سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی آذین مجد

مدرسه آذین مجد یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 13 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی ششم نیروی هوایی، فرعی 6/24، پلاک 3 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77476272 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 18,561 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1126)

مدرسه آذین مجد، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : ششم نیروی هوایی، فرعی 6/24، پلاک 3

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهید صدوقی
» مدرسه همیشه بهار
» مدرسه طلوع اسلام
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه دی
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه تلاش
» مدرسه راضیه
» مدرسه علوی شعبه جمهوری
» مدرسه درخشان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه نیم‌ رخ
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه درخشان
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه هورمند
» مدرسه آتیه سازان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود» مدرسه خاتم

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه خاتم

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه پویش

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه امید ایران
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مهر
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شهدا
» مدرسه مهر
» مدرسه ستارگان هدف
» مدرسه صبا
» مدرسه شایستگان نورلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
احمدی
(1398/11/08)
درباره مدرسه باید بگم کادر آموزشی به نظرم قوی نیست، پسر من سال دوازدهم هست اما به نظرم کادر خوب کار نکردن..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1397/03/02)
سلام بنده دانش آموز پایه یازدهم هستم و برادر اینجانب چهار سال در مدرسه آذین امجد مشغول تحصیل بودودر رشته متالوژی دانشگاه علم و صنعت تهران قبول شد و با توجه به اطلاعاتی که دارم در دانشگاه شریف و تهران و امیر کبیر و شهید عباسپور تهران در رشته های مهندسی قبولی داشته است و در کل از مدرسه به دلیل داشتن ارتباط دوستانه و محترمانه با دانش آموزان راضی هستم و حس خوبی نسبت به مدرسه دارم.و ازکادر آموزشی هم به دلیل تدریس خوبشون راضیم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مهرداد
(1397/01/14)
بسیار عالی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
علی
(1396/03/27)
اذین امجد چند سال پیش خوب بود الان کل کادرش عوض شده من دانش اموز اونجام سال چهارم
این مدرسه چندین سال سراسری تهران تو هیچ رشته ای خروجی نداده .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد حسین
(1396/01/06)
سلام
بنده سال دهم دبیرستان آذین امجد هستم .این مدرسه خیلی خوب کار می کنند و نمره مستمر هم ارزش زیادی دارد ینی باید از همون اول سال خوب درس بخونی تا نمره مستمر خوبی داشته باشی .اگر پایانی بالا داشته باشی دلیل نمیشه که مستمر هم بالا باشد . هر کدام ارزش خودش را دارد .کادر بسیار قوی دارد دروس تخصصی مثل ریاضی و فیزیک و شیمی را خیلی قوی کار می کنند .دانش آموز باید زحمت بکشه و تلاش کنه تا نتیجه بگیره من از همه کادر مدرسه راضیم مدیر خیلی مهربون و جدی دارد معاونین هم خوش برخورد هستند و مسئول پایه مون هم خیلی پیگیر کارمون هست. توصیه می کنم اگر دبیرستان غیر دولتی میخوای ثبت نام کنی حتما توی این مدرسه ثبت نام کن البته باید در آزمون ورودیش قبول بشید.
محمدرضا
(1395/12/03)
من فارغ التحصیل دبیرستان آذین امجد هستم .چهار سال در این مدرسه بودم به نظر من این مدرسه محیطی جذاب داره .کادر آموزشی برخورد بسیار خوبی دارند محیط دوستانه و صمیمی هست هم از نظر تربیتی و هم آموزشی خوبه.از زحمات کلیه کارکنان مدرسه مخصوصا مدیریت خوب و مهربونش تشکر میکنم.
محسن
(1395/08/11)
با سلام به نظر من مدرسه آذین امجد در شرق تهران از بهترین مدارس در دوره متوسطه می باشد.علت بهتر بودن این مدرسه رو این میدانم که مدرسه متعادلی هسش هم به مسائل انضباطی توجه دارد هم به مسائل آموزشی .
کادر آموزشی خوبی دارد و از مدیریت با تجربه و خوش برخوردی بر خوردار می باشد.
امیدوارم موفق باشید.