سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه گلستان دانش


مدرسه گلستان دانش


درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی گلستان دانش

مدرسه گلستان دانش یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 14 (محدوده پل چهارم و پنجم بلوار ابوذر، نبرد جنوبی، افسریه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم، خیابان علامه امینی جنوبی، کوچه سیاوش بهشت آئین، پلاک ۱۸ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33143716 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم پریسا جعفری و موسس آن خانم نرگس جعفری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 33143716 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 33833748 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://golestandanesh.tehsch14.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 15,383 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 23 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 23 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1493)

مدرسه گلستان دانش، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم، خیابان علامه امینی جنوبی، کوچه سیاوش بهشت آئین، پلاک ۱۸

دبیرستان هوشمند دو زبانه
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان
» مدرسه روشنگران
» مدرسه دانش
» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)
» مدرسه سینا
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه سوده
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه مشکوه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پویش» مدرسه سوده

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران

» مدرسه آوای تبسم تابان

» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه سهراب سپهری

» مدرسه صدرا نوین

ویدیو مدرسه گلستان دانش 1
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1398/11/19)
برخورد مسئولین و دبیران خوبه شیوه تدریس هم عالیه ولی به نظرم امکانات نسبت به شهریه زیاد بسیار کمه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/04)
این مدرسه هوشمند بسیار عالی است
که 2 زبانه هست
انگلیسی، فرانسوی.
معلم ها خیلی عالی درس میدهند
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بی نام
(1398/02/10)
آیا کلاس هفتم هم داره؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
م.ت
(1398/02/10)
آیا راهنمایی هم هست?
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
ناشناس
(1398/01/27)
به نظرم خوب نیست و از نحوه برخورد کادر راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/19)
عالی هست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دانش آموز
(1397/05/24)
به نظرم این مدرسه درحد مدرسه دولتی کار می کنه وفقط از نظر تعداد دانش آموزان با مدرسه دولتی متفاوت است واکثر معلمان سن بالایی دارن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مسئول دبیرستان
(1397/03/10)
دخترم نیلوفر منتظران عزیزم خوشحالم که شاهد موفقیتت می باشم از اینکه از من و دبیرانت یاد کردی سپاسگزارم ان شا،الله شاهد پیروزی و سربلندیت در همه زمینه های علمی و اجتماعی باشم همه ما دوستت داریم. با آرزوی دیدار تو، مدیریت گلستان دانش منطقه 14
مشاور تحصیلی
(1397/03/08)
سلام به نظر من این دبیرستان به همه جوانب آموزشی و پرورشی اهمیت داده و آموزش دانش آموزان در محیطی آرام و به دور از تنش و استرس بوده و از همه جهت به عواطف دانش آموزان با توجه به ورود به سن بلوغ توجه می شود
آن گروه از عزیزانی که به فرزندان خود از نظر نوع محیط آموزشی اهمیت می دهند، آگاه باشند، به دلیل انتخاب دبیران با تجربه و دلسوز دراین دبیرستان و انتخاب دانش آموزان از لحاظ اخلاقی و علمی و در واقع گزینش برترین دانش آموزان ، هم چنین کادر مدیریتی و مشاوره ای با تجربه و به روز، و نحوه صحیح هدایت تحصیلی و هدایت دانش آموزان در انتخاب رشته مناسب با استعدادهای دانش آموزان براساس مشاوره و تست های مربوطه، آموزش سطح بالا، مناسب و با کیفیت عالی می باشد. بنابراین با خیال راحت ثبت نام کنید.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/07)
پایان فعالیت روزانه تا ساعت 14/30
برخورد مسئولین مدرسه : بر خوردی محترمانه ، دلسوزانه وعواطف انسانی
ارزش شهریه نسبت به خدمات ارائه شده مناسب و منصفانه است
فضای فیزیکی مدرسه : کلاسهای استاندارد با فضای آموزشی بروز و مجهز به سیستم هوشمند ، نور کافی و ...
صد در صد قبولی با معدل عالی
سبک اموزشی زبان : دو زبانه می باشد انگلیسی و فرانسه آموزش داده میشود با روش paesntation
ورزش با مربیان با تجربه در سالن ورزش مجهز به امکانات ورزشی
شرکت دانش اموزان در جشنواره های موسیقی و کسب مقام
کلاسهای فوق برنامه علمی ، هنری ، فرهنگی و ...
آماده سازی برای شرکت در جشنواره خوارزمی ، برگزاری کلاسهای مهارت آموزی ، رباتیک ، گلایدر ، سازه ماکارونی ، بافتنی ، خیاطی ، کارگاه چوب فلز ، ازمایشگاه فیزیک و شیمی زیست شناسی.
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/07)
بسیار دلسوز و عالی سطح بالا کار میکنن تو سایتشون هم میتونید عکس و مطالب رو ببینید و پیش ثبت نام کنید
Golestandanesh.ir
بازدیدکننده سایت
(1397/03/06)
مدرسه خوب و پیگیر درس دانش اموزان هستند همه تلاششون برای ارامش دانش اموزان هست، سالی چند دانش اموز که توان مالی ندارند رو رایگان ثبت نام میکنن
بازدیدکننده سایت
(1397/03/05)
به نظرم کسانی که کامنت های نارضایتی گذاشتن ادم های قدر شناسی نیستن، من از نزدیک شاهد تلاش بی وقفه کادر این مدرسه بودم و در واقعا باید بدونید مدارس غیر دولتی تمام بوجشون از شهریه هست و وقتی شهریه رو ادم نپرداز نمیتونن حقوق معلم بدن خدمات ارائه بدن پس طبیعی که شهریه شونو سر وقت بخوان.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بینام
(1396/12/17)
به نظر من مدرسه خوبی نیست و رسیدگی خوبی ندارن
به نظرم بیشتر به مسائل مالی میپزدازن
از اینکه وسایل بچه های سال گذشته را در اختیار دانش اموزان جدید میگذارند راضی نیستم
نمونه ان ها سازه ماکارانی است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/06/31)
دختر من ٣سال تو این مدرسه بود راضی نبودیم اکثر پرسنل فامیل هستن دوستان توجه داشته باشند مبلغ شهریه را اول سال مشخص کنند وگر نه پایان سال باید مبلغی رو پرداخت کنید وگر نه کارنامه بچه تان را نمی دهند الان که دوره دوم بردم میفهمم چه پولهایی از بچه من گرفته اند ودرس یاد نداده اند
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/31)
من ی سال اونجا درس خوندم کادر مدیریت و معلم ها رضایت بخش نبودن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/31)
بنظرم این مدرسه اصلا درسطح غیرانتفایی نیس و معلمان و همچنین کادرمدیریت بسیارضعیفه وفقط به مسائل مادی اهمیت میدن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صادقی
(1396/06/25)
سلام..لطفا راجع به مدرسه اطلاع رسانی کنید..من راجع به این مدرسه چیزی نمیدونم
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بی نام
(1396/05/07)
به نظر من مدرسه خوبی نیست معاونت خوبی ندارد اما مدیر و بعضی معلمان گل این مدرسه خوبند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/03/27)
سلام من از سال 84تا87 در این مدرسه مشغول به تحصیل بودم
و واقعا از زحمات تک تک معلمین دلسوز و کادر مدیریت مدرسه کمال تشکر و قدر دانی را دارم.وتا کنون که در دانشگاه مشغول به تحصیل هستم از آموزش های جامع وکامل دوران تحصیل در این مدرسه بهره میگیرم...چون واقعا بیش از سطح کتاب به ما آموزش دادن و فوق العاده آموزش های شیرین و جامع
از مدیریت وقت مدرسه سرکار خانم سعادت عزیز وهمچنین سرکار خانم جعفری بزرگوار کمال سپاس دارم و همچنین معلمان دلسوزی چون سرکار خانم پیرمرادیان عزیرم و خانم عموزاده بزرگوار و خانم علیزاده
همیشه دعاگویشان هستم
پیشنهاد میکنم حتما ثبت نام کنید.فوق العاده هستن ومانند خانواده دلسوز
بازدید کننده سایت
(1396/03/05)
به نظرم اصلا خوب نیست.....من فقط یه سال تو این مدرسه بودم و واقعا نمیتونم یه سال دیگه هم بمونم....تمام بچه های مدرسه همین نظرو دارن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الینا
(1396/02/31)
لطفا درباره مدرسه اطلاع رسانی کنید
بی نام
(1395/08/03)
من درباره این مدرسه اطلاعاتی ندارم هرکس اطلاعات دارد در اختیار من هم بگذارد ممنون می شوم من میخواهم ثبت نام کنم