سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه عادی دولتی شهید کلاهدوز

مدرسه شهید کلاهدوز یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 14 (محدوده پیروزی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان پیروزی، میدان شهید کلاهدوز، شهرک کلاهدوز ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33222070 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,867 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 15 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 15 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1441)

مدرسه شهید کلاهدوز، متوسطه دوره اول عادی دولتی پسرانه : خیابان پیروزی، میدان شهید کلاهدوز، شهرک کلاهدوز

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آیت اله سعیدی
» مدرسه شهدای هفتم تیر
» مدرسه مکتب الجواد
» مدرسه هاجر
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه الهام
» مدرسه مهرآئین
» مدرسه پیوند شماره 2
» مدرسه فرهنگ بانو امین
» مدرسه فاطمیه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه محسن
» مدرسه امام صادق
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه فرید
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه عترت

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
امیرمحمدش
(1398/05/22)
سلام آقای گودرزی معلم ریاضی،آقای ابوترابی آقای بیگلری مشاور،آقای شیردل معاون پرورشی،آقای کامجو بهترین های کادرمدرسه هستند
دلم براشون تنگ میشه
سعید رضا سلطانی
(1397/09/18)
سلام نظر خاصی راجع به این مدرسه ندارم چون از اون موقعی که تو این مدرسه بودم ده سال گذشته و یک سری کارا هم توی همه مدارس هست فقط خاطرات زنده کرد آقا کوهی ناظم، آقا آشتیانی مدیر و یک سری دانش آموز که دلم براشون تنگ شده فقط موقعی که من بودم بعضی از بچه ها منو اذیت میکردند که خب خودمم بی تقصیر نبودم هرچند تقصیرم کمتر بود نمیدونم اینایی که گفتم میشناسید یا نه ولی خواستم چنین نظری بزارم
(1397/09/18)
سلام نظر خاصی راجع به این مدرسه ندارم چون عوض شده و ده سال از دوره من میگذره ویه سری چیزا هم تو همه مدرسه ها هست چون تو همه بچه ها هست نمیتونیم بگیم چون فلان مدرسه مثلا یکی فلان کار بد کرد مدرسه خیلی بد بوده ولی دوره من، بچه ها منو اذیتم میکردند ولی خب با این حال دوست دارم همکلاسی های اون دوران ببینم مهدی سلیمانی بود عیسی خانی بود شعبانی باباجان زاده رادمنش عباس میر ترابی مسعود مرادی ناظممونم آقا کوهی و مدیرمونم آقا آشتیانی بود امیدوارم با گذاشتن این نظر خیلی ها رو بتونم پیدا کنم

نمیدونم آقای آشتیانی مدیر و آقای کوهی ناظم میشناسید یا نه شما کلا جدید هستید و هم بچه ها هم کادر چون خیلی درگیری با بچه های دیگه داشتم از من خوششون نمیومد ولی خب من حتی اگه بازم مسخرم کنند دوست دارم ببینمشون چون 25 سال سنم هست ولی هنوز هم اخلاقم همونه هم باقی چیزام و تغییری نکردم ولی امیدوارم هم همکلاسی هایی که اسم بردم هم بعضی از کادر ببینم ببخشید تو بخش کمک کردن به بقیه این نظرارو گذاشتم فقط خواستم تجدید خاطره کنم و در آخرم اینکه تو این ده سال تنها تغییری که تو زندگی من شد و همین چند هفته پیش اتفاق افتاد فوت مادر مهربونم بود یادش بخیر بنده خدا برای دفاع از من هم با آقای کوهی هم با بچه ها خیلی کل کل میکرد به خدا که خیلی حیف بود بخواد بره..
بازدیدکننده سایت
(1397/04/27)
به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/20)
از نظر آموزشی در برخی از پایه ها راضی نیستم و به نظرم برخی از دبیران نسبت به نمرات دانش آموزان تعهد اخلاقی ندارن چرا که معدل برای دانش آموز دبیرستانی واقعا مهمه و در سرنوشت و تعیین رشته او تاثیر مستقیم داره
در پایه نهم دبیران بهتر کار می کنند
سه روز در هفته تا ساعت دو و نیم بعداز ظهرکلاس فوق برنامه دارند که راضی نیستم..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/06)
مدرسه خوبی است . من از یکی از کادر آموزشی راضی نیستم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
دانش آموز این مدرسه
(1396/10/11)
امسال سال اولی هست که در این مدرسم اما راضی نیستم
دو روز در هفته ما را تا ساعت 4 نگه می دارن...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
(1396/08/11)
مدرسه جا نداره و از سطح ادب بچه ها راضی نیستم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/19)
ساعات کار این مدرسه سه روز در هفته بیشتر است و کارهای فوق برنامه انجام می شود. آیا کسی می داند که این برنامه، شامل چه کارهایی است؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1396/03/24)
سلام خسته نباشید ،پسرمن ششم رو به پایان رسانده ومیخوام برای هفتم ثبت نامش کنم خواستم بدونم مدرسه ی شما میتونم ثبت نامش کنم ،مدرسه سال گذشته مدرسه ی امام صادق علیه السلام بوده وهرسال رو با نمرات خیلی خوب به پایان رسانده
بازدید کننده سایت
(1395/12/10)
من از این مدرسه راضی هستم مدیریت و دبیران عالی داره خداحفظشون کنه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
سلطانی
(1395/08/28)
اقا رنجبر راست میگه ولی اون معلم بده امسال رفت.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/06/17)
کیفیت مدرسه رضایت بخش نیست
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
رنجبر
(1395/06/07)
مدرسه عالیه یه مدیر خوب داره و همه پرسنل خوبن الا یکی از معلما
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان سایت هستیم.
(1395/02/16)
مدرسه خوبی است
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند