سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه نمونه دولتی مطهره

مدرسه مطهره یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 14 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان پیروزی، پل دوم بلوار ابوذر، جنب شهرداری، خیابان کیوان ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33072484 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم خرازيان است.
این مدرسه از نوع مدارس نمونه دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 53,380 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 130 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 130 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1505)

مدرسه مطهره، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) نمونه دولتی دخترانه : خیابان پیروزی، پل دوم بلوار ابوذر، جنب شهرداری، خیابان کیوان

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نور نرگس
» مدرسه آینده سازان
» مدرسه مصباح
» مدرسه سلام منان
» مدرسه رستم آبادیان
» مدرسه سحر
» مدرسه صالح المهدی
» مدرسه سارا
» مدرسه پیوند
» مدرسه گلهای یاسین

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه مبینا
» مدرسه مبینا
» مدرسه فرزانه
» مدرسه علوم
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه سلام پیروز

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ» مدرسه روحی شاد

» مدرسه چشمه اندیشه

» مدرسه موعود

» مدرسه درخشان

» مدرسه روشنگران

» مدرسه خاتم

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه دانش

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه نخبگان دانش
» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)
» مدرسه مشکوه
» مدرسه کوک طلایی
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه بهار اوشان
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه فرهنگ ایرانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1402/08/08)
سلام
من امسال دانش آموز پایه دوازدهم رشته تجربی هستم سومین سال است که در این مدرسه درس میخونم
امسال کادر اجرایی مدرسه که شامل مدیر و معاونین آموزشی هستن عوض شدن
من تجربه مدیر و کادر قبلی و جدید را دارم
اولش با ورود کادر جدید همه بچه ها نگران بودن ولی با گذشت چند هفته ،نوع برخورد مدیر و معاونین و پیگیری های آنها در مورد مسائل آموزشی و انظباطی مدرسه به ما آرامش داد
کادر فوق العاده با دانش آموزان محترمانه برخورد می کنند و از مدیر تا معاونین واقعا دغدغه دانش آموزان را دارند خصوصا ما دانش آموزان پایه دوازدهم
در ضمن مدیر جدید بلافاصله بعد از دو هفته برای پایه 12 یک اتاق مطالعه در طبقه اول و برای پایه 10 و 12 یک اتاق مطالعه در طبقه دوم درست کردن
ما دو سال قبل جای خاصی برای درس خواندن نداشتیم و در کلاسها و نمازخانه پراکنده بودیم
کلاسهای ما نور کافی نداشت که در همین چند روز کلاسها و نمازخانه کاملا روشن و پر از لامپ شد
پله های طبقات آنقدر لیز بود که ما دائما زمین میخوردیم مخصوصا در روزهای برفی و بارانی و جدیدا هم خدمتگزار بیچاره مدرسه خانم اسماعیلی خورد زمین روی پله ها ، مدیر جدید هفته گذشته تمام پله ها را از بالا تا زیرزمین ترمز های قشنگ قرمز و مشکی زدن ما در زنگهای تفریح از پرورشی مدرسه خواستیم که برای شاد شدن فضای مدرسه برامون آهنگهای مجاز و شاد پخش کنن که انجامش میدن نماز جماعت و برنامه های مذهبی هم سر جاش برامون دارن تمام کلاسها برای خودش نماینده آموزشی و انظباطی و پرورشی داره که نماینده آموزشی با مشاور کار میکنه نماینده انظباطی با معاون آموزشی و نماینده پرورشی با معاون پرورشی مدرسه در ارتباط هست
بارها دیدم که مدیر مدرسه برای انجام بعضی کارها حتما با نماینده های کلاسها مشورت میکنه و بهمون احترام میزارن
اگر مشکلی در مورد دبیرا و درسامون داشته باشیم خیلی راحت و دیگه بدون دلهره از کوچیک شدن به معاونا میگیم و مدیرمون پیگیری میکنه
خلاصه اینکه دوستام و خودم احساس خوب و آرامی داریم
چون میدونیم کادر مدرسه هوامونو دارن
از معلم هامون شنیدیم که مدیرمون چند سال مسئول آموزش دبیرامون در منطقه بوده و دبیرامون را میشناسه
خداروشکر میکنم که امسال تو این مدرسه موندم چون میخواستم مدرسه م را عوض کنم
انشاء الله با کمک مدیر و معاون و معلمام نتیجه خیلی خوبی خودم و دوستام بگیریم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/07/20)
سلام من دانش آموز پایه دوازدهم مدرسه هستم امسال کادر عوض شد امیدوارم این تغییرات به نفعمون باشه چون سال گذشته مدرسه ی مقدار بی برنامه بود
درمورد معلما باید بگم مطهره معلمای خوبی داره
اکثر دبیران دلسوز و کاربلد هستند
من خودم اگه بخوام از بهترین معلم زندگیم نام ببرم قطعا خانم دژپور دبیر فیزیک پایه یازدهمه
ایشون جدای تدریس عالی و بی نقصشون یک انسان کامله من خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم که مطمئنم خیلی بدردم میخوره کلاسشون همیشه برام لذت بخش و اثر گذار بود.
ازشون بسیار سپاسگزارم
برای همه دبیران و کادر مدرسه آرزوی سلامتی و موفقیت می کنم
امیدوارم بتونم امسال نتیجه خوبی بگیرم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/07/20)
سلام من دانش آموز پایه دوازدهم مدرسه هستم امسال کادر عوض شد امیدوارم این تغییرات به نفعمون باشه چون سال گذشته مدرسه ی مقدار بی برنامه بود
درمورد معلما باید بگم مطهره معلمای خوبی داره
اکثر دبیران دلسوز و کاربلد هستند
من خودم اگه بخوام از بهترین معلم زندگیم نام ببرم قطعا خانم دژپور دبیر فیزیک پایه یازدهمه
ایشون جدای تدریس عالی و بی نقصشون یک انسان کامله من خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم که مطمئنم خیلی بدردم میخوره کلاسشون همیشه برام لذت بخش و اثر گذاربود
ازشون بسیار سپاسگزارم
برای همه دبیران و کادر مدرسه آرزوی سلامتی و موفقیت می کنم
امیدوارم بتونم امسال نتیجه خوبی بگیرم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/07/06)
من دانش آموز دوازدهم این مدرسه هستم
مدیر مدرسه که خانم خرازیان بودند امسال با کادر دفتری بازنشسته شدند و من فکر میکنم در مقایسه با کادر جدید، خانم خرازیان، خانم خلیلی معاون دوازدهم و خانم قربانی دلسوزتر بودند. همچنین خانم قربانی و خانم شفیعی.
خانم خرازیان سخت گیری های خودشون رو داشتند که اکثر اونها به نفعمون بودن و حالا اینو در مقایسه با مدیر جدید بهتر متوجه میشیم.هم ایشون هم معاونین با دوازدهم ها بسیار برخورد منعطف تری داشتند اما مدیر جدید و کادرشون تفاوتی نمی بینند و قوانینی از جمله مسئول کتابخانه و دربان برای جلوگیری از ورود بچه ها به سالن در زنگ تفریح و.. در مدرسه اعمال شده
خانم خرازیان جزوه های دبیران که مکمل کتاب و بسیار کمک کننده بودند رو مسئولیتش رو به عهده گرفته بودند و برای بچه ها تکثیر می کردند اما مدیریت جدید این رو نپذیرفته.
آزمون های آزمایشی برای دوازدهم ها برگزار میشه در این مدرسه و مشاورین دوازدهم دو نفر خانم کوشکستانی به عنوان مشاور ارشد و خانم نائب مشاور دیگر دوازدهم هستند که هر دو پاسخگویی خوبی دارند و مخصوصا خانم نائب دلسوز هستند.
از دبیر های دوازدهم
خانم رضوی دبیر ریاضی، بسیار پیگیر و مسئولیت پذیر هستند و دلسوزانه به پیشرفت دانش آموزانشون کمک می کنند و تدریس قوی ای دارند.
خانم مصطفوی دبیر زیست، بسیار در تدریسشون برنامه ریز هستند و به آرامش فکری دانش آموز که در آرامش تلاش داشته باشه اهمیت می دهند و حرفه ای کار می کنند.
خانم روزبهانی دبیر شیمی، برای پایه جمع بندی کوتاهی دارند و مثل خانم رضوی و مصطفوی مطالب رو کامل باز نمی کنند. صرفا به نکات پرتکرار تکیه می کنند. دوازدهم رو دقیق و با نکته تدریس می کنند.
خانم حنیف دبیر فیزیک جزوشون در مقایسه با سایر دبیرهای فیزیکی که در مطهره می بینید، خانم دژپور دبیر یازدهم و خانم عظیمی دبیر دهم، جزوه کلی تری ارائه می کنند که اوایل دوازدهم احتمالا احساس سردرگمی میکنید و تدریسشون هم میشه گفت به اندازه تدریس دبیر های پایه فیزیک مدرسه، عمقی نیست اما اگر تست بزنید راه میوفتید.
دبیر های یازدهم
خانم پیرو برای زیست بازنشسته شدند
خانم دژپور دبیر فیزیک هستند که تدریسشون با پیش زمینه فیلم هایی که براتون میفرستن و تدریس های مجازیشون سر کلاس شروع میشه و جزوه کاملی دارند و الکتریسیته جاری که اشکال اکثر بچه ها هست رو به نقطه قوت تبدیل میکنن براتون.
و خانم فرجی دبیر شیمی هستند که جزوه دست نویس برای درسشون می نویسید و بیشتر حفظی محور کار می کنند .
خانم داورزنی دبیر ریاضی هستند و تدریسشون اگر ریاضیتون قوی نیست عالیه و بسیار صبور و دلسوز هستند. تدریسشون خوبه اما دوازدهم با تدریس خانم رضوی عمقی تر متوجه میشید چون ایشون همه چیز رو با دلیل توضیح می دهند.
دبیر های دهم
خانم هدیه لو برای زیست صرفا جزوه می دهند و مطالعه کتاب رو به خودمون واگذار می کنند. زیست یازدهم رو هم به ایشون دادن. تدریس خاصی سر کلاس ندارند تکیه اشون بیشتر به جزوشون هست
دبیر های شیمی، ریاضی عوض شدند.
دبیر فیزیک خانم عظیمی جزوه کاملی دارند و تدریس قوی ای دارند. خوب با فیزیک آشناتون می کنند و تفهیم مطالب رو انجام میدن.
البته که مدیریت عوض شده و اگر برای سال 1404-1403 میخواید ثبت نام کنید، چون اکثر نیروهای مدرسه آزاد هستند، ممکنه سال بعد تمدید نکنند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/05/29)
سلام
آیا این مدرسه با شرط معدل هم قبول میکنه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1402/05/24)
من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . به نظر من برخورد مسئولین مدرسه مناسب نیست . به نظر من بیشتر به مسائل مالی در مدرسه توجه میشه . به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/04/16)
بنده سال دهم رو در این مدرسه گذروندم. سالی پر از سختی بود که این سختی هم از طرف نبود برنامه‌ریزی درست از طرف مشاور و تذکرهای بی‌ربط و مدیر مدرسه ایجاد میشد.‌ مشاور این مدرسه هم برای پایه دهم و هم برای پایه یازدهم بود یعنی روی هم 200 دانش‌آموز پس طبیعتا وقت برای همه بچه‌ها نداشتن و حتی ما کلاس‌های مشاوره هم نداشتیم.
ولی لطفا قبل از اینکه در این مدرسه بیاید بدونید که مدیر سخت‌گیری داره و از این بابت روح و روان شما رو تحت تاثیر قرار میده. طوری که ایشون فکر می‌کنند که بچه‌های مدرسه هنوز هم که هنوز دهه شصتی هستن و باید موارد انضباطی اون زمان رو رعایت کنند و روی کلی موارد ظاهری سخت گیر هستن.
دبیرها خوب درس میدن ولی تست کار نمی‌کنن. پایه دهم فقط خانم عظیمی بودند که همیشه با ما سطح بالا کار می‌کردند و واقعا ازشون متشکریم. بقیه معلم‌های تخصصی هم در سطح تشریحی خوب بودند. هر چند که کادر آموزشی دهمشون رو کلا تغییر دادن.
دبیرهای عمومی هم در سطح کتاب بودن و اگه عمومی‌ها به کنکور برگرده به نظرم اصلا دبیرهای عمومی سطح مناسبی ندارن.
من این مدرسه رو پیشنهاد نمی‌کنم چون از هر لحاظی سطح پایین هستند.
تنها خوبی مدرسه فضای بزرگش بود و اینکه امکاناتی از قبیل کلاس‌های بزرگ و خوب، حیاط مناسب و کتابخانه بود هر چند که خیلی ازش استفاده نمی‌شد.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهتاب
(1402/04/06)
اگر لطف کنید در مورد کادر مدرسه در رشته ریاضی اطلاعاتی بزارید ممنون میشم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/03/24)
به نظر من در این مدرسه ثبت‌نام نکنید
جدا از اینکه برنامه‌ریزی درستی برای قبولی دانش‌آموزها ندارند، مدیر و معلم‌ها ذره‌ای احساس مسئولیت در قبال پیشرفت و موفقیت دانش آموزها نمی‌کنند.
من سال دوازدهم به دلیل نداشن کادر حرفه‌ای و به خصوص مدیریت از این مدرسه خارج شدم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/02/25)
به نظر من مدرسه در زمینه برنامه‌ریزی درسی عملکرد قوی‌ای نداره و برای آمادگی بچه ها برای کنکور اقدام خاصی انجام نمی‌دهد.
نه ارائه برنامه و نه برگزاری آزمون. از لحاظ دروس تخصصی مخصوصا زیست و ریاضی قوی نیستند. اگر هدف شما از ورود به این مدرسه کسب رتبه خوب در کنکور است این مدرسه را به شما پیشنهاد نمی‌کنم. در حد یک مدرسه دولتی و حتی گاهی معمولی‌تر عمل می‌کنند. تکالیف به قدری زیاد و غیر مفید هستند که به جز خستگی چیزی برای دانش‌آموز ندارند و وقت مفید مطالعه صرف نوشتن تکلیف‌های بی‌فایده می‌شود. در درس زیست عملا کتاب تدریس نمی‌شود و دبیر جزوه خودشون رو درس میدن. کادر مدرسه ارتباط مطلوبی با دانش‌آموزان ندارند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/02/21)
به نظر من توی این مدرسه ثبت‌نام نکنید. خودتون درس بخونین عالیه. البته امسال مدیرش میخواد عوض شه اوضاع بهتر میشه، اما ار نظر درسی خوب نیست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز نهم
(1402/02/09)
سلام می خوام بدونم شهریه مدرسه امسال چقدر بوده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/01/25)
من از این مدرسه راضی نیستم
مسئولین رفتار مناسبی ندارند
بخاطر همین سطح آموزشی بچه ها پایبن اومده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
منوچهر طالبی
(1401/12/09)
من از مسئولین مدرسه راضی نیستم. تمام مدت دوبار دیدار با اولیا بوده اونم برای پرداخت پول و راهکاری برای بچه ها نداشتن . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
میترا احمدی
(1401/12/09)
من از این مدرسه راضی نیستم. به نظر من مسئولین مدرسه با بچه ها ارتباط خوب و موثر برقرار نمی کنند. به نظر من مسئولین پاسخگو اولیا نیستند . به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست . تشکر ویژه دارم از بانوی زحمت کش خانم رضوی عزیز معلم ریاضی پایه دوازدهم که خالصانه و از صمیم قلب براشون دعای خیر میکنم که هر جا هست خدا براشون بهترین رو بخواد.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حدیث
(1401/04/10)
پیشنهاد نمیکنم ☹
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1401/04/01)
سلام من دانش اموز پایه یازدهم تجربی این مدرسه هستم. سال دهم یه مدرسه دیگه بودم. واقعا تفاوت زیادی می بینم. از کادر مدرسه بخصوص دبیران تخصصی خیلی راضی ام. نسبت به مدارس دیگه خیلی کار میکنند. اگر سخت گیری وجود داره بخاطر اینه که از مسایل غیردرسی دور بشیم و حواسمون به درس باشه. مدیر جدی و کار بلدی داره که خیلی حواسش به مدرسه هست. بی انصافیه که اینهمه زحمت را ندیده بگیریم. من پیشنهادم این مدرسه ست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1401/03/04)
من از این مدرسه راضی نیستم. به نظر من چیزی که این مدرسه رو متفاوت کرده سختگیری هایی که از سمت کادر مدرسه انجام میشه بعضی دبیرا یی که خیلی خوب هستن و معلومه با تجربه هستن و مشاور خوبی که خیلییییی همراه بچه هاست بقیه ش عادیه مثل مدرسه ی دولتی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/02/22)
واقعا من نمی فهمم چک کردن رنگ کفش بچه ها برای چیه؟؟؟ تا حالا مدرسه ای ندیده بودم که این مسائل بی ارزش اهمیت بده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/02/17)
من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . تنها دغدغه چک کردن ناخن هاست و رنگ کفش بچه ها ، اگر میخواید در کنکور موفق باشید . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/01/26)
سلام قبولی های کنکور تجربی این مدرسه چطور بوده کسی میدونه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دهم
(1400/12/23)
سلام من حتما سال دیگه از این مدرسه میرم و این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1400/11/11)
سلام دانش آموز پایه یازدهم هستم به نظر من مدرسه خوبی نیست توی دوران کرونا برنامه ریزی خوبی نداشتن من از مسئولین مدرسه رضایت ندارم و پیشنهاد نمی کنم.
از نظر دبیر این مدرسه عالیه برای پایه دهم .
دبیران پایه یازدهم همه اونها عالی هستند بدون شک بهترین دبیرهای کنکور
ولی متاسفانه اهمیتی به تست زدن توی این مدرسه داده نمیشه و آزمون تستی برگزار نمیشه بجز چند ماه یه بار توی سایت منتا آزمون برگزار میکنند که سوالاتش رضایت بخش نیست
در کل قبولی هایی که این مدرسه داشته بخاطر مدرسه نبوده و فقط تلاش خودشون بوده و برعکس و درجهت مخالف مدرسه پیش رفتند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز مطهره
(1400/09/17)
من امسال وارد این مدرسه شدم و پیشنهاد نمیکنم این مدرسه رو به چند دلیل یکی اینکه کتاب کار یا تست های خوب و... کار نمیشه و اینقدر دبیر ها تکلیف های بی فایده میدن که آدم وقت نمیکنه خوده درس رو درست بخونه، و اینکه از دبیران دروس تخصصی فقط دبیر ریاضی و فیزیک نسبتا خوب هستند و دبیر شیمی هم خیلی خوب هستند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نگین
(1400/09/11)
با سلام. من دانش آموز یازدهم تجربی هستم و با آزمون و هزینه های نسبتاً بالا (نسبت به وجود کرونا و آنلاین بودن) در این مدرسه حضور دارم. در هر پایه دو کلاس تجربی و یک کلاس رشته ریاضی وجود داره. من شرایط حضوری این مدرسه رو ندیدم و نمیتونم نظر دقیقی در رابطه با نحوه کار مدرسه طی حضوری بدم اما در شرایط کرونا، به نظر من سختگیری وجود داره و بیشتر به هزینه ها توجه میشه. در بین دبیران تخصصی سال دهم، دبیر فیزیک: خانم عظیمی، دبیر زیست: خانم شیر محمدی، دبیر شیمی: خانم فرجی دبیران خوبی بودن. از دبیر ریاضی جدید آگاهی ندارم. دبیران و کادر پایه یازدهم خیلی بهتر هستن و دبیران تاپ دیده میشه مثل دبیر ریاضی: خانم داورزنی، دبیر زیست: خانم پیرو و دبیر فیزیک: خانم دژپور... دبیر شیمی: خانم روزبهانی با تجربه و دقیق. در بین معلمان عمومی هم متوسط رو به بالا هستن . معاونان نسبتا خوبی دارن هر چند از برخی از مسئولین رضایت ندارم. از نظر کنکوری ها امسال در شرایط آنلاین، رتبه های چشمگیری بیرون دادن و میشه به قبول شدن رشته های متوسط در تهران و رشته های تاپ در شهرستان امید داشت.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1400/07/12)
می تونم بگم تقریبا هیچ فرقی با دولتی نداره
به خصوص حالا که مدارس آنلاینه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبینا
(1400/04/20)
با سلام من دانش آموز پایه دهم هستم و به سختی با آزمون ورودی پذیرفته شدم
بسیار از مدرسه معلمان دروس تخصصی مخصوصا خانم عظیمی راضی هستم این مدرسه مشاور خوبی به نام خانم مونسان دارد که بسیار صبور و مهربان کل سال تحصیلی کنار ما بودن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/03/31)
من در سال دهم در این مدرسه تحصیل کردم
به نظر من در دوران مجازی برنامه ریزی این مدرسه خوب نبوده و اینقدر تکلیف و مشق داشتیم که زیاد وقت نمی کردیم تست بزنیم.
و این مدرسه بر مبنای تشریحی کار میکنه نه تست
دبیران خوب هستن و خانم عظیمی( دبیر فیزیک ) واقعا عالی کار میکنن .
در کل این مدرسه رو پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/03/20)
به نظر من مسئولان خوبی نداره من که یک سال در این مدرسه تحصیل کردم راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1399/09/02)
من در پایه دوازدهم در حال تحصیل هستم . فشار در پایه دوازدهم از جانب مدرسه خیلی کمتر شده و برنامه ریزی مدرسه خیلی نسبت به سال دهم یازدهم بهتره و کاملا از مدیر عزیز خانم خرازیان و خانم خلیلی و خانم کوشکستانی معاون و مشاور مدرسه راضی هستم و باقی معلم های زحمت کش راضی هستم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
لبیک یا حسین
(1399/08/15)
بنده کنکوری 1400 تجربی هستم و به مدت 2 سال در این مدرسه تحصیل کردم دبیران خوب و بد همه جا وجود دارد از جمله معلم های خوب این مدرسه میتونیم به خانمها عبدالعلی مرادی شیرمحمدی و غیره اشاره کنیم.
به نظر من این مدرسه بیشتر به مسائل مالی اهمیت میدهد و من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آنوشا
(1399/08/06)
سلام، ممنون میشم درباره مدرسه بیشتر توضیح بدین، که اطلاعات کافی رو داشته باشیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
saba
(1399/05/25)
سلام
ایا شما می دانید که این مدرسه برای هر رشته چند کلاس دارد؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسنی
(1399/04/15)
سلام من اگر امسال امتحان ورودی قبول شم میخوام این مدرسه برم ولی هیچ اطلاع کافی ای ندارم خواهش میکنم هر دانش آموزی که توی این مدرسه هست لطف کنه به سئوالم پاسخ بده.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1399/03/03)
سلام دوستان🌹
ببخشید من پایه نهم هستم می خواستم ببینم کسانی که در دبیرستان مطهره قبلا ثبت نام کردند یا از اونجا اطلاعات و تجربه دارن (درباره معلم‌ها ،کادر مدرسه،شهریه و .... ) لطفا در اختیار ما بذارن🙏🏻به خاطر این که من تازه می خوام تو این مدرسه ثبت‌نام کنم و نمی دونم چه جوریه... نظرات مثبت و منفی هم زیاد هست و تصمیم‌گیری واقعا سخته😢🙏🏻
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهرامی
(1399/02/27)
ساعت درسی مدرسه تاچه ساعتی؟آیاپنج شنبه هاهم کلاس دارن؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بهرامی
(1399/02/27)
ساعت درسی مدرسه تا چنده؟آیاپنج شنبه ها هم کلاس دارن؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بهرامی
(1399/02/26)
ساعات درسی مدرسه چه جوریه؟آیاپنج شنبه ها و یا جمعه ها هم کلاس برگزار میشه؟آیاامسال بدون آزمون ثبت نام میکنه؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1399/02/25)
سلام . با این شرایط که احتمالا آزمون تیز هوشان و نمونه دولتی برداشته میشه، آیا مدرسه خودش آزمون میگیره؟
و معدل ترم اول رو حساب میکنه ؟
کسایی که میدانند لطفا جواب بدن. ما واقعا استرس داریم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بی نام
(1398/11/07)
سلام خسته نباشید .... برای ورود به این مدرسه باید آزمون داد؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
نهمی
(1398/10/27)
سلام میشه یه دختر خانم مهربون اسم معلماتون و این که برای چه درسی هستن رو بهم بگه و ایکنه مدرسه بیشتر رو رباضی مانور میده یا تجربی و مشاوره هاتون در حد خوب و کافی هستش ؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/09/24)
از نظر من مدرسه ی خوبیه و معلم هایی مثل خانم پیرو و خانم روزبهانی و خانم دژپور و به خصوص خانم رضوی هم از نظر اخلاقی و هم از نظر تدریس فوق العاده هستند.
سلام
(1398/08/12)
من دانش اموز دوازدهم هستم معلم هامون خانوم هستند و متوسط، البته معلم خوب هم داریم، کادر مدرسه هم معمولیه، مدیر مون خانم خرازیان خوب هستند ، مشاور امسالمون هم عالیه خانم بوسلیکی. به نظر من مدرسه برنامه ریزی اموزشی سال دهم و یازدهمش خوب نبود
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز سابق
(1398/07/28)
سلام .من خودم هر چهار سال دبیرستانم رو توی این مدرسه درس خوندم دو سال اول کادر مدرسه اشخاص دیگه‌ای بودن که خیلی خوب بودن برنامه‌های پرورشی و خیلی تفریح های دیگه کم نبود ما که راضی بودیم ولی از سال سوم به بعد که کلا کادر مدرسه عوض شد به نظرم خوب نبود. کادر افراد خوبی بودند فقط به نظرم بین بچه‌ها محبوبیت نداشتند و البته برنامه‌ها تغییر کرد...
منم خودم عمران خوارزمی قبول شدم به نظرم هر نتایجی که میبینین صد در صد نمیشه گفت کادر مدرسه بد بودن یا خوب بودن به خیلی چیزا بستگی داره که بخش عمده ایش به خود دانش‌آموز بستگی داره. خلاصه که خودتون به فکر خودتون باشید منتظر کسی نباشید که بخواد شمارو وادار به درس خوندن کنه. موفق باشید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز مدرسه
(1398/07/10)
من راضی ام. خانم خرازیان واقعا بی‌نظیرن خداییش زحمت می کشند دبیرامون هم خوبن خانم رضوی، خانم مرادی. امسال مشاور دوازدهم هم عااالیه، خانم بورسلیکی، کاش فقط روزهای بیشتری بودن. از معاون ها هم خانوم خلیلی خیلی ماهه. امیدوارم با نتایج خوب جواب زحمتهاشون رو بدیم. پارسالی ها که نتیجه هاشون عالی بوده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اشرف زمزمی
(1398/06/14)
به نظر من مدرسه فوق العاده ایه. در کل منطقه در امتحان نهایی رتبه اول مدارس دخترانه را دارد نتایج کنکورش از هوا فضای شریف و عمران شریف دارد الی آخر. مدیر سخت کوشی دارد که باعث شده مدرسه از حاشیه و رفتارهای نامناسب دور باشه. اگر کسی از جو منضبط اینجا ناراضیه شاید بخاطر رفتار نامناسب خودشه. اتقافا به نظر من موفقیت مدرسه بخاطر همین نظمه. از خانم دکتر خرازیان و خانم خلیلی و خانم رضوی و بقیه دبیران ممنونیم. امیدوارم امسال هم نتایج کنکور ما خوب بشه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
نهمی
(1398/05/29)
امتحان نمونه دولتی چه تاریخه ؟ دعا کنید قبول شم و بتونم بیام این مدرسه 🙏
سمین
(1398/05/17)
تعجب میکنم از نظرات منفی درمورد مدرسه بخصوص کادر مدرسه
این مدرسه از هر لحاظ در سطح بالایی قرار داره
از کادر آموزشی فوق العاده گرفته تا برخورد خوب مدریت مدرسه
بدون شک یک سری از دانش آموزان توانایی یادگیری در سطح بالاتر از حد معمول رو ندارن و علت ضعیف خودشون رو ضعف مدرسه و دبیرا بیان میکنند
این مدرسه شدیدا برای دانش آموزان سخت کوش پیشنهاد میشه.....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
F.G
(1398/05/14)
سلام بهمگی...
یه سوال داشتم تورو خدا اگ میدونین جوابمو بدین...👇🏻👇🏻
تو این دوسه سال قبولی های کنکور تو رشته ریاضی چطور بوده؟صنعتی شریفم داشتن ایا؟؟
توروخدا جوابمو بدین..میخوام ثبت نام کنم گیج شدم😟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/04/27)
بهترین مدرسه ای که میتونید ثبت نام کنید واقعا مدیرش عالی هستش ممنونم خانم خرازیان😍😍💖
مهسا
(1398/04/08)
به نظر من این مدرسه برنامه ریزی مناسب کنکور نداره.فقط به امتحانات مدرسه اهمیت داده میشه و امتحان نهایی بهترین ملاک براشون هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه یازدهمی
(1398/04/04)
به نظرم برنامه ریزی خوبی نداشت، ولی بعضی از معلماش مثل خانم رضوی فوق العادن..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه یازدهمی
(1398/03/15)
من امسال دومین سالم هست که اینجا درس می خونم راضیم وقتی خانوم رضوی شروع کردن به تدریس تازه فهمیدم معلم یعنی چی خیلی دبیر شایسته و کاربلدی هستن،از دبیرامون راضیم و از بعضیهاشون خیییلی راضیم،خانم فتوحی که خیییلی باشخصیتن بااینکه امسال باهاشون یه درسی داشتیم که شاید برا خیلی مهم نباشه،محیط زیست ولی ایشون خیلی خوب بودن،از خانم دژپور دبیرفیزیکمون تشکر میکنم با جزوه های کامل و تدریس عالیشون،خانم عبدالعلی دبیر دینی عالین،خانم نیستانی دبیر عربیمون هم خیلی خوبن،خیلی باسوادن و درکل معلمامون رو دوس دارم
بازدیدکننده سایت
(1398/03/01)
نظرهارو که می خونم فوق العاده عجیبه معلم های دروس تخصصی مدرسه فوق العادن و امتحانها و تدریسشون خیلی بالاتر از سطح مدارس دیگه است اون افرادیم که می گن سخت گیری، مسلما باید مدارس آسون تری رو انتخاب می کردن این مشکل مدرسه نیست صرفا.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/29)
به نظرم مدرسه از لحاظ آموزشی عادیه و از نظر کادر اجرایی رضایت بخش نیست..
در کل راضی نیستم ...
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
ملودی
(1398/02/20)
من خودم الان پایه یازدهمم تو این مدرسه و رشته تجربی میخونم اما از کادر و جو مدرسه راضی نیستم
این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1398/02/05)
سلام بچه ها من دهمم و میخوام تجربیاتمو برای کسایی که ساله بعد میخوان به این مدرسه بیان به اشتراک بزارم.
به نظرم کادر آموزشی در درسای تخصصی ضعیف هستن و سطح آزمون های کلاسی با سطح تدریس معلمان فرق دارد. اما معلم های دروس عمومی مثل ادبیات و عربی و زبان و ... واقعا عالی بودن . جو بچه ها خیلی خوبه و انتظار داریم به برنامه های غیر درسی توجه بشه..
در کل یه نظرم کادر آموزشی مدرسه وضعیت مطلوبی داره اما از کادر اجرایی راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/22)
من امسال تو این مدرسه درس میخونم اما کل سال تحصیلی منتظرم سال تموم شه و سریعتر از مدرسه برم..
به نظرم سخت گیر هستن و از قبولی ها راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الهه
(1397/11/21)
دانش اموز سال چهارم ریاضی هستم استادهای سال چهارم بسیار عالی اما از برخی از کادر مدرسه و مسئولین راضی نیستم....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مرسا
(1397/09/17)
به نظرم نه بده نه خوب بیشتر معلم ها خوبن و جوان ولی از نحوه برخوردشان راضی نیستم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/04)
سلام
من دانش آموز سال دوازدهم رشته تجربی این مدرسه هستم. امسال نسبت به سال به قبل اساتید کنکور عالی شدن. بچه های ریاضی و انسانی هم خیلی راضین. من از مدیر مدرسه خانم دکتر خرازیان و خانم خلیلی خیلی ممنونم. واقعا کمکون می کنن. محیط روحی روانی پایه دوازدهم خیلی آرومه. و همه چیز رو برای کنکور ما آماده کردن.
واقعا با مدارس چندین میلیونی برابری میکنه.
خواستم از کادر زحمتکش مدرسه تشکر کنم
مبینا
(1397/09/01)
سلام این مدرسه ازمون میان پایه داره؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/30)
این مدرسه از نظر دبیر بسیار عالی است و بچه ها هم جو خوبی دارند کادر اجرایی هم عالی هستند اما از نحونه برخورد برخی از مسئولین راضی نیست.
از مسئولین انتظار داریم با دانش آموزان رفتار مناسب تری داشته باشن..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
باران
(1397/07/23)
شهریه دبیرستان مطهره چقدره؟؟؟
ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/30)
در جواب دوستی که گفته مدرسه خوبی نیست باید بگویم دو دختر من تا کنون در این مدرسه درس میخوانند. بسیار بسیار راضی هستم. خیلی منظم است و نتایج نهایی و کنکور امسال این مدرسه بسیار عالی و بی نظیر بوده.
خانواده باید هماهنگ باشد با مدرسه وگرنه نتیجه نمی گیرد. اگر همه ما به تعهدات خودمان به موقع عمل کنیم هیچ مشکلی ایجاد نمی شود. همه چیز را از مدرسه نخواهیم. حیف که مدرسه نمونه دولتی گزینش ندارد و فقط به قبولی در آزمون ورودی اکتفا می شود وگرنه دانش آموزانی انتخاب می شوند که با فضای مدرسه هماهنگ باشند. من این مدرسه را به مادران خیلی دقیق پیشنهاد می کنم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/21)
به نظر من مدرسه خوبی نیست، از بی نظمی مدرسه راضی نیستم و به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند..
پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شهرزاد
(1397/05/23)
سلام
دهم تجربی از کی شروع میشه؟
ریحانه
(1397/05/22)
سلام ببیخشید میشه لطفا بگیدشهریه این مدرسه چقدر است
آتنا.ک
(1397/05/14)
من امسال توی این مدرسه ثبت نام کردم
راستش فکرش رو نمیکردم به دلیل مشکلات انظباطی که سال نهم داشتم و انظباتم رو پایین اورده بود این مدرسه راضی به ثبت نام من بشه
ولی در کمال تعجب برخود خوب کادر مدرسه و با من و خانوادم رو دیدم که باعث شد انگیزه ی من برای درس خوندن که از دستش داده بودم چند برابر بشه
بهترین ارزوهارو برای تمام دانش اموزان این مدرسه دارم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دانش آموز دهم تجربی مبینا خان محمد
(1397/05/13)
با سلام من تازه توی این مدرسه ثبت نام کردم بر حسب نظرات شما عزیزان فهمیدم که مدرسه کادر آموزشی عالی داره و آن دسته از عزیزانی که میگن این مدرسه از نظر برخورد با دانش آموز خوب نیس این بسته به خود آدم است اگه ضوابط مدرسه رعایت بشه مسلما به شما احترام گذاشته میشه و گرنه ...
من خودم دانش آموز سخت کوشی هستم و معدلم هر 3 سال 20 بود من توی مدرسه ی شاهد بدون هیچ پشتیبانی درس خواندم و حتی بیرون کلاس هم نمی رفتم پس 98 عامل موفقیت خود آدم است و 2 مدرسه و ...
پس اگه شما تلاش بکنی قطعا موفق می شوی از خدا و خانواده ام که تنها حامی من بودند واقعا سپاس گزاری میکنم با آرزوی موفقیت برای شما و خودم ...👩‍⚕️👩‍
شهرزاد
(1397/05/09)
من امسال این مدرسه قبول شدم ولی با دیدن نظرات مثبت و منفی واقعا نمیدونم باید چیکار کنم,دوستانی که قبول شدین نظرتون چیه؟
صبا
(1397/05/09)
سلام من امسال در آزمون نمونه دولتی قبول شدم. اما شناخت کافی از مدرسه مطهره ندارم. ولی شنیدم که رشته ریاضی و تجربی این مدرسه عالیه. کادر اجرایی هم تغییر کرده و خیلی خوب شده مدرسه خیلی پیشرفت کرده و خوب شده. ان شاالله همگی بتونیم رشد کنیم و با رتبه عالی دانشگاه قبول بشیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/26)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و بیشتر به مسائل مالی می پردازند..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/02)
سلام شهریه ی این مدرسه چقدر هست؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/12)
من دانش اموز یازدهم این مدرسه هستم سال پیش خیلی دنبال مدرسه گشتم و خب جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم چون قبولی های خوبی تو رشته تجربی و ریاضی داشت.
مدرسه از نظر درسی خوبه اولین رتبه امتحانات نهایی رو داره و معدل اکثر بچه ها 19 ب بالاست.معلم فیزیک و زیست عالین و خیلی ازشون راضی هستیم.اما این مدرسه برای دانش اموزایی خوبه که فقط درس بخونن چون هییچ برنامه اضافه تری جز درس نداره اگر به این مدرسه میاین اردو و تفریح رو فراموش کنین ومدیر مدرسه در سال های اخیر واقعا برای مدرسه زحمت کشیدن و مدرسه متحول شده...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ستایش مرشدی
(1397/03/05)
به نظر من این مدرسه بسیار عالی ست .
در پاسخ به دوستانی که گفتند سطح آموزشی این مدرسه بالا ست میتونم بگم که در این مدرسه تنها دانش آموزانی میتونن دوام بیارن که از هوش بالایی برخوردارن .
از کادر آموزشی این مدرسه بسیار رضایت دارم و میتونم به جرئت بگم که این مدرسه فوق العاده ست .
اگه توی این مدرسه درس می خونید مطمئن باشید آینده روشنی پیش روی شماست.
به امید موفقیت های روز افزون برای خودم و شما دوستان
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مرجان نجمع
(1397/02/31)
من امسال می خواهم وارد این مدرسه شوم . با تراز چند قبول می کنند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهسا
(1397/02/07)
ببخشید زمان برگزاری آزمون کی است ؟ با تشکر
پاسخ : سلام دوست عزیز
اگر منظورتون آزمون تیزهوشان است که جمعه 11 خرداد برگزار میشه.
ولی اگر منظورتون آزمون ورودی داخلی هست برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.

موفق باشید.
مهسا یزدان پرست
(1397/02/06)
ببخشید میخواستم بدونم زمان برگزاری آزمون کی است؟باتشکر
پاسخ : سلام دوست عزیز
اگرمنظورتون آزمون تیزهوشان است که در تاریخ جمعه 11 خرداد برگزار میشود.
اکر منظورتون آزمون ورودی داخلی است برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.

موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/05)
من پارسال دانش آموز این مدرسه بودم اما به خاطر اینکه از مسئولین و کادر آموزشی راضی نبودم امسال مدرسه ام رو عوض کردم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/02)
سلام دختر من دو ساله تو این مدرسه درس میخونه چون مدرسه نمونه دولتی هستش و با آزمون ورودی دانش آموز وارد میشه بالطبع سطح مدرسه از مدارس دیگه بالاتره و طبیعتا کادر آموزشی بهتری هم برای اون انتخاب شده من از نتیجه کنکور مدرسه در سالهای قبل راضی نیستم
مدرسه مشکلات مالی با والدین رو سریعا به دانش آموز منتقل میکنن و حتی مانع حضور دانش آموز در جلسه ی امتحان میشوند
از امر تربیت و نحوه برخورد بعضی از مسئولین با دانش آموزان رضایت ندارم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/19)
من تا سوم دبیرستان تو این مدرسه بودم و پیش دانشگاهی رو نصفه. و راضی نیستم
از مسئولین و کادر آموزشی راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/11/16)
میشه شرایط ورود به این مدرسه رو بگین ؟برای ورود بهش باید آزمون داد یا نه چون آزمون حذف شد
بازدیدکننده سایت
(1396/10/30)
ورودیش سخته؟؟
تا چه حد به بچه ها سخت میگیرن تو مدرسه؟ منظورم از نظر حجاب و اخلاق و ایناس
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/06)
سلام دوستان من تقریبا ١١ سال پیش دانش آموز دبیرستان مطهره با مدیریت خانم اُمی عزیز بودم اون زمان دبیرستان نمونه نبود ولی فوق العاده بود دبیران و کادر مدیریت مدرسه عالی بود خیلی دلتنگشونم امیدوارم هرجایی که هستن زندگیشون سرشار شادی باشه
بازدید کننده سایت
(1396/07/13)
واقعا هم دبیرا هم کادر مدرسه کارشونو به بهترین شکل انجام می دن واقعا مدرسه عالی هستش
بازدیدکننده سایت
(1396/05/29)
بد نیست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/18)
به نظرم مدرسه ی خوبی نیست من یه سال اینجا خوندم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
مری
(1396/05/04)
من 2 سال توی فیاض بخش درس خوندم اول و دوم دبیرستان توی رشته انسانی اما آموزش و پرورش این رشته رو از مدرسه گرفت و من مجبور به تعویض مدرسه شدم من واقعا از خانم خرازیان راضی بودم و من و همه ی همکلاسی های اون دورانم دلتنگشونیم.الانم که مدیر مطهره هستن مطمئنم همه تلاششونو برای شاگرداشون می کنن بچه ها سختگیری هاشون به نفع خودتونه باور کنید....
خوبرو
(1396/05/02)
سلام بچه ها من امسال نهم بودم و تو ازمون نمونه و این مدرسه قبول شدم ولی راستش رو بخوایید یه سریا بده این مدرسه رو گفتن نمیدونم چیکار کنم بالاخره ثبت نام کنم یا نه؟تو رو خدا کمکم کنید فقط تا نه مرداد وقت ثبت نام دارم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/01)
به نظرم مدرسه ی بسیار عالی هستش
من واقعا از کادر مدرسه به خصوص خانم دکتر خرازیان راضی ام ایشون واقعا تمام تلاششونو میکنن و مدرسه خیلی تمیز و عالی شده
بازدید کننده ی سایت
(1396/04/27)
در این مدرسه سال گذشته چند نفر ذخیره درس میخواندند و آیا در این مدرسه ذخیره ای وجود دارد در چه رشته ای ؟
بازدیدکننده سایت
(1396/04/21)
سلام من یک فرهنگی هستم که فرزندم سه سال است با این کادر بالا آمده. امسال دبیرستان مطهره مقام برتر امتحانات نهایی و پیش دانشگاهی را در کل منطقه چهارده کسب کرده. اونطور که خبر دارم از تیزهوشان در پایه سوم هم بالاتره. اینا اتفاقی نیست . مدیر برنامه ریزی کرده. اکثر رتبه های قرآنی و هنری و ورزشی هم مال این مدرسه.س. چطور میشه اونا بد باشن ولی دبیرا عالی کار کنن. مسولین خوبن که معلمای خوب رو جمع میکنن و اونا هم از جان و دل کار میکنن.چون تابع نظمن بچه های این دوره دوس ندارن. امروز دیدم کل مدرسه رو بازسازی کردن یعنی فضای بسیار فرسوده قبلی خیلی تمیز شده. امسال به یاری خدا فرزند دیگرم هم در این مدرسه قبول میشه. من توصیه میکنم اگر تابع انضباط هستید حتما ثبت نام گنید
M.m
(1396/04/17)
بچه ها این مدرسه معدل بالای چند ثبت نام میکنه و شهریه اش چقدره؟
بازدیدکننده سایت
(1396/04/15)
معلما عالی هستن ولی از نحوه برخورد کادر مدرسه به شدت ناراضی هستم. من خودم دانش آموز این مدرسه ام ولی برای سال چهارم اینجا رو اصلا انتخاب نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/09)
بچه ها لطفا درباره تدریس معلما و رفتارشون بیشتر توضیح بدید مخصوصا دبیر های فیزیک و ریاضی و زیست توی تجربی و اینکه خیلی از سخت گیری گفتید میشه مثال بزنید؟ که مثلا چجور شرایطی داره و چه سخت گیری هایی میکنن و همچنین شهریه خوده مدرسه چقدره؟و اینکه مدرسه چقدر با دانش اموزا کار می کنه؟در چه حدی؟لطفا دانش اموزای سال های گذشته این مدرسه جواب بدند
بازدید کننده سایت
(1396/04/04)
مدرسه ی عااالی ای هستش بعد از مدرسه ی صیانت تو منطقه چهارده بهترینه. خیلی از بچه ها از مطهره میان چون متاسفانه این مدرس فقط اسمه نمون دولتی رو میشکه . خیلی از سطحه علمی بالاس بچه ها هم جوه خوبی دارن . قبولیا ی ریاضیش تو رشته های مهندسی مختلفف عااااااالیه. دبیر فیزیکش حرف نداره. قبولیاش تو رشته ی ریاضی و انسانی مخصوصا ریاضی عالی بوده . به همه کسایی که متقاضیه رشته ی ریاضین این مدرسه رو پیشنهاد می کنم.خیلی بهتر از مدرسه ی نمونه ی منطقه چهاردهه . حرف نداره
بازدید کننده سایت
(1396/03/04)
بهترین مدرسه ایه که هر کی میتونه توش درس بخونه. عاشقشم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/03)
سلام به همگی, من دانش آموز سال سوم تجربی مدرسه مطهره هستم , اول امسال که کادر مسئولین و دانش آموزان مدرسه فیاض بخش میخواستن به مدرسه ما منتقل بشن تو مدرسمون ما رو خیلی ترسونده بودن که ای وای خانم خرازیان اصلا مدیر خوبی نیست و مسائلی از این قبیل.
الان که چند ماه کار ایشون رو تو مدرسه دیدیم, حالا متوجه میشیم که سطح کارایی خانم خرازیان نسبت به مدیریت قبلی بسیار بالاتره اما ایشون انسانی نیست که تا کوچکترین کاری برای مدرسه انجام میده جلوی بچه ها و اولیا از خودش. تعریف کنه در صورتیکه کادر قبلی از خودشون تعریف میکردن بدون اینکه کار خاصی انجام داده باشن, البته من الان که مقایسه میکنم این مساله رو متوجه شدم. باآرزوی سلامتی برای همه دوستان
دانش آموز سوم ریاضی
(1396/03/02)
این مدرسه بسیار عالیه. و در جواب کسانی که گفتن از کادر راضی نیستن باید بگم که کادر مدرسه بسیار برخورد خوبی با دانش آموز و اولیا دارن و به نظرات همه ی دانش آموزای خوب مدرسه توجه میکنن.
امسال تمام دبیرهای ما عالی بودن و دبیر های سال چهارممون هم واقعا عالی هستن. واقعا من از این مدرسه و کادر و همه شرایط راضی هستم. یعنی تمام شرایط برای درس خوندن بچه ها و رتبه اوردنشون توی کنکور فراهمه.
جا داره از زحمات بی دریغ خانم دکتر خرازیان مدیریت مدرسه تشکر کنم
امیدوارم تمام دوستان نظرات خودشونو به دور از هر گونه غرض ورزی شخصی بیان کنن تا همه ی دوستانی که میخوان برای سال بعد مدرسه ی خوبی رو انتخاب کنن بتونن به راحتی تصمیم بگیرن و آینده خودشونو تضمین کنن.
بازدید کننده سایت
(1396/03/02)
سلام به همه بازدید کنندگان عزیز , من از دانش آموزان سال سوم مدرسه مطهره هستم . از زحمات مدیریت محترم سرکار خانم خرازیان و کلیه پرسنل آموزشی,مدرسه بینهایت سپاسگزارم , من از مخالفین انتقال مدرسه فیاض بخش به مدرسه خودمان بودم اما الان با توجه به مدیریت فوق العاده ایشان کمال تشکر را مینمایم . ویژگی بارز ایشان نسبت به مدیریت قبل , مدیریت قوی , روراست بودن با اولیا و دانش آموزان , وقت گذاشتن بیش,از حد ایشان برای مدرسه و دانش آموزان میباشد . خوشبختانه حتی با توجه به سمپاشیهای منفی صورت گرفته و کارشکنیهای ابتدای مدارس , خانم خرازیان به نحو شایسته از پس مشکلات برآمدند . باآرزوی توفیق روز افزون برای ایشان .
دانش اموز چهارم تجربی
(1396/03/02)
سلام. من سال چهارمی ام. پارسال مدیر مدرسمون خانم الله یاری بود امسال که خانم خرازیان اومد واقعا شرایط مدرسه عالی شده. حالا چه از رسیدگی به ساختمون مدرسه و تجهیزاتش که واقعا بهتر ازپارساله. چه از لحاظ معلما و اساتیدمون. رفتارشون هم واقعا دوستانه و خوبه. خدا کنه همه مدیرا مثل خانم خرازیان دلسوز و مسئولیت پذیر باشن. ما که واقعا راضی ایم از همه چی. اجرشون با اقا امام زمان.
بازدید کننده سایت
(1396/02/25)
ازکادر مدرسه و نحوه برخورد مدیریت و معلمهای ریاضی و فیزیک رشته ریاضی راضی نیستم. به اسم مدرسه نمونه اومدیم ولی هیچ کار اضافی انجام نمیشه. یک میلیون وهفتصد تومان هم به اسم کلاس فوق برنامه گرفتند دخترم عصبی عصبی شده سال دیگه اایجا نمیزارمش
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/24)
به نظرم اصلا خوب نیست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دانش آموز
(1396/02/21)
معلمهای این مدرسه سطح به نسبت خوبی دارند البته بعضی از آنها برخورد مناسب با دانش آموز ندارند.
کادر اجرایی مدرسه زیاد خوب نیست و بعضی از اونا هم مراعات حال دانش آموز را نمی کند. مدیریت مدرسه هم همینطور.

...
...
امید وارم ورودی های امسال یک انتخاب صحیح داشته باشند و تنها به اسم مدرسه توجه نکنند.
...
...

پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/01/25)
سلام من دانش آموز سوم تجربی این مدرسه هستم و از سال اول در این مدرسه درس میخونم
با مدیریت خانم اللهیاری مدرسه خیلی خوب اداره میشد و دبیرهای خوبی هم تدریس میکردن امسال که مدرسه فیاض بخش با مدرسه مطهره ادغام شد مدیریت عوض شدن و همه فکر میکردیم جو بدی ایجاد میشه اما نه تنها بد نشد بلکه به نطر من که معدل بالآی ١٩ مدرسه هستم عالی شد...
رتبه قبولی دانش آموزان مدرسه ما سال قبل خیلی چشم گیر نبود اما ما منتظریم ببینیم امسال با وجود این معلم ها که از جون و دل مایه میذارن چه نتیجه ای میگیرن بچه های کنکوری
(1396/01/16)
میشه یه توضیحی راجع به شرایط پذیرش برای سال 4 بدید معدل؟ ازمون ورودی ؟؟
بازدید کننده سایت
(1396/01/16)
سلام من یکی از دانش اموزانی هستم که چهار ساله با این کادر اموزشی بالا اومدم و تا الان هیچ کم کاری ندیدم و تا اونجا که خودم توانستم موفق بودم حتی بارها رتبه علمی اوردم به نظر من کسایی که ایراد میگیرن کسانی هستن که هر کجا باشن ایراد را خواهند گرفت و یا خودشان نخواستن استفاده مفید ببرند بهر حال من بعنوان این مدرسه را به همه شاگردان قوی معرفی میکنم
بازدید کننده سایت
(1396/01/13)
ازبرخورد خانم ... و بها ندادن به نطرات بچه ها واولیا اصلا راضی نیستم
بازدید کننده سایت
(1396/01/10)
معلمها و کادر خوبی دارد پیگیر مسایل دانش آموزان هستند. . مدرسه نسبت به قبلش روال بهتری دارد.مرتب تر شده است. من راضیم
بازدیدکننده سایت
(1396/01/08)
تو اردوی نوروزی مدرسه هستیم سال چهارم ریاضی. واقعا دستشون درد نکنه. سنگ تموم گذاشتن.از هفت صبح تا هشت شب
دانش آموز پایه سوم تجربی
(1395/12/28)
به نظرم واقعا مدرسه ی خوبی نیست...
با اینکه اسم در کرده ولی حتی یه رتبه خوب هم نداشته
اینقدر فضای مدرسه متشنجه و داد و بیداد و بی احترامی های علنی میبینی که حالت بهم میخوره
من که واسه سال چهارم از اینجا میرم. این مدرسه رو بهتون پیشنهاد نمیکنم
در واقع به نظرم پولتون رو هدر ندید ....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/25)
مدرسه خوبیه از نظر کادر درسی
زهرا
(1395/12/16)
میشه بیشتر درباره کادرش توضیح بدین
بازدید کننده سایت
(1395/12/04)
عالیه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/04)
مدیریت این مدرسه عالیههه ممنون از خانم خرازیان
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مریم
(1395/11/18)
یادش بخیر من سال های 79 تا 82 دانش آموز این مدرسه بودم.. البته اون زمان صرفا یه مدرسه دولتی ساده بود.. بهترین معلمین رو در سال سوم دبیرستان داشتم..
الآن هم دانشجوی دکتری فیزیولوژی پزشکی هستم.. دلتنگ اون روزا شدم
بازدیدکننده سایت
(1395/11/13)
سلام دانش اموزان عزیز من از همکاران خانم اللهیاری هستم دبیر فیزیک الان چند وقته دنبال ایشان هستم که بدونم کجا هستند کسی از ایشون خبر داره
دهمی
(1395/11/10)
من که راضیم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
فاطمه
(1395/11/03)
میشه بیشتر راجع به این دبیرستان و کادر و معلمان و رتبه اش توی کنکور توضیح بدید؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دوست عزیز از طریق تماس با مدرسه سریع تر پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.
زینب
(1395/09/26)
از نظر معلم ها و آموزش و هوشمندی این مدرسه در چه سطحی هست ؟
عاطفه
(1395/09/15)
عالی هست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/07/12)
به نظرم خوب نیس
پاسخ : نظر این کاربر عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
(1395/07/05)
من از دانش آموزان این مدرسه هستم.از اول دبیرستان تا پیش دانشگاهی رو در این مدرسه درس خوندم.واقعا کادر قبلی خوب نبودن .این یک هفته که با کادر جدید و مدیریت جدید در ارتباط بودم واقعا راضی بودم.ممنون از خانم خرازیان مدیریت جدید مدرسه مطهره.
بازدید کننده سایت
(1395/07/01)
من از مسئولان مدرسه راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.البته، درخواست می کنیم اگر اشکالی در مدرسه می بینید به جای مطرح کردن موضوع به صورت کلی، به صورت خاص دقیقا مشخص کنید که چه اشکالاتی را دیده اید که دیگران نیز بتوانند این موارد را بررسی کنند.
بازدید کننده سایت
(1395/06/10)
مدرسه بسیار عالیه . معلم های بسیار خوبی داره
(1395/05/04)
مدرسه ی عالی ای بود البته با کادر خانم الله یاری و بودن ایشون و با بچه های خودش اما با عوض شدن کادر مدرسه به کل از این رو به اون رو شد هم جمعیت زیادی داره هم جای کمی هم معلمای نامناسبی من که اصلا راضی نیستم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، اماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
مینو شریفی
(1395/04/30)
این مدرسه فوق العاده عالیه
بازدید کننده سایت
(1395/04/23)
اصلا خوب نیست
زهرا اکبری
(1395/01/17)
بچه ها آیا از این مدرسه راضی هستید