سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره هنرستان فنی پسرانه عادی دولتی هفتم تیر

مدرسه هفتم تیر یک مدرسه پسرانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 15 (محدوده مسعودیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی مسعودیه، خیابان ابومسلم خراسانی، روبروی خیابان قائم ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 33464600 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای رضا صادقی مرودشت و موسس آن آموزش و پرورش است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 19,377 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 22 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 22 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5247)

مدرسه هفتم تیر، هنرستان فنی عادی دولتی پسرانه : مسعودیه، خیابان ابومسلم خراسانی، روبروی خیابان قائم

هنرستان فنی هفتم تیر، مدرسه مهارت زندگی با رشته های معماری داخلی، ساختمان، کامپیوتر، حسابداری، مکانیک خودرو، ماشین ابزار، متالورژی، الکتروتکنیک با فضای آموزشی حدود 6 هکتار، بزرگترین هنرستان شهر تهران می‌باشد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه شادآموز
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه نخبگان امیرکبیر
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه پیام غدیر
» مدرسه همیشه بهار
» مدرسه شهید صدوقی
» مدرسه تقواپیشگان
» مدرسه موعود

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مبینا
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه مشکوه
» مدرسه دارالفنون
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه دانش
» مدرسه شادآموز

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرو اندیشان آفتاب» مدرسه سوده

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه سوده

» مدرسه علوم(بزرگسالان)

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه دارالعلم

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مبینا

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش
» مدرسه طراوت
» مدرسه مهر
» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه امید ایران
» مدرسه خاتم
» مدرسه عطارد علم
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آینده سازان برتر 1لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
جوشکاری
(1402/08/23)
سلام و درود.پدر من دهه 60 و اوایل 70 دبیر جوشکاری این هنرستان بودند (همدوره با آقای حقیقت)، و الان به رحمت خدا رفتن، به این وسیله خواستم از همکاران محترمشون و شاگردان ایشون طلب حلالیت و دعای خیر کنم.
با سپاس
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهرزاد
(1402/02/28)
هنرستان کلا با سالهای قبل فرق کرده وسال قبل با نگرانی ثبت نام کردم ولی از اینکه این مدرسه را برای تحصیلم انتخاب کردم خوشحالم کادر خوب و هنر ستان با امکانات در حد قبول هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هنرستان هفتم تیر
(1400/08/25)
هنرستان فنی و حرفه ای هفتم تیر مدرسه مهارت زندگی با رشته های مکانیک خودرو ،ساختمان ،کامپیوتر، ماشین ابزار ،الکتروتکنیک، معماری داخلی ،متالورژی ،حسابداری
با فضای آموزشی حدود 6 هکتار بزرگترین هنرستان شهر تهران از نظر وسعت و از نظر امکانات جزو هنرستانهای خیلی خوب تهران میباشد و با توجه به دارا بودن کارگاههای بزرگ،(هر رشته دارای سوله اختصاصی بالای 1000متر) آموزش عملی در شرایط کرونایی با رعایت پروتکلهای بهداشتی و مجوزهای صادره بصورت حضوری در حال انجام میباشد و دارای تجهیزات به روز و مطابق با دروس کارگاهی میباشد
داری زمین فوتبال ، زمین هندبال ،زمین بسکتبال ،زمین والیبال،زمین بزرگ جهت دروس تخصصی نقشه برداری به مساحت 2 هکتار ،مسجد ،فضای سبز یک هکتاری
این مدرسه به سمت مدرسه سبز نیز قدم هایی را برداشته است
موفق و پیروز باشید
اینجا محل تولد یک مهندس ماهر است
با مدیریت مهندس صادقی فوق لیسانس سازه و مهندس پایه یک نظام مهندسی استان تهران
معاونین :مهندس اقابابایی لیسانس برق قدرت و فوق لیسانس تربیت بدنی
دکتر قیطرانی:دکترای مدیریت آموزشی
دکتر بدری:دکترای مکانیک خودرو
مهندس عالی نژاد لیسانس برق قدرت
کادر آموزشی از مهندسین فرهیخته و کارآفرینان خلاق کشور می باشند
لازمه ورود به هنرستان فنی هفتم تیر علاقمندی به رشته انتخابی میباشد و با توجه به تقاضای بالای ورود به این هنرستان اولویتهای دیگری نیز مطرح می شود
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نصرالهی
(1400/02/23)
به عنوان اولیا از اموزش مجازی و نظم در اموزش راضی هستم و از پیگیری و دلسوزی مدیریت و معاونین سپاسگزارم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نظری
(1400/01/31)
هنرستان منظم و فنی با امکانات خوبی هست دبیران مسلط به امر آموزش و فضای بزرگ و زیبای مدرسه از نقاط قوت هنرستان هست و رشته های مکانیک خودرو ،کامپیوتر و حسابداری از امسال در این هنرستان دایر شده و رشته های ماشین ابزار و ساختمان و معماری و الکتروتکنیک از رشته های قدیمی مدرسه هست من به عنوان یکی از انجمن و اولیا مدرسه از این هنرستان و به خصوص کادر اموزشی قوی و کارگاههای مجهز و فضای آموزشی بزرگ و کادر اجرایی منظم و دلسوز راضی هستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شمشیری
(1399/11/16)
من سال 70 توی این هنرستان بودم .مدیرش آقای حقیقت بود .یادش بخیر دوتا ازدبیرهاش خیلی خوب بودن ،یکی آقای کریمی که خیلی جدی وخوش تیپ بود ودیگری آقای خادم که خیلی مهربون بود .خیلی دوست دارم ببینمشون .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تابش
(1398/10/06)
هنرستان خوب و منظمی هست، کارگاه های مجهز و معلمین مسلط و خوب و عوامل مدرسه با مدیریت مهندس صادقی معاونت آقای پولادوند و حق پرست و آقابابایی قدمهای بزرگی را جهت رشد و موفقیت هنرجویان برداشته اند .تغییرات و روند پیشرفت هنرستان قابل مشاهده هست و من به عنوان اولیا راضی هستم.
لطفی
(1398/10/04)
یادش بخیر
من سال 74 دیپلم گرفتم. حاج آقا حقیقت، آقا خوشدونی، آقای زندیه، آقای زینلی و... هنرستان خوبی بود.
البته برادرم هم زمانی که هنوز مدرسه هنوز دیوار نداشت اونجا درس میخواند(دهه 60) و بقول حاج آقا حقیقت خود بچه ها دور تا دور مدرسه شبها پاس میدادند و یادم هست که یک تعاونی مصرف هم داشتند( اولین آشنایی من با مداد اتود به همون دوره برمیگرده) همون سال ها بود که مسجد مدرسه هم توسط خود بچه ها ساخته شد. زمین فوتبال آسفالت برای هندبالی و زمین خاکی برای گل بزرگ داشت(الان نمیدونم). دو تا ساختمون برای امور اداری و کلاسها داشت.
در مجموع یادش بخیر.
محسن
(1398/08/18)
هنرستان خیلی خوبی هستش .هم کارگاههای مجهزی داره و هم معلمین خوب.
فقط از امسال مسئولین عوض شده و به نظرم سخت گیر هستن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خسروی
(1398/08/17)
مدیریت جدید هنرستان مهندس صادقی هست و هنرستان نظم و انضباط بالایی به خود گرفته و معلم های خوب و باسوادی داره و کارگاههای مجهز داره از اینکه امسال در این هنرستان درس میخونم خوشحالم و نگرانیهای زمان ثبت نامم از بین رفته.
عرفان اسدی
(1398/04/26)
میخواستم بدونم از نظر آموزشی و تربیتی چطوریه و آیا به بچه ها و تدریس اونا اهمیت میدن؟
چون میخوام ثبت نام کنم .میخوام اطااعات کافی داشته باشم
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یاسین
(1398/04/04)
ایا معلما خوب تدریس میکنند؟
(1398/01/17)
یادش بخیر سال 1386 دیپلم گرفتم دو سال درس خوندم اونجا، جایه خوبیه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دورید خداکرمی
(1397/11/23)
سال 1372 دیپلم گرفتم اون موقع مدیر مرسه حاج آقا حقیقت بود یادش بخیر
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
سهیل
(1397/10/29)
مدرسه فوق العاده عالی بود اما به نظرم مسئولین خوبی نداشت و مهندس زندیه عالی بود
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیرضا
(1397/10/17)
نام مدیرش اقای برزگره
معاونین آقای آقا بابایی و آقای پولادوند
نام معاون کارگاه آقای حق پرست
و......
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مثل آدرس دقیق مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
م صالحی
(1397/07/29)
لیست پرسنل هنرستان رو همراه تصاویرشان درسایت گذاشته بشه
باتشکر
پاسخ : سلام دوست عزیز
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در این مورد با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
محسن آزمن
(1396/10/30)
سال77توی این هنرستان درس خوندم و دلم برا همه چیزش تنگ شده یکی از ناظماش آقای زینلی بود که خوب بودن ویکی دیگه آقای خادم که تصویرش رو از یک ناظم همه دارن
احسان
(1395/12/04)
از نظر من بهترین و کامل ترین هنرستانه هم از لحاظ معلمان و هم از لحاظ ماشین ها و ابزار هایی که اونجا هست
و بگم که یه سری از هنرستان های هست که نمیخام نام ببرم نمیزارن با دستگاها کار کنن.
یک دانش اموز
(1395/10/03)
به نظر من معلم محاسبات خوب تدریس نمی کند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صدری
(1395/01/26)
آیا کارگاه های کافی دارد
(1395/01/06)
خیلی خوبه
لطفا اسامی نام دانش اموزان را در سایت بگذارید