سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


کلاسها ی انلاین در سامانه اسکای روم برگزار می گردد. اطلاعات دانش آموزان در سامانه نرم افزار کارسنج ثبت شده و توسط اولیا و دانش آموزان قابل مشاهده و پیگیری می باشد.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی پردیس شریف

مدرسه پردیس شریف یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 16 (محدوده نازی آباد ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی نازی آباد، خیابان شهید رجایی، بعد از میدان بهشت، پلاک 272 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 55535328 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم زهرا آقاسیانی و موسس آن خانم زهرا آقاسیانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,633 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 6006)

مدرسه پردیس شریف، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : نازی آباد، خیابان شهید رجایی، بعد از میدان بهشت، پلاک 272

مدرسه در سال 1396 تاسیس شده وبا 2100 متر زیر بنا در 3 طبقه و 2000 متر حیاط دارای امکانات بسیار عالی می باشد آزمایشگاه مجهز ، کلاسهای بزرگ و مجهز ، سالنهای مطالعه و امتحانات ، نمازخانه وسیع ، وسایل متنوع ورزشی ، کادر اداری توانمند و با تجربه و دبیران بسیار متبحر و کارآزمده به همراه مشاوران آموزشی ویژه هر پایه تحصیلی از نقاط قوت این دبیرستان محسوب می شود . کسب مقام های علمی ، هنری ، فرهنگی و ورزشی متوالی در سالهای گذشته ویترین افتخارات دبیرستان پردیس شریف را مزین کرده است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سیمای نور
» مدرسه رازی
» مدرسه فرهنگ بانو امین
» مدرسه فیروزبهرام
» مدرسه فارابی
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه مهرآئین
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه فرهنگ

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرید
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه فرزانه
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه سما 4
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه بشرا
» مدرسه ابوعلی سینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه مشکوه

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه مبتکر نوین

» مدرسه روشنگران

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه البرز پایدار

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان آل طهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فاطمه
(1400/05/20)
سلام دو سال در این مدرسه بودم سال 1400 -1401 که می خواستم دیپلم بگیرم از این مدرسه رفتم. معلم جالبی نداشت برا تجربی. از نظر خودشون همه چی عالی و تکمیل بود ولی عیب های بزرگی داشت برای مثال نظارت نداشتن کافی و وقت نزاشتن معلم ها برای بچه ها به اندازه لازم و نداشتن امتحانات استندارد و چیز های دیگر.... این مدرسه از نظر رسیدگی و تمام امکانات و رسیدگی مدرسه در حد متوسط بود و اندازه ای ک از بچه ها پول میگرفتن خدمات نمیدادن و ناگفته نماند ک تعداد محدودی از معلم ها خوب و در حد انتظار بودن ولی بقیه نه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
...
(1400/05/04)
سلام می خواستم درباره کادر مدرسه و نحوه کارکرد این مدرسه بدونم؟؟؟
برای کنکور چقدر کار می کنند و چندنفر قبولی در سال قبل داشته؟؟
ممنون میشم به تمام سولام پاسخ بدین🌹
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.