سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


آموزش های تخصصی آموزگاران در بستر مجازی با اصول استاندار آموزشی و پیگیری مداوم

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی صبح دانش

مدرسه صبح دانش یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 16 (محدوده شهید رجایی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان رجایی، نرسیده به اتوبان آزادگان، جنب انتشارات پیام نور، مجتمع پسرانه صبح دانش ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 55032407 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم پروین کیانی و موسس آن محمد جواد کاظمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.sdanesh.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 13,207 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 68 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 68 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1606)

مدرسه صبح دانش، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : خیابان رجایی، نرسیده به اتوبان آزادگان، جنب انتشارات پیام نور، مجتمع پسرانه صبح دانش

مجتمع صبح دانش با بیش از ۱۶ سال تجربه آموزشی
با سابقه ترین دبستان پسرانه ی غیردولتی منطقه
در فضای با زیربنای بیش از ۷۰۰۰ متر مربع با کادری مجرب و متخصص
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کوثر
» مدرسه علامه جعفری
» مدرسه پیام علم
» مدرسه دانشجو
» مدرسه پیشرو
» مدرسه موفقیان
» مدرسه زینبیه اسلامی
» مدرسه مقدم سامان
» مدرسه راضیه
» مدرسه دکتر هشترودی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سرای علم
» مدرسه تلاش
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه مشکوه
» مدرسه مشکوه
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه سوده

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمی» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه سوده

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه کودکان آفتاب

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه سلام گلبانگ

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه هما
» مدرسه علوم نو
» مدرسه سوده
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه آل طه
» مدرسه صدرا نوینلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
حشمتیان(دبیر پایه چهارم)
(1400/05/16)
با سلام و عرض ادب خدمت جناب کاظمی و سرکار خانم کیانی،(مدیریت محترم دبستان صبح دانش).
بنده نیز به نوبه خودم،از زحمات شما همکاران گرامی کمال تشکر را دارم و از کسب تجارب با ارزش در محضر شما اساتید مجرب،به خودم می بالم.
هم چنین،این همه حجم از محبت،از سوی اولیای پایه چهارم را،ارج می نهم.و برای همه دانش آموزان آرزوی سلامتی و موفقیت را خواهانم.🙏🌷
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خانم دشتی(معاونت دبستان)
(1400/05/06)
با سلام خدمت اولیای گرانقدر دبستان صبح دانش
از لطف و محبت بی اندازه ی شما اولیای فرهیخته بسیار سپاسگزاریم که همیشه با محبت خود خستگی را از تن ما به در می کنید و خدا را شاکرم که عضو کوچکی از این مجموعه هستم و نقش کوچکی در راستای پیشرفت و تعالی پسران گلم داشته ام. از مدیریت محترم مدرسه سرکار خانم کیانی و جناب آقای کاظمی کمال تشکر را دارم همچنین از کادر آموزگاران ارزشمند دبستان خانم پرده نشین,خانم حسنی,خانم ولی زاده,خانم عراقی زاده و خانم حشمتیان بسیار ممنونیم که همیشه با تلاش , پشتکار و صبری مثال زدنی پا به پای فرزندان این مرز و بوم هستند و خدا را شاکریم که همواره اولیا و دانش آموزان از عملکرد مجموعه ی صبح دانش راضی و خشنود هستند.
با آرزوی سلامتی برای همه ی شما بزرگواران
با حق
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی
(1400/04/28)
بهترین مدرسه منطقه 16`هم از نظر علمی و هم از نظر نظم کاری و مسئولیت پذیری کادر مدرسه. تشکر از خانم پرده نشین معلم پایه دوم که فوق العاده عالی هستن و مدیریت محترم سرکار خانم کیانی برای جذب کادر مجرب.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش اموز
(1400/04/27)
بهترین مدرسه در منطقه 16. سپاس از سرکار خانم پرده نشین معلم پایه دوم. دوتا پسرهای من در این مدرسه درس میخونن و معلم دوم هردوتاشون خانم پرده نشین بوده. بسیار سپاسگزارم از حس مادرانشون ` آرامش و صبوریشون سواد علمی بالا و مسیولیت پذیریشون. از مدیریت محترم سرکار خانم کیانی هم سپاسگزارم برای جذب نیروهای مجرب و مدیریت بی نقصشون.
موفق باشید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش امور
(1400/04/27)
مدرسه ی صبح دانش بهترین مدرسه در منطقه ی 16 هست. بینهایت از معلم پایه دوم سر کار خانم پرده نشین سپاسگزارم ` دوتا پسرهای من معلم کلاس دومشون خانم پرده نشین بود ` ایشان بسیار صبور با حس مادرانه نسبت به بچه ها همینطور سواد علمی بالا و با مسیولیت هستند. همینطور از مدیربت محترم سرکار خانم کیانی بخاطر جذب کادر مجرب و مدیریت بی نقصشون سپاسگزارم.
موفق باشید.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/04/27)
پسرمن امسال کلاس ششم بود تشکر می کنم از خانم عراق زاده عزیز که واقعا خیلی زحمت کشیدن
تدریس هاشون خیلی خوب بود پسرم از کلاس اول دراین مدرسه درس بوده است همه ی کادر عالی بودن مخصوصا خانم پرده نشین وخانم حسنی وخانم کیانی عزیز که همواره کنار خانواده وبچه ها بودن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/04/27)
پسر من امسال پایه ی دوم در این مدرسه بودند از آموزگار بی نهایت مهربان دلسوز و با دانش خانم پرده نشین عزیز کمال تشکر را دارم خیلی خیلی راضی بودم با وجود مجازی بودن خانم پرده نشین با آرامش و با صبر و حوصله به بچه ها آموزش دادند و پسر من خیلی عالی درس را یاد گرفت از کادر مدرسه خانم کیانی محترم و خانم دشتی هم بسیار متشکرم من برای سال سوم هم ثبت نام انجام دادم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ابوالفضل موسوی
(1400/04/21)
عالی هم ناظم ها خانم دشتی خانم کیانی و خانم حشمتیان همه عالی هستن من خیلی راضی بودم از این مدرسه و معلم کلاس چهارم که خوندم خانم حشمتیان خیلی خوب درس دادن خیلی زحمت کشیدند خانم کیانی همینطور با اون حال که مجازی بود ولی من خیلی راضی بودم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/04/21)
پسر من پایه چهارم را سال گذشته در این مدرسه بود و من از آموزگار پایه چهارم خانم جشمتیان خیلی خیلی راضی بودم ایشون عالی بودن همچنین بقیه مسئولین این مدرسه همه عالی هستن مخصوصا خانم کیانی عزیز امسال هم برای پایه پنجم ثبت نام کردم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/04/21)
مدرسه صبح دانش در زمینه آموزشی فوق العاده است.از خانوم کیانی مدیریت محترم و خانوم حشمتیان دبیر پایه چهارم بی نهایت سپاسگزاریم.ویدئوهای خلاقانه تدریس ایشان که با بیانی شیوا محتوای دروس را آموزش میدادند،قابل تقدیر و ستایشه.👏👌امسال هم حتما پسرم رو در این مدرسه ثبت نام خواهم کرد.👌
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی
(1400/04/12)
از بهترین مدارس جنوب شهر و منطقه 16میباشد جادارد از موسس محترم و خانوم کیانی به واسطه ی آموزش و پرورش برای فرزندانمان تشکر کنم
ضمنا از به کارگیری آموزگاران شایسته و توانا تشکر میکنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1400/04/11)
سلام ممنونم از سایت تیزلند بابت معرفی مدارس پسرم من چند سال در غیردولتی .... بود و راضی نبودم برای پسرم دنبال مدرسه بودم خیلی جاها سر زدم و خوشم نیامد چون صبح دانش تبلیغات ندارد اصلا آن را نمی شناختم ولی در این سایت با خواندن نظرات به آنجا مراجعه کردم و برخلاف تصورم مدرسه بسیار بزرگی بود پسرم که خیلی خوشش آمد و خودم هم از برخورد خوب پرسنل خیلی خوشم آمد همینکه روی آموزش بچه ها خیلی کار می شود عالی است و کلاس ها هم تقریبا پر شده بودند ولی خدا روشکر به موقع رفتم و توانستم پسرم را برای پایه پنجم ثبت نام کنم ممنونم از سایت خوبتون
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی فهیمی
(1400/04/11)
من از این مدرسه خیلی راضیم من امسال پایه هشتم هستم و از کلاس دوم در این مدرسه بودم معلم های ابتدایی و متوسطه همگی عالی هستند و من خیلی دوستشان دارم خانم کیانی آقای کاظمی آقای شرعی خانم عراقی زاده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسین زاده
(1400/04/04)
امسال سال چهارم دبیرستان بودم 12 سال تو این مجتمع درس خوندم یادش بخیر خانم پرده نشین معلم کلاس دوممون بود چقدر مهربون وآرام بود .خانم کیانی و...بقیه ی معلم ها همه عالی چقدر خاطرات خوب از این مدرسه دارم .چه زود تموم شد .دست آقای کاظمی بخاطر این معلم های خوبش درد نکنه .به امید موفقیت همه ی دانش آموزان .خدا حافظ
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیرعلی
(1400/04/02)
من از این مدرسه خیلی راضی هستم از خانم کیانی-خانم دشتی و معلم های خوبم خانم پرده نشین-خانم حسنی-خانم ولی زاده همگی عالی و بی نظیر هستند از همگی خیلی ممنونم و دعا می کنم همیشه سلامت باشند و سال بعد مدرسه ها باز بشود خیلی دلم برای زمین فوتبال مدرسه تنگ شده است
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خانم نظری
(1400/03/31)
سلام من هفته ی گذشته با مطالعه ی نظرات مثبت این سایت به مدرسه ی صبح دانش برای ثبت نام پایه اول مراجعه کردم و پسرم را ثبت نام کردم.
مدرسه ی بسیار بزرگی است حیاط و کلاس های بزرگی دارد که خیلی عالی است چون اغلب غیرانتفاعی ها خیلی کوچیک هستند
با مدیر و معاون مدرسه صحبت کردم بسیار بسیار خوش رو و با احترام با اولیا برخورد می کردند و با حوصله به تمام سوالاتم پاسخ دادند واقعا لذت بردم
از یکی دوتا اولیایی که در مدرسه بودند هم پرسیدم که راضی هستند و آنها هم خیلی تعریف کردند و چند سال بود که در این مدرسه هستند
بخاطر حساست پایه اول باید در ثبت نام خیلی دقت کرد انشاالله که سالی خوب در این مدرسه داشته باشیم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیمرادی
(1400/03/30)
با سلام ضمن تشکر از کادر شریف و سختکوش دبستان صبح دانش مدیر,معاون و آموزگاران ارجمند پسر من امسال بعد از شش سال از این دبستان فارغ التحصیل شد در طی این سال ها جز مهر و محبت و سختگیری برای بهبود هرچه بیشتر پسرم چیزی ندیدم خدا را شاکرم که پسرم در این مدرسه بود و انشاالله بخش متوسطه هم عالی مثل دبستان باشد که صد درصد همینطور خواهد بود.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیپور
(1400/03/25)
صبح دانش واقعا مجموعه ی خوب و عالی است من در تمام طول تحصیل پسرم واقعا از ایم مجموعه راضی بودم و از کادر مهربان و دلسوز مدرسه و همچنین خانم کیانی و آقای کاظمی کمال تشکر را دارم.انشالله همیشه سلامت باشند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1400/03/25)
مدرسه ی خیلی خوبی است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1400/03/24)
با سلام پسر من از اول ابتدایی در این مدرسه درس خوانده است کادر اجرایی ومدیر و اموزگاران بی نظیر با سواد و تلاشگری دارد من از پیشرفت پسرم راضی هستم و همیشه کادر این مدرسه را دعا می کنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کادر دبستان صبح دانش
(1400/03/22)
با سلام و احترام
اولیای گرامی آدرس ذکر شده قدیمی می باشد و مکان مدرسه از حدود 5 الی 6 سال پیش تغییر کرده است.
آدرس مجتمع پسرانه ی صبح دانش:خیابان رجایی-نرسیده به اتوبان آزادگان-جنب انتشارات پیام نور
شماره تماس 55032407
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد
(1400/03/03)
سلام من امسال پایه ی ششم را در این مدرسه تمام کردم دو برادر دیگر من هم پایه دوازدهم و سوم هم در این مدرسه هستند این مدرسه را خیلی دوست دارم از معلما خانم عراقی زاده خانم ولی زاده خانم پرده نشین خانم حسنی همگی راضی بودم خانم کیانی با جدیت به ما منظم بودن را یاد دادند و خانم دشتی همیشه هوای ما را داشتند از همگی خیلی ممنونم خیلی حیف شد که امسال نتونستیم به مدرسه برویم خاطرات خیلی خوبی داشتیم صبحانه های دسته جمعی توی حیاط,اردوها,جشن ها,مسابقات ورزشی آقای صادقی و اقا علوی,آش نذری کاش امسال به مدرسه برگردیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
احمدی
(1400/03/03)
پسر من دو سال است از پایه ی دوم در این مدرسه است خیلی راضی هستم پسرم پایه ی ضعیفی داشت ولی الان خیلی پیشرفت کرده و مدرسه را دوست دارد از آموزگاران گلی چون خانم پرده نشین و خانم حسنی خیلی تشکر می کنم. مدرسه خیلی خوبی است خانم کیانی مدیر و خانم دشتی معاون مهربان و دلسوز همیشه با روی باز از اولیا استقبال می کنند.خیلی پیشمان هستم که پسرم را از کلاس اول در این مدرسه ثبت نام نکردم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مرادی
(1400/01/29)
سلام پسر من امسال کلاس اول است در این سایت آدرس مدرسه را گرفتن و به مدرسه رفتم چون متوجه شدم که این مدرسه تبلیغاتی ندارد ولی با این حال ثبت نامی های زیادی در مدرسه بودند و کلاس اول یک کلاس است و آن هم نصف پر شده و این برایم خیلی جالب بود,مدرسه خوب و سختگیری است من تعریف آن را زیاد شنیده ام.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/12/19)
من از ابتدایی در این مدرسه هستم و الان پایه هشتم هستم و خیلی این مدرسه رو دوست دارم معلم ها و خانم ناظم خانم دشتی همگی خیلی خوب هستند امسال هم با وجود مجازی ازشون راضی هستم خیلی زحمت می کشن که ما درس را جدی بگیریم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فضلی
(1399/12/09)
با سلام با خواندن بعضی نظرات تعجب می کنم فرزند من دانش آموز این مدرسه می باشد و از زمانی که به این مدرسه آمده پیشرفت عالی داشته و به درس علاقه مند شده است و من جز برخورد خوب از معلمین و کادر مدرسه چیزی ندیدم و از معلمین و معاونت کمال تشکر را دارم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/12/09)
پسر من از کلاس دوم دانش آموز این مدرسه است و من خیلی راضی هستم درسته کمبودهایی هست اما نسبت به مدارس این منطقه بهترین است آموزگاران سخت گیری و عالی دارد خانم پرده نشین,خانم حسنی,خانم عراقی زاده و نمره الکی نمی دهند. همچنین از معاون مدرسه خانم دشتی کمال تشکر را دارم که همیشه با آرامش و روی خوش پاسخگویی اولیا هستند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1399/09/23)
مدرسه ی بسیار خوبی و سختگیری است و آموزگاران خوبی دارد همچنین کادر خوش رو و دلسوزی دارد مخصوصا ناظم مدرسه خانم دشتی که همیشه با مهربانی همراه بچه ها است
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عسگری
(1398/09/11)
سلام مدرسه ای غیرانتفاعی اما از امکانات و نحوه برخوردشان با اولیا راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/28)
سلام.میخواستم پسرم را برای کلاس سوم ثبت نام کنم.ممنون میشوم اگر رضایت کامل دارید راهنمایی کنید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
عراقی زاده 98/5/23
(1398/05/23)
تقدیم به سجاد عزیزم :
پسر گلم سجاد جان از بط و عنایت شما بی نهایت سپاسگزارم .شما پسر بسیار خلاق و باهوشی هستی .مطمئن هستم آینده ای روشن در انتظار شما گل پسرم هست .ان شاءالله
باعث افتخار بنده بود که 2 در خدمت گل پسرانی چون شما بودم .قطعا کاستی هایی بوده اما تمام هدفم پرورش خلاقیت شما عزیزانم و شوق انگیز بودن کلاسم بوده و هست.
در آسمان علم و اخلاق همیشه درخشان باشید.
سربلندی شما آرزوی من است .
آموزگار شما :شیرین عراقی زاده
ایلیاعلوی پور
(1398/03/22)
با سلام خدمت شما عزیزان، با تشکر فراوان از خانم کیانی عزیز بابت مدیریت و خانم حضرتی عزیز و کلیه دبیران این مجموعه، بنده پسرم 3سال در این مجتمع آموزشی تحصیل کردن و فوق العاده از عملکرد دبیران راضی بودم، به امید خدابرای دوره دوم هم مجدد اتصمیم دارم پسرم رو ثبت نام کنم.باتشکر
محمد معافی
(1397/10/18)
مدرسه عالی عالی معلمانش حرف ندارد مخصوصا آقای صفاری
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/04)
از نظر من مدرسه ی خوبی است.
اما مشکلاتی هم دارد.برای مثال این مدرسه که ما در کلاس دهمش هم هستیم،کلاس ما پرده ندارد و تخته خوب دیده نمیشه ....بوفه بد نیست اما از نظافت سرویس بهداشتی راضی نیتسم و به نظرم نسبت به هزینه ای که میگیرن امکانات خوبی نداره...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سجاد بهروزی
(1397/03/24)
به نظر من مدرسه خیلی خوبیه توی این منطقه و منطقه های اطراف به خوبی این مدرسه نیست من خودم 6 سال در این مدرسه درس خواندم و از تمام اندرکاران به خصوص خانم عراقی زاده و پرده نشین راضی ام و محیط خوبی داره بهترین جا برای ثبت نام کودک شما این مدرسه است
(1397/03/11)
با سلام
واقعا از برخی از مسئولین راضی نیستم، از آوردن پسرم به این مدرسه راضی نیستم و انتظار داریم وقی انتقاد میکنیم با وجه خوبی روبرو نمیشویم..
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/03/09)
با سلام
از اینکه به وعده هاشون عمل نکردن راضی نیستم
من خودم پارسال با خوندن نظرات گلچین شده ی والدین پسرمو ثبت نام کردم، اما راضی نیستم کلاس چرتکه اجرا نشد، از ورزش هم راضی نبودم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد علی سعدالله زاده
(1396/08/10)
امسال یعنی دوره دوم خیلی خوبه من عاشق آقا صفاری هستم بهترین معلم کل دنیا
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
عراقی زاده
(1396/08/07)
سلام امیر عباس جان پسر با اخلاق من
از اظهار لطف شما سپاسگزارم برات دنیا دنیا آرزوی سعادت و آرامش از خداوند منان خواستارم. موفق باشی گل پسرم
آموزگار شما عراقی زاده
امیر اخلاقی
(1396/07/01)
مدرسه ی بسیار عالی و محیط مناسب برای بچه ها معلمان بسیار عالی و خوش اخلاق مانند خانم عراقی زاده خانم دایری و مدیر عزیز خانم کیانی من امسال رو هم تو این مدرسه هستم و خیلی هم راضی هستم درست مثل 3سال گذشته
بازدیدکننده سایت
(1396/06/20)
آدرس جدید مدرسه :
خ شهید رجایی(سر اتوبان )روبروی مسجد مادر جنب انتشارات پیام نور
میرامیری
(1396/06/02)
ببخشید محل مدرسه تغییر کرده؟مثل این که نشانی مدرسه عوض شده
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگزاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
رسول
(1396/05/23)
کاملا موافقم، به نظرم این دبستان در زمان معاونت سرکار خانم راد بسیار پر رونق و کاملا تخصصی اداره می شد که متاسفانه بعد از غیاب زودهنگام و ناباورانه ایشان کیفیت سابق را ندارد.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سید محمد
(1396/05/04)
با سپاس فراوان از سرکار خانم راد معاونت محترم و اسبق این دبستان که حقیقتا مایه مباهات و باعث آبرو و منشا برکات عمیق معنوی و مادی بوده و به نظر من خلا وجود ایشان جبران ناپذیر و مایه خسران و تاثر و اندوه است.
بازدیدکننده سایت
(1396/03/31)
سلام نمازوروزتون قبول باشه من پسرم رومیخوام دراین مدرسه ثبت نام بکنم.میخواستم بدونم آیامعلمای دلسوز و تدریسشون عالی هست یانه؟ وکدوم معلم ازهمه بهترینه برای پایه اول ممنون میشم از راهنمایتون التماس دعا.
عراقی زاده
(1396/03/16)
باسلام و عرض ادب و احترام پسر گلم محمد علی سعداله زاده از اظهار لطف شما پسر باهوشم سپاسگزارم امیدوارم شما و تمام دانش آموزان باهوش صبح دانش را در مدارج بالای علمی ببینم .امین
بازدید کننده سایت
(1396/03/10)
از یکی از معلم ها اصلا راضی نبودم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد علی سعدالله زاده
(1396/03/08)
ازهمه ی زحمت کشان مدرسه ی صبح دانش متشکرم
محمد علی سعد الله زاده
(1396/02/08)
من از خانم کیانی عزیزو آقای کاظمی متشکرم که همچین مدرسه ای رو پیش روی ما بچه ها گذاشتن و مخصوصا معلم هاش مثل خانم عراقی زاده و خانم محقق واقعا مدرسه
ی خوبیه
شمسی نهاد
(1395/12/09)
این مدرسه بسیار خوب است و زحمات زیادی می کشند من ازهمه تشکرمیکنم
خانم کیانی وخانم حضرتی
شمسی نهاد
(1395/12/09)
من ازاین مدرسه بسیار راضی هستم این مدرسه کادری خوب وکوشا دارند من هم از آقای محمد جواد کاظمی وخانم کیانی وبعدمعلم های خوبی که دارند مانند خانم دایری کلاس ششم باتشکر
صادقی
(1395/11/30)
باسلام و عرض ادب
تشکر ویژه از سرکار خانمها کیانی-حضرتی-منوچهری-ولی زاده
وتقدیر از جناب آقای کاظمی
انشالله همواره موفق و در مسیر پیشرفت کشور قدم بردارید
آموزش در این مدرسه از سطح بالا و عالی انجام میشود
ممنون از همه تون
بازدید کننده سایت
(1395/11/30)
با سلام وعرض ادب
با تشکر از زحمات خانم کیانی و خانم حضرتی و خانم ولی زاده
نحوه آموزش در این مدرسه از سطح بالایی برخورداره که نشان از وجود مدیر لایق و دلسوز برادر عزیزمون جناب آقای کاظمی رو داره
خسته نباشید ممنون از همه معلمهای عزیز صبح دانش
محمدشعبانی
(1395/11/24)
این مدرسه عالیه و از خانم کیانی و آقای کاظمی متشکرم که هیچی برای ما کم نذاشتن و از خانم محقق(معلم کلاس 6)متشکرم، ایشون معلمی کوشا و توانا هستند
طاها
(1395/09/21)
این مدرسه فوق العاده عالی است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/04/29)
1- ساعت کاری مدرسه تا 13/45 است آیا بچه ها در مدرسه ناهار میخورند؟
2- ضمنا با توجه به اینکه در مدرسه زبان هم تدریس میشه تکلیف دانش آموزی که بصورت میان پایه وارد مدرسه میشه چیه ؟
3- معمولا تعداد دانش اموزان هرکلاس چند نفر است ؟
محمد حسن پور
(1395/04/11)
باتشکر از مسولین عزیز مدرسه مخصوصا خانم دایری عزیز
راد معاونت 2 سال قبل مدرسه
(1395/02/21)
با سلام به همه ی عزیزآن خصوصا استاد گرامی سرکار خانم کیانی محترم مدیریت محترم مدرسه و جناب آقای کاظمی موسس مدرسه ، این مدرسه فوق العاده عالی و مرتب و دست اندر کارانی دلسوز دلم برای همه ی عزیزان بسیار تنگ است با آرزوی موفقیت روز افزون
بهروزی
(1394/12/13)
سلام این دبیرستان مربیان باتجربه خوبی دارد ولی سرایدار بسیار بد اخلاقی دارد
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
(1394/12/09)
خیلی خوبه این مدرسه
مهدی نصیر زاده
(1394/12/04)
من واقعا از این سایت راضیم ممنونم امیدوارم که بچه های دیگر هم راضی باشند
مهدی نصیرزاده
(1394/12/04)
من از این سایت واقعا راضیم دست خانم کیانی و تمام اموزگاران ان مدرسه درد نکند.من 6سال هست که انجا درس میخوانم ممنونم که سایت را درست کردید با تشکر از تمامیه زحمت کشان ان مدرسه
(1394/12/04)
مدرسه خیلی خوبیه
(1394/12/04)
عالی و خیلی خوب است
بازدید کننده سایت
(1394/12/03)
واقعا خوبه من شش ساله انجام
(1394/12/02)
این مدرسه عالیه2اسفند رفتیم توچال
(1394/11/28)
مدرسه عالیه من 5 ساله اونجام راضیم
بازدید کننده سایت
(1394/10/13)
این مدرسه واقعا عالیه