سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی شریف

مدرسه شریف یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 14 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان پیروزی، انتهای خیابان پرستار، خیابان شهید نساجی، پلاک 114 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33197103 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محسن ابطحی و موسس آن محسن ابطحی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 33197103 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 33177103 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.sharif14.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 37,746 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 37 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 37 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1380)

مدرسه شریف، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : خیابان پیروزی، انتهای خیابان پرستار، خیابان شهید نساجی، پلاک 114

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانشمند
» مدرسه هوردخت
» مدرسه شمیم فاطمه
» مدرسه قدس
» مدرسه ابوذر غفاری
» مدرسه دین و دانش 1
» مدرسه نیکان
» مدرسه امام هادی
» مدرسه امیدان
» مدرسه اندیشه مبتکران

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه عترت
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه سما 4
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه مشکوه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اتحاد نوین» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه نیکا

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد

» مدرسه ندا

» مدرسه درخشان

» مدرسه درخشان

» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه علوم نو
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه هما
» مدرسه مشکوه
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه سرای زندگیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
علی
(1398/05/06)
به نظرم مدرسه کیفیت نداره و راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسن صفایی کیا(چقلوند)
(1398/03/06)
سلام به همه، من از جمله دانش آموزان سال اول تاسیس مدرسه شریف هستم.
خیلی خوشحالم که میبینم هنوز شریف با کیفیت بالا سر پاست و این ممکن نبودهمگر با زحمت های آقای ابطحی عزیز.
دلم برای همکلاسی هام و دبیرام خیلی تنگ شده امیدوارم هر جا هستن تنشون سالم باشه و اونهای هم که در قید حیات نیستن خداوند مورد رحمت خودش قرار بدهد.با آرزوی موفقیت بیشتر دبیرستان شریف.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
فواد
(1397/04/07)
من چهار سال در دبیرستان شریف مشغول تحصیل بودم چقدر خاطرات خوشی از این مدرسه دارم . چقدر دوران خوبی بود .
یاد اون آقای حیدرپناه به خیر چقدر با ایشون حال میکردیم ناظم به این باحالی ندیدم . آقای مجیدی یادش به خیر اردوهایی که برگزار میکردند.
مشهدهایی که رفتیم چقدر توی مدرسه با شوخیهاشون خاطره داریم . تذکراتی که میدادند را اون موقع خیلی درک نمیکردیم ولی به خدا توی زندگی همه اش بدردمون خورد.
آقای یزدی و پیگیریهاشون را فراموش نمیکنیم . چقدر برای بچه ها دل میسوزوندن . مثل یک پدر با بچه ها بودند . آخ داشت یادم میرفت آقای ابطحی و گیر دادن به موی سر بچه ها هم خاطره هست . خوب ایشون خودشون مو بکارن درست میشه . در کل بهترین جای دنیا بود مدرسه شریف
متین ندیمی فر
(1397/02/26)
من دانش اموز مدرسه دوره اول شریف هستم دلم میخواهد از اقای یزدی خواهش کنم با توجه به نظر بچه های دوره اول اقای عباسی به ان مدرسه بیایند
بازدید کننده سایت
(1397/02/22)
مدرسه شریف عالیه . همه مسئولینش را دوست دارم . مخصوصا آقای یزدی و مجیدی - آقای مجیدی کسیه که یکروز توی مدرسه نمیدیدم دلم براش تنگ میشد .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ثمری
(1396/12/19)
من قصد جواب دادن به دانش آموز دیگری در اینجا را ندارم .
این را هر کسی میداند که هیچ مجموعه ای بی عیب نیست . ولی من به عنوان دانش آموز این مدرسه که چهار سال در این مدرسه بودم عملکرد بسیار خوبی از کار این مدرسه دیدم چه دانش آموزان قوی و چه ضعیف .
در ضمن من الان درس و سربازی را تموم کردم و متاهلم پس 20 سالم نیست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرهاد
(1396/12/13)
با سلام
احتمالا سن اقای ثمری که بعد از مطلب بنده نظر دادن که از لحاظ اموزشی نمره قبولی اعطا کردن در حدود ٢٠ سال می باشد ، چون در سن بالاتر تازه ایشان متوجه می شود که چقدر سن ١٤ تا ١٨ سال حساس می باشد و نحوه برخورد با این سن می بایست تجربه و مطالعه کافی داشت که خیلی از آقایان به نظرم علم رفتاری و راهبردی را نداشتن و به نظرم سیستم آموزشی آن دهه به این شکل بوده..
در سالهای ١٣٧٢ الی ١٣٨٠ مجوزهای مدارس غیر انتفاعی صادر شد و به نظرم با اینده دهه شصتی ها بازی شد و باعث رقابتهای ناسالم بین دانش اموزان شد، امیدوارم کلیه مطالب بنده را در سایت درج کنید و سانسور نشود بنده طی سالهای ١٣٧٦ الی ١٣٧٩ دانش اموز این مدرسه بودم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است. ضمن اینکه مواردی که فرمودید مربوط به سال ها قبل می باشد و حتما شرایط مدرسه تا کنون دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
امیرحسین
(1396/12/08)
سال چهارم حدود بیست میلیون به طرق مختلف از ما پول گرفتند و متاسفانه نهایتا دانشگاه ازاد قبول شدم
در سالن مطالعه کسی درس نمیخواند
بعد از ظهرها در سالن مطالعه همه گوشی میاوردند
از زحمات اقای تسبیحی ممنونم

پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهنام
(1396/12/08)
به نظرم سن کادر اجرایی بالاست و توان مشاوره ای ندارند
اقای مجیدی را دوست دارم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ثمری
(1396/11/28)
سلام - من توی این مدرسه چهار سال درس خوندم . دانش آموز شاگرد اول و دوم و این جور چیزها هم نبودم ولی از متوسط بالاتر بودم. برخوردهای مدرسه را هم دیده بودم هم با دانش آموزان ضعیف و هم قوی . برخوردهای درستی بود معمولا . اما خوب در میون این همه دانش آموز حتما بعضیها هم از مدرسه ناراحت هستند و بدی مدرسه را میگن . در کل من به مدرسه نمره قبولی با معدل بالا میدم چون هم دبیران خوبی داشتند و هم آموزشی و پرورشی قوی دارند و هم نظم درستی دارد .
(1396/11/19)
باسلام
امیدوارم دوستان ظرفیت نقد شدن داشته باشند البته که از جوابیه قبلی ایشان کاملا واضح است که این روحیه به نظرم در کادر مدرسه وجود ندارد ، باید این موضوع را بپذیرفته باشند که کسانی این مطالب را عمدتا می نویسند که دارای سنی در حدود ٣٠ سال به بالا بوده و دیگر به موضوعات و افکار نوجوانی نمی پردازند ، بنده در اواخر دهه ٧٠ دانش اموز این مدرسه بودم ، در رشته ریاضی و فیزیک ، باید بگویم که معدل بنده متوسط بود و از شاگردان درس خوان مدرسه نبودم و همیشه از طرف اولیا مدرسه مورد نکوهش قرار می گرفتم به شکلی که همیشه فکر می کردم بنده هیچ وقت در زندگی موفق نمی شوم ، و اساسا در هیچ موضوعی استعداد ندارم ان موقع استاد شیمی ما اقای نوحی ، استاد حسابان اقای علیزاده ، استاد تاریخ محمد زاده ، استاد دینی عیسی زاده و استاد فیزیک کاظمی ، استاد ادبیات کاظمی بودن
با کادر اجرایی اقای نکوفر و اقای حیدر زاده و اقای یزدی
به نطرم رقابت های نامناسب درسی و تربیتی بین دانش اموزان وجود داشته
بنده بخاطر این سیستم اموزشی به انگلستان رفته و در انجا با توجه به اینکه بالاخره خداوند متعال استعداد در هر مخلوقی در نظر گرفته ، اتفاقا بر عکس این موضوع که مدرسه اصرار داشت که بنده هیچ استعداد در زمینه ریاضیات نداشتم ، در رشته مالی درس خوانده و الان خداوند را سپاسگذارم که از مدیران موفق هستم ، این مطالب را برای این نوشتم که بگویم که چه استعداد هایی در زمان دبیرستان نابود می شوند..
در اخر اسم چند نفر از همکلاسی های عزیز را دکر میکنم بیاد گذشته پژمان افضلی ، میثم رفیعی ، حسین حبیبی عزیز ، امین نژاد ، حسن زاده ، رحیمی ، کربلایی عباس
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ابیذر امامی
(1396/09/26)
خاطرات خوبی از این دبیرستان دارم. برمیگرده به 17 18 سال قبل. قدردان زحمات آقایان ابطحی. یزدی. مجیدی. مُهری (دبیر ریاضی که امیدوارم هر کجا هستند سلامت باشند.). گودرزی. نیکوفر. عیسی زاده. محمدزاده و ... هستم و همچنین یاد رفقای خوب اون دوران بخیر
ابیذر امامی - آلمان. آذرماه 96
پدرام
(1396/08/06)
مدرسه شریف به نظر من مدرسه عالی با مربیان درجه 1 هست
این مدرسه توی منطقه 14 نظیر نداره . جامع و کامله و من از این مدرسه خیلی راضی هستم
پویا
(1396/07/28)
از نظر من در این مدرسه فقط پول اهمیت داره من شاگرد 10ام اینجا بودم.
رتبه های خوب هم نمیاره.
از نظر من مدرس بهترین مدرسه است.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهدی سعیدیان
(1396/07/09)
اینجانب یکی از فارغ تحصیلان این مدرسه درسال 77هستم نظام قدیم فقط بگویم الحق و انصاف طوری دبیران این مدرسه تدریس میکنند که مفهوم درس را یاد بگیرید من شاید الان درسهای دانشگاه فراموشم شده ولی درسهای دبیرستان هنوز در ذهنم هست یاد اساتید چون استاد حیدری (رحمه الله)(استاددانشگاه) استاد جوکار (موسس موسسه معروف گاج) (دبیرشیمی)و.......که استادانه تدریس کردند بخیر باسپاس مهدی سعیدیان کارمند بانک مسکن
فرمهینی
(1396/06/21)
به نظر من از این نظرات نمیشه خیلی مدارس را شناخت . معمولا دانش آموزهایی که در مدرسه ای با آنها برخوردی شده از آن مدرسه بد مینویسند و کسانی که در مدرسه ای موفق شدند خوب مینویسند . من خودم از دبیرستان شریف خیلی راضی هستم و موفقیتهای خودم را مدیون این مدرسه میدونم . من توی این مدرسه خیلی چیزها یاد گرفتم و واقعا در زندگی من تذکرات و نکته هایی که گفتند خیلی بدرد خورد . مخصوصا صحبتهای آقای مجیدی که من در زندگی به خیلی از آنها رسیدم . زمانی که دانش آموز بودم برخی از حرفهای ایشان را لمس نکرده بودم و متوجه همه حرفهای ایشان نبودم ولی بعد گذشت چند سال یک به یک به حرفهای ایشان رسیدم
علی
(1396/06/19)
من دانش آموز سال چهارم دبیرستان شریف هستم . حداد هم همکلاس ما بود ولی به خاطر عدم توجه به تذکرات مسئولین مدرسه از مدرسه رفتند . خوب درس خوندن در این مدرسه شرایط خاص خودشو داره . ولی مدرسه ای که ایشون رفتند رنبه خیلی پایینی در امتحان نهایی داشتند و ما رتبه عالی در امتحان نهایی آوردیم . من از زحمات مسئولین آموزشی و پرورشی مدرسه کمال تشکر را دارم . با نظر دوست خوبم حداد هم موافق نیستم . علت ارائه این نظر را از ایشان خواهم پرسید .
(1396/05/28)
من دانش آموزی هستم که سال دوم برای اینکه آمار امتحان نهایی دبیرستان شریف خراب نشود از مدرسه اخراج شدم و به مدرسه ی دیگری رفتم و آخر سال معلوم شد رتبه مدرسه جدید از رتبه ی مدرسه شریف که یک رقمی هم نشده در امتحانات نهایی بهتر شده است. درس خواندن در این دبیرستان را توصیه نمیکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد امین
(1396/05/10)
من چهار سال توی دبیرستان شریف درس خوندم . هنوز با خاطرات این مدرسه زندگی میکنم . همه چیز عالی بود . هر چند از مدیریت خیلی راضی نبودیم ولی افرادی چون آقای یزدی و آقای مجیدی آنچنان با دانش آموزان عالی رفتار میکردند که مدرسه برای ما خیلی دلنشین میشد . یاد روزهای مدرسه به خیر
اامیر حسین
(1396/04/29)
سلام
بنده دانش آموز رشته ریاضی این مدرسه در سال10ام بودم.
از نظر من با وجود رفتن آقا داودی باز هم مدرسه خیلی خوبیه.
فقط سال یازدهم رو سخت میگیرن.
ولی از لحاظ تکنولوژی آموزشی و کلاس های آموزشی به نظر من ضعیف تر است.
و حتی آزمایشگاه آنچنانی نداره.
لطفا جهت ثبت نام کلاس ها رو ببنید بعدا ثبت نام کنید.
به قول قدیمی ها شنیدن کی بود مانند دیدن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیرضا
(1396/04/27)
مدرسه ی خوبیه و بیش تر معلماش بی نظیر هستند .محیط خوب ...به نظر من خیلی سختگیرو پیگیر
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
معاون دبیرستان شریف
(1396/04/20)
اولیای محترم برای اطلاع از کارهای انجام شده دبیرستان شریف میتوانند در کانال تلگرامی مدرسه عضو شوند
https://t.me/sharifhighschool
معاون دبیرستان شریف
(1396/04/20)
با سلام ، با توجه به برخی از نظرات خلاف واقع جهت تنویر افکار عمومی پاسخ این موارد اعلام میگردد .
در مورد نظر شخصی به نام محسن: در پایه سوم شخصی به نام محسن نداشتیم و شاید ایشان از اسمی دیگر استفاده کردند . ولی در مورد تنبیه مشاور پایه این امر خلاف واقع بوده و مدرسه شریف شدیدا مخالف تنبیه بدنی میباشد.
در مورد نظر آقای افراسیابی: ایشان به عنوان بورسیه مدرسه ثبت نام شدند و هیچ پولی پرداخت نکردند چگونه در مورد پرداخت هزینه نظر دادند . مشخص هست که نظر دهنده آقای افراسیابی که با معدل 19 و شصت ونه در پایه دهم قبول شدند نیست .
در مورد نظر فردی به نام حشمتی : در کل این سالها ما دانش آموزی با نام حشمتی نداشتیم .
در مورد نظر آقای عشری : این دانش آموز با معدل پایین به خاطر برخی ملاحظات ثبت نام شد و متاسفانه با روشهای مدرسه هم راه نیامدند . البته آقای مصطفی عشری اعلام کردند که این نظر را هم ایشان درج نکردند
در مورد نظر دهنده ای به نام حنیف : ما در مدرسه در تمام طول سالهای تشکیل یک دانش آموز به نام حنیف داشتیم و ایشان آقای حنیف براری بودند که نظرشون در پایین درج شده . پس این شخص هم شخص حقیقی نیست .
برای مدرسه مشخص هست که نظر های تخریبی از طرف دانش آموزان دبیرستان نیست و ای کاش سایت به گونه ای عمل میکرد که شخص نظر دهنده مشخص باشد مثلا از روش ثبت شماره موبایل و ارسال کد تایید به شماره موبایل استفاده میکردید تا نظر خلاف واقع درج نشود .
با تشکر از مسئولین سایت
مسلمی
(1396/04/20)
سلام . مدرسه شریف مدرسه دوست داشتنی و بسیار خوبی هست و نسبت به پولی که از دانش آموزان می گیرند خدمات خوبی ارائه می دهند. خاطرات شیرین و زیبای من از این مدرسه فراموش نشدنیه . معلمهای دلسوز و خوب ، کادر و معاون های مهربون و دوست داشتنی و برنامه ریزی دقیق و درست از ویژگیهای این مدرسه هست . در کنار برنامه ریزی خوب آموزشی وجود معاون پرورشی خیلی خیلی خوبی به نام آقای مجیدی عزیز بر همه خوبیهای این مدرسه اضافه میکنه و مدرسه را جای دوست داشتنی میکنه
یک سال معاونینی به نام ... را آوردند که اصلا خوب کار نمیکرد و مدرسه عذر این شخص را به خاطر تخلفات زیادش خواسته و من سال یازدهم هم اینجا ثبت نام کردم چون نتیجه های خوبی از این مدرسه دیدم . برادر خودم هم از این مدرسه فارق التحصیل شد و اون هم خیلی راضی هست
. در کل مدرسه خوبی هست و به خاطر بد کار کردن یک نفر اون هم توی یک سال مدرسه بد نمیشه
حمیدی پویا
(1396/04/18)
من چهار سال توی این مدرسه بودم . توصیه میکنم حتما فرزندان خودتون را در این مدرسه ثبت نام کنید . فضای دلنشین و خاطره های خوشی که از اردوهای این مدرسه دارم را فراموش نمیکنم . بهترین دوران تحصیلم در این مدرسه بود . از مربیان این مدرسه کمال تشکر را دارم .
مهدی
(1396/04/18)
سلام . من سال اول یکی دیگه از مدارس منطقه 14 بودم . به سفارش یکی از آشناها سال دوم اومدم دبیرستان شریف . مدرسه قبلی که بودم برای قبولیها آمار میساختن و دانش آموزای ضعیف را از لیستشون حذف میکردن و لیست قبولی دانشگاهشون دروغ بود کسانی که میزدند قبولی تهران دانشگاه آزاد بودند و ... ولی دبیرستان شریف اصلا از این کارها نمیکرد و خیلی عالی هم کار میکرد . این دبیرستان هم آموزشی خیلی خوب کار میکنه هم پرورشی . من سه سالی که توی این مدرسه بودم واقعا راضی بودم بر عکس مدرسه قبلی . واقعا مدرسه خوبی هست
حیدر
(1396/04/17)
من چهار سال مدرسه شریف درس خوندم ، حقیقتا مدرسه بسیار عالی و خوبی هست ، امسال تازه کنکور دادم ، خیلی قوی با ما کار کردند ، هم آموزشی عالی بود و هم پرورشی ، من خودم به هر کی بشناسم این مدرسه را توصیه میکنم
(1396/04/17)
مدرسه از نظر معلمها و مدیریت خیلی عالی هست . معاونین مدرسه هم خیلی صمیمی و خوب هستند . از لحاظ پرورشی هم عالی هست
محمد
(1396/04/15)
بنده دانش آموز سال سوم مدرسه بودم.سال بسیار پرانرژی و قوی ای داشتیم.مشاور بسیار عالی بود و با نظر دوستی که می گفت کادر خوبی نداره صددرصد مخالفم.نشونش هم قبولیهای زیاد المپیاد مدرسه و نتیجه بسیار عالی امتحانات نهایی من شد.واقعا دستشون درد نکنه.
(1396/04/11)
بزرگترین اشتباه من درس خواندن در این مدرسه بود
فقط پول میگیرند
از مدیریت راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عشری
(1396/04/10)
به نظرم اصلا مدرسه ی خوبی نیست. من ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
حشمتی
(1396/04/10)
سلام.
بزارید با مدرسه آشناتون کنم.
به نظرم مدرسه خوبی نیست
از نحوه برخورد مشاور سال سوم اصلا راضی نیستم. از مدیریت هم راضی نیستم.
پول زیاد میگیرن ولی از نظر کیفیتی به نظرم خوب نیست. دبیرای خوبش رفتن از اونجا..............کلاساش اصلا هوشمند نیست.
ی تخته سیاه داره تازه گچ هم میخوای بگیری باید منت بکشی......
به نظر من برید ی دولتی ثبت نام کنید بهتره.
شخصا خودم تا سال دهم معدلم20 بود
ولی با اومدن به اینجا خیلی پسرفت کردم
یاعلی
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
افراسیابی
(1396/03/31)
به نظرم مدرسه بدی نیست ولی نسبت ب پول کیفیت نداره مث اینه پول کباب میدی ولی نیمرو میخوری
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسن
(1396/03/31)
سلام.
به نظرم اصلا مدرسه خوبی نیست
کادر قوی نداره... از نحوه برخورد معاونت با دانش آموزان اصلا راضی نیستم.
من دانش آموز سوم این مدرسه هستم جز دبیر زیستش از بقیه راضی نیستم...و اصلا براشون مهم نیست.
مشاور تنبیه فیزیکی میکنه
من این مدرسه رو برای ثبت نام پیشنهاد نمیکنم.
باتشکر...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی
(1396/03/19)
فضای سالم آموزشی و تربیتی.نتایج و قبولی خیلی خوب در امتحانات نهایی و کنکور
احمد
(1395/11/12)
مدیریت عالی و کادر خیلی خوب
حنیف
(1394/12/06)
دبیران: عالی.مدیر:مدبر و دلسوز.ناظم:مقتدر.امکانات:خوب.
فضای تکنولوژی آموزشی این مدرسه عالی است.
توجه به خلاقیت در کلاسهای فوق العاده این مدرسه در حد عالی است.