سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی طوس

مدرسه طوس یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 17 (محدوده ابوذر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان ابوذر (فلاح سابق)خیابان شهید بهبودی نبش کوچه خوش آهنگ پلاک224 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 55785494-55791461 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مجید شفیع کار کلاهی و موسس آن مجید شفیع کار کلاهی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,309 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 13 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 13 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1751)

مدرسه طوس، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : خیابان ابوذر (فلاح سابق)خیابان شهید بهبودی نبش کوچه خوش آهنگ پلاک224

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صالحین
» مدرسه گشتاسب
» مدرسه خیام
» مدرسه دین و دانش 1
» مدرسه روح اله
» مدرسه نخبگان علم و ادب
» مدرسه روشنگر
» مدرسه فرزانگان
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه طرح نو

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه ندا
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه آفرینش
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه موعود

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام یاسین» مدرسه مشکوه

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه نیکا

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه شایستگان رازی

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1398/05/31)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و از نحوه برخورد کادر با دانش آموزان راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/05)
با سلام، به نظرم این مدرسه در بخش تئوری و تدریس درسهای آموزشی تقریبا در حد متوسط میباشد و البته سعی میکنن که هر سال بهتر بوده و برنامه های خوبی داشته باشند، در قسمت تربیت بدنی در مقطعی از دبیران ورزش خوب و طراز اولی مثل آقای شقاقی بهره مند بودند و در سطح منطقه حرف اول را میزدند ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/10)
ادرس مدرسه به نظرم درست نیست ادرس درست بگذارید.ممنون از شما
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
میثم.پ
(1397/07/14)
مدرسه ی خیلی خوبیه واقعا
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
کینگ
(1396/12/10)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/09/23)
این مدرسه بسیار عالیه من الان 2ساله درس میخوانم که یک سال جهشی خواندم .تمام معلمین عالی اند . تمام کادر مدرسه مثل معاون ومدیر و معلمان باتمام دانش اموزان بسیار عالی است.
این مدرسه بر خلاف عقاید بسیاری از مردم که می گویند به صورت پولی است اصلا این گونه نیست من امید وارم دانش اموزانی که وارد این مدرسه شوند قدر کادر ان را بدانند.
ارزوی شادابی برا مدیر زحمت کش این دبیرستان دارم
بازدید کننده سایت
(1396/07/18)
مدرسه بدی است
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
یه بنده ی خدا
(1396/02/09)
به نظرم مدرسه ی جالبی نیست ولی معلماش خوبن
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/01/01)
به نظرم دوره دومش خوب نیست. فقط تو کار پرورشن و به نظرم درس نمیدن بعد میگن طوس جایگاه بهترین ها. بعد یه دانش آموز با تقلب شده اول مدرسه که از مسئولین آموزش و پرورش خواهشمندم یه فکری به حال این مدرسه کنه.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/01/01)
از دوره اول که خبر ندارم. ولی دوره دوم طوس جایگاه بهترین ها. معلماش که در سطح آکسفورد تدریس میکنن. زدیم رو دست علامه حلی.از کمبریج و هاوارد هم برامون دعوتنامه اومده میگن توروقرآن بیاید
بازدید کننده سایت
(1395/12/04)
در باره این مدرسه باید بگم:این مدرسه خیلی عالیه.من اوایل سال خیلی تنها بودم. الان من از این مدرسه خیلی راضی ام معلم های خوب دوست های خوب معاونت خوب ومدیر خوب. تا جایی که ما بعضی از اوقات بامعلم ها شوخی میکنیم. این مدرسه بسیار عالیه من قصد داشتم سال بعدبه شاهدبرم ولی الان فهمیدم که اشتباه کردم به تمام دوستان ششمی توصیه میکنم که بعد از نمونه برترین مدرسه ما حرف اولو میزنیم. باتشکر از کادرمدرسه ومدیر آقای شفیع.
بازدید کننده سایت
(1395/09/15)
سلام دوست گلم. درباره نظرت میتونم بگم منم اوایل سال که تازه وارد این مدرسه شده بودم مثل شما چنین حرف هایی رو میزدم، ولی طی این مدت رسیدگی ها بیشتر شد و مدرسه به وضعیت مطلوب خودش رسید. سطح درسی باعث رضایته و معلم ها با دلسوزی کارشون رو انجام میدن. و بنظرم در مدارس دولتی دیگر به دلیل تعداد زیاد دانش آموزان چنین خدماتی معمولا به چشم نمیخوره. منم مثل شما آزمون سال قبل رو متاسفانه قبول نشدم ولی از این مدرسه راضی ام. به هر حال دیدگاه ها متفاوته ، ولی به عقیده ی من آینده تحصیلی به مدرسه ای که داخلش هستیم ربطی نداره ، فقط و فقط تلاش خود دانش آموزه. انشاالله باز هم پیشرفت رو در این مدرسه ببینیم
بازدید کننده سایت
(1395/08/26)
اصلا راضی نیستم. امسال به اجبار اومدم این مدرسه ،از هر نظر ناراضی ام. بی برنامه بودن ، سطح پایین درسی و رفتار های ناصحیح کادر اجرایی و معلم ها واقعا کیفیت رو پایین اورده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!