سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی سادات موسوی

مدرسه سادات موسوی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 14 (محدوده خیابان هفده شهریور) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا، ایستگاه ناصری، جنب ورزشگاه 17 شهریور ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33314177 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای محمدمحسن برنج‌کوبان و موسس آن عليرضا لكسیدحسن ابوترابی فرد است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://sadatmoosavi.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 14,597 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1369)

مدرسه سادات موسوی، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا، ایستگاه ناصری، جنب ورزشگاه 17 شهریور

مجتمع آموزشی سادات موسوی از قدیمی‌ترین و موفق‌ترین مدارس منطقه ۱۴ تهران می‌باشد. این مجموعه با بستری سالم و مذهبی، فضای آموزشی مجهز و کارآمد و امکانات و فضاهای تفریحی ورزشی، سعی در پرورش همه‌جانبه دانش‌آموزان خوب این مرز و بوم دارد.
کسب نتایج درخشان در امتحانات نهایی، مسابقات و المپیادها، قبولی فارغ‌التحصیلان در دانشگاههای سراسری و معتبر در سالیان متمادی موجب اعتماد و آرامش خانواده‌های محترم گردیده است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه یاس نبی
» مدرسه صبا
» مدرسه شهید مدرس 1
» مدرسه ارشاد
» مدرسه صبا
» مدرسه مدبر
» مدرسه آئین روشن
» مدرسه خضرا
» مدرسه سلام صادقیه
» مدرسه بهاران پایتخت

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه تلاش
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه موعود
» مدرسه سما 4
» مدرسه علم برتر
» مدرسه نسیم محبت
» مدرسه فرزانه
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان نور» مدرسه علوم

» مدرسه بوستان‌ امید

» مدرسه سوده

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه بهار پروانه‌ها

» مدرسه روشنگران

» مدرسه کوشش

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نیکا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه علوم نو
» مدرسه ستارگان هدف
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه مشکوه
» مدرسه خاتم
» مدرسه نخبگان دانش
» مدرسه امید ایران
» مدرسه آتیه‌سازانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1402/04/24)
سلام .چرا نظرات بسیار اندک هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Ah
(1402/03/17)
من از این مدرسه راضی نیستم . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/02/09)
برای ورود به پایه دهم چه شرایطی داره مدرسه؟آیا آزمون ورودی داره؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد
(1400/12/26)
اردوی مطالعاتی عید بچه های دوازدهم فوق العاده هست
بنظرم در سطح مدارس تراز اول تهران برگزار میشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1400/11/25)
برنامه های تستی و تشریحی عالی بود،اردوی علمی دی ماه توی همه پایه خوب بود،کلاسهای مجازی و تلفیقی با کیفیتی برگزار کردن،دبیران خیلی خوبی مخصوصا سال دوازدهم.مسول پایه های پیگیر و با برنامه دارن،از مدیر مدرسه آقای برنجکوبان هم تشکر می کنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.