سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.
از طریق فیلم های آموزش موضوعی هردرس توسط آموزگار هر پایه قبلا آماده و تدوین شده ، تولید محتوای جذاب و متنوع آموزش مجازی ، یادگیری معکوس ، تهیه محتوای الکترونیکی و آزمون های آنلاین از طریق سایت
علاوه بردروس اصلی زبان ومهارت های زندگی بصورت حضوری ونقاشی وخط بصورت غیرحضوری می باشد

درباره پیش دبستان پسرانه غیر دولتی خردمندان فردا

مدرسه خردمندان فردا یک مدرسه پسرانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 13 (محدوده پیروزی-نیروهوایی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان پیروزی-خیابان چهارم نیروهوایی-نبش کوچه3/31-پلاک144 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77150936 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم قنبرعلی ارجنه و موسس آن قنبرعلی ارجنه است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://kheradmandanefarda.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 95 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5944)

مدرسه خردمندان فردا، پیش دبستان غیر دولتی پسرانه : خیابان پیروزی-خیابان چهارم نیروهوایی-نبش کوچه3/31-پلاک144

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اندیشه 1
» مدرسه درخشان
» مدرسه امیدان امام
» مدرسه تربیت
» مدرسه رستم آبادیان
» مدرسه توسعه
» مدرسه شهید شامران
» مدرسه رازی
» مدرسه شهید یارجانی 1
» مدرسه تلاش

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شادآموز
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سما 4
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه عترت

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه امینی» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه دانش

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه ندا

» مدرسه نیکا

» مدرسه سما 4

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه درخشان

» مدرسه مشکوهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!