از شبانه روز تدریس معلم را می بینند. در روش آموزش معکوس، تکالیف نوشتاری یا خوانداری یا هرگونه پرسش و رفع اشکال، در حضور دبیر و در مدرسه انجام میگردد و والدین دخالتی در انجام تکالیف و پرسش و پاسخ نخواهند داشت. چه بصورت حضوری چه غیرحضوری این سبک آموزش در مدرسه اجرا و در صورت غیرحضوری بودن، دانش آموزان از طریق اسکای روم و اپلیکیشن مخصوص ملاصدرا در کلاس حاضر شده فرایند آموزش خود را کامل می کنند. روش این سبک در سایت ملاصدرا و صفخه آپارات ملاصدرا موجود است.

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی ملاصدرا

مدرسه ملاصدرا یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 13 (محدوده تهران نو) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان دماوند، بعد از پل خاقانی، خیابان شهید عرب، پلاک ۱ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77437610-77409348 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علی اصغر سعیدی دانا و موسس آن علی صفار سبزواری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://mollasadra13sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,612 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1259)

مدرسه ملاصدرا، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : خیابان دماوند، بعد از پل خاقانی، خیابان شهید عرب، پلاک ۱

دبیرستان غیردولتی ملاصدرا همانند ستاره درخشانی بر تارک مدارس منطقه سیزده تهران و حتی کشور می درخشد و در زمینه های آموزشی و پرورشی پیشرو بوده و از جمله مدارس سرآمد کشور محسوب می شود. هدف ملاصدرا تربیت فرزندان متخصص و سالم است و افتخار تربیت هزاران دانش آموز توانمند ایران زمین را در کارنامه بیست و‌چهارساله خود دارد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ
» مدرسه نورعلوی
» مدرسه صابرین
» مدرسه انصار
» مدرسه فرهان
» مدرسه نیکا
» مدرسه مهر ماندگار
» مدرسه اندیشه فکور
» مدرسه آیت اله سعیدی
» مدرسه راهیان کوثر

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه خیام
» مدرسه سروش
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه شادآموز
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه تلاش
» مدرسه دانشجو
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه روشنگران

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه درخشان

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه گلستان آل طه

» مدرسه سلام اسلام

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه سلام گلبانگ

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نيايش
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فارغ التحصیل ملاصدرا
(1400/06/03)
باسلام
متاسفانه این دوستی که ناشناس هم هستند ، خیلی بی انصافی کردند. من هم تو این مدرسه درس خوندم و پارسال از این مدرسه فارغ التحصیل شدم اما ارتباطم را با مدرسه قطع نکردم و هنوز به اینجا سر میزنم.
رفتار و برخورد مسوولین مدرسه از آقای سعیدی مدیر محترم دبیرستان گرفته تا معاونشون اقای خاتمی و مربی تربیتی دوست داشتنی شون آقای رزمگیر و مشاور خیلی خیلی خوبشون آقای رحیمی و همه معلمین رفتارشون با ماها بسیار خوب و محترمانه و دوستانه بوده. من و دوستانم وقتی از این مدرسه فارغ التحصیل شدیم گریه کردیم که چرا باید از همچین معلمان و مسوولانی جدا بشیم. غیر از من و دوستانم والدین مون هم همین حس رو داشتند و دائم از خوبی های مدرسه میگن. الان هم با اینکه در دبیرستان برتر ..... درس می خونم تازه می فهمم چقدر این مدرسه نظم داشته و برخوردها خوب بوده و چقدر کار برای ما انجام دادن.
سطح آموزش مدرسه هم خیلی بالاست و اتفاقا امسال تو سایت مدرسه دیدم دو نفر تیزهوشان قبول شدند و با دو نفر از بچه های امسال هم که ارتباط داشتم گفتند چند نفر هم نمونه دولتی قبول شدن. من و دوستانم هم پارسال در چندین دبیرستان خوب مثل البرز و کمال و علامه قبول شدیم.
من فکر میکنم این آقای ناشناس غرض ورزی داشتن اینجوری نوشتن. خدایی مدرسه ملاصدرا خیلی خیلی خوبه چه تو آموزش، چه تو پرورشی، چه تو فضای مجازی و برخورد با بچه ها. کلی کارهای تشویقی داشتن و از نظم و انضباط که نگو واقعا عالی هستند مخصوصا آقای سعیدی که حرف نداره و خیلی خوب مدرسه رو اداره می کنه و با اینکه مهربونه همه ازش حساب میبرن.
من که به این مدرسه افتخار میکنم و به هر کی برسه پیشنهاد می کنم بره اینجا و لذت ببره. نظر دوستانم هم واقعا همینطوره.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1400/04/27)
باسلام
من خودم 3 سال تو این دبیرستان درس خوندم بعلاوه 4 سال دبستان
این مدرسه از لحاظ آموزشی در سطح پایینی قرار دارد و بیشتر روی فعالیت های پرورشی و مذهبی تاکید دارند تا درس و همچنین حیاط بسیار کوچکی داره.این مدرسه با دانش آموزان کمتر سوالات تستی کار میکردن و بیشتر در سطح کتاب درسی و پایین تر از سطح کتاب.مسئولین این مدرسه رفتار مناسبی ندارند
بنده توصیه میکنم که این مدرسه برای آینده دانش آموزان مناسب نیست و جای بهتری را انتخاب کنید باتشکر.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک مادر
(1399/05/18)
باسلام
من مادر یکی از دانش آموزان این مدرسه هستم. خودم چندین سال تو مدارس دخترانه درس دادم و فرزندم را در سالی که گذشت در این مدرسه ثبت نام کردم اون هم نه بخاطر تبلیغات مدرسه، از همکاران و مدیران سایر مدارس و تعدادی از والدینی که فرزندانشان در این مدرسه درس خوانده و فارغ التحصیل شدند پرس و جو کردم، حتی یکنفر نبود که از این مدرسه ایرادی بگیرد.
در سالی که گذشت با اینکه نیمی از سال بخاطر کرونا تعطیل شد اما واقعا این مدرسه با مدیریت بی نظیر آقای سعیدی و برنامه ریزی های دقیق ایشان هیچی کم نگذاشت. از انواع و اقسام محتواهای درسی و فیلم های تدریس دبیران بگیر تا انواع آزمون های آنلاین تستی و تشریحی.
با برگزاری کلاس های رفع اشکال آنلاین نگذاشتن بچه هامون تو هیچ درسی عقب بمونن. مسوولین و دبیران این دبیرستان شبانه روز پاسخگوی بچه های ما بودن و همه رو زیر نظر داشتن مخصوصا دبیر دلسوز و دوست داشتنی ریاضی بچه ها آقای سلیمانی که خدا واقعا خیرشان دهد.
من در مقایسه با بسیاری از مدارس غیردولتی، این مدرسه را از همه برتر میبینم و به والدینی که شک دارن فرزندشان را در این مدرسه ثبت نام کنن بعنوان یک مادر میگم شک به دلتون راه ندید چرا که اصلا پشیمون نمیشید.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد عماد
(1399/05/12)
سلام
من کلاس هفتم تو یه مدرسه غیرانتفاعی دیگه درس میخوندم که خیلی از نظر درسی افت کردم. برای همین با تحقیقی که تو منطقه کردیم همه مدرسه ملاصدرا را معرفی کردن.
شما هم از هر کی بپرسید میگه که این مدرسه در بین مدارس منطقه بهترینه. هم از نظر معلمینش که خیلی خوب درس میدن هم معاونینش که رابطه شون با بچه ها خیلی خوبه و به همه احترام میزارن.
تنها ناراحتی من و خانواده ام اینه که چرا از کلاس هفتم تو این مدرسه نیومدیم چون این دو سال خیلی زود گذشت.
از آقای سعیدی دانا مدیر مدرسه بخاطر توجه و برنامه ریزی های دقیق شون خیلی خیلی تشکر میکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیرحسین
(1399/05/08)
سلام
من سه سال دانش آموز این دبیرستان بودم که میتونم بگم بهترین دوران زندگیم بود و خاطرات خوبی که تو این مدرسه داشتم را تا آخر عمرم فراموش نمیکنم.
مدیریت قوی آقای سعیدی که در برنامه ریزی و اداره مدرسه حرف نداره. اکثر دبیران مدرسه عالی هستند مثل آقایان صفدری، امین پور، داورزنی، هواسی، ایمانی، مجاب و ...
معاونین مدرسه آقایان معماریان، خاتمی و رزمگیر بی نظیر هستند.
من با آموزش خوبی که این مدرسه داشت تونستم در دبیرستان کمال قبول بشم و دوستانم هم هرجایی شرکت کرده بودن قبول شدن و خیلی هم راضی بودن.
یادمه پارسال که من از اینجا فارغ التحصیل شدم مدرسه نزدیک 90 مقام منطقه ای و استانی بدست آورده بود که در جشن پایان سال جلوی خانواده هامون کلی پز میدادیم اما اشک میریختیم چرا این سه سال اینقدر زود گذشت.
به نظر من و خیلی ها این مدرسه تو منطقه 13 حرف اول رو میزنه و تو تهران هم بخدا جزو بهترین هاست.
عالیه عالی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/02/28)
سلام
بافت دانش آموزان و سطح خانواده‌های این مدرسه چطوره؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پوریا
(1396/02/19)
من خودم دانش اموز این مدرسه هستم و به نظرم این مدرسه از نظر علمی و اموزشی در سطح خیلی خیلی پایینی قرار دارد و بیشتر به فعالیت های مذهبی از جمله بر گذاری همه رو زه هیئت در ماه محرم و برگزاری جشن و ها و به نظرم سطح اموزشی و تدریس معلمان خیلی پایین است و ناظمان و معاونان پرورشی اصلا موقعیت بچه هارا درک نمی کنند و توجهی به انها ندارند برای مثال:شما دارید در زنگ تفریح داخل حیاط قدم می زنید و بچه قصد اذیت شما را دارد و روی شما دست درازی می کند و وقتی به ناظم اصلاع میدهید به شما توجهی نمی کند و می گوید بیا برو بیرون و سر شما داد میزند و اگر بخواهید خودتان حقتان را بگیریرد و با ان پسر درگیر شوید از نمره انظباط شما کم می کند بدون ان که بداند چه اتفاقی افتاده و در ضمن حیاط این مدرسه بسیار بسیار کوچک است و اصلا جای راه رفتن ندارد و در کل این مدرسه باید یک مسجد می بود تا یک مکان فرهنگی برای کسب علم و دانش ..من این مدرسه را به والدین عزیز پیشنهاد نمی کنم... باتشکر
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/01/07)
به نظر من این مدرسه از هر لحاظ (آموزشی و تربیتی) در سطح پایینی قرار دارد. اگر به آینده فرزندتان و سرمایه خودتان توجه دارید این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم. تایید این مسائل را از دبیرانی که در این مدرسه سابقه و تجربه تدریس دارند کسب نمایید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ارشیا مشفقی
(1395/08/30)
عالییییییییییییییییییییه. خیلی خوبه.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.