سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه عادی دولتی پیامبراعظم(ص)2

مدرسه پیامبراعظم(ص)2 یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 17 (محدوده فلاح) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان ابوذر (فلاح سابق)،بعد از بیمارستان ضیایی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 55705550 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه دارای نوبت عصر می باشد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم داود حیدریان و موسس آن آموزش و پرورش است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,339 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 16 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 16 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5976)

مدرسه پیامبراعظم(ص)2 ، متوسطه دوره اول عادی دولتی پسرانه : میدان ابوذر (فلاح سابق)،بعد از بیمارستان ضیایی

مدرسه در سال ١٣٩٨ تأسیس گردید و همچنین با توجه به شرایط مدارس دولتی، سعی کرده‌ایم تا تمام دغدغه‌های آموزشی و تربیتی دانش‌آموزان را مدنظر قرار داده تا همچون مدرسه ابتدایی فیروزیان که مدیریتش با این جانب بوده است مورد استقبال خانواده‌ها برای سپردن فرزندانشان به مدرسه قرار گیرد و خوشبختانه در این دو سال مجبور به افزایش کلاس برای پذیرش بیشتر دانش‌آموزان گردیده است تا جایی که امسال حدود پانصد دانش‌آموز ثبت‌نام شوند و در این دو سال سعی شده تا از دبیران مجرب و کار آمدی در جهت رضایت مندی خانواده‌ها و ارتقای سطح آموزش و تربیت دانش‌آموزان گردد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانش
» مدرسه دکتر ترابی
» مدرسه آئین روشن
» مدرسه فرزانگان ایران
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه محسن
» مدرسه علم و ادب
» مدرسه درخشان
» مدرسه کودکان آفتاب
» مدرسه آینده سازان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانش
» مدرسه شکوفا(نگرش آرمانی)
» مدرسه مبینا
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه شادآموز
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه موعود
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دارالعلم» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه اندیشه خلاق

» مدرسه خاتم

» مدرسه سوده

» مدرسه سهراب سپهری

» مدرسه آفاق ویستا

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه سلام پیروز

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه درخشان
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه نسیم بهار
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه مهر
» مدرسه هما
» مدرسه سودهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1402/04/17)
باسلام خدمت کسانی که ازاین سایت برای نظرسنجی استفاده می کنند
لطفا در صورت منفی بودن نظر حتما دلیل قانع کننده بیارید بعد حتما ذکر کنید که کدوم مدرسه مد نظر شماست
پیامبراعظم 1
یا پیامبراعظم2
در این چندسالی که درمدرسه پیامبراعظم 2 هستیم فضای صمیمی بین دانش‌آموزان با کادر مدرسه مخصوصا آقای حیدریان مدیریت مدرسه وجود دارد.
درسالی که گذشت از ابتدایی سال تحصیلی کلاس‌های جبرانی برای دانش‌آموزان گذاشته شد با قیمت پایین.
برگزاری آزمون‌های منظم ماهانه و دادن کارنامه (جهت اطلاع اولیا ورفع مشکلات فرزندانمان)
برگزاری آزمون‌های چند گزینه‌ی جهت آماده‌سازی فرزندانمان جهت حضور بهتر در آزمون‌های مدارس خاص
برگزاری مراسمات مختلف که تصور می‌کنم هیچ مدرسه دولتی در منطقه 17 اقدام به دادن هدیه به مناسبت روز تولد دانش‌آموزان، روز مادر، روز پدر، روز جوان، افطار و شام درماه رمضان، دادن پیتزا، دادن بلال، قربانی گوسفند و توزیع گوشت کوبیده آن به فرزندنمان و خیلی کارهای دیگر درحالی که فرزندنمان در مدارس دیگربودند وهمین پول را از ما می گرفتند دریغ از این کارها
در ضمن درسال گذشته این مدرسه از نظر علمی
افتخار قبولی 32 دانش‌آموز در مدرسه نمونه دولتی شهید احمدی روشن(هدایت) و نمونه دولتی هنرستان توحید، 4 نفر در مدرسه البرز و دیگر مدارس خاص داشته که این دانش‌آموزان مورد تقدیر در حضور اولیا ودبیران مدرسه
خوشحالیم چنین مدرسه‌ی وجود دارد که فرزندنمان با خیالی آسوده مشغول به تحصیل هستند
در نهایت از تمامی عوامل مدرسه مخصوصا آقای تشکر وقدردانی داریم
خدا پشت وپناهتان باشد
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
والدین دانش آموز
(1402/03/21)
به نظر من اصلا مدرسه‌ی خوبی نیست، من از اینکه پسرم را در این مدرسه ثبت‌نام کردم پشیمون هستم. هرکس که وارد این مدرسه میشه بعداز چند ماه متوجه میشه. فقط وعده درباره‌ی برنامه‌ریزی درسی موقع ثبت‌نام میدن. حرفشون با عملشون یکی نیست. پیشنهاد نمی‌کنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یاری
(1402/01/15)
دوسال پسرم دراین مدرسس1402 هستیم من از این مدرسه راضی نیستیم . ما شیفت صبح هستیم . من بانظر سنجیهای اینجا که گفته بودن راضی هستن امیدوار بودم گویا شیفت عصر رو میگفتن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نصر
(1401/11/08)
من از کادر آموزشی مدرسه راضی نیستم . به نظر من پیگیر درس دانش آموزان نیستن. بچه نه تشویق میشه برای درس نه پیگیرن .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرین
(1401/07/05)
سلام به والدین // مدرسه پیامبر اعظم دو شیفتس. مسئولین شیفت صبح با بعدازظهر متفاوت هست. ما شیفت یک یعنی صبح هستیم . مسئولین مدرسه تغییر کردن . امیدوارم با این تغییر شیفت ما هم رونق بگیره دبیر ریاضی آقای پورجانی حرفه ای اون مدرسه بودن .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سید محمد طه
(1401/04/20)
با عرض سلام و احترام.
فرزند من سه سال است که در این مدرسه مشغول درس خواندن است. به جرات میتوانم بگویم که این مدرسه یکی از فوق العاده ترین مدارس منطقه از لحاظ مدیریت است. مدیریت مدرسه جناب آقای حیدریان با ایجاد فضایی منظم و صمیمی برای دانش آموزان، باعث علاقه مندی هرچه بیشتر دانش آموزان به درس و مدرسه شده. ایشان مدیری فوق العاده فهیم و دلسوز برای دانش آموزان و اولیا هستند و در هر زمینه ای که توانایی داشته باشند نهایت تلاش خود را برای بهبودی و برطرف کردن مشکلات دانش آموز و اولیا به کار می برند. در دفتر ایشان همیشه به روی دانش آموزان و اولیا باز است و با وجود مشغله ی زیادی که دارند با رویی باز پذیرای ایشان هستند. مدیریت محترم مدرسه برنامه ی منظمی برای همه ی امور مدرسه دارد که به کمک کادر دبیران باسواد و کادر آموزشی وکادر پرورشی بی نظیرش همه ی این برنامه ها به موقع به سرانجام می رسد. برگزاری امتحانات منظم ماهانه و دادن کارنامه ی هر آزمون و کارنامه های ماهانه ی درسی و پیگیری وضعیت درسی دانش آموزان و اطلاع رسانی آن به اولیا باعث متمایز شدن سطح این مدرسه نسبت به مدارس دیگر منطقه شده.
نظم و ادب موجود در مدرسه که نتیجه وجود معاونان آموزشی و پرورشی مثل جناب عبدالی و رخ بین است. به طور کل در این مدرسه بین مدیریت و کادر و دانش آموزان جوی صمیمی و بدون استرس حاکم است که همین موضوع باعث پیشرفت درسی و اخلاقی دانش آموزان شده.
این مدرسه دارای برنامه ای مدون و هدفمند برای هرسال تحصیلی است و همیشه نسبت به تمام مدارس منطقه کارهای درسی و کارنامه ای دانش آموزان زودتر و منظم تر انجام می شود که تمام اینها مرهون زحمات مدیریت منظم و دلسوز و دغدغه مند مدرسه جناب آقای حیدریان و کادر بی نظیر اجرایی مدرسه است.
برای تمام زحمات این سه سال از شما سپاسگزار و ممنونم🌹.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سیدمحمد
(1401/04/18)
باسلام و احترام اینجانب سه سال هست که در این مدرسه درس می خوانم این مدرسه داری ویژگی بارزی می باشد از جمله فضای بسیار صمیمی بین مدرسه و خانواده .داشتن دبیرانی بی نظیر .کادری صمیمی .داشتن برنامه برای امور درسی و پرورشی. برگزاری امتحانات منظم ماه به ماه .داشتن مدیر با برنامه بنام حیدریان که صمیمت خاصی با بچه ها دارد دریک کلام مدرسه بی نظیر
باتشکر از همه زحمت کشان مدرسه پیامبر اعظم ص 2
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمودی
(1400/12/04)
این مدرسه دوشیفت داره که دقت کنین شیفت 1 نظرسنجی نداره.
یکساله پسرم دراین شیفت هست از نظر من نه آموزش درست نه برنامه خاصی در تدریس ازسرواکنی مطالبی آموزش داده میشه نه پرسشو پاسخی . دانش آموزان خودشونن که میخونن تا امتحان حضوری شد نمره بیارن نه اینکه ایده ای بدهند تا دانش آموز به چالش کشیده بشه . من خودم بشخصه قبل از اصرار کردن کمک مالی، کمک کردم این نیس که بگین خب دولتیه و همینا نه مدرسه های دولتی زیادی هستن که بسیار فعالن .نه تستی نه پرسشی خلاصه بگم صبح حضوری میزنن دوتا ویس معلم میده و تمام
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمودی
(1400/05/07)
لطفا بگید مدیر صبح این مدرسه با بعدازظهرفرق دارن؟ یا هردو شیفت یک مدیر دارد ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/02/15)
باسلام و خسته نباشید.
من عضو کوچکی ازاین مدرسه هستم که دوسال در حال تحصیل هستم مدرسه ی هست دارای برنامه وهدفمند مدرسه ی هست با معلمانی عالی وکادر اجرایی بی نظیر
من به عنوان دانش آموز بیان می کنم هیچ مدرسه ی را در منطقه 17 پیدا نمی کنید مثل مدرسه پیامبراعظم 2 باشد مخصوصا مدیری مثل آقای حیدریان توانا با برنامه مهربان دلسوز وعاشق حقیقی بچه های
بهتون سفارش می کنم فقط پیامبراعظم2
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد سیف الهی
(1400/01/17)
ای نام تو بهترین سرآغاز ` بی نام تو نامه کی کنم باز
سلام،
دانش آموزی از دبیرستان پیامبر اعظم 2 هستم.
می خواستم نظر و دیدگاهم را در خصوص این مدرسه با شما در میان بگذارم.
(امیدوارم مفید واقع شود)
دبیرستان حدود یک سال و نیم پیش بنیان نهاده شده،
اما با همین مدت زمان کوتاه، توانسته خود را بسیار و بسیار قدرتمند جلوه بده.
حتی همینک می تواند با بهترین مدارس منطقه 17 رقابت کند.
دبیرستان در این مدت کوتاه توانست،
اتاق سایتی درست کند که حتی بیشتر مدارس چنین امکانی ندارند. ( اتاق سایت متشکل از چندین کامپیوتر است، که دانش آموزان می توانند از آن بهره ببرند.)
از لحاظ مدیریت واقعا تمامی اعمال به طور منظم پیش می رود، و در طول این یک سال و نیم شاید فقط یک یا دوبار مشکلی در دبیرستان رخ داده باشد.
و این نشان دهنده مدیریتی ایده آل است.
ایشان دبیرستان را طوری بنیان نهاده اند که دانش آموز به صورت مسلم و بدون ترس و استرس می تواند، مشکلات مدرسه را به مدیریت انتقال دهد.
(کمال تشکر را دارم از جناب حیدریان)
در خصوص فعالیت های پرورشی هم،
دبیرستان فعال است، و مشکلی در آن نیست.
معاون پرورشی آنقدر جاذبه دارد،
که شاید دانش آموزان به فعالیت های پرورشی بیشتر از درس اهمیت دهند.
همچنین معاون پرورشی همیشه پاسخگوی هر سوالی از دانش آموزان بوده و هست.
(قدردانی ویژه می کنم از جناب نصرالهی)
از لحاظ آموزشی هم دبیرستان، بسیار قدرت ویژه ای دارد.
به طوری که معلمانی بسیار ویژه و فهیم دارد،
(به خصوص در همین شرایط سخت، دانش آموزان را درک می کنند.)
معلمان همیشه پاسخگوی سوالات دانش آموزان هستند، و از هیچ کاری که به نفع ما باشد، دریغ نمی کنند.
نکته ی بسیار درخشان این دبیرستان این است که؛
هرماه امتحانات ماهانه برگزار می کند.
و در پایان این امتحانات کارنامه می دهد.
که شاید این موضوع فقط برای بعضی مدارس آرزو باشد، ببخشید آرزو نه، رویا.
(این امر سبب می شود، دانش آموز با امتحانات دی ماه و خرداد ماه به ملایمت برخورد کند، زیرا او از قبل آماده شده است.)
نکته ی بعدی که خیلی از مدارس هنوز نام آنرا هم نشنیده اند،
برگزاری آزمون های جامع است.
(این آزمون هر ماه برگزار می شود و متشکل از سوالات تستی چهار گزینه از تمام دروس می باشد.
که دانش آموز را برای آزمون ورودی نمونه دولتی و تیزهوشان و همچنین برای کنکور نیز آماده می کند.)
نکته جالب این است که ،
یک دبیرستان بسیار خوب در منطقه 17 این آزمون را در گوگل فرم یا به صورت لینکی برگزار می کند،
و همین امر باعث می شود، دانش آموز با صفحه پاسخنامه آشنا نشود.
اما این مدرسه کاملا به صورت کاغذی آزمون را برگزار می کند.
(سوالات و پاسخنامه بر روی کاغذ چاپ می شوند.)
همچنین در پایان هر آزمون جامع،
برترین معلمان مدرسه، گرد هم می آیند و سوالات آزمون را تحلیل می کنند،
و اگر دانش آموزی در سوالی مشکل داشته باشد،
با این امر مشکل او تبدیل به نقطه قوت او می شود.
همچنین به نفرات برتر امتحانات ماهانه و دی ماه و خرداد ماه ، نفرات برتر آزمون جامع و پیشرفتی های دبیرستان هم جوایزی اهدا می شود.
(متشکر و قدردانم از جناب عبدلی)
همچنین کار های اداری دانش آموزان هم به صورت خیلی حرفه ای انجام می شود، و هیچ شبه و شکه ای در اختلال کار های دبیرستان نیست،
و همه چیز در آرامش و حد ایده آل خودش است.
(سپاس گزارم از جناب رخبین)
از تمامی دبیران هم کمال تشکر را دارم،
و امیدوارم بقیه زندگی شان مملو باشد از خیر و برکت و روزی.
در پایان می خواهم بگم که درست است، مدرسه مدت کوتاهی است که درست شده،
اما به جرئت می توانم بگم که این دبیرستان بسیار و بسیار بهتر از مدارس دیگر، به خصوص دبیرستان چمران است.
باافتخار، سیف الهی.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر سایت
(1399/12/28)
بهترین مدرسه ای بود که دیدم و دارای کادر فوق العاده حرفه ای و مجرب مخصوصا مدیریت مدرسه جناب آقای حیدریان می باشد
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کوروش
(1399/12/04)
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی مسئولین زحمت کش این مدرسه... این دبیرستان از همه نظر عالی است. من امسال در این مدرسه ثبت نام کردم و نسبت به مدارس دیگر حتی چمران که تجربه ی آنجا را داشته ام، قابل مقایسه نیست و بسیار متفاوت و با کیفیت است. کادر معلمین، همگی از نیرو های با تجربه و دلسوز و به خصوص متخصص در رشته ی تدریسی خود می باشند. همیشه به بهترین شکل و صبورانه و با تواضع جوابگوی سوالات و مشکلات دانش آموزان هستند و روش تدریس ایشان بسیار عالی و با کیفیت است.
در مورد کادر اجرایی و مدیریت نیز من در این مدرسه بسیار امنیت و آرامش دارم و به راحتی می توانم هر گونه مشکلی بود با مدیریت محترم جناب آقای حیدریان که یکی از بهترین و موفق ترین مدیران منطقه ی 17 می باشند، مطرح کنم و ایشان تنها مدیر انتقاد پذیر و منطقی و دلسوزیست که در دوران تحصیل خودم داشته ام. ایشان با ظرافت و امنیت، در عین مدیریت موفق خود، بهترین مشاور و دوست برای تک تک دانش آموزان مدرسه می باشند. همچنین معاونین محترم این مدرسه، جناب آقای عبدالی عزیز، جناب آقای محمدی عزیز و بخصوص استاد نصرالهی عزیز که بسیار دلسوزانه زحمت می کشند، انسان های بسیار شریف و با اخلاقی هستند که من در مدارس دیگر، شبیه آنها ندیده ام.
از همین جا از تمامی معلمین دلسوز و اساتید محترم خودم، آقایان: استاد نصرالهی دبیر علوم، استاد امیدی پور دبیر ادبیات، استاد ذوالفقاری شریفی دبیر مطالعات، استاد سجادی دبیر عربی، استاد جوانمردی دبیر دینی و قرآن، استاد شریفی دبیر کار و فناوری، استاد عزتی دبیر تفکر، استاد علیمحمدی دبیر ورزش، استاد شکوهی نیا دبیر زبان، استاد بابایی دبیر هنر و استاد پناهی دبیر ریاضی، کمال تشکر و سپاس را دارم و دستان زحمت کش تک تک آنها را می بوسم.
سپاس ویژه از مدیریت محترم مدرسه، جناب آقای حیدریان را دارم که باهوش و درایت بی نظیر خود این واحد آموزشی را با وجود دریافت هزینه ی بسیار کم از اولیاء ، به بهترین شکل و کیفیت اداره می کند و با حداقل ها، بهترین امکانات نظیر سایت کامپیوتر، اهدای جوایز به دانش آموزان برتر، برگزاری آزمون جامع در هر ماه و... را فراهم می سازد. امیدوارم که بتوانم زحمات ایشان را با درس خواندن جبران کنم.
صمیمانه سپاسگزارم
کوروش
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/11/27)
سلام مدرسه پیامبراعظم2 از نظرما مدرسه بسیارخوبی چون در مدرسه اصول روابط انسانی میان کادر اداری مدرسه وخانواده ها به درستی وجود دارد به طوری که به راحتی وبدون استرس می توان صحبت کرد وپاسخ گرفت.مدرسه ی است که درایام کرونا وسختی ها کوچک ترین استرس نداشته ایم وتمام مسایل با آرامش انجام شده است مدرسه با داشتن مدیرتوانمند وبرنامه ریزی توانسته است هر ماه امتحان مستمر گرفته وکارنامه به اولیا داده شود وجالب تراین است ه
که به شاگردان برتر وپیشرفتی نیزکادو وجایزه میدهند ودراین مدرسه آزمون جامع برگزار می شود من به عنوان یه اولیا به شما توصیه می کنم اگه به دنبال مدرسه خوب برای بچه هاتون هستید فقط به مدرسه پیامبراعظم 2 دو مراجعه کنیدتا سعادتمند شید ممنون از کادر خوب مدرسه ومعلمین عزیز مخصوصا مدیریت مدرسه جناب آقای حیدریان
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/11/26)
با سلام من 2 سال است که در مدرسه پیامبر اعظم 2 هستم
معلمان خوبی دارند و تعدادی زیادی از این معلم های ما در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی هدایت تدریس میکنن
و ما هر ماه آزمون جامع تستی ( همه دروس) داریم که ما را برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی خیلی کمک می کند
و به جز این آزمون جامع هر ماه امتحان میگیرند و کارنامه میدند یعنی ما در سال به جز کارنامه ترم اول و دوم کارنامه مهر و آبان و آذر و اسفند و.......... داریم
ما در مدرسه یک سایت ( تعداد زیادی کامپیوتر + اینترنت) داریم.
و چیز خیلی جالب مدرسه ما با این همه امکانت شهریه خیلی کمی نسبت به مدارس پر امکانات دارد. و ما می توانیم با هزینه کم از این امکانات بهره ببریم
در مدرسه ما به نفرات برتر آزمون جامع تستی و کارنامه هر ماه `جایزه عالی` میدند
علاوه بر نفرات برتر ، به نفراتی که پیشرفت نسبت به آزمون جامع تستی قبلی یا کارنامه قبلی داشتن `جایزه عالی` میدند
خب توضیحات مو زیاد نمیکنم که طولانی نشه
((ممنون از کادر محترم مدرسه و جناب مدیر) )
من این مدرسه رو که بهتون دربارش توضیح دادم رو برای ثبت نام پیشنهاد میکنم
امیدوار واکسن ویروس کوید 19 رو هر چه سریع تر پیدا کنن و ما حضوری به مدرسه برویم و از این امکانات عالی استفاده کنیم
تا درودی دیگر بدرود 👋👋
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/11/14)
باسلام محمدمهدی رفیعی هستم مدرسه پیامبراعظم 2 مدرسه بسیارخوبی درسطح منطقه 17 می باشدبه این دلیل که مدیریت (آقای حیدریان)ومعاونین ودبیران مدرسه بسیارمهربان ودلسوزوبا پشتکاربسیاربالا در این ایام کرونا پابه پای دانش آموزان وخانواده بوده اند دراین مدت بسیار زحمت کشیدند وهر ماه ازدانش آموزان آزمون گرفتند وهرماه کارنامه به اولیا دادند تا از وضعیت خود باخبرشوند همین عمل باعث شدتا دانش آموزان درامتحانات دیماه نتایج بسیارعالی بگیرند درضمن هرماه از دانش آموزان آزمون های گرفته می شود که جادارید دراین ایام از عوامل مدرسه تشکر کنیم درضمن به شماهاهم توصیه می کنم که دراین مدرسه ثبت کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.