سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه عادی دولتی سعادت 1

مدرسه سعادت 1 یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 18 (محدوده شهرک ولیعصر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک ولیعصر، خیابان حیدری شمالی (خیابان شهید سلیمان و محمد آقایی شمالی) ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66227377 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,594 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 33 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 33 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 1854)

مدرسه سعادت 1، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی دخترانه : شهرک ولیعصر، خیابان حیدری شمالی (خیابان شهید سلیمان و محمد آقایی شمالی)

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه میثاق
» مدرسه قلم
» مدرسه آزادی
» مدرسه تلاش
» مدرسه فرزانگان 6
» مدرسه سلام 5
» مدرسه دکتر جعفرشهید ی
» مدرسه بامداد پارسی
» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه گلهای زهرا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه ندا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه امام صادق
» مدرسه دانشجو
» مدرسه فرید
» مدرسه تزکیه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فاطمه
(1398/05/25)
به نظر من دبستان سعادت بهترین مدرسه ی ابتدایی منطقه است، من بسیار بسیار از تمام معلمان عزیزم که برای آموزش من زحمت کشیدند سپاسگزارم .بهترین معلمان من خانم محمد گنجی ، سعیدی و محمدی بودند.
همچنین از خانم ذریه و معاونان محترم بسیار متشکرم.
سارینا رجبی
(1398/05/23)
سلام این مدرسه بهترین مدرسه ی دنیاست من از پیش دبستانی تا سوم در این مدرسه بودم ولی کلاس چهارم به یک مدرسه ی دیگر رفتم و کلاس پنجم دوباره به این مدرسه برگشتم و الان کلاس ششم هستم ولی دیگه این مدرسه نیستم ولی میخوام تشکر کنم از معلمان ای مدرسه مثلا خانم ترابی خانم جعفری خانم درخشان خانم دهقان و خانم سعیدی که برای من خیلی زحمت کشید ممنون
زهره
(1398/05/16)
امسال از این مدرسه رفتم ولی خاطراتم هنوز توش هست خاطرات اونم تو ذهن من می مونه
😉تا ابد و یک روز😉
بازدیدکننده سایت
(1398/04/11)
بسیار مدرسه عالی و شاد
طراوت نویدی
(1398/04/09)
به دانش گرای و بدوشو بلند
چو خواهی که از بد نیابی گزند
با نام و یاد خدا و عرض ادب و احترام ضمن تشکر صمیمانه از یکایک عزیزان و اساتید علم و دانش که در حق این بنده ی حقیر به جهات مختلف دانش و علم و زیستن آموختند گر چه خوشحالم که با پیروزمندی و غرور این برهه از زندگی را پشت سرگذاشتم اما دلم همواره می تپد .برای تک تک استادان راستین که بی ادعا در این راه مرا یاری کردند تشکر ویژه از بهترین مدیر مدرسه، سرکار خانم ذریه و معاونین مهربون و دوست داشتنیم سرکار خانم پلنگی و خانم آزاد بی نهایت از لطفتون سپاسگزارم تشکر ویژه از معلمین عزیزم خانم جعفری خانم بنار خانم دهقان خانم عطایی .
خانم سعیدی خانم محمدی دست تک تکتونو میبوسم انشالله همیشه سربلند و پیروز باشید.
سیده ساغربرزگری
(1398/03/17)
سلام من برزگری هستم، من از پیش دبستانی تا کلاس ششم در این مدرسه تحصیل کردم، درکلاس ششم معلم بسیار خوبی داشتم.خانم زارع،درخشان،عطایی،سعیدی و حجازی از بهترین معلمان من بودند.
از خانم ذریه، آزاد، پلنگی و همچنین معاون و ناظم های دیگر به خاطر زحماتی که برای ما کشیدند ممنونم.مدرسه ی خیلی عالی بود.من راضی بودم.
نرگس
(1398/03/04)
سلام من دومین سالی هست که دخترم در این مدرسه درس میخواند اما اصلا رضایت از کادر مدرسه ندارم چون قول داده بودن با پول کمک به مدرسه ای که نسبت به همه مدارس منطقه هم بیشتر بود حیاط مدرسه اسفالت شود اما نشد حتی یکبار هم بچه های پایه اول ابتدایی را به اردو نبردند چند بار پول برگه از اولیا گرفته شد ، و تمام کارهای کلاس اعم از نظافت به عهده اولیا بود ..واقعا اینهمه سختگیری برای ثبت نام را متوجه نمیشوم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/11/16)
این مدرسه خیلی خوبه من از پیش دبستانی تا کلاس ششم که هستم همیشه بهترین معلم را داشتم مثل خان محمود زاده که خان کلاس 6/3 هستند واقعا خوبن مخصوصا خانم ذریه خانم ازاد و معاونین مدرسه خیلی عالین من فقط از یکی از معلم ها راضی نبودم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/09)
سلام مدرسه ی خوبی است من از خانم ذریه و معاونان عزیز تشکر می کنم و همچنین خانم محمود زاده که از کلاس سوم تا پنجم با ما بوده اند و خانم قبدیان که بهترین معلم من است😍
ملیکا
(1397/09/02)
این مدرسه از نظر کادر آموزشی،معاونین و معلمان بسیار عالی است. من در حال حاضر کلاس6/1این دبستان در سال97هستم و ازمعلمم خانم حجازی بسیار راضی هستم.این معلم مهربان باعث شده اطلاعات عمومی من بالا برود.
خانم حجازی و خانم عطایی عاشقتونم
بازدیدکننده سایت
(1397/08/10)
من از کلاس اول تا ششم تو این مدرسه درس خوندم این مدرسه واقعا عالیه امسال که از این مدرسه رفتم واقعا دلم برای کادر مدرسه تنگ شده.
با تشکر از خانم محمدی.سعیدی.گنجی.محمدی نژاد.جلوه
بازدیدکننده سایت
(1397/07/21)
مدرسه بسیار خوبی است
از زحمات معلم خوبم خانم منشی زاده تشکر میکنم ایشون علاوه بر معلم به عنوان یک مشاور خوب مارو راهنمایی میکردن من امسال کلاس نهم هستم و خیلی دلم برای معلم های مدرسه عترت به خصوص خانم منشی زاده،حجازی،غیبگو،خانم ذریه و خانم آزاد و خانم پلنگی که زحمات زیادی برای ما کشیدند تنگ شده امیدوارم که هر جا هستند موفق و سلامت باشند
زهره منصوری پور
(1397/07/13)
بهترین مدرسه ی دنیا هست عاشقشم من امسال کلاس ششم ام همه ی معلمهای این مدرسه عالی اند بخصوص خانم حجازی
عالیه من از کلاس اول تو این مدرسه ام معلم های عالی کلاس های قشنگ مدیر مهربون
صبا احمدی
(1397/06/30)
سلام من از پیش دبستانی تاششم اونجا بودم تک تک معلم های مدرسه عالی هستند مخصوصا خانم حجازی و همین طور معاون های بینظیر مدرسه
بازدیدکننده سایت
(1397/06/24)
با عرض سلام و خسته نباشید، دختر من امسال پنجم ابتدایی هستن امروز برای کلاس بندی رفتم خانم منشی زاده معلم شون هستن اما ایشون تشریف نداشتن که از نزدیک ببینیم از کسانی که از تجربه ی ایشان خبر دارند بنده را در جریان قرار دهند،خیلی متشکرم
به نظر شما کلاس عادی بهتره یا هوشمند؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهسا
(1397/04/29)
مهسا گودرزی
با سلام.به نظر من دبستان سعادت بهترین مدرسه ی ابتدایی در منطقه 18است.
دختر من دور اول را در یک مدرسه ی دیگر گذرانده و با تعریفهای زیادی که درباره ی معلمان پایه چهارم این مدرسه شنیده بودم دخترم را برای دور دوم در این مدرسه ثبت نام نمودم.بسیار از معلم پایه چهارم دخترم خانم محمد گنجی راضی بودم.ایشان بسیار پر انرژی و با سواد بودند و با اینکه در آموزش و یادگیری سختگیر بودند ولی بسیار با محبت و دلسوزانه با دانش آموزان کار می کردند و تمام نکته های کتاب را خیلی خوب آموزش می دادند و هیچگاه از تکرار دروس برای دانش آموزان ضعیف خسته نمی شدند.بسیار از ایشان و مدیر محترم مدرسه سرکار خانم ذریه و معاونان عزیز دبستان سعادت قدردانی می کنم و برای ایشان از خداوند سلامتی میخواهم
بازدیدکننده سایت
(1397/04/20)
سلام من از مدرسه سعادت راضی هستم بخصوص از خانم پلنگی که خیلی مهربان هستند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مادر مهرسا مهدوی
(1397/03/13)
با سلام
دختر من از پایه اول ابتدایی تا ششم در این مدرسه تحصیل کرده است. این مدرسه با داشتن کادری مجرب و مسئول یکی از بهترین مدارس منطقه18 است. خانم ذریه مدیر مدرسه بهترین مدیر هستند و معاونین محترم خانم پلنگی و خانم آزاد، بسیار خوب و مهربانی هستند.
من از سرکار خانم تک دهقان معلم پایه ششم دخترم بسیار سپاسگزارم. ایشان علاوه بر دروس مدرسه در یاد دادن درس زندگی به دختران ما بسیار کوشا بودند با صمیمت و با حس مادرانه تمامی بچه های ضعیف کلاس را نیز ارتقا دادند. از لطف ایشان بسیار سپاسگزارم. ان شالله تمامی اعضاو کارکنان این مدرسه موفق و شاد باشند. خانم عطایی صفت بهترین هستند، خانم کریم زاده، حسین خانی که البته الان دیگر نیستند بسیار سخت گیر و زحمت کش بودند هر چند به مذاق عده ای خوش نیامد ولی من قدردان زحمت شان هستم و خانم محمدی ، خانم جلوه، محمد نژاد و کلا بگم که اکثر معلمان خوب هستند و برای بچه ها واقعا زحمت می کشند. من از مدیریت خوب خانم ذریه کمال تشکر را دارم. امسال دخترم از این مدرسه خداحافظی میکنه و دختر دیگرم را دوباره از مقطع اول ابتدایی به این مدرسه می آورم. به امید موفقیت تمامی فرزندان این مرز و بوم.
(1397/02/16)
به نظرم خوب نیست و از مدرسه رضایت ندارم
بازدیدکننده سایت
(1397/01/12)
از زحمات معلم خوبم خانم منشی زاده قدردانی میکنم❤❤❤
مدرسه خیلی خوبیه و معاونین خوبی داره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ریحانه ترابی
(1397/01/09)
من عاشق این مدرسه ومدیر و معاون و معلم های آن بوده ام
خیلی سپاس گزارم از زحمت معلم های گلم از سرکار خانم شکوفکی عظیم لو محمود زاده محمد سعیدی منشی زاده ولبافی
امیدوارم موفق وپایدار باشند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/01/09)
به نظرم مدرسه ی بسیار بسیار بسیار خوبی است
اردوهای خیلی خوبی دارد
معاونان آن مهربان هستند خیلی سپاسگزارم از سرکار خانم پلنگی و...
معلمین آنجا بسیار عالی تدریس می کنند من هیچ وقت سرکار خانم شکوفکی خوشحال عظیم لو محمود زاده محمد سعیدی منشی زاده وسرشار خانم لبافی را فراموش نخواهم کرد. ممنونم از تلاش و زحمت آنها برای من ودوستانم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/23)
خانم پلنگی،خانم آزاد ؛خانم پناهی خیلی مهربونند دوسشون دارم وبراشون آرزوی موفقیت میکنم
مدرسه خیلی خوبییه برای هر مراسمی برنامه دارند و برای همه بچه ها وارد میخرند
بهترین معلم:خانم منشی زاده
معصومه
(1396/12/08)
من از کلاس چهارم تا ششم مدرسه سعادت بودم
خیلی عالیه
بهترین معلمم خانم منشی زاده بودن
براشون همیشه آرزوی سلامتی میکنم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
معصومه
(1396/12/08)
من از کلاس چهارم تا ششم مدرسه سعادت بودم
خیلی
بهترین معلمم خانم منشی زاده بودن
براشون همیشه آرزوی سلامتی میکنم
رامیلا داورجمال
(1396/08/30)
به نظرم مدرسه خوبی نیست. از کلاس سوم تا چهارم انجا بودم و خیلی از کادر مدرسه راضی نبودم و مدرسه ام را عوض کردم ، ولی دوستان خوبی داشتم مثل. ریحانه دهقانیان . اناهیتا .فرزانه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سحر خانم
(1396/08/20)
سلام من از سال80تا84در این مدرسه درس خواندم و معلم هایم خانم ها وفائی نژاد،کنشلو،شیسی،رحمانی بودند سایه شان مستدام باد.
امیدوارم بتوانم پیدایشان کنم و ببینمشان الان دیپلم تجربی ام و عاشق معلم ها و فضای مدرسمونم
دلتنگتونم
زیبا
(1396/08/19)
بهترین مدرسه درایران من از خانم سرکار محمدی نژاد و خانم سعیدی عزیزم متشکرم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
کیمیا ملایی
(1396/04/11)
این مدرسه واقعا عالی هست.
اردو های بسیار جالب و زیبا می برند.
مسابقاتی که در مدرسه انجام می دهند بسیار پرهیجان است.
راستی برای شورای دانش اموزی از بقیه دانش اموزان رای گیری می کنند.
بسیار معلمان مهربانی در انجا تدریس می کنند.
در انجا برای بیشتر مناسبت ها برنامه اجرا می کنندو عکس های زیبایی برای بعضی از مراسم می گیرند.
برای بعضی از مراسم ها مدرسه را تزئین می کنند.
توی هفته ی سلامت یا دیگر موقع می گویند تا اینکه بچه ها صبحانه و بک زیر انداز بیاورند تا بچه ها در حیاط مدرسه زیر انداز پهن کنند و صبحانه ی خود را آنجا بخورند.
این مدرسه معاون های مهربان و مدیر مهربانی دارد.
اگه می خواهی بیایی در این مدرسه عجله کن.
ستایش باقری
(1395/10/15)
این مدرسه فوق العاده است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
کیمیا ملایی
(1395/09/23)
عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1395/02/01)
سلام
میتونین راهنمائیم کنین که چگونه می تونم به این مدرسه درخواست کار بدم که در صورت نیاز باهام تماس بگیرن
متاسفانه هیچگونه راهنمائی نشده
با تشکر
پاسخ : برای همکاری با مدارس باید با خود مدرسه مستقیما تماس بگیرید.
(1394/11/04)
از نظر آموزشی این مدرسه چطور است
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند